REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
WTF?
6393 1 7 Izé
Tooni: Pankrál :)
eospower: Mi a faszt keres ott egy pankrátor? D:
nyehőce: Még hogy nincs struccbűnözés!!!
Mind a 7 komment
Mai cukizé: delfinterelő kutya ;)
2855 0 5 Izé
Nusihusi: Nagyon aranyos a kutya:)
thisisreal: Tűzoltó leszel s katona! Halakat terelő juhász!
viserot: szuper , a zene is ....
Mind a 5 komment
Ilyet sem látni manapság az olimpián ;)
4195 0 0 Sport Izé
Brutális tigristámadás. Megtekintés csak saját felelősségre! :)
3667 0 0 Izé
Gengszterosztag (Gangster squad)

A Paul Lieberman könyvén alapuló film 1949-ben Los Angelesben játszódik, melyben egy különleges osztag megpróbálja a várost és a zsarukat uraló maffiafőnököt kiiktatni. Ezt egyébként nem éppen törvényes módon igyekeznek véghez vinni. Az alkotók személye akár garancia is lehet arra, hogy jó film lesz. Az előzetes is biztató. Rendező: Ruben Fleischer (Zombieland, 30 perc vagy annyi se) szereplők: Josh Brolin, Ryan Gosling, Emma Stone, Sean Penn, Nick Nolte, stb.

A filmet eredetileg szeptemberben mutatták volna be a mozikban, de a Sötét lovag: Felemelkedés denveri vetítésén történő sajnálatos lövöldözés miatt a premiert januárra halasztották, ugyanis a film egyik jelenetében épp egy moziban lőnek a nézőkre. A cikkben szereplő előzetes 2. percénél van.
A hivatalos honlapon pedig szinte semmi sincs.
1306 0 0 Film Izé
Bébifóka született a Nyíregyházi Állatkertben. Az újszülött borjúfóka 10 kilogrammos, és 80 centiméter hosszú, már a medencében játszik a társaival. Ő a második kisfóka, aki Nyíregyházán születik. Szupercukiság vasárnapra! :)
574 0 0 Pink Izé
A science fiction látnokai  

Ridley Scott, aki olyan klasszikus hollywoodi filmeket rendezett, mint "A nyolcadik utas: a Halál", a "Szárnyas fejvadász" és a "Gladiátor", egy vadonatúj nyolcrészes sorozattal jelentkezik, amelynek címe "A science fiction látnokai". Scott maga is sokat dolgozott rendezőként a science fiction területén, és hitelesen mutatja be a műfaj és a folyamatosan fejlődő tudomány és technika közötti kapcsolatot. Jules Vernétől kezdve Isaac Asimovon át George Lucasig és Phillip K. Dickig az egyes szerzők fantáziájának szüleményei sokszor ösztönzően hatottak a kutatókra. Mindegyik epizód egy olyan sci-fi szerzőre összpontosít, aki maradandó nyomot hagyott a minket körülvevő világban.

A sorozat youtube-ra feltöltött részei:
Arthur C. Clarke
George Lucas
Philip K. Dick
Robert Heinlein
H. G. Wells
Jules Verne
Mary Shelley
2214 5 58 Izé
bungle: http://konyves.blog.hu/2012/08/19/philip_k_dick
Caselli: Damon Knight: Négyes fogat c. sci-fi novelláját elég nehéz lenne... Meg Asimov legtöbb művéb [...]
justil: Na pontosan ez az, amiről beszéltem. Igen, kreáltak köré egy magyarázatot, de mennyire durvá [...]
Mind a 58 komment
A science fiction látnokai  

Ridley Scott, aki olyan klasszikus hollywoodi filmeket rendezett, mint "A nyolcadik utas: a Halál", a "Szárnyas fejvadász" és a "Gladiátor", egy vadonatúj nyolcrészes sorozattal jelentkezik, amelynek címe "A science fiction látnokai". Scott maga is sokat dolgozott rendezőként a science fiction területén, és hitelesen mutatja be a műfaj és a folyamatosan fejlődő tudomány és technika közötti kapcsolatot. Jules Vernétől kezdve Isaac Asimovon át George Lucasig és Phillip K. Dickig az egyes szerzők fantáziájának szüleményei sokszor ösztönzően hatottak a kutatókra. Mindegyik epizód egy olyan sci-fi szerzőre összpontosít, aki maradandó nyomot hagyott a minket körülvevő világban.

A sorozat youtube-ra feltöltött részei:
Arthur C. Clarke
George Lucas
Philip K. Dick
Robert Heinlein
H. G. Wells
Jules Verne
Mary Shelley
2925 0 0 Film Izé
A rend és a családi rend szerepe életünkben

Bizonyos kérdések újra és újra felmerülnek emberi kapcsolatainkban. Ezeket segít megválaszolni a Hellinger-féle terápia.
360 0 0 Pink Izé
Azoknak akik nem szoktak tv-t nézni: szeptembertől minden nap lesz tesi óra az iskolákban. Köztudott, hogy huzamosabb szellemi terhelés után a fizikai terhelés felüdítően hat. Ebből a szempontból abszolút pozitív a határozat. Viszont, van-e elég jólképzett tanerőnk az ellátáshoz, vagy még mindig csak a megkeseredett, és semmihez, főleg magához a pszichés neveléshez nem értő emberekből lesznek testnevelés tanárok?

Vélemények, emlékek a testnevelés órákról, és a nem enyhén manipulatív filmecskéről?
3436 0 158 Izé
kotta: Aki már ebből is anyagi kérdést csinál az szerintem el van tévedve: egy teljesen normális tes [...]
MilkeDriwe: Ez mind szép és jó... De csatlakozom az előttem szólókhoz: A mi sulinknak van: 1 tornaterme, a [...]
Nope: A tanulási zavarokért az idióta reformok a felelősek, és most egyáltalán nem a plusz tesire g [...]
Mind a 158 komment
Fenékmásolás (ez egy régebbi videó, de nem találtam itt, ill. hátha még valaki nem látta).
4861 0 6 Izé
Randal Graves: ez is jó: http://www.youtube.com/watch?v=8tBsmT_nwd4&feature=related
Nusihusi: Ki az a barom, aki lemásolja a seggét?!:D
kiisb: Ez még ütősebb: http://www.youtube.com/watch?v=hQfJ-I-ys4g&feature=player_embedded :)
Mind a 6 komment
Punciplasztika a gondtalan élet kulcsa?

„A szeméremajkam sálként tekereg a nyakam körül, az emberek pedig röhögve mutogatnak rám az utcán” – mesél visszatérő álmáról egy nő, aki próbálja megértetni a világgal, miért volt szüksége déltáji plasztikára. A beavatkozás nem úri móka, mert a milliós költségeket jobb helyeken az állam állja.
702 0 0 Pink Izé
Lufis pókcica :)
2988 0 1 Izé
Nusihusi: Félelmetes ellenfél a lufi:)
Ultimate Robotoru
1699 0 0 Game Izé
Unbaby.me - ha eleged van a baba fotókból. ;)
2301 0 32 Izé
Purple: http://tempty.hu/2012/08/09/lajkolt-magzatra-vagyik-az-anyai-sziv/
Nope: Lehet, hogy emiatt egy kezemen meg tudom számolni hányan tartanak a barátjuknak, de azok legaláb [...]
Purple: Legszívesebben én is ezt csinálnám egyébként. :D Csak nagyon ritkán, közeli ismerősre szokt [...]
Mind a 32 komment
Félmeztelenül járkál egy fiatal nő New York-ban, hogy a női egyenjogúságért demonstráljon. Felfedezte ugyanis, hogy New York törvényei szerint bárki topless járkálhat a városban, nemcsak férfiak.
1070 0 0 Pink Izé
Újabb zombi támadásról tudósítunk ...
4099 1 7 Izé
Goczy: http://www.youtube.com/watch?v=kpMH5nPWzM4
Erunder: Nem csak a poén kedvéért csinálták. "Az AMC már hónapo óta vitában áll a Dish Network nev [...]
Nusihusi: Micsoda zombi-invázió:D
Mind a 7 komment
Egy újabb hasznos törvény, mely betöm jó néhány joghézagot zsebet.
3831 0 33 Izé
Nope: Kutya normális kennelből alsó hangon 40 ezer forint még a kistestű is, na most ez felemehet 110 [...]
ismeretlen: Ja amúgy gondold el, hogy közalkalmazott vagy és élsz 70ezerből, aminek örülhetsz. Aa társad [...]
ismeretlen: Szerinted mennyibe kerül egy kutya tartása havonta? azért nem súlyok 10ezrek. Abban igazad van, [...]
Mind a 33 komment
Valóban repülő azonosítatlan csészealjat filmeztek a 2012-es londoni olimpia megnyitóján a tűzijáték közepette vagy csak túlbuzgó UFO rajongók szórakozása az egész?
4114 0 20 Izé
Nico_71: Az olimpiai előkészületeket bemutató kisfilmek között volt olyan, melyben bemutatták a legmod [...]
norbertvincze: http://rejtelyekszigete.blogger.hu/2012/08/04/elmaradt-a-first-contact-a-plejadiak-sehol
ismeretlen: Kicsi idegenek is lehetnek. Egyszer olvastam valami scifit, abban az volt hogy jöttek, felvették a [...]
Mind a 20 komment
„Ugorgyunk!”
6216 1 2 Izé
Slarioux: ...Bocs...férfi..:D
Slarioux: 1:29-nél a szerencsés kiválasztott örült az ajándéknak...
Ragga Jungle - Rasta Urban
1547 1 1 Zene Izé
Öcsi: Ez nagyon jó! :) Ha van még hasonló, hát ne tartsd magadba! :)
Böff :)
5442 1 10 Izé
Botos Vendel: nagyon tecccik
cecegilisztalégy: http://www.youtube.com/watch?v=p84zo6SMuW4
7sleeper: hókuszpóknak van jogsija sziamiaú annyira meghízott, hogy a szőre is kihullott ace venturát me [...]
Mind a 10 komment
Learning English Lesson XXX. (Pást Inperfect): 

Shin Lam realized in an hour, she had lost the opportunity to fence for the golden medal in a split second.

(pontatlan(!) magyar cikk - kissé részrehajló angol cikk gifekkel)
724 0 0 Sport Izé
Lődd le a nagyanyád!

„...én is mesélek egy komoly problémáról, ami áthatja egész életünket (és nem mellesleg közben romba dönti a gazdaságot). Ami most következik, az elsőre szörnyen hangzik ugyan, de a végére rá fogsz jönni, hogy mennyire igazam van, mikor azt mondom, hogy az öregek megmételyezik társadalmunkat és mint ilyenek, semmi szükség nincs rájuk.” 

+ egy bonus post a blogról: A nyomorékokról
3358 0 24 Izé
Nope: Ráadásul Hawking pont hetven! :D Szóval eléggé nagy ellentmondásba kavarta magát! :D
Tooni: "Az ember a legundorítóbb állat!" Csak csínján kérlek az ilyen kijelnetésekkel, mert magamra [...]
szűzirónia: úristen sajnos (vagy nem sajnos),az emberben mindennél erősebb a túlélési ösztön! megnézné [...]
Mind a 24 komment
Modellek, akiknek „jól áll a távolság” ;)
5362 0 2 Izé
Whitee: 0:46-nál a lány nem rossz..
pdstudio: Azokkal a fogakkal milyen öröm lehet konzervet nyitni.
 Overhaul
2860 0 0 Game Izé
A lustaság fél egészség?

A mozgásszervi problémák tekintetében Magyarország 33 százalékkal az élen áll az Európai Unión belül. Mivel magyarázható ez?
413 0 0 Pink Izé
2001: Űrodüsszeia trailer, ahogy ma csinálták volna meg
1690 1 3 Film Izé
Errtu: Szerző: Jack Trammell Album: Behemoth
Errtu: Nem picit. :) (keresem is)
bungle: Jó zúzós zene. :)
Olimpiai támlajátékok. :)
3097 1 2 Izé
Olsen: ez tom és jerry:))) Csak jerry még bemelegít valahol...
Cezet 350/472: Ez a videó így ahogy van a zenével alászabva iszonyat nagy :D
Személyes, fejreszabott urna
2396 0 12 Izé
7sleeper: Köszönöm és Viszont! :-)
7sleeper: :-D Por tre's V. Apor ;-)
Szancso: Értem.További szép nyarat. :)
Mind a 12 komment
Szívatás orosz módra :)
10782 2 6 Izé
stavros79: hülye ruszkik, nem vártam mást...... :)
ismeretlen: Na és a végére még egy kis szex is jut
Nusihusi: Ez jó szívatás, mert a megszívatott is nevetett a végén:D
Mind a 6 komment
Újabb Lemmings klón
2524 0 0 Game Izé
The Art and Making of The Dark Knight Trilogy

Egy részletes, képekben gazdag werkkönyv jelent meg a TDKR premierjének napján. Az előszóban persze Nolan írta meg gondolatait, kattintás után elolvashatjátok a magyar fordítását.

Amazonról rendelhető, magyar megjelenésről még nem tudni.
1054 0 0 Film Izé
A tévések napokon keresztül figyeltek egy koldust New York Váci utcájában, és kiderült, hogy a fiatal nő kocsija hátsó ülésén öltözik át szerencsétlen öregasszonnyá és gyűjt össze akár napi több száz dollárt.
8986 0 30 Izé
7sleeper: :-D :-(( :-D az egyik láthatóan/érezhetően nem szálláson-bentalvós hajlékony kávét meg ke [...]
mue: Egyszer akartam venni egy gyrost egy ilyennek, de azt mondta nem kéri. Kérdem miért? Mert nem sze [...]
RockerBandy: Kéregetőnek csak kaját. Volt már, hogy elsétáltam egy saroknyit, és vettem két szendvicset e [...]
Mind a 30 komment
Problémamegoldás az orosz utakon
10343 0 11 Izé
justil: pоад рейдж rulez :)
zed911: Ha fáj az igazság lehet minuszolni gyökerek, de attól még igaz marad...
Tooni: Még egy botos? :D
Mind a 11 komment
Minden 3D-s film ugyanaz!

Annyiról van szó, hogy még mindig nem olyan kiforottan használják a technikát mint lehetne, ezért egyszerűen szinte csak ugyanazt tudják megjeleníttetni.
1324 0 0 Film Izé
Mai cukizé: Missoula, a pumababa
4561 0 13 Izé
Quito: naon lol a bajsza xd. HÖHÖ.
ivivan: Ehh. Ezt jól elírtam :-) Azt akartam írni, hogy a puma nagyszerűen szaporodik fogságban :-) Am [...]
bungle: Utánaolvastam, tényleg a berlini állatkertben nem született 22 éve...
Mind a 13 komment
Cuki kém a a baikonuri rakétakilővő bázis építkezésén :D
6266 1 7 Izé
Tooni: Az Index feje után mentek biztos http://index.hu/tudomany/2014/05/28/itt_az_evszazad_legjobb_raket [...]
bungle: Gratulálok az RTL Klub Híradójának szerkesztőségének, hogy ezt a 2 éves videót felrakták m [...]
Szancso: A 4-es metró alagútfúró brigádjában dolgozik,csak rossz koordinátákat adtak meg neki. Most c [...]
Mind a 7 komment
Battle of the Year (3D)

Szerinted sincs fontosabb a világon mint egy táncverseny? Úgy érzed csak ebben lehet igazán maradandót alkotni, s a világot jobb helyé tenni? Akkor ez is (azután a pár száz után) a Te filmed lesz.

A szokásos; egy táncverseny ami jelentősebb mint a II. Világháború, széthúzó erőt összekovácsolni, gyakorolni majd megnyerni. 3D.
Azért a szereplők közt volt aki meglepett.
1170 0 0 Film Izé
A kaptár: Megtorlás (Resient Evil: Retribution 3D)

Alice folytatja a küzdelmet az Umbrella Corporation (Védernyő Vállalat ha valakinek úgy tetszik) és a zombik ellen. Jó hír, hogy a játékosok egyre több ismerős arccal és eseménnyel találkozhatnak.

Itt van az első (Sony reklámmal egybekötött) szinkronos előzetes is.

(Poszterből sokféle van , én a számomra leginkább tetszőtt válaszottam.)
1613 0 1 Film Izé
kasy: Alice története feliratos összeállítás: http://www.youtube.com/watch?v=wtGEFXmsEzw Az eddigi f [...]
Régebbi postok...