REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Amazing Art on Beach Sand
4024 5 6 Izé
Yvette: Nem semmi, bár nemtom hogy csinálta=/
Lilu__cica: Azigen!!
dude: Gabonakörök helyett most a homokkörök jönnek divatba? ;)
Mind a 6 komment
Indiában egy férfi egy kutyát vett feleségül, hogy megszabaduljon az átoktól, amely két kutya megölése miatt van rajta hosszú ideje.

A dél-indiai Tamil Nadu állambeli 34 éves férfi, Szelvakumar 15 éve hívta ki maga ellen a sorsot azzal, hogy agyonütött két párzó kutyát. Néhány napra rá járásképtelenné vált, megromlott a hallása és a beszédkészsége. Az orvosok tanácstalanok voltak, de végül egy asztrológus rájött, hogy a megölt kutyák lelkei rontották meg a férfit, és a rontást csak úgy lehet levenni, ha a férfi feleségül vesz egy kutyát.

Szelvakumar hosszú keresés után talált egy négyéves szukát, akivel a hindu szokásoknak megfelelő esküvő keretében egybekelt. A Szelvi kutyát a falubeli asszonyok száriba öltöztették, virágokkal feldíszítették, és bevezették a templomba. Az ifjú párt annak rendje és módja szerint pap adta össze.

A kutyamennyasszony nem lehetett teljesen meggyőződve, mert kereket oldott, úgy kellett felkutatni és visszavinni a vőlegényhez. A boldog férj - egy barátja szerint - csak addig akar együtt élni a kutyával, amíg el nem múlik az átok. Utána egy igazi mennyasszony után akar nézni.
2821 0 54 Izé
izébigyó: Most meg egy csajt adtak feleségül egy kutyához Indiában: http://hir.ize.hu/comments.php?post_id [...]
Ritu: És mi van a házassági kötelességekkel? :D
Ciccc: Egésségére!Ha neki ez kell....!!!
Mind a 54 komment
François Baranger művészete
4040 0 13 Art Izé
ördög11: a wikipedias odlaon fenn van h az és ez ugyanabbol a könyvből van adaptálva, aminek "I am a lege [...]
|-=O=-|: Az első trailer még azt mondom bíztató. Egyébként jó film LEHETNE belőle, csak nem ilyen szt [...]
bandee1219: W. S. az utolsó ember? Ferrarival száguld és őzekkel versenyez? Rátalál túlélőkre?..... Há [...]
Mind a 13 komment
François Baranger művészete
4043 6 13 Izé
ördög11: a wikipedias odlaon fenn van h az és ez ugyanabbol a könyvből van adaptálva, aminek "I am a lege [...]
|-=O=-|: Az első trailer még azt mondom bíztató. Egyébként jó film LEHETNE belőle, csak nem ilyen szt [...]
bandee1219: W. S. az utolsó ember? Ferrarival száguld és őzekkel versenyez? Rátalál túlélőkre?..... Há [...]
Mind a 13 komment
Már megint a japánok: looool ez hogy kivan! :)
Nem lennék néző ebben a műsorban...
9792 4 60 Izé
Fantom1983: Már anyám is kezde aggódni,de azért ő is megnézte vagy 5X,ő is nagy játékosnak tartotta!Egy [...]
bandee1219: Tényleg nem tudom már ki betegebb, te v. a csóka? XD Váááááááááááááá!
Fantom1983: Nem győzöm elégszer megnézni!Megmutattam az osztálytársaimnak is,hatalmas sikert aratott!Mége [...]
Mind a 60 komment
Közösségi kávéfőző sorsolási rendszer.
Irodai munkásoknak tökéletes.
2061 3 3 Izé
rezlavor: melyik?
Speedy: Ez most komoly???!
rezlavor: 5000!!!!!!!
Modern orosz művészet
1345 0 9 Art Izé
kolompír: Igen gyorsan meglovasítanák ezeket a szobrokat a hulladék fémmel "kereskedő" brigádok... :D
bandee1219: Te csak tudod. :)
Don Quijote: Ez bizony Don Quijote és hű szolgája Sancho Panza:-)))
Mind a 9 komment
Modern orosz művészet
1451 2 9 Izé
kolompír: Igen gyorsan meglovasítanák ezeket a szobrokat a hulladék fémmel "kereskedő" brigádok... :D
bandee1219: Te csak tudod. :)
Don Quijote: Ez bizony Don Quijote és hű szolgája Sancho Panza:-)))
Mind a 9 komment
Ne zavard köreim (főleg ha épp Izélek munkaidőben)! ;)
Eclipse irodabútor. Videó itt.
4076 4 4 Izé
bandee1219: Nem rossz, nem rossz, de ha már ilyen hipe, lehetne valami kényelmesebb, nagyobb fotel benne.
Zsolt86: Jól néz ki, biztos nem valami olcsó
xXxÁdámxXx: Ilyet kérek karácsonyra! :D
Mind a 4 komment
Gracenote: Music Maps
6552 11 27 Izé
Wync: Kösz de az komoly hogy 1xre 3. és 6. is :P
bandee1219: Az is jobb a magyar 10.-nél (anélkül, hogy tudnám, mi az...). :(
csicsilla: Cubàban 10. a Modern Talking hahahhahaXD
Mind a 27 komment
Peter Jaworowski munkái
Hivatalos oldala.
6511 0 14 Art Izé
karaj: Hűűű nagyon rendben vannak a képek...kurvára tetszenek:):) Ügyes!!!
Luflee: Szerintem ird be a googlbe, hogy hatterkep, es akkor tudsz valogatni magadnak. En regen a http://www [...]
bandee1219: Persze, de vizuális nem? ;)
Mind a 14 komment
Peter Jaworowski munkái
Hivatalos oldala.
6704 9 14 Izé
karaj: Hűűű nagyon rendben vannak a képek...kurvára tetszenek:):) Ügyes!!!
Luflee: Szerintem ird be a googlbe, hogy hatterkep, es akkor tudsz valogatni magadnak. En regen a http://www [...]
bandee1219: Persze, de vizuális nem? ;)
Mind a 14 komment
Ha unatkoznál az irodában... :D
15996 13 18 Izé
bandee1219: Amikor mellel leveszi, akkor a labda elég érdekesen néz ki. én nem látom, hogy ott lett volna a [...]
dude: Női foci a szupermarketben. ;) http://www.liveleak.com/view?i=cce_1192833795
Pumukli11: Hm, nézzétek meg jobban a seggel elkapós részt. A labda már ott volt előtte is a lyukban. A m [...]
Mind a 18 komment
Luke Brown művészete
10814 1 9 Art Izé
SexyBaby18: részeg vagyok?? :O vagy másnapos ? xD
Ficánkusz: Nem tom mi ez,de nagyon f@xa!
godzsy: Nem tudtok még ien faxa 3Ds (animgif) képeket valahonnan?
Mind a 9 komment
Luke Brown művészete
11038 9 9 Izé
SexyBaby18: részeg vagyok?? :O vagy másnapos ? xD
Ficánkusz: Nem tom mi ez,de nagyon f@xa!
godzsy: Nem tudtok még ien faxa 3Ds (animgif) képeket valahonnan?
Mind a 9 komment
Rodney Mullen - profi deszkás, sok trükk kitalálója...
2780 9 17 Izé
calipunkszabus: az örök kedvenc...
dilidoki12: csak az elején meg a végén van ugyanojan pólóbaXD
karaj: Ja valamit tud a gyerek az biztos...:):)
Mind a 17 komment
Kezdő szobakémek ideális eszköze lehet David Munscher független designer álltal tervezett ujjkamera, ami a Canon technikáját használja fel.
2225 1 1 Tech Izé
Sza Sza: Hát ez egy tök új ujj-fényképező...De nekem UJJaban bejönnek az ienek :)
Egyre unalmasabb a legnézettebb műsor - Sajt TV
3005 2 10 Izé
SexyBaby18: sajt tv... trapista ?
Sissi: ebben mi a jó????
skaterpunktomi: miért nincs egér ott?:P
Mind a 10 komment
Szar a munkád? Akkor neki milyen? ;)
6465 2 31 Izé
bungle: Bubba küldte: URL: http://www.technet.hu/techtud/20090217/megdobbento_leleplezes_-_embertelen_korul [...]
bandee1219: Ez nem egy egyenlőség. Egy cigány is lehet csóró,de ez nem egyenlő. Láttál már Mergában ro [...]
xXxEmObO.oYxXx: na látod
Mind a 31 komment
A mai büntetés
Ha jól értettem a szövegét: Chacarron, Chacarron, aliluliron, Chacarron, Chacarron, aliluliron, ualuealuealeuale ualuelaelaellalea, alsualsualualauusualulus, alsualsualualauusualulus...
5234 7 27 Izé
bungle: Shifty küldte: The Collection: Ualuealuealeuale http://youtube.com/watch?v=1ms65-DEO9Y
bungle: Ujvy küldte: http://www.youtube.com/watch?v=K5Rd58Tmoik
Stawee: Kicsit kijjebb van mint kéne XD.
Mind a 27 komment
Criss Angel vízen jár... izé... szóval... Jézusom!
7199 5 43 Izé
Tooni: http://images.icanhascheezburger.com/completestore/2008/10/8/128679974376410748.jpg
bungle: http://i.imgur.com/YdIm5.jpg
rullet2002: EBBEN NAGY CSALÁS IS VAN CSAK NEM VETTEK ÉSZRE! ÚGY HOGY N VAGY U ALAKÚ ÁTLÁTSZOL MŰAGYAG V [...]
Mind a 43 komment
Csupán néhány szeg és egy kalapács...

Saimir Strati, a művész oldala.
8031 0 15 Art Izé
bungle: mekszamnojz küldte: Strati - Nem kis turelemmel es tehetseggel rendelkezo muvesz. Erdemes megnezni [...]
ColdFire: Szépmunka.És egyedi:D
Maccoyi: wow...
Mind a 15 komment
Csupán néhány szeg és egy kalapács...

Saimir Strati, a művész oldala.
8242 7 15 Izé
bungle: mekszamnojz küldte: Strati - Nem kis turelemmel es tehetseggel rendelkezo muvesz. Erdemes megnezni [...]
ColdFire: Szépmunka.És egyedi:D
Maccoyi: wow...
Mind a 15 komment
Spencer Tunick most kicsit melegebb éghajlatot választott fura hobbijának: Miamit. (talán emlékeztek, múltkor a svájci Aletsch-gleccsernél pózoltatta a jelentkezőket).
15102 0 4 Art Izé
Balázs: valszeg nudik........a pezsgőzés büntet:D
bandee1219: Teljesen ingyen vállalják? Ez gáz.
Luflee: Nem kell jelentkezni, hanem meghirdetik hogy itt es itt ekkor kezdodik a fotozas. aki akar, menjen. [...]
Mind a 4 komment
Spencer Tunick most kicsit melegebb éghajlatot választott fura hobbijának: Miamit. (talán emlékeztek, múltkor a svájci Aletsch-gleccsernél pózoltatta a jelentkezőket).
15986 3 4 Izé
Balázs: valszeg nudik........a pezsgőzés büntet:D
bandee1219: Teljesen ingyen vállalják? Ez gáz.
Luflee: Nem kell jelentkezni, hanem meghirdetik hogy itt es itt ekkor kezdodik a fotozas. aki akar, menjen. [...]
Mind a 4 komment
Fleabag vs Mutt
Szerintem ez egy nagyon izés játék, ráadásul még ketten is lehet játszani vele!
9528 2 5 Game Izé
Barcus: Örülök hogy tetszett!
Skynlány: nadon karaj XD
Hitehagyott: Tesómmal jót játszottunk vele :D nagyon jó
Mind a 5 komment
Fleabag vs Mutt
Szerintem ez egy nagyon izés játék, ráadásul még ketten is lehet játszani vele!
13790 8 4 Izé
Skynlány: nadon karaj XD
Hitehagyott: Tesómmal jót játszottunk vele :D nagyon jó
Führer: Ez aztán elég izé...
Mind a 4 komment
Emile Noordeloos pár műve
5149 0 8 Art Izé
toxity-fa: bámulatos művészi alkotás.az ilyen tehetségeket ha lenne pénzem támogatnám.mert ők megérde [...]
nyehőce: Az a durva, ha megnézitek a felnagyított részleteket, mennyire ki van már dolgozva!!!
bodár: Ezek a tagok értenek csak igazán a művészethez!
Mind a 8 komment
Emile Noordeloos pár műve
5298 6 8 Izé
toxity-fa: bámulatos művészi alkotás.az ilyen tehetségeket ha lenne pénzem támogatnám.mert ők megérde [...]
nyehőce: Az a durva, ha megnézitek a felnagyított részleteket, mennyire ki van már dolgozva!!!
bodár: Ezek a tagok értenek csak igazán a művészethez!
Mind a 8 komment
Fából épült múzeum a 7 km hosszú, 500 méter széles Kizhi szigeten.
2987 0 4 Art Izé
Balázs: múzeum???de miért pont múzeum???
Nakrul: maradt még fa a szigeten? ;)
metaljohsy: jaja...meg ha valaki eldob egy csikket... de azért nagyon állatul néz ki...szívesen megnézném. [...]
Mind a 4 komment
Fából épült múzeum a 7 km hosszú, 500 méter széles Kizhi szigeten.
3016 2 4 Izé
Balázs: múzeum???de miért pont múzeum???
Nakrul: maradt még fa a szigeten? ;)
metaljohsy: jaja...meg ha valaki eldob egy csikket... de azért nagyon állatul néz ki...szívesen megnézném. [...]
Mind a 4 komment
Edgar Müller folyóvá változtatott egy utcát. ;)
A legnagyobb - 280 méteres - 3d-s járdarajz/járdafestés.
9815 1 18 Art Izé
bandee1219: Jól néz ki, de ez csak egy pontból fotózva ilyen, van fenn a Funpicen egy pár olyan, ami minden [...]
tical25: RESPECT!!!Azt a mindenit,az agyam eldobom milyen ügyes ez a pasi!
Heartka: WOW 10/10000 :O :O
Mind a 18 komment
Edgar Müller folyóvá változtatott egy utcát. ;)
A legnagyobb - 280 méteres - 3d-s járdarajz/járdafestés.
10216 16 18 Izé
bandee1219: Jól néz ki, de ez csak egy pontból fotózva ilyen, van fenn a Funpicen egy pár olyan, ami minden [...]
tical25: RESPECT!!!Azt a mindenit,az agyam eldobom milyen ügyes ez a pasi!
Heartka: WOW 10/10000 :O :O
Mind a 18 komment
Több mint 400 nagy felbontású festmény 4 oldalon olyan művészektől, mint pl. Rodney Matthews, Patrick Woodroffe...
7362 0 1 Art Izé
mephistto: Jó régi képek de nagyon jók, egyet már feli is ismertem. Steve Jackson és Ian Livingston kalan [...]
Több mint 400 nagy felbontású festmény 4 oldalon olyan művészektől, mint pl. Rodney Matthews, Patrick Woodroffe...
8195 19 1 Izé
mephistto: Jó régi képek de nagyon jók, egyet már feli is ismertem. Steve Jackson és Ian Livingston kalan [...]
A csávó nem úgy használja kotont, mint kellene... :D
5632 1 9 Izé
tical25: Ej bazz!Hát túl késő van ehhez már,de egy állat!!!
Disy: Az ilyen állatok nélkül sokkal kevesebb lenne az élet, sztem !
varazs: èn az ilyennek egy hasznàlt kotont adnèk, mèg az "anyaggal" benne! Azt pròb [...]
Mind a 9 komment
Theo Aartsma digitális játszótere
4757 0 1 Art Izé
hadigabi: Kegyetlen szép képek.Nagy felbontásban.még projektoron is....király!!!!
Vadi új Porsche bezúzása a művészet nevében... Csak erős idegzetűeknek!
6826 4 33 Izé
bandee1219: Ilyen a művészet, szerintetek szar, szerinte, meg a rajongói szerint (mivel ez az ő művészi me [...]
metaljohsy: Inkább nekem adták volna.. :) (mikor még jó volt) :)
Brotherhood Of Iron: Nem tudom hogy milyen a techart 290-nel mert sosem ulnek bele... mert egy horogkeresztes fos sztem.. [...]
Mind a 33 komment
Mike Harrison művei
2992 0 0 Art Izé
Mike Harrison művei
3149 8 0 Izé
Régebbi postok...