REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Richard Silver körbefotózta a világ legszebb könyvtárait

A posztképen a Melbourneben található Victoria Állami Könyvtára látható.
1274 0 0 Izé
Ez a nyuszi egy életre elhasználta az összes szerencséjét
2794 0 0 Izé
A hülye járások minisztérium semmi hozzánk képest, nálunk Erőfosások minisztériuma van
2018 0 1 Izé
kakucsi: Hát.... Tényleg erőből intéznek mindent és fosnak a mások véleményére.
Már tudjuk mi folyik Gyöngyösön!
2462 0 2 Izé
a janek: A gyöngyös tenger
Dmckayals: Amikor senki nem tud semmit hozzászólni, mindig a posztszöveghez jön kommentár. Na, szerintem e [...]
Ha a drónmentés sportág lenne, a csávó aranyérmet kapna
2261 0 2 Izé
vnyoc: Még döglött hal is van a vízben:D
kistrojak: A kutya úristenit, ez nem sokon múlott. Grat :D
Az mindig igen komoly látvány, mikor lávafolyam találkozik tengerrel
1563 0 0 Izé
A DikhTv legújabb gyöngyszeme a Minden álmod roma filmsorozat

Nem is tudom mit fűzzek hozzá, az egész úgy ahogy van totál szekunder szégyen.
2425 0 5 Izé
vadonka: Hát de ez már nem új, ennek konkrétan vége. #fárajó
vadonka: Ja bocs most látom ez ugyanaz :D Azt hittem valami folytatása az előző szemétnek :D
vadonka: Főszerepben "Zsa'" aki a nőket nem b@ssza. Kíváncsi vagyok mikor lesz erről Dancsónak videója [...]
Mind a 5 komment
Látogass el virtuálisan Naprendszeren kívüli bolygókra!
1779 0 0 Izé
Jó tudni, hogy vannak a magyar focistáknál is bénábbak
3005 0 0 Izé
Íme a kórus, amiben mindenki légzési nehézségekkel küzd
1773 0 1 Izé
CsakEgySrác: Sokkal több csoport "terápiára" lenne szükség, mindenféle betegséggel küzdő embereknek. Kó [...]
Ha még nem tudod mit vegyél a nagyid szülinapjára, itt a megoldás
1749 0 0 Izé
Bruce Worden vicces grafikáitól javulni fog az angol tudásod
3217 0 0 Izé
Lebeghet-e a tömör vas folyadékon?

Persze, ha a folyadék higany.
2562 0 0 Izé
Életnagyságú LEGO Porsche

Ami úgy néz ki, mintha egy őrült tudós nagyítófegyverrel lőtt volna meg egy kis játékot.
714 0 0 Izé
Szürreális egy látvány, de ez tényleg egy élő szarvas volt egy francia templom oltárán
1381 0 0 Izé
Reb Bull Hardline
Most leszáguldhatsz a világ legkeményebb downhill pályáján.
2268 0 3 Izé
kistrojak: Hogy a francba gyorsabb 15 másodpercel, egy amúgy is 4 perces lejtő meneten? Eszméletlen...
skad03: Érdekesség, hogy ez a tempó az utolsó előtti (13.) helyhez volt elég... A győztes 15 másodpe [...]
nymisi: Huuuu.. kb 185 alkalommal estem volna el, és/vagy mentem volna neki egy fának... Respect!!!
Tommy Cash egyszerűen a mestere a groteszk és bizarr videóklippek készítésének
2771 0 0 Izé
Idén sem maradtunk Barbie Jeep Downhill verseny nélkül
2243 0 0 Izé
Van egy dolog, amiért csak imádni lehet Japánt
3379 0 0 Izé
Peppermint

Jennifer Garner is beszállt a bosszúfilmek világába.
2894 0 1 Film Izé
Joshimanohar: Nice
Ha most szombaton Las Vegasban járnál, van egy jó programajánlatom

Ugyanis a világ legnagyobb orgiáját szeretnék megrendezni az Erotic History Museumban
1518 0 0 Izé
Jó tudni, hogy a Volkswagen új autójával lehet majd lerobbant villamosokat húzni

A BKV beszerezhetne párat.
1259 0 3 Izé
Ditpet: A srác mit áll ott a végén? :D A nagyállomás felé húzta a kocsi a vilit a Nagytemplomtól, t [...]
Icepick: Ha dízel (főleg, ha "hazudós"), akkor a németeknél lassan már nem fog ez összejönni, de seba [...]
sapkabarna: Az ilyen kategóriájú autókkal valóban szokás a síneket használni. Csak épp nem villamost vo [...]
Ismerd meg Norvégia modern vikingjeit!
2203 0 2 Izé
vnyoc: Ez hüjeség.. ott virit az elosztó az iróasztala alatt.. szerintem mindent a maga idejében
Ravennë: Becsülöm és irigylem őket. Szívesen kipróbálnék velük pár hetet/hónapot. :)
Így kampányolnak hírességek a netes zaklatás ellen
986 0 3 Izé
Ravennë: 1-2 kivételével semmi közük a tv-hez. Vecsei H. Miklóst például én színházból ismerem.. [...]
zsolti900: Most látom a hozzászólás lehetősége is tiltva van a videó alatt. Gondolom jó okok miatt.
zsolti900: Ezek hírességek? Sosem hallottam még róluk :D Igaz TV-m sincs több éve, lehet összefüggésbe [...]
Elég látványos fotók készültek az idei Ezer lámpás éjszakájáról
760 0 0 Izé
Egyre jobb a humora a rendőrségnek
2383 0 2 Izé
Icepick: Nekem erről ez jutott eszembe: https://www.youtube.com/watch?v=OFdgK2GbHmo
CsakEgySrác: Kijelölt fürdőhelyen általában van vízi mentő és könnyen meg bírja közelíteni a partot m [...]
Nem gondoltam volna, de a Casino szinkronja pont passzol a Star Wars-höz
2336 0 2 Izé
VanZant: XD Bár a szájszinkronnal vannak néhol gondok. :D
winampista: hát ez elég legendásra sikeredett :D
Tankcsapda - Vagyok olyan szemét
1439 0 0 Zene Izé
Az X-akták zenéjét eredetileg is tereminen kellett volna játszani :)
2539 0 1 Izé
hawkeye: Hát az úrnak elég harmatos a teremin játéka. Illényi Katica ezt mesterfokon műveli: https:/ [...]
Így néz ki természetfilmként a bulizó emberek párzása
5878 0 1 Izé
hawkeye: Ez jó.... :)
Íme a lány, aki rajzfilmesen tud dühös lenni

Azaz a fülén is tud füstöt kifújni.
3910 0 2 Izé
eMTé: Később megbánja még :(
Nebel: Át van szakadva a dobhártyája.
A Prius hibrid, gondolta a néni, és belehajtott a vízbe
2615 0 2 Izé
VanZant: Ő nem, csak szimplán nyugdíjas. A nyugdíjasok pedig – mint az köztudott – nem érnek rá. D [...]
hawkeye: Pedig nem is szőke....
Mutatom, hogy miért nem szabad egy országra kétszer is atomot dobni
1545 0 0 Izé
Ha enyhén paranoid vagy, erre a cuccra nagy szükséged van
2410 0 3 Izé
mun: Be tudod állítani a gépen, hogy ha egy külső mikrofont csatlakoztatsz, akkor kapcsolja ki az in [...]
jur3l: De, De nem is arra való, hogy az ember beszélni tudjon. -.-
Csádi: Jó poén. Főleg az ára. Kész szerencse, hogy akciós. Nem ismerem a laptopokat, de az ott oldalt [...]
Íme, egy kacsalábon forgó palota, vagyis erdei faházikó, amire mind vágytunk gyerekkorunkban
2133 0 0 Izé
Nézd meg ezt a videót, és többet sose szakadj meg cipekedés közben!
3165 0 0 Izé
Hogy nem lehet észrevenni egy gyökkettővel döcögő gőzöst?
3301 0 5 Izé
Dmckayals: Szerintem csak nem akarta lekésni...
vadonka: vagy a haverja cukkolta: "hang vagy nekirongyolni a vonatnak buzi!"
hawkeye: Úgy tűnik a hollandok közt is van pár sötét elme... Vagy egy migráncs volt a sofőr, aki nyu [...]
Mind a 5 komment
Így néz ki az, mikor két csillag találkozik
2250 0 0 Izé
Jó meló lehet a Vice-nál újságírónak lenni

Nem vagyok benne biztos, hogy ezt az őrült hippi fesztivált én bevállaltam volna.
2086 0 1 Izé
Kiscsuri: Nem értem, miért kell az "őrült" a hippi(ez lenne a hippi :D?) feszivál elé?
Csak akkor nézd meg ezt a 8k-s videót Japánról, ha nem bánod, hogy visszafoghatatlan vágyat érzel majd arra, hogy oda utazz
2368 0 1 Izé
Icepick: Nem rossz, de én inkább ide mennék: https://www.youtube.com/watch?v=1La4QzGeaaQ
Régebbi postok...