REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Egy dolgot már nagyon jól eltanult Robin Räikkönen az apukájától
1473 0 0 Izé
Ebben az esetben tényleg az lehet a jobb döntés, ha inkább hegynek felfele bicajoznak
2275 0 2 Izé
Erunder: Ezt miért kérdezed? Egyébként nem. Augusztusban és utána is lesz még Izé.hu
makkasz1: Te Erunder! Egyedül maradtál? Leáldozott az izének? Vagy mi van?
Túl rövid a kis botod?

Mármint a szefli botod, te kis perverz! Mert ha igen, akkor nagyjából 19 ezer forintét itt az Insta megoldása.
2016 0 0 Izé
Nem bírt magával Will Smith, és mindenhova felmászott, ahova tudott, amíg itt volt Magyarországon

A Lánchíd után az Operaházat is meglátogatta.
2006 0 0 Izé
Kipróbálhatod, hogy mire képes a Google mozgásokat felismerő mesterséges intelligenciája
1252 0 0 Izé
Nem mindig jelent örömöt egy hordó sör

Főleg akkor nem, ha az autópályán beleszáll a kocsid szélvédőjébe.
2613 0 3 Izé
sexdealer: Ez egy ütős sör volt. :-)
VanZant: Hordó: https://tinyurl.hu/MgDP/
Mark74: Jó az doboznak is!
Íme egy 5 perces kisfilm arról, hogyan sikerült egy fotósnak a nap előtt elhaladó űrállomást lencsevégre kapnia
2201 0 0 Izé
Na, ezért kell mindig jól lerögzíteni a sátrad
2260 0 0 Izé
Fedezd fel ezt az Etióp kápolnát, az égben!
3675 0 0 Izé
Mid90s

Lehet nem is figyeltem volna fel erre a filmre, ha nem szólna az előzetes végén a Gyöngyhajú lány.
1288 0 0 Izé
Nikolas Bentel bútornak állt

Forró kávét azért ne tegyetek rá!
936 0 0 Izé
Létezik egy vietnami híd, ami úgy néz ki, mintha egy fantasy film díszlete lenne
1971 0 0 Izé
Glass

Reméljük lesz olyan jó Shyamalan új filmje, mint az elődjei, a Sebezhetetlen és a Széttörve.
999 0 0 Izé
Shazam!

Úgy tűnik a DC humorral próbálja meg felvenni a népszerűségi harcot.
1038 0 0 Izé
Akon is volt Budapesten, és ő is forgatott róla egy kisfilmet

Vimeo link, szóval a biztonság kedvéért beteszem ide, a szövegbe is.
1683 0 0 Izé
Ha voltál már vele úgy, hogy felgyújtanád a Ladádat, a Garage 54 új részét neked találták ki

Igaz az elején van egy másfél perces World of Tanks reklám, de azt tekerd el nyugodtan.
1018 0 0 Izé
Nézz szét Wiz Khalifa 4,6 millió dolcsis kecójában!

Igaz a fószert csak a fű és a fia érdekli igazán, de akkor is király lakása van.
2639 0 0 Izé
Tölts el egy percet Izlandon!

A New York Times videójában 360 fokban nézhetsz szét a varázslatos szigeten.
1080 0 0 Izé
Amerikában nem kolbászból, hanem rozsdából van a felüljáró
1717 0 1 Izé
Mark74: És a Q....vaéletbe ott nem Orbán Viktor a miniszterelnök!
Nem egy szimpla versenypályán tesztelték le, hogy mit tud az új Ford Fiesta
1304 0 0 Izé
A Hang nélkül sem maradhatott ki az őszinte előzetesek sorából
1835 0 0 Film Izé
Durva belegondolni, hogy egy Forma–1-es pilótának mekkora erőhatásokat kell kibírnia
2377 0 1 Izé
CsakEgySrác: Ennyi pénzért, jaj szegények :D Besenyei Péter műrepülő pilóta ájulás határán lévő G h [...]
Titans

A Tini Titánok élőszereplős változatában már elég felnőttesek a titánok.
1545 0 1 Izé
vadonka: Csillagfény mióta néger?
Na mit csinál egy ralis ha dugóba kerül?

Hát talál magának egy rövidebb utat.
2215 0 1 Izé
VanZant: https://www.youtube.com/watch?v=PwAKWXmjjCU&feature=youtu.be&t=55 Ő is rövidítőt keresett. :D
Én inkább elmegyek a fodrászhoz
1117 0 0 Izé
A magyar Attraction Látványszínházé lett a legjobb produkció a Britain's Got Talentben

Mondjuk miután 5 éve meg is nyerték a műsor fődíját, ez nem nagy meglepetés.
2105 0 0 Izé
Az Nvidia mesterséges intelligenciája már a képek feljavítására is képes
1648 0 3 Izé
Tron65: 0:37-nál az a fazon vizen jár?
Jaca: Na, akkor itt az idő, fel lehet javítani a kaputelefonokkal készült ufóképeket, és megtudjuk, [...]
VanZant: Még a végén el lehet majd távolítani vele, a vízjeleket is a képekről. ;)
Így csinálhatsz tengeralattjárót a fürdőkádadból
2016 0 0 Izé
Unfriended: Dark Web

Az Átok filmek írója horrorfilmet készített a Dark Webről, és iszonyat keménynek néz ki már az előzetese is.
2744 0 1 Izé
mun: *gagyinak néz ki már az előzetese is.
Ha te nem vagy Terry Grant, ne is próbálkozz meg ezzel!
1408 0 0 Izé
Baromi furán néznek ki az autós balesetek, ha az egyik felet törlik belőle
2714 0 0 Izé
Fél perc alatt 7,5 millió forint elég jó szajrénak számít

Ehhez persze az is kellett, hogy az Apple-nek pocsék legyen a biztonsági rendszere és a dolgozókat és vásárlókat se érdekelje, hogy mit lopnak el.
3257 0 1 Izé
Csádi: Lopták volna el inkább az asztalt. Abból legalább lehetne pénzt csinálni.
Tudom, hogy összevágott, meg minden, de ez akkor is szomorú
2288 0 2 Izé
Tron65: Jó poén volt, hogy európai térképet használtak amerikaiakon :-) Amúgy 1&értek Asnan-nal: a [...]
Ashnan: A magyarok még hülyébbek, tapasztalatból tudom xd
Megnéznéd Nathan Fillion Uncharted filmjét?

Mert most teljes egészében megteheted, ugyanis egy rövidfilmről van szó.
949 0 0 Izé
Kimi elmagyarázza, hogy mi micsoda a kormányán
1572 0 0 Izé
Füllhallgató füllbevaló

Hogy ne veszítsd el a vezeték nélküli fülesed.
864 0 0 Izé
A tenisz világát is elérte a Neymarozás
1914 0 0 Izé
Ez még gyakorolni kellett volna srácok
3103 0 0 Izé
Lenne még mit dolgozni ezen az önvezető Mustangon

Annyira nem látványosan hibázik, csak néha a szalmabálák felé veszi az irányt, de ez is elég ahhoz, hogy forgalomban balesetet okozzon.
1368 0 2 Izé
MDylan: Elég gáz GPS-re építeni egy navigációt, amikor az nagyon pontatlan tud lenni (2-3 méteres elt [...]
VanZant: Volt, akinek sikerült. :) https://www.youtube.com/watch?v=QtVbch-02Fs
Ha eddig azt hitted, a Lego csak belelépve tud fájni...
4043 0 0 Game Izé
Régebbi postok...