REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Svéd tv, telefonos játék...
Wooooo! :D
13487 5 41 Izé
rubigo: :) Thanx Csak pár mondatot fűznék hozzá azoknak, akik leszólják a nőt: Valószínűleg nem j [...]
bungle: Dehogy tiltalak, inkább nézd végig gyorsan az összes postot! ;)))
rubigo: áááá, bocs Bungle! Megint későn eszméltem, beküldtem... Sötét vagyok! Tilts le az oldalró [...]
Mind a 41 komment
Übermacsó műmellszőr
2122 1 10 Izé
Unregistered: De ennek Hasselhoff feje van a mellére rakva. A jó öreg Davidnek nem volt ilyen szörzete, csak a [...]
Dalmyqaf: Ez nagyon lol, miket ki nem találnak, vagy csak nekem jönnek be az ilyen idiótaságok? XD Persze [...]
Disy: Aki fikázza annak: David Hasselhoff bázzeg!
Mind a 10 komment
Új humánigazgató, a dolgozók munkájának maximálissá tételére! :)
4506 2 9 Izé
Johnny McBus: Annak aki nem értené: A linebacker az amerikai fociban védőjátékos és az a dolga hogy a föld [...]
theDoctor: mit nem lehetett ezen érteni? ne legyetek már ennyire gyíkok, gyíkok én szakattam ezen XDXDXD
PHS: Ez most vagy nagyon állat, vagy már annyira fáradt vagyok, hogy mindenen röhögök :D
Mind a 9 komment
Itt van a robopók és robokígyó, persze hogy Japánból! A kígyó még a vízben is működik... :)

(ilyen úszó kígyó már volt régebben itt - bungle)
1852 1 2 Izé
Menyet: én bírom az ilyeneket ;) Király
zuza: az a kígyó jó kis kémrobot :D
Szörfölés Münchenben, az Eisbach folyón.

Videó 1
Videó 2
2447 0 2 Izé
Ravennë: http://www.youtube.com/watch?v=ZerNN2XR51Q
ittakary: höhö
Hát nem művészi? ;)
3017 1 8 Art Izé
Schabee: tetszik bár azért megnézném h aki kitalálta mennyit gondolkozott ezen kiment a szeméttelepre [...]
Disy: Kéne egy ilyen a kertembe az biztos.
.::JunKieEQ::.: Most mé'...? Egy csepp mész sem volt rajta... ^_^
Mind a 8 komment
Hát nem művészi? ;)
3138 1 8 Izé
Schabee: tetszik bár azért megnézném h aki kitalálta mennyit gondolkozott ezen kiment a szeméttelepre [...]
Disy: Kéne egy ilyen a kertembe az biztos.
.::JunKieEQ::.: Most mé'...? Egy csepp mész sem volt rajta... ^_^
Mind a 8 komment
Mark Jenkins utcai művészete.
2445 0 4 Art Izé
bungle: tüpp küldte (kiegészítettem a fenti postot ezzel a linkkel): http://www.xmarkjenkinsx.com/outsid [...]
Balpar: Amúgy a kutya a kakival nagyon komoly XD
Balpar: Ezek miből készülnek ragasztószalagból ???? :|
Mind a 4 komment
Kemény munka, de valakinek ezt is meg kell csinálnia... :D
7745 3 9 Izé
eol: Amiért valaki nem tud jól angolul attól még nem retardált. Egyébként honnan tudod, hogy nem a [...]
Winterborn: Szerintem mindketten retardáltak vagytok, a loser egy o.
csicsilla: jol van na!!! XD lehet eszèbe jutott csak a fönök mondta hogy most...mert a fönöke is loose [...]
Mind a 9 komment
Jelly Battle - újabb játék a Logitech-től, multiban nagyon jó!
(az előző itt van).
17129 6 19 Game Izé
bungle: Köszi, átírtam a linket.
eol: A jellybattle.com lepihent... aki nem bírja robbantgató gumimacik nélkül, az itt is játszodhatj [...]
eol: Hát nem volt könnyű de kemény munkával elértem ^^ 7680 pontom van jelenleg, Major a rangom. K [...]
Mind a 19 komment
Jelly Battle - újabb játék a Logitech-től, multiban nagyon jó!
(az előző itt van).
21148 43 20 Izé
kisdead: Tetszik ez a játék :D
bungle: Köszi, átírtam a linket.
eol: A jellybattle.com lepihent... aki nem bírja robbantgató gumimacik nélkül, az itt is játszodhatj [...]
Mind a 20 komment
Szakik - szép magyar anyanyelvünk... ;)
13566 10 26 Izé
alphadog: Egy kis Prison Break. ;) http://www.youtube.com/watch?v=VODuNnB0PNY" target="_blank">http://www.yout [...]
Laci: Édes anyanyelvünk! (szegény Lőrincze Lajos most forog a sírjában.) Egyetemista koromban, volt [...]
MolnarBalazs: én meg az E.O.N nál dolgozom és előfordul ilyen helyzet is de nem ilyen szöveggel
Mind a 26 komment
JamStudio - the online music factory
8363 23 7 Izé
Zotyko82: Sziasztok SEGÍTSÉG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nem lehet vhogy megszerezni ezt a progit?? csak itt [...]
invad3r1987: kisded metál?
bubi66: Ha Master Lybraryt átrakod alternatívra , akkor tök mindegy mit mivel keversz sőt az akkordokat [...]
Mind a 7 komment
Szép háttér, kellemes zene. Egy új point-and-click játék a műfaj kedvelőinek! Jó szórakozást! :)
10702 4 21 Game Izé
Cöccenet: Megtaláltam, itt van: http://www.ampgames.com/game/789/Shift.html
sztella: nem hozza be a gémet. mi a címe ennek?
anita-sz: ez nagyon ari volt, csak kár, hogy ilyen rövid :(
Mind a 21 komment
Szép háttér, kellemes zene. Egy új point-and-click játék a műfaj kedvelőinek! Jó szórakozást! :)
8542 9 22 Izé
Purple: ja mégsem
Purple: szia! http://www.questfortherest.com/ asszem ez az
andiku: Sziasztok! Esetlegnem tudnátok adni egy másik linket hozzá? Köszke!
Mind a 22 komment
Egy menő angol művész megsértődött azon, hogy nem készíthetett hivatalos portréfestményt George Bushról, ezért egy nem hivatalos, pornóképekből montázsolt verzióval állt bosszút.
7978 2 9 Izé
bandee1219: Úgy érted szemből? Tehát a jobb. Hát, érdekes a textúrája. :)
kat: Hát nekem a bal füle nagyon tetszik...:D
bubi66: Meggyőztél .... ilyen érvekre nem tudok mit mondani . :)
Mind a 9 komment
Szerinted átmenne a műszakin? :)
5468 0 13 Autó Izé
tukypupok: today tomorrow tolhatod ... :p
zeroe: Amerikában se lehet minden szeméttel közlekedni. Itt is mennek roncsokkal, csak a rendőrök nem [...]
bergenye: ez egy guruló izé.....
Mind a 13 komment
Szerinted átmenne a műszakin? :)
5643 2 13 Izé
tukypupok: today tomorrow tolhatod ... :p
zeroe: Amerikában se lehet minden szeméttel közlekedni. Itt is mennek roncsokkal, csak a rendőrök nem [...]
bergenye: ez egy guruló izé.....
Mind a 13 komment
"Felni" - Bartos Péter munkája
4888 0 4 Izé
Mec: nem egy olcsóság volt a gép, brutális nagy ez a felni, élőben pedig még nagyobb :)
Bazsee: Veszel egy TFT monitort és beépíted egy intercoolerbe, akkor megvan az összhang! ;)
ndanika: Durva, és izléses. Az biztos, hogy ad egyfajta stílust a Pc-nek. Csak ezek után hol találnék h [...]
Mind a 4 komment
Egy kis mókás videó a GTA San Andreas Multiplayer részéről.. :D
7136 4 16 Izé
bungle: Inkább ide írd, Deep... http://www.youtube.com/watch?v=tUkhmPpLq8Y
Daron666: aloha! nem tudja valaki hogy honnan lehet letölteni az sa-mp normális verziot???? zolee94@hotmail. [...]
twitch: EmiNEM ! vagy bárki SA guru:) ,kéne egy kis segítség multiplayer beállításokkal kapcsolatban. [...]
Mind a 16 komment
360°-os kép a bristoli hőlégballon fesztiválról. (Ha nem működik, akkor telepíts QuickTime playert).
3489 0 2 Art Izé
ZomBeeZ: anno a stalkerhez is ilyen panorámaképeket adtak ki
ibor90: hát ez nagyon király
360°-os kép a bristoli hőlégballon fesztiválról. (Ha nem működik, akkor telepíts QuickTime playert).
3603 4 2 Izé
ZomBeeZ: anno a stalkerhez is ilyen panorámaképeket adtak ki
ibor90: hát ez nagyon király
A lényeg, hogy mindenki kap egy szemüveget, amin lézer mutató van. Ki merre néz??
7725 8 14 Izé
Slarioux: Jót röhögtem rajta:D:D Állati!:D
cica-bi: :D :D :D
peet: Ez nagyon poén!
Mind a 14 komment
RFM FM - lengyel rádióállomás

Műhódas kép jól
2957 0 4 Art Izé
csicsilla: Judit volt a tègla vagy mi a ràk volt a neve!!!
LittleDeejay: De most komolyan. Minden téglát elhordanak tőlünk. Arról nem is beszélve, hogy a tégla árát [...]
JackSlater: miert ne lenne tégla nálunk, te vagy a tégla !! XD
Mind a 4 komment
RFM FM - lengyel rádióállomás

Műhódas kép jól
3056 1 4 Izé
csicsilla: Judit volt a tègla vagy mi a ràk volt a neve!!!
LittleDeejay: De most komolyan. Minden téglát elhordanak tőlünk. Arról nem is beszélve, hogy a tégla árát [...]
JackSlater: miert ne lenne tégla nálunk, te vagy a tégla !! XD
Mind a 4 komment
Jó móka lehet így száguldozni lefele egy hegyi úton... csak ne jöjjön át rajtad egy kamion szemből. ;)
(zene: Muse - Map Of The Problematique, amiért már érdemes megnézni :))
56339 6 15 Izé
Athelas: megunta az életét
dhsrac: Micsoda komoly kommentek vannak itt! :D Ez a pali meg jól küldi! mehetne egy ilyen feladat a rette [...]
Mimis: És a durva bazze, hogy beelőzi a motorost. :DD Mondjuk kaminyont előzni nem túl nehéz vele, cs [...]
Mind a 15 komment
Bűnügyi nyilvántartásba készülő fényképek
15002 6 8 Izé
bandee1219: Csakhogy ezek itt valszeg csatak részegek és ennyire futotta. :)
biohazard: Hát a nagy része jó nyomi!! Még a nagyanyám is félelmetesebb náluk-sötétben meg pláne!!
jasko: az egyik hasonlitott sebeok janoshoz!
Mind a 8 komment
Ez jó, megvan holnapra a munkahelyi unaloműző irodai sport ;)
6908 2 4 Izé
ZomBeeZ: majd jönnek az xtreme chair trickjumpok :D
LittleDeejay: Kész csoda, hogy nem a japcsik találták ezt is ki. :D
Soul_Deprived: nemrossz. Csak nalluk neml lehet ezt bejatszani :(( Itt a fonokis zen a folyosson :(((((( De a mas [...]
Mind a 4 komment
Blu, olasz graffiti művész
2483 1 14 Art Izé
Balpar: Hát érdekes témák, jól néznek ki de az én házamon lehet h nem látnám szivesen
Matyi: Tiszta tömeg szex!
csicsilla: igen a graffitisek tudnak szèpeket alkotni!!! nem az a graffiti amikor 3 csik van szinessel fuj [...]
Mind a 14 komment
Blu, olasz graffiti művész
2252 1 14 Izé
Balpar: Hát érdekes témák, jól néznek ki de az én házamon lehet h nem látnám szivesen
Matyi: Tiszta tömeg szex!
csicsilla: igen a graffitisek tudnak szèpeket alkotni!!! nem az a graffiti amikor 3 csik van szinessel fuj [...]
Mind a 14 komment
Cosmic Muffin - az első luxus repülőgép yacht
2905 0 2 Izé
bungle: cancer1 küldte: Top 10 Odd Uses for Airplanes http://damncoolpics.blogspot.com/2008/06/top-10-odd-u [...]
Balázs: ez értelmes mondhatom
Mustang 5000 sörösdobozból
2533 0 4 Autó Izé
Schabee: hát ez király nah látom más is szereti a borsodit :)
Bazsee: Dreherből sztem szebben mutatna, Borsodi dobozát nagyon "elbutították".
HardRock: Az egyik kedvenc söröm, és az egyik nagy kedvenc autóm. Esetleg Borsodi világosból lehetne eg [...]
Mind a 4 komment
Mustang 5000 sörösdobozból
2513 0 4 Izé
Schabee: hát ez király nah látom más is szereti a borsodit :)
Bazsee: Dreherből sztem szebben mutatna, Borsodi dobozát nagyon "elbutították".
HardRock: Az egyik kedvenc söröm, és az egyik nagy kedvenc autóm. Esetleg Borsodi világosból lehetne eg [...]
Mind a 4 komment
Metal Video - a keményebb zene kedvelőinek (ha már a zenei csatornák eléggé hanyagolják ezt a műfajt).
6109 11 14 Izé
Promisz: Ennek most igazán örülök remek link thx
Bakeyoo: :S
kKNd: whááá, erről nem is hallottam, thx! \O/
Mind a 14 komment
Atkishkin Alexandr művei

Mindenkinek jó hétvégét, ne kockuljatok sokat a gép előtt, menjetek ki a friss levegőre, legalább lesz egy kis színetek... Viszlát hétfőn! :)
6364 0 31 Art Izé
brigi_cica: yes bungle vissza tért!!!! vége a depressziònak és az idegbetegségnek :D
Luflee: helyes :)
babapiskóta: Már hétfő van!!!!!!! :D:D:D:D:D Nyugi, teljesen nyugodt vagyok. :P
Mind a 31 komment
Atkishkin Alexandr művei

Mindenkinek jó hétvégét, ne kockuljatok sokat a gép előtt, menjetek ki a friss levegőre, legalább lesz egy kis színetek... Viszlát hétfőn! :)
6436 14 31 Izé
brigi_cica: yes bungle vissza tért!!!! vége a depressziònak és az idegbetegségnek :D
Luflee: helyes :)
babapiskóta: Már hétfő van!!!!!!! :D:D:D:D:D Nyugi, teljesen nyugodt vagyok. :P
Mind a 31 komment
A lengyel Maciej Mizer portfolioja
3792 0 4 Art Izé
Balázs: bejön:))
csicsilla: megyek ès eszek egy kis gyümit...
cica-bi: Ez a legjobb, iolyan friss mint egy koktél:)
Mind a 4 komment
Kamionok papírból - a "súlyosabb" műfaj kedvelőinek.
4260 1 2 Izé
Laci: "régen karácsonykor a colához adtak ilyen összerakható colás kamiont". Szóval: a gyerek szalo [...]
anon: régen karácsonykor a colához adtak ilyen összerakható colás kamiont
Nem jól sikerült a házasságod? Gondolkodtál már, hogy mehet ez az araboknál? A csonttörésre és a nyílt sebre azért ott is vigyázni kell! Asszonyfenyítési tanácsok egy muszlim szellemi vezetőtől...
3623 3 35 Izé
varazs: Az a baj tenàlad, hogy e negatìv pèldàk alapjàn pròbàlsz megì [...]
Nyúzó: Varazs, ne idegeskedj! Én vállalom amit írtam, tedd azt Te is! "Itt nagyon dolgos emberek vanna [...]
varazs: Kisapàm jò lenne most màr ha a vàdaskodàs helyett inkàbb megtanuln [...]
Mind a 35 komment
Rammstein és a Jégkorszak. LOL!

Nekem nagy kedvencem Rammstein, főleg ez a szám. Ma hajnalban kissssssé széjjelcsúszva a számítógép előtt haveroknak meg akartam mutatni ezt a zenét. Ezt találtam. Mondanom se kell, h még a szomszédok is átkopogtak az égtelen röhögésre, amit csaptunk. Remélem másnak is tetszik, nem csak nekem. =)
8854 14 13 Izé
Balázs: jó a zene és jól is van összevágva!!!!hatalmas királyság:D
EasyRider: Ez hatalmas :D Nekem bejön nagyon :D
mun: ezekszerint még nem hallottál Tai Mai Shu-t :D itt van itt egy ilyen izé: http://www.youtube.com/ [...]
Mind a 13 komment
Régebbi postok...