REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Patrick Melrose

Benedict Cumberbatch az új sorozatában egy önimádó szucid alkoholista lesz. Az itthon nem túl ismert Edward St Aubyn önéletrajzi ihletettségű regényéből készült sorozat igen beteg lesz.
846 0 0 Film Izé
Cukizé ezerrel!

Avagy egy perc, amiben minden panda tök hülye.
1732 0 0 Izé
Csak akkor lehetne jobb ez a protézis, ha tényleg úgy működne mint a Deus Ex-ben
1675 0 0 Izé
A Victoria's Secret 1979-es katalógusa szexibb, mint gondolnád

Főleg ha figyelembe vesszük, hogy akkoriban még nem volt Photoshop.
2728 0 0 Pink Izé
Víz alatti zenekar?

Igen, de szerencsére nem kell megfulladnod, hogy egy 3 perces számukat végig hallgasd.
1207 0 0 Izé
Ha úgy érzed sz*r munkát végzel, csak gondolj az ATV díszleteseire
3543 0 7 Izé
Ravennë: Igaz.
Csádi: Nem mondtam semmi ilyesmit. Én is azt hittem egyébként. Demente véleményére reagáltam.
Ravennë: Há' de na... azért valljuk be nem velünk van a gond, amiért ennyit kinézünk egy tv csatornáb [...]
Mind a 7 komment
Ez a legdurvább tömegirányítás, amit valaha láttam
4723 0 2 Izé
Ditpet: ÁÁÁ ez fájt :D
jjc: szerintem meg ez: https://hu.wikipedia.org/wiki/Nemzeti_konzult%C3%A1ci%C3%B3
Akiknek a bungee jumping már nem elég extrém, azoknak itt a sima köteles ugrás

Ez egyébként rekord is, mert 400 métert zuhant így Carlos Munoz.
1170 0 0 Sport Izé
Amerikában most épp baromi hideg van

Konkrétan annyira hideg, hogy még a vízesések is befagytak.
2154 0 1 Izé
davidoka12: Legalább Trump tudja mondani, hogy nincs is felmelegedés...
Így néz ki egy autónyi tűzijáték

A kocsi tulaja ezek után lehet kétszer is meggondolja a tűzijáték vásárlást.
1746 0 0 Izé
Madár alakú madárraj Daniel Bibertől

És nem is photoshop, hanem rengeteg türelem kellett csak hozzá.
824 0 1 Izé
Ravennë: Van közte gyilkos bálna is.
2 tonnás és 6 lábú, mi az?

Hát Mantis, ami olyan, mint egy robot egy durva sci-fi filmből.
1857 0 0 Izé
A legdurvább talán a sofőrök reakciói

Tök nyugodtak, kivéve persze, amikor nem kocsi, hanem gyerek szalad eléjük.
4530 0 5 Izé
hawkeye: Anno fiatalkoromban sokat dolgoztam Kati, ill. Pingvin autódarukkal. 24 - 60 tonnásig. Mindig megf [...]
Jaca: Ezt úgy kipróbálnám, hogy az ilyen hülyéket eltolni a g.cibe, aztán majd utána fékezek :D
ERko: Egészen véletlenül megint orosz területről származó videók. Villamosvezetőknek meg lehet ho [...]
Mind a 5 komment
Igazán hiánypótló egy térkép

Már ha arra vagy kíváncsi, hogy hol hogyan mondják azt, hogy "Boldog új évet!".
2471 0 1 Izé
vadonka: Itt is látszik, hogy a cseh és a szlovák nyelv ugyanaz. Az, hogy itt ott írásban eltér csak az [...]
perspective ǝʌᴉʇɔǝdsɹǝԀ

Nem ajánlott megnézni ezt a videót, ha a szilveszteri piálásod anynira durva, hogy még most is érzed.
1933 0 0 Izé
Tessék szépen az útviszonyokhoz mérten közlekedni!
4236 0 2 Izé
VanZant: Dehogy! Fáért ment... :D
hawkeye: Van, aki így parkol le....
Így néz ki a világ első napelemekkel borított autópályája
3501 0 4 Izé
Erunder: Nem igazán jutott eszembe olyan szöveg, amiben hiperhivatkozásként elfért volna.
Csádi: Nem mondtam semmit, csak bemásoltam, mert témába illik. Szoktátok linkelni is a címbe, ha van i [...]
Erunder: Igen tudom, de az csak terv volt, ez meg, ahogy látod, már kész van.
Mind a 4 komment
Hallottál már a Pulfrich hatásról?

Vegyél elő egy napszemüveget, amivel letakarod a jobb szemed, és voilá! 3D lesz a 2D-s videóból.
4391 0 2 Izé
SEszter: Nekem is. Érdekelt volna a videó, de a felénél már annyira szédültem hogy szó szerint hányi [...]
sztewe: Nem kell ide 3D. Már attól hányingerem van hogy folyamatosan köröz körülötte a kamerás.
A Koenigseggnél nem egyszerűen törésteszt folyik, hanem egyenesen autó bántalmzás
2575 0 2 Izé
Erunder: Azt akartam érzékeltetni, hogy ők valami többet is kihoztak a kötelező töréstesztekből. Dub [...]
sztewe: Na ez aztán shit poszt cím. Ez egy AUTÓ, azért csak az a fontosabb aki benne ül még ha egy hü [...]
Mom and Dad

Nicolas Cage és Selma Blair a gyerekeiket gyilkolja ebben a fura horrorban.
2710 0 0 Film Izé
Nano

Egy bámulatos sci-fi rövidfilm, ami rövid belül már nem is lesz annyira fikciós.
1035 0 0 Film Izé
Íme a Harry Potter regény, amit egy AI írt
1319 0 0 Izé
De minek gyúr egy robot?

Tetszeni akar a robotlányoknak, vagy mi?
1731 0 2 Izé
Traveller_x: Naggyon zsír.... És menni is tud? :D :')
VanZant: „De minek gyúr egy robot?” - Hogy terminátor legyen?! :D
Filmőrülteknek itt egy mashup, amivel visszaszámlálhattok a szilveszteri buliban
2334 0 2 Izé
vater85: Én is pont az akartam beírni :D
Dmckayals: 9 :D
Átrendeznéd a lakást?

Hát legózz össze egy mini-darut!
1859 0 0 Izé
Gyerekkoromban mindig álmodtam arról, hogy csinálok egy ilyet
2907 0 0 Izé
Van egy oldal, ami megmondja, hogy a személyiséged alapján melyik országban kéne élned

És nem, ez nem egy hülye Facebookos randomgenerátos baromság.
6899 0 8 Izé
Ravennë: Nekem nem keményen dolgozót írt, hanem hogy megtalálom az egyensúlyt a munka és a szórakozás [...]
zeiksz: Úgy látszik a tageket megette... szóval... Fogadjunk, mindenkinek azt írta, "(random ország), [...]
zeiksz: Fogadjunk, mindenkinek azt írta, ", mert ott is hozzád hasonló kedves és keményen dolgozó embe [...]
Mind a 8 komment
Ausztrália elég fura egy hely

Például simán belefuthatsz az utakon két bunyózó koalába.
3291 0 2 Izé
pumpa: http://i.imgur.com/9qHBZIB.gif
Jaca: És még a kamerát is rosszul tartják...
Meg is találtuk az év legjobb mobil-alkalmazását
2817 0 0 Izé
Ilyen volt az élet a Szovejetunióban

Néhány képhez nem ártana némi leírás.
2927 0 0 Izé
Vannak emberek, akiknek egyszerűen nem lenne szabad vezetnie
3401 0 4 Izé
Jaca: Ő is fekve videózott, csak van olyan app-ja, ami felállította neki. Mármint a videót. És nem [...]
negativ_kommentelo: Végülis be tudott kanyarodni ott, ahol más nem tudott volna...
Csádi: A háttérben mindenki fekve videózik, de az a videó lett népszerű, amelyiket állítva vették? [...]
Mind a 4 komment
Azt már egyszer kipróbálták, hogy olajnak nem jó a kóla

Most kiderült, hogy üzemanyagnak sem.
2300 0 0 Izé
Szóval már a posta is próbálkozik az önvezető autókkal?
2189 0 3 Izé
negativ_kommentelo: Lehet, h a sofőr elől menekült az autó.
VanZant: Még jó, hogy nem gázolta el, saját magát. ;)
hawkeye: Mondjuk ha ilyen kretén ül benne, az inkább csak ront a jármű vezetési képességein... :)
Ha nem lenne rajta a BMW logó, azt hinném ez a Duracell székháza
1407 0 1 Izé
Traveller_x: Pár hete voltam itt. Ez az épület, a valóságban egy szürke izé, csak fotón néz ki jól.
Az amcsi tengerészgyalogosok élete még képeken is iszonyú izgi
1204 0 0 Art Izé
Alita: A harc angyala

Az akciódús manga adaptációban egy fiatal nő próbál meg rájönni arra, hogy ki is ő.
913 0 0 Film Izé
Ez annyira, és olyan sok szinten rossz, hogy arra szavak nincsenek
2365 0 2 Izé
mue: szerintem tök jó ez a reklám, viccen kívül kedvet kaptam megannyi autóvezetés után.
Dmckayals: Kész szerencse, hogy már 40 éve is késtek a vonatok! :D
Mulder és Scully már biztos nyomoz az ügyben
2053 0 0 Izé
Valamiért a hideg ráz ki attól, hogy Sophia Boldog Karácsonyt kíván az embereknek
820 0 0 Tech Izé
Így csinálhatsz kabriót egy terepjáróból
2750 0 0 Autó Izé
Régebbi postok...