REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Helyes kis adagoló ;)
3841 4 6 Izé
calipunkszabus: KELL ILYEN!!!:D
Jaca: Vazze, Purple, egy órát jáccottam a gyerek ellen! 4272 volt a rekord.
Purple: blőőőee :DD
Mind a 6 komment
Világrekordot döntött egy britek által épített, napenergiával hajtott, személyzet nélküli repülőgép. A Zephyr-6-os három napnál is többet, 82 órát és 37 percet töltött a levegőben. Magyar cikk.
2455 0 4 Izé
bungle: http://444.hu/2015/03/09/felszallt-az-uzemanyag-nelkul-repulo-repulo/
bungle: http://index.hu/tech/2014/06/02/sikeres_volt_a_napelemes_repulo_tesztje/
sahinel: 3 nap alatt többször is beborult) ezek a tanulmányok azért nagyon sokat jelentenek majd a jöv [...]
Mind a 4 komment
Szerinted kapna zöldkártyát? :)
8361 0 12 Autó Izé
dega44: Fejtsed már ki számunkra, azt az égbekiáltó külömbséget ( pláne a post szempontjából).... [...]
Ladaboy: Azért ne szidjuk csak a Ladákat vazzeg! Az enyém 30 éves ,idősebb mint én,karbantartom,nincs s [...]
toth_pityu: nekem mondod? öregebb autóm van, min te! :) nem is a zöldkártya miatt küldtem be ember! :)
Mind a 12 komment
Szerinted kapna zöldkártyát? :)
8274 4 12 Izé
dega44: Fejtsed már ki számunkra, azt az égbekiáltó külömbséget ( pláne a post szempontjából).... [...]
Ladaboy: Azért ne szidjuk csak a Ladákat vazzeg! Az enyém 30 éves ,idősebb mint én,karbantartom,nincs s [...]
toth_pityu: nekem mondod? öregebb autóm van, min te! :) nem is a zöldkártya miatt küldtem be ember! :)
Mind a 12 komment
Wayne Rooney  akcióban. :D
573 0 4 Sport Izé
Maccoyi: már nem kell. :P
likol: ez is nagy örömmel tölt el:P én várok:DDD
Maccoyi: De most elég morcos, mert éppen felrúgta őt egy P'MOUTH játékos. :D De vezetünk. :P
Mind a 4 komment
Chriss & Kozma Orsi - I'm Travel ( B. Attila & Antonyo vs. The Flamemakers Mix)
658 0 0 Zene Izé
Howard Schatz fotói
9340 0 2 Art Izé
Iguana: komoly tudás. le a kalappal a stroboszkópos képek nagyon tetszenek. mindig is ki akartam próbá [...]
mephistto: látom nemcsak nekem tetszettek legjobban a vízalatti képek :D
Howard Schatz fotói
10241 6 2 Izé
Iguana: komoly tudás. le a kalappal a stroboszkópos képek nagyon tetszenek. mindig is ki akartam próbá [...]
mephistto: látom nemcsak nekem tetszettek legjobban a vízalatti képek :D
Usain Bolt korai öröme....nagyon korai:)
879 0 0 Sport Izé
Semisonic - Secret Smile

Closing Time
 
Singing in my sleep
 
Got a Trip
 
The Prize
Down in Flames  
Never you mind  

Honlap
340 0 0 Zene Izé
Autólopásvédelem dél-afrikai módra
4897 0 18 Autó Izé
Fate: :o))) ....halakat!
metapus: Mert hasonlítanak...én békével jöttem : ) am. te miket tartasz?
Fate: Jól tudod hogy a szikla az afrikai. (Magyarországon is van szikla is tigris is) Nálunk is be leh [...]
Mind a 18 komment
Autólopásvédelem dél-afrikai módra
5017 1 18 Izé
Fate: :o))) ....halakat!
metapus: Mert hasonlítanak...én békével jöttem : ) am. te miket tartasz?
Fate: Jól tudod hogy a szikla az afrikai. (Magyarországon is van szikla is tigris is) Nálunk is be leh [...]
Mind a 18 komment
Chris Sharma profi sziklamászó bemutatója.

Itt pedig egy kis falmászást nézhetsz jól.
457 0 0 Sport Izé
A Beatles Nowhere Man c. száma - kalimbán előadva. :)
629 0 1 Zene Izé
Mexi.: Hehe szeretem ezt a Beatles számot! :) Eredeti jobb! :D
BoA-Every Heart

Aki szereti a J-popot és az anime-ket, annak ismerős lehet :-).

Moto

Listen to My Heart

Wiki
464 2 0 Zene Izé
A Cseh, Jankulovski gyönyörű szabadrúgásgólja az Angolok elleni barátságos mérkőzésen, amit Augusztus 20-án rendeztek meg és 2:2-es döntetlennel zárult. A többi gólt itt  nézheted meg.
545 0 0 Sport Izé
Slick Rick - Children's Story

Egy kis old school csak itt csak most...

-myspace-wiki-
387 0 0 Zene Izé
Buddy Holly - Everyday
283 0 0 Zene Izé
A Norvég Királyi Őrség lovagjává ütöttek egy skót pingvint.
Nils Olav, a híres királypingvin a norvég király, ötödik Harald engedélyével mostantól nemcsak kabalája, de vezérezredese is testőrségének. Nils Olav 1970-ben lett először a gárda tiszteletbeli tagja, amikor egy fiatal hadnagy Nils Egelien meglátta az állatkertben, megszerette és őrvezetővé nevezte ki. Az a pingvin a nyolcvanas években meghalt, így a norvégok egy fiatal állatot kiáltottak ki az új Nils Olavnak. A pingvin azóta számos kitüntetést kapott és négy szobrot is emeltek a tiszteletére.

1972 2 19 Izé
godzsy: Ez a Batman 126 forgatása... "Pingvin visszatér" alcímmel. xD deVito hol maradt? :D
Öcsi: az még semmi h lovaggá ütötték, de még hozzá is öltözött ;)
Dawe: ezmost komoly? :D
Mind a 19 komment
A Chand Baori Indiában
4838 0 18 Art Izé
brandboy: A legenda szerint szellemek építették egyetlen éjszaka alatt. A francokat, piramist akartak, csa [...]
Gesa: Köszönöm a segitséget! :D:D:D:D:D:D
babapiskóta: dehogynem, az őszinte káröröm tükröződött rajta...
Mind a 18 komment
A Chand Baori Indiában
5154 6 19 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=UjubH9b4BvE
brandboy: A legenda szerint szellemek építették egyetlen éjszaka alatt. A francokat, piramist akartak, csa [...]
Gesa: Köszönöm a segitséget! :D:D:D:D:D:D
Mind a 19 komment
Fotók a chicagói Millenium Parkban található, az indiai származású Anish Kapoor alkototta 10 méter magas, 20 méter hosszú és 110 tonnás Cloud Gate (Felhő Kapu) névre keresztelt "krómbab"-ról.
2852 0 11 Art Izé
Laci: Technikai csodának tartom a kivitelezést (préselés, hegesztés, polírozás). Ez egy gigantikus [...]
ibor90: gésagolyók? :)
Wicked: Igazából egy ufo, csak műalkotásnak van álcázva.
Mind a 11 komment
Fotók a chicagói Millenium Parkban található, az indiai származású Anish Kapoor alkototta 10 méter magas, 20 méter hosszú és 110 tonnás Cloud Gate (Felhő Kapu) névre keresztelt "krómbab"-ról.
3121 6 11 Izé
Laci: Technikai csodának tartom a kivitelezést (préselés, hegesztés, polírozás). Ez egy gigantikus [...]
ibor90: gésagolyók? :)
Wicked: Igazából egy ufo, csak műalkotásnak van álcázva.
Mind a 11 komment
Footbag freestyle bemutató.
327 0 0 Sport Izé
Airbrush festett kocsik találkozója Oroszországban
5809 0 6 Autó Izé
kszaten: úúúúúúúúú igy elrontani jó kis x5-öst de a kép nagyon gyönyörü csak nem egy ilyen aut [...]
yushuf: 3 kilótol a csillagos égig
Nínna: óóóóóóóó (nyálcsorgatás), gyönyörűek.....!!!!! nekem is kelll:(:'( hát igen némelyik [...]
Mind a 6 komment
Airbrush festett kocsik találkozója Oroszországban
5873 5 6 Izé
kszaten: úúúúúúúúú igy elrontani jó kis x5-öst de a kép nagyon gyönyörü csak nem egy ilyen aut [...]
yushuf: 3 kilótol a csillagos égig
Nínna: óóóóóóóó (nyálcsorgatás), gyönyörűek.....!!!!! nekem is kelll:(:'( hát igen némelyik [...]
Mind a 6 komment
Rise Against - Re-Education (Through Labor)

Október 7-én jön az új album, az Appeal to Reason, itt a ráhangoló zene, amit kiadtak, és már turnékon is játszották!!! Ismét valami jó van készülőben. ;)

Pár infó érdeklődőknek: WikiPedia ; Official site ; MySpace régi és új nagyon jó számokkal.
409 0 0 Zene Izé
Cloud Cult - Breakfast With My Shadow

Igaz koncert, és nem tökéletes, de nagyon jó, lazulós zene.

-wiki-myspace-
469 0 1 Zene Izé
ibor90: ez nem is rossz
Michael Phelps karikatúrák. :)

(Ha van kedvetek, akkor írjátok már le, hogy ti mit gondoltok Phelps-ről.)
696 0 9 Sport Izé
Maccoyi: http://www.habostorta.hu/hu/habostorta/cikkek/sport/phelps-az-idegen
Derill: ugyanez, a növi nyujtjaa csontokat rendesen :D de szerintem a high-tech doppok melett a genetikája [...]
Balázs: ....vagy télleg ennyire kurva jó vagy olyan doppingot nyomat amit nem mutat ki semmi vagy tudják [...]
Mind a 9 komment
A barbadosi Rihanna átállt a sötét oldalra :]...Legalábbis a klippje elég sötétre sikeredett. A Disturbia az énekesnő 3. albumán, a Good Girl Gone Bad-en található.

Eddigi legnagyobb sikerei:

Umbrella

Shut up and drive

Don't stop the music

Hate that I love You

Take a bow
539 1 4 Zene Izé
koocos: Gondolom ismeritek: Kívánságműsor a rádióban: BKVsoknak szeretném küldeni Rihannától a Sh [...]
Bakeyoo: Nekem sem tetszik! :S A Don't stop the music-ra viszont hatalmasakat partyztam! :D
Purple: ezt most hallottam, naggyon szar:DD mit csinál rihanna az esőben? ELÁ-zik :DDD
Mind a 4 komment
Fedor Emelianenko  "érzelemmentes" összecsapásainak válogatása.
679 0 0 Sport Izé
Robbie Fowler   mesterhármasa az Arsenal ellen 1994-ből, amit 4 perc 33 mp alatt ért el, és ez eddig a leggyorsabb tripla a Premier Leauge-ban.

Vasárnap Gabriel Agbonlahor  is mesterhármast rúgott a Manchester City-nek, igaz neki hét perc kellett hozzá.

Itt megnézheted Agbonlahor három gólját.
428 0 1 Sport Izé
risco: liverpool 4 ever
Usain Bolt  legújabb világrekordja a Pekingi olimpiai 100 méteres döntőjében.
605 0 1 Sport Izé
risco: és egy ujabb dopping
"You sonamabitch!" :D

Frissítés (köszi godzsy): Mr. Farkas további kalandjai
Episode 1
Episode 2
9966 13 57 Izé
Iguana: you somavabitch punk don takk to me szétröhögtem az agyam
..NO..sound..: hmm...milyen jofej papad lehet neked...
ax: pff.. kb ilyen az öregem.. CC mármint papám.. csak az kisbuzizik, balfaszozik, és nem ollózik m [...]
Mind a 57 komment
Óriás virágszőnyeg Brüsszelben - múlt péntektől 3 napra ismét virágba borult a belga főváros főtere, a Grand Place. A tér feldíszítéséhez 800 ezer virágot - többségében begóniát - használnak fel, elkészítése négyzetméterenként több mint 300 virágot igényel. Brüsszelben először 1971-ben volt látható a virágszőnyeg, idén tizennegyedik alkalommal állítanak össze ilyet. Idén XVIII. századi francia textilipari motívumokat mintáz az élő szőnyeg.
1941 3 4 Izé
mekszamnojz: Miénk az egyik legnívósabb virágünnep Európában http://www.origo.hu/programajanlo/20080813-de [...]
Bakeyoo: Dászíííp szőnyeg!
Darklightangel: húú ez nagyon szép:)jó sok munka lehetett vele.
Mind a 4 komment
Új X360 Premium modell az Öreg Kontinensen is!
771 0 0 Tech Izé
A mai nappal megkezdődik a 2008/2009-es angol Premier League, ami európában talán az egyik legerősebb bajnokság. A sztárokkal teletüzdelt csapatok remélhetőleg nem okoznak majd csalódást, a labdarúgás szerelmeseinek. Négy magyar játékosa is lesz az idénynek, Gera Zoltán (Fulham),  Halmosi Péter (Hull City), Németh Krisztián (Liverpool), Fülöp Márton (Sunderland). Sok sikert nekik! :)

Addig is nézzétek meg a 2007/2008 -as szezon top 10 gólját. ;)

És a nagy kérdés...

Szerintetek ki nyeri meg az 2008/2009-es szezont?
 
378 0 5 Sport Izé
vasasdrukker: Szerintem meg az Aston Villa ;)
Balázs: a Chelsea nyeri.
Öcsi: Én sztem is a Manchester nyeri csak úgy mint az tavaly :D
Mind a 5 komment
Pár napja hivatalosan is bejelentették, hogy Balzsay Károly következő ellenfele az orosz Denis Inkin  lesz, akivel Szeptember 27-én lép a szorítóba. Nézd meg mire képes Inkin. (sötét nadrág)

Még egy videó
431 0 3 Sport Izé
Derill: elég masszív gyereknek tűnik
Maccoyi: Én kérek elnézést. ;)
senseipetya: a pár nap, az tegnap!
Alphaville - Forever Young

Big In Japan
469 3 1 Zene Izé
Ganja Master: naaagy zene itt van a Big in Japan talán minden idők legsikeresebb német alternatív rockbandáj [...]
a-ha  - Take On Me

The Sun Always Shines On TV  

You Are The One

Analogue
486 1 5 Zene Izé
MStipee: I'm lovin it!
babapiskóta: ez ooolyan jóóó :)
Maccoyi: meg a borítón is, meg a The Sun Always Shines On TV videoklipben is. :D
Mind a 5 komment
Régebbi postok...