REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
5 napos karcsúsító, zsírfakasztó diéta
530 0 5 Pink Izé
Derill: de az utasellátós kajáktól igen, ha híved van :D
Balázs: xD
Errtu: hát a gyros-tól nem is lehet fogyni :D
Mind a 5 komment
Összejött az álomdöntő.

( A postkép bal fele likolnak ajánlva. ;D)
574 0 5 Sport Izé
Balázs: na én beküldtem már annyi lenne a kérésem hogy ha találsz arról képet mikor a végén össze [...]
Maccoyi: Na most ugrik a Nadal vízbe. :D ( Na jó lehet, hogy Federer. )
Balázs: nevezzük inkább polónak:D
Mind a 5 komment
Ezek a huligánok már megint összefújtak egy szép épületet... ;)

3078 0 11 Art Izé
bungle: Kibővítettem egy videóval.
kszaten: látjátok erre nem is gondoltam :D...........
Kiscipő: Ha megnézed ezt a képet: http://ajanlo.kapu.hu/kastely/02.jpg
Mind a 11 komment
Ezek a huligánok már megint összefújtak egy szép épületet... ;)

3267 1 11 Izé
bungle: Kibővítettem egy videóval.
kszaten: látjátok erre nem is gondoltam :D...........
Kiscipő: Ha megnézed ezt a képet: http://ajanlo.kapu.hu/kastely/02.jpg
Mind a 11 komment
Mercedes-Benz SL600 - 300.000 db Swarovski kristállyal.

4806 0 42 Autó Izé
papaluige: discos merga pfffff
Erunder: Ja ez ment köszi. Azt meg eddig észre se vettem h papa a rendszám. :D Nyilván azért mert az ily [...]
TinusSs: Találtam egy másik videót, csak sajnos nem ugyanaz , de hát ha megy. http://www.youtube.com/wat [...]
Mind a 42 komment
Mercedes-Benz SL600 - 300.000 db Swarovski kristállyal.

5072 6 42 Izé
papaluige: discos merga pfffff
Erunder: Ja ez ment köszi. Azt meg eddig észre se vettem h papa a rendszám. :D Nyilván azért mert az ily [...]
TinusSs: Találtam egy másik videót, csak sajnos nem ugyanaz , de hát ha megy. http://www.youtube.com/wat [...]
Mind a 42 komment
L’Arc~en~Ciel - C'est la vie


" A L’Arc~en~Ciel (japán kiejtése: Laruku an shieru, röviden: Laruku) a JRock történetének egyik legjelentősebb együttese, egyike a kilencvenes évek "Legendás Nagyjainak." "

Részletes bemutató a bandáról itt!
552 0 0 Zene Izé
Úszó szigetek a Titicaca-tavon.

Az urók (így hívják a nádi szigetlakókat) az inkák szent tavában álló szigeteket építenek pusztán totoranádból és ott élnek a víz kellős közepén, a nádhalom tetején. Darabokra tépett, kiszáradt nádat szórnak hetente a sziget járószintjére, ugyanis a vízben alul található rész szépen lassan rohad, így fentről kell újra és újra pótolni a "talajszintet", hogy megmaradjon az 50 cm és 1 m közötti magasság. Ezeken a nádszigeteken állnak - szintén nádból - a kunyhócskáik, még mini templomuk is van.
6153 0 31 Art Izé
papaluige: JUnk az egyik nádkunyhóban, Te a másikban! nah jó, kijöhetnél néha t-mixerezni! :))
Grex: ...mi ez a ti lakjatok.........kivel lakjak...?a tálas mixer csak képzeletben hiányozna....sosem [...]
papaluige: ennyi nádat nem cipelünk sehova! ott kell azt beszerezni! de ha már egyszer elmegyünk dél-ameri [...]
Mind a 31 komment
Úszó szigetek a Titicaca-tavon.

Az urók (így hívják a nádi szigetlakókat) az inkák szent tavában álló szigeteket építenek pusztán totoranádból és ott élnek a víz kellős közepén, a nádhalom tetején. Darabokra tépett, kiszáradt nádat szórnak hetente a sziget járószintjére, ugyanis a vízben alul található rész szépen lassan rohad, így fentről kell újra és újra pótolni a "talajszintet", hogy megmaradjon az 50 cm és 1 m közötti magasság. Ezeken a nádszigeteken állnak - szintén nádból - a kunyhócskáik, még mini templomuk is van.
6683 4 31 Izé
papaluige: JUnk az egyik nádkunyhóban, Te a másikban! nah jó, kijöhetnél néha t-mixerezni! :))
Grex: ...mi ez a ti lakjatok.........kivel lakjak...?a tálas mixer csak képzeletben hiányozna....sosem [...]
papaluige: ennyi nádat nem cipelünk sehova! ott kell azt beszerezni! de ha már egyszer elmegyünk dél-ameri [...]
Mind a 31 komment
WATT - Öko-diszkó Hollandiában.

Rotterdamban nyilt meg a világ első környezetbarát diszkója. A tánclépések a padlóba rejtett berendezéseken keresztül áramot termelnek, amelynek hatékonyságát kijelzőn is követni lehet. Az italokat újrahasznosítható poharakban szolgálják fel, a toalettek öblítéséhez pedig összegyűjtött esővizet használnak. A diszkó 30%-kal kevesebb energiát használ, mint más hasonló klubok, ahogyan harmadával kevesebb széndioxidot termel, és a szokásos vízmennyiség mintegy felére van csak szüksége.

2049 0 12 Art Izé
spiritmonger: XD
fari.tro: ide kéne egy kicsi d'n'b party aztán a fél város el lenne látva árammal...
spiritmonger: na jó, az ökodiszkó nem volt benne, de belefér a felsorolásba :D
Mind a 12 komment
WATT - Öko-diszkó Hollandiában.

Rotterdamban nyilt meg a világ első környezetbarát diszkója. A tánclépések a padlóba rejtett berendezéseken keresztül áramot termelnek, amelynek hatékonyságát kijelzőn is követni lehet. Az italokat újrahasznosítható poharakban szolgálják fel, a toalettek öblítéséhez pedig összegyűjtött esővizet használnak. A diszkó 30%-kal kevesebb energiát használ, mint más hasonló klubok, ahogyan harmadával kevesebb széndioxidot termel, és a szokásos vízmennyiség mintegy felére van csak szüksége.

2360 3 12 Izé
spiritmonger: XD
fari.tro: ide kéne egy kicsi d'n'b party aztán a fél város el lenne látva árammal...
spiritmonger: na jó, az ökodiszkó nem volt benne, de belefér a felsorolásba :D
Mind a 12 komment
Leningrád a második világháború idején, illetve napjainkban.
7903 0 6 Art Izé
kotta: Előkelő, sőt kiemelt helyen a "menjünk el oda" városlistámon. http://zene.ize.hu/index.php?sea [...]
bond: Gyönyörű képek. Leningrád egyébként egy csodaszép város - hihetetlenül tiszta Budapesthez [...]
komcsik: Ha 1 az isten és utánozták London védőit, akkor azokat a bombázok ellen engedték fel a vátos [...]
Mind a 6 komment
Leningrád a második világháború idején, illetve napjainkban.
8343 7 6 Izé
kotta: Előkelő, sőt kiemelt helyen a "menjünk el oda" városlistámon. http://zene.ize.hu/index.php?sea [...]
bond: Gyönyörű képek. Leningrád egyébként egy csodaszép város - hihetetlenül tiszta Budapesthez [...]
komcsik: Ha 1 az isten és utánozták London védőit, akkor azokat a bombázok ellen engedték fel a vátos [...]
Mind a 6 komment
Playboy nyuszis naptár elragadó képekkel, nem csak férfiaknak! ;)
14754 4 35 Izé
bigyminyő: Vártam a csajokat+nyuszikat....he he...:) Milyen cuki tappancsa van Július-Augusztusnak.....:)
Czaboo: És akkor most "A bárányok harapnak" című filmről átmehetünk a Nyulak harapnak forgatására? [...]
Errtu: ez lennék én... =]
Mind a 35 komment
Cica-párbeszéd  (nagyon jó:D!!!)
1171 0 1 Pink Izé
bungle: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=5122 (Reakció az ott levő kommenteknél...)
Chase & Status feat. Plan B - Pieces (Official Music Video)

A szám volt már itt, de a videoklipp nem, és szerintem érdemes megnézni, nagyon durva.

(főleg a cica a sütőben.... XD )
895 0 1 Zene Izé
Stukker: XDXD cicus
Napfogyatkozás - 2009. január 26.
4801 0 4 Art Izé
bungle: Én is, hogy átaludtam... és már majdnem elkezdtem fabrikálni egy napfogyatkozás-néző eszköz [...]
Lazarus: Hálistennek, tökre megijedtem hogy lemaradtam róla :D
Ordas: :(
Mind a 4 komment
Napfogyatkozás - 2009. január 26.
4964 3 4 Izé
bungle: Én is, hogy átaludtam... és már majdnem elkezdtem fabrikálni egy napfogyatkozás-néző eszköz [...]
Lazarus: Hálistennek, tökre megijedtem hogy lemaradtam róla :D
Ordas: :(
Mind a 4 komment
International Space Station Tour (1. rész)

2. rész | 3. rész | 4. rész
2038 2 5 Izé
bungle: Izerizer küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=yLLF13IuAMI Szöveg: ISS ( Nemzetközi űráll [...]
kotta: Kár hogy szilikon is van a NASA laboratóriumaiban. Nekem a természetes jobban bejönne. A bácsi [...]
|-=O=-|: Ez most egy vélemény volt? Kit érdekel??!!!!!!! :D
Mind a 5 komment
Told be gyorsan az arcodba, mielőtt egy másik dagadt disznó meglátja nálad és kér belőle! :D
3017 2 9 Izé
Re-Peet: ...a szex is :P
Mr.T.: Ez kb annyit ér mint a cigisdobozon a figyelmeztető felirat h halált, impotenciát meddőséget s [...]
Belkar: lehet hogy ez lesz az új hello kittyt helyettesítő márka? elképzelem ahogy a több mázsás tin [...]
Mind a 9 komment
A veretlen orosz nemzetiségű Fedor Emelianenko ismét bebizonyította, hogy vitathatatlanul ő a világ első számú nehézsúlyú bunyósa, mikor a nagy múltra visszatekintő Andrei Arlovskit verte kiütéssel ma hajnalban a WAMMA szervezet által megrendezett szuper gálán.
936 0 3 Sport Izé
Schwed: Rosszúl tudod mert nincs veresége, az a meccs egy sérülés miatt lett megszakítva. Sose kapott [...]
laci_: Felugrásból meg akarta térdelni. Amúgy nem veretlen, 30-1-0 a statisztikája :)
Balázs: én nem értek ehhez de szentem ez a hülye nekiugrott a kezének:)
Serj Tankian - Sky Is Over

Egy nagyszerű szám a System énekesétől!
Wikipédia
985 7 3 Zene Izé
Reise: Így van !! a LEGNAGYOBB :D
Balázs: 10
Newtonheat: hatalmas ez az ember (Y)
A huligán nagyi otthonhagyta a szemüvegét...
5541 1 13 Izé
Petivitez: ezt a háborút eddig a Fraudista médiaguruk nyerik a Fradista futballszurkolókkal szemben ám 3 d [...]
noldika: direkt volt sztem...lehet ha melle akarta volna dobni akkor mind 3at eltalalja...:D:D
spidy: faszomba má " jolmegdobta az öregnéne a rendészetet OSZT" jonapot xd
Mind a 13 komment
Melyik napon születtél? - Erről álmodsz titokban!
1188 0 7 Pink Izé
CrazyLime: Na az enyém tök igaz! Magam ura lenni? IGEN!!! Saját vállalkozás? IGEN!!! ;)
pupuc: modell?!szinész?! én?? O.o
csillaghal: így legyen ötösöm a lottón :)
Mind a 7 komment
Átkelés Kínában egy kevésbé forgalmas útvonalon...

(azért részegen sokkal nagyobb élmény egy ilyen hídon :D - bungle)
7019 2 18 Izé
konserv: űűűű ez tépett állapotban nagyonkomoly :D:D
hawkeye: Na, ezt megpróbálom... Majd a Margit-hídon gyúrok rá... :)
noldika: nah itt is csak akkor mennek at ha vegso fazisu tudorakom lenne ,es meg elnek vagy 3-4 napot,akkor b [...]
Mind a 18 komment
J. R. R. Tolkien Namárië c. quenya nyelven íródott verse a Gyűrűk Urából a Keresztapa zenéjére.

Az eredeti szöveg: Ai! laurië lantar lassi súrinen,
Yéni únótimë ve rámar aldaron!
Yéni ve lintë yuldar avánier
mi oromardi lisse-miruvóreva
Andúnë pella, Vardo tellumar
nu luini yassen tintilar i eleni
ómaryo airetári-lírinen.

Sí man i yulma nin enquantuva?

An sí Tintallë Varda Oiolossëo
ve fanyar máryat Elentári ortanë
ar ilyë tier undulávë lumbulë;
ar sindanóriello caita mornië
i falmalinnar imbë met, ar hísië
untúpa Calaciryo míri oialë.
Si vanwa ná, Rómello vanwa, Valimar!

Namárië! Nai hiruvalyë Valimar.
Nai elyë hiruva. Namárië!

A fordítás: “Ó! hullik a szélben az aranylevél, s a hosszú évek száma végtelen, mint a fákon az ágaké! Úgy húznak el a hosszú évek, mint a fürge réti szél nyugatnál is nyugatabbra a büszke termen át, ahol a kék boltozaton a csillagok is megremegnek Varda szent és ünnepélyes énekétől. Most ki tölti újra a kupámat? Mert Varda, a Tűz szítója, s Csillagkirálynő az örökfehér hegyekből, fölemelte felhőkezét, minden ösvény homályba fulladt; s a szürke földről sötétség kúszik közibénk a tajtékos habokon, s Calacyra drágaköveit köd fedi örökkétig. A keletről jöttek most elveszítik, elveszítik Valimart! Ég veletek! Ti talán meglelitek Valimart! Ég veletek!“
2593 0 0 Zene Izé
Volt egy régi csajos naptárad, amit nem dobtál ki?
Jól tetted!
Itt megnézheted, hogy mikor használhatod fel újra.
9190 11 6 Izé
papaluige: és ráadásul feneketlen...............:))
Errtu: azt hiszem te vagy a tökéletes példa arra, hogy igen is létezik a szellemi feketelyuk XD
spidy: mi a geci ez semi értelme szerintetek??????
Mind a 6 komment
Sepultura - Moloko Mesto

Végre megjelent az új Sepultura album amelyen mostmár egyik Cavalera testvér sem hallható. Most is concept lemezt készítettek. Anthony Burgess A Clockwork Orange (itthon: Mechanikus narancs vagy Gépnarancs) című klasszikus novellája alapján írták az albumot, amit különben Stanley Kubrick zseniálisan vitt filmre. Kritika

  Track lista:

01. A-Lex I (01:54)
02. Moloko Mesto (02:09)
03. Filthy Rot (02:46)
04. We've Lost You (04:15)
05. What I do! (02:01)
06. A-Lex II (02:18)
07. The Treatment (03:24)
08. Metamorphosis (03:02)
09. Sadistic Values (06:51)
10. Forceful Behavior (02:28)
11. Conform (01:54)
12. A-Lex III (02:03)
13. The Experiment (03:28)
14. Strike (03:41)
15. Enough Said (01:37)
16. Ludwig Van (05:30)
17. A-Lex IV (02:46)
18. Paradox (02:16)
674 1 0 Zene Izé
Forró tippek hideg napkra
430 0 0 Pink Izé
Na ki emlékszik még a Kaliforniai Álmok c. 90-es évekbeli sorozatra? :D

Mai szemmel nézve kicsit gagyi, de akkoriban nagyon is bírtuk... Ja és "bá-buum"! :D
1462 0 3 Zene Izé
SSly: bezony rég volt, érdekes volt az akkori humor:D
bandee1219: Rég bizony! én is mindig néztem, pedig nem volt túl komoly, de azért jó volt.
eerix: Juujj, de rég volt. Nagyon szerettem :)
3 fogyókúrásnak hitt nassolnivaló
943 0 1 Pink Izé
Hada: én csak a kalóriaszámoknak hiszek a csomagoláson... nem annak, h mit hogyan reklámoznak.
Melyik napon születtél? - Ez a legbujább szexuális fantáziád
1092 0 15 Pink Izé
Derill: köss bele a posztba nyugodtan, azé rakjuk ki őket :D
TinusSs: 1 nem vagyok cuncus, remélem, megjegyzed! 2 befejeztem veled a veszekedést, mert már unom, persze [...]
Derill: azér azt elkell ismerned hogy szép beszólás volt :D de ha nekem írták volna mondjuk énse rö [...]
Mind a 15 komment
13 nap alatt 8 kiló mínusz
874 0 8 Pink Izé
Derill: :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Re-Peet: A következő post mi lesz? Szabadulj meg 80 kilótól egy nap alatt... hagyd ott a pasid... ? :D
Purple: :DDDDD ez jó XD
Mind a 8 komment
A nap képe. :)
11901 1 6 Izé
suvomi: nem hátul jobb oldalt
suvomi: ott hátul annak olyan van dame feje van (rem jól írtam :P)
csicsilla: :D de tényleg olyan!
Mind a 6 komment
Lehet a gazdi nagyothall. :)
5904 3 4 Izé
Jokker: Májló?! Hozd ide a kulcsot... a kulcsot... Neee ne a sajtot... :D
pr0t3st: hát ha egyszer kell a lendület.... : DD
sanchez: A kis drága a másik utcából futott neki!!!
Mind a 4 komment
Beatrice - sördal
Ezek mekkora álatok... És hihetetlen, hogy abban az időben is milyen klippet készítettek talán 1-2 kamerával....
1257 2 1 Zene Izé
Balázs: Home Of Salacci xD
Kispál és a Borz - Húsrágó, hídverő
És most nincs más, hát jöjj elő
Húsrágó, hídverő, félkarral ölelő
Itt elveszett este egy bogár a testbe
Hogyha új trükköt nem csinálsz
Holnap kijön egy óriás
Téged megesz, engem elás
És nem csinál semmi mást
Ez a k**** nagy óriás

Mindentől messze, a szívhez közel
Csinálj csodát, én meg elhiszem
Hogy kell egy rendszer, ami nem mozog
És megígérte Anyu is, hogy megkapod
Mert a karod csak egy holt ág, vágd el és szaladj
Egy vonalban vannak most a szíved meg az agyad
Húsrágó, hídverő, ne sírj a versen
Én idáig jöttem, most dolgozzon a lelkem
1145 5 1 Zene Izé
gundul: Egyik nagy kedvencem tőlük. KÖSZI!!!
Vihar Szűz Mária körül - túl dús keblű modell... :)
1066 0 3 Pink Izé
Errtu: szűz mária mi? http://www.ize.hu/comments.php?post_id=10545
Skatopia: nekem bejön az ilyen szűzmari
Purple: pff :D ez botrányos sztem nem is ide való :DDD szűz mária mi.. na ez a botrány, hogy annak hív [...]
Parajet Skycar, a repülő-guruló izé...

 
1751 0 0 Autó Izé
Parajet Skycar, a repülő-guruló izé...

 
1747 1 0 Izé
Régebbi postok...