REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Az Intel tank.
3508 0 3 Autó Izé
H7S1: kerékpumpálás???
DrMikhail: http://img460.imageshack.us/img460/7162/post111081497922ro5.jpg jobban néz ki. inkább ilyet akarok [...]
Schabee: ha bírod üzemanyaggal akkor oroszéknál ilyennel is közlekedhetsz :)
Az Intel tank.
3361 3 3 Izé
H7S1: kerékpumpálás???
DrMikhail: http://img460.imageshack.us/img460/7162/post111081497922ro5.jpg jobban néz ki. inkább ilyet akarok [...]
Schabee: ha bírod üzemanyaggal akkor oroszéknál ilyennel is közlekedhetsz :)
Trivium - Down From The Sky

Kirisute Gomen

2 dal a szeptember 30.án megjelenő 4. Trivium albumról, amely a Shogun címet viseli majd.

The Making Of Shogun 1

The Making Of Shogun 2

The Making Of Shogun 3
816 0 1 Zene Izé
Miri Z: Úgy látom keményen művelődik itt a banda, Balázs által. :P
Brian 'Head' Welch - Flush
393 0 1 Zene Izé
gundul: Akármennyire is próbálom nem tudom elvonatkoztatni a KorN-tól a tagot. (pedig nagyon jó amit cs [...]
Mirror's Edge - Gépigény érkezett!
1280 0 2 Tech Izé
Jozef7: És????
ga_-bor: Ez a gépigény kb 3 hete elérhető... :)
Most ünnepelte a bécsi gelitin nevű művészcsoport által létrehozott 60 méteres rózsaszín nyúl a 3. szülinapját. :)
2025-ig tervezik az Olaszországban (Artesina, Piemont) található kiállítást fenntartani. A nyuszit állítólag több tucat nagyi kötötte rózsaszín pamutgombolyagokból és az oldala fel van nyitva, kint vannak a belsőszervei.
Egész jól látható a Google Maps-en is. :)
3082 0 7 Art Izé
mumus: ott a pont...amugy van ekkora mosogep a vilagon ?
Belkar: Valami hasonló nyúl volt az egyik filmben is amiben ilyen kicsinyítő/nagyító szerkezet volt a [...]
izébigyó: Miért, te hova raknád? Elképzeltem mondjuk a Hősök terén, másnapra szanaszét lenne firkálva [...]
Mind a 7 komment
Most ünnepelte a bécsi gelitin nevű művészcsoport által létrehozott 60 méteres rózsaszín nyúl a 3. szülinapját. :)
2025-ig tervezik az Olaszországban (Artesina, Piemont) található kiállítást fenntartani. A nyuszit állítólag több tucat nagyi kötötte rózsaszín pamutgombolyagokból és az oldala fel van nyitva, kint vannak a belsőszervei.
Egész jól látható a Google Maps-en is. :)
3301 1 7 Izé
mumus: ott a pont...amugy van ekkora mosogep a vilagon ?
Belkar: Valami hasonló nyúl volt az egyik filmben is amiben ilyen kicsinyítő/nagyító szerkezet volt a [...]
izébigyó: Miért, te hova raknád? Elképzeltem mondjuk a Hősök terén, másnapra szanaszét lenne firkálva [...]
Mind a 7 komment
Blink-182 - First Date
601 2 1 Zene Izé
Géza bá: Legjobb blink nóta ;)
Felice Herrig az igazán kemény, szőke harcos.

fotózás
712 0 0 Sport Izé
Vitaly Rusakov (Mizer) orosz "graffiti művész"
4893 0 12 Art Izé
fari.tro: ez hihetetlen bazzeg! áááá én ezt ne hiszem el!
ibor90: és akkor miért nem látni sehol ilyeneket?
Párna: akkor kicsit kéne magukat hirdetni, vagy mondjuk megfékezni a "firkálókat", a kezdőket.
Mind a 12 komment
Vitaly Rusakov (Mizer) orosz "graffiti művész"
4999 3 11 Izé
ibor90: és akkor miért nem látni sehol ilyeneket?
Párna: akkor kicsit kéne magukat hirdetni, vagy mondjuk megfékezni a "firkálókat", a kezdőket.
Iguana: tók jók
Mind a 11 komment
Így megy egy BMW E36  versenyen. :) Elég gyors.
875 3 3 Sport Izé
cpu: Hát ez durva volt! Én végignéztem :) És tényleg olyan mintha easy botok ellen menne :)
papaluige: ha a saját kategóriájában menne.......
Beno89: Olyan mintha very easy re volna beállítva a gép :D
Hullám móka. :)
712 1 0 Sport Izé
Magasugrás Ivan Ukhov módra, egy kicsit pityókásan. :D
825 0 0 Sport Izé
Mandarin Orange Room Escape
3492 0 21 Game Izé
fannieva: kint vagyok, köszönöm a segitséget!
Filucci 2: ügyik vagytok :D
CrazyLime: Perfect End!
Mind a 21 komment
A kis hokikapus és az ő nagy példaképe Mikka Kiprusoff . :)
540 0 0 Sport Izé
Egy lépés előre, kettő meg hátra, íme egy kis orosz táncbemutató nektek mára. :D
7942 8 13 Izé
bungle: Akinek esetleg liveleak nem megy: http://www.youtube.com/watch?v=UDF1K-wZlnc
nyehőce: Nagyon kész van ez a zene!!! :DD
Maccoyi: Az nem is "hasas". Az az egyik break elem a táncban. ;D
Mind a 13 komment
Okinawa Churaumi Aquarium

Vannak pl. cetcápák és ördögráják is. :)

Képek itt és itt + videó.
3967 0 1 Art Izé
Dawe: asszem ez egy kicsit nagyobb mint a tropicarium
Okinawa Churaumi Aquarium

Vannak pl. cetcápák és ördögráják is. :)

Képek itt és itt + videó.
4152 1 2 Izé
Mr.T.: http://www.youtube.com/watch?v=u7deClndzQw
Dawe: asszem ez egy kicsit nagyobb mint a tropicarium
Linkin Park - Faint

In The End

Numb

Breaking The Habbit

megj.: a Meteora a legjobb:)

 
381 2 7 Zene Izé
gundul: Hibrid Theory annak idején télleg nagyot ütött, de azóta is csak minőségi dalokat alkotnak. S [...]
Balázs: csak a legújabb albummal:)
Erunder: Bocs elrontottam itt a jó link: http://www.youtube.com/watch?v=M2MhH6mBg58
Mind a 7 komment
Gács Rezső "beszélő bűvész" - akit mindenki csak Rodolfonak ismert - egyik nagyszerű produkciója
5407 6 11 Izé
kotta: NEM! Egyáltalán nem fontos! Pont mint zsidó származású állampógár, magyarabbb volt sok-soik [...]
polgarobi: Sose tudtam az igazi nevét, mindig csak csodáltam amit tesz. a tudásának mindegy, hogy zsidó va [...]
Laci: Fontos ez? Igen, zsidó volt. Ebből nem is csinált titkot (lásd: "Vigyázat, most nem csalok!" c. [...]
Mind a 11 komment
Earth Crisis - Nemesis

Amitől ma sokan megcsömörlöttek, és fanyalognak rá, egykoron unikum volt. A hardcore és a metal ötvözése egykoron olyan bandák szekerét lódította meg a 90-es évek elején, mint például a Biohazard, és az Earth Crisis. Súlyos, arcba mászó hangzás, földbedöngölő középtempós ütemek és a frontember gyűlölettől fröcsögő ordibálása.
458 0 0 Zene Izé
Megtámadta Liverpoolt egy óriáspók! ;)

Videó.
3842 1 8 Izé
mekszamnojz: mozog az, itt van e :D http://www.youtube.com/watch?v=oDtv8SFRSJo&eurl=http://www.huffingtonpost.com [...]
Skatopia: jópofa míg valakinek a fejére nem esik...
Thufir: Ezek tachikomák!
Mind a 8 komment
Knights Of The Abyss - Megabrain

2005-ben alakult glendalei(Arizona) deathcore banda.
330 0 0 Zene Izé
Na jöhetnek a magyarázatok... ;)
5409 2 33 Izé
Genki: A kis mágnes miska :)
ibor90: vagy inkább nutellát vagy hasonlót
Savitra: Lehet, hogy előtte körömpörköltet evett avval a kanállal, vagy pacalt:)
Mind a 33 komment
Andrea Bocelli az egyik legszebb hangú kortárs tenor. Életéről pl. itt olvashattok.

Elmo pedig Elmo a Szezám utcából. Örömet okoz neki ha elszámolhat 20-ig, elmondhatja végig(!) az ábécét, vagy ha jót játszhat a szörny és mackó nemzetiségű haverjaival. Elaludni kortársaihoz hasonlóan nem annyira szeret.

És itt vannak ők ketten, ahogyan "előadják" a Bocelli előadásában világsikerré vált dalt kicsit más szöveggel. (Az eredetiben közreműködő Sarah Brightmant most csak megemlítjük, bár ennél ő is többre érdemes.)

Jó mulatást!
1667 4 2 Zene Izé
Kiscsuri: Andrea Bocelli-nek gyönyörű hangja van.Annyira kellemes, hogy nagyon :D!
szpet: Imádom Bochellit. (És Elmot is. ^^') Lehet, hogy hülyeség, de azon gondolkoztam, hogy vajon Ser [...]
Slipknot - Vermillion Pt. 2 (Bloodstone Remix) 
 

Az "All Hope Is Gone" nevet viselő legújabb Slpknot album második bonustrack-je...
 
535 1 0 Zene Izé
Éber őrök ;)
6992 3 14 Izé
Athelas: Ja én is időről időre csinálom az éjjeli őrködést, ki lehet bírni a 21-25 órát is, de mo [...]
Erunder: Hát igen volt olyan is :D
bungle: Biztos volt internet és Izéltél. ;))
Mind a 14 komment
Greenwheel - Shelter

Amerikai alternatív metal banda.
271 0 0 Zene Izé
Ha már ma kezdődik az iskola, akkor a mai kütyü legyen egy ébresztőóra :]
1034 0 0 Tech Izé
Jean Michel Jarre - Téo & Téa

Wiki (Magyar)

Wiki (Angol)
378 0 1 Zene Izé
Purple: imádom :)
Children of Bodom - Talk Dirty to Me (Poison Cover)

 

COB feldolgozások listája:
01. Aces High (Iron Maiden)
02. Don't Stop At The Top (Scorpions)
03. Hellion (W.A.S.P.)
04. Mass Hypnosis (Sepultura)
05. No Commands (Stone)
06. Repent (Cryhavok)
07. Shot In The Dark (Ozzy Osborne)
08. Iron, Steel, Metal (Wizzard)
09. Rebel Yell (Billy Idol)
10. Talk Dirty To Me (Poison)
11. Knuckleduster
12. Latomeri (Klamydia)
13. Bed Of Nails (Alice Cooper)
14. She Is Beautyful (Andrew W.K.)
15. Silent Scream (Slayer)
16. Somebody Put Something In My Drink (Ramones)
17. Oops I Dit It Again (Britney Spears)
598 1 0 Zene Izé
Nemcsik Zsolt az athéni olimpia kardvívó döntőjében ritkán látható önuralommal tűrte, hogy a nem kicsit vitatott helyzetnél a zsűri a hangos olasz reklamáció (és emellett nem kis "diplomáciai" háttérmunka...) után az aranyérmet Aldo Montanónak ítéli. Pekingben egy kínai versenyző győzte le szintúgy vitatott helyzetek során, és az élete során addig mindig úriemberként viselkedő vívó üvöltözve reklamált - hiába.

Blogjában őszintén ír az olimpia megnyitójakor elhunyt edzőjéről, Gerevich Györgyről, a legendás vívó édesapa fiáról, és az ő elvesztése miatt kialakult zavart lelkiállapotáról.

Olimpiai aranyak ide vagy oda: személyisége, eredményei és példaadó életmódja okán Nemcsik Zsolt méltó utódja a magyar kardvívás neves személyiségeinek.
559 0 1 Sport Izé
Balázs: hát igen, az olaszok csicska csalók voltak mindig is
Sacha Feiner, egy Gremlins rajongó videója...

"Hogyan készült".
5387 1 4 Izé
Maccoyi: Írj Shifty-nek, ő biztos tud válaszolni a kérdésedre. ;)
eerix: Jövök kicsit offolni, ha nem nagy baj... :$ Szóval volt ez a Mass Effectes nyereményjáték, és [...]
alphadog: Indiana Jones milyet néz, mikor meglátja, hogy party van. :D
Mind a 4 komment
A német úszó bemutatja, hogy hogyan lehet majd megverni Michael Phelps-et a következő világversenyen. :D
947 1 0 Sport Izé
Santana feat. Rob Thomas - Smooth
524 2 0 Zene Izé
Scars On Broadway - Serious

World Long Gone

Kill Each Other

Babylon

Enemy

Chemicals

3005
370 1 2 Zene Izé
Balázs: aki benne van az iparba az úgy is tudja aki meg annak ugyan mind1 de azé kössz:)
gundul: A Scars on Broadway a System of a Down alternatív metál banda gitárosának (Daron Malakian-nek) [...]
C C Catch-Megamix

Soul Survivor

I can lose my heart tonight

Baby I need your love

Are you man enough

Heartbreak Hotel

Jump in My Car

Heaven and Hell

Wiki 
602 0 0 Zene Izé
Láttam egy "kolléga" küldött egy hegymászós videót.

Én szeretném bemutatni a francia pókembert: Alain Robert-et, akit talán nem is kell bemutatni. :D

Megmászta már a világ összes híres és magas épületét, természetesen kötelek nélkül. És ha jól emlékszem a SOTE Nagyvárad téri épületét az egyik friderikusz showban.

Wikipédia


Saját page
684 0 0 Sport Izé
A holland "Jos the finch" Stirling-motorjai gyertyákkal meghajtva

2671 3 15 Izé
Laci: Nem fogod megbánni ha elolvasod. Nagy könyv egy nagyon nagy emberről. Csinálj inkább egy SZIA [...]
SZIA: Igyekszem minél hamarabb elolvasni! Bár szívesebben csinálom meg inkább a stirling motort!:D
Laci: A teljesítmény a hatásfok függvénye, de a francba a szőrszálhasogatással. Olvastad már? SZA [...]
Mind a 15 komment
Régebbi postok...