REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Anyakönyv nélkül él, így elvitték a babát
Érdekes hozzáállás a szülőktől, sok kérdésem lenne...

Cikk:https://index.hu/belfold/2020/01/29/dusnok_gyamhivatal_rendor_anyakonyv_szulo_elrabol_kiemel/?fbclid=IwAR0tO10DpuPFU4pM2SSiW5WwULPdjz3WQvkSo8Bt2ZVQx2s5zgiDV9qh5eQ
2056 0 1 Izé
kenderice: Anyakönyv, valamint kötelező és ajánlott oltások és védőnői felügyelet nélkül mert a sz [...]
Hivatali eltávozás
Zseniális! És Demi sem utolsó

2381 0 0 Izé
Ha minden kötél szakad, ebből is meg lehet élni
1512 0 0 Izé
Nehéz megmagyarázni
1965 0 0 Izé
Egy a millióból...
3628 0 0 Izé
Inkább meghalok!
Halottnak tetteti magát, ha rá akarnak ülni
2493 0 0 Izé
Hidd el, elbírja! :D
2087 0 0 Izé
Oly sok mindenre képesek a nők.... Vagy nem
3331 0 0 Izé
Na ezt mutasd még egyszer!
3068 0 0 Izé
Ki dolgozik még így?

3235 0 0 Izé
Hogy is van ez a nagy kofferbe jó pakolni dolog?
2551 0 1 Izé
drgore: Mi munka lehet egy ilyet kitörölni.
Én már nem lepődök meg semmin
1770 0 0 Izé
Vannak érvek, amikkel nem tudsz harcolni
2398 0 0 Izé
The show must go on!
3134 0 0 Izé
A Fekete Mamba nincs köztünk többé...
1106 0 0 Izé
Szeretik a kihívásokat!
Ha van értelme ha nincs...
1935 0 0 Izé
Ha nem bírod, ne szagolgass
1512 0 0 Izé
Még van benne tűz!
2198 0 0 Izé
Majdnem....
3254 0 0 Izé
Csak 5 lépés
2740 0 0 Izé
Morbius
1601 0 0 Izé
Az edzőteremben bármi megtörténhet
4496 0 0 Izé
A kaja ígérete... és a rá adott reakciók
2193 0 0 Izé
Nem evilági járműveken dolgozik a Lexus


Cikk: http://www.automotor.hu/hirek/nem-evilagi-jarmuveken-dolgozik-a-lexus/
1629 0 0 Izé
A combom a vásznam
1373 0 0 Izé
"Legyen legalább 100 kiló és 190 centi magas, hogy jól nézzünk ki együtt."

Aki nem felel meg Norbi elvárásainak... Még van remény



 
3058 0 1 Izé
qpci: Molnár Nagy Ő Anikó talán megfelelne Neki.
Azért nem szabad feladni, mindig lesz jobb
2562 0 0 Izé
Régen olyan koravének voltak az emberek...
3167 0 0 Izé
Az új móka
Nyers ételeket csempésznek be az étterembe
1703 0 3 Izé
vibraloop: Ráadásul nem is kínai hanem vietnámi.
balogh predator: Fantasztikusan sokat röhögtem ezen....
aztmarnem: Nem tudom ki hogy van vele, de ez nekem inkább idegesítő mint vicces. Az pedig hogy alatta mindig [...]
A sajtgyártás mindennapjai
1687 0 0 Izé
Még hogy a horgászat unalmas...
1883 0 0 Izé
Amikor még sokszor manuálisan kellett megoldani
2277 0 0 Izé
Agymenők
Egyszer minden jó véget ér
2380 0 0 Izé
Megérte, nem?
2823 0 1 Izé
davidoka12: MKKP facebook oldaláról leszedett képek, legalább az utolsó két képhez illett volna odaírni, [...]
Ha kreatív vagy, nem lesz bajod
2844 0 0 Izé
Nem mind szükséges de legalább jópofa
3090 0 0 Izé
Még jó, hogy a csaj nem néz hátra
Megőrülne az irigységtől... :)
4060 0 0 Izé
Egy gesztus, egy élet
1493 0 0 Izé
Napi csodás
2476 0 0 Izé
Ha jó feneked van, azt mindenhol meg kell mutatni
3899 0 0 Izé
Régebbi postok...