REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Nem egy életbiztosítás az oroszoknál kinézni egy hadgyakorlatra
2868 0 4 Izé
vadonka: "Az orosz hadsareg közlése szerint senki nem sérült meg" Ezt komolyan elhiszi valaki? :D
zed911: http://www.origo.hu/nagyvilag/20170920-nezokre-lott-ki-raketat-egy-orosz-harci-helikopter.html
zed911: Ha jól veszem ki nem halt meg... http://www.fontanka.ru/2017/09/19/041/
Mind a 4 komment
Ez a csávó azt állította, hogy ő egy sámán és hatalma van a hüllők felett

Nos, ezzel egy krokodil nem értett egyett.
3890 0 3 Izé
Ravennë: Ez nem krokodil, hanem tengeri szerzetes volt...
Lawrence: Mea Culpa... többször megnézve és kikockázva tényleg mintha látszódna valami bár nem egyér [...]
Lawrence: Most itt mit kell nézni? De komolyan... A csávó lemerül majd ennyi. Gondolom átúszott a cölö [...]
Chester Bennington 36 órával az öngyilkossága előtt

A depresszió nem ül ki az ember arcára, közölve mindenkivel, hogy figyelj rá, mert itt baj van.
2350 0 1 Izé
tool: Igazából pár perc alatt át lehet fordulni és nagyon mély gödrökbe lehet beleülni. Ha olyan [...]
A Harry Potterből ismert Weasley család nyomkövető óráját a valóságban is megalkották
1129 0 0 Izé
Ezzel a szó szerinti hasitasival igazi aputested lehet
1542 0 0 Izé
A Legényanya kocsmatolós jelenete megvan?

Na Kínában ezt picit komolyan vették, és tényleg arrébb toltak egy templomot.
1409 0 1 Izé
dns87: Nem olyan, azt hittem emberek tolják.Remélem nem tőlem tudjátok meg de épületeket már száll [...]
Tök megértem a kissrácot

Gyerekkoromban én is rühelltem, ha valaki a hajamat borzolta.
1376 0 0 Sport Izé
HétköznaPI CSAlódások - Geciország

Ez most akár az év himnusza is lehetne.
964 0 0 Zene Izé
A Bad Lip Reading egy újabb zseniális kis paródiával állt elő
1480 0 0 Izé
Az ilyen sofőr ilyenkor hova teszi az eszét?
2949 0 3 Izé
hawkeye: Nem látszólag, láthatólag! Nem vagy te tévés újságíró, hogy összekeverd! :)
sztewe: Hát igen. Sajna egyre inkább inkompetens barmok ülnek volán mellé, és az a vicc hogy pl. Ameri [...]
vadonka: Piros lámpán átment, majdnem elütött egy gyalogost közben. Látszólag a megengedettnél jóva [...]
A Cassini űrszonda szinte az utolsó pillanatáig küldte a fotókat, ezzel kvázi a saját halálát rögzítve
3177 0 1 Izé
khristian: https://www.youtube.com/watch?v=NQXVzg2PiZw
Jeepers Creepers 3: Cathedral

A népszerű horrorsorozatnak végre elkészült a folytatása. Íme az előzetese.
1485 0 0 Film Izé
Nem kell ahhoz messze utazni, hogy különleges látványban legyen része az embernek

Bőven elég jókor elmenni a Dunakanyarhoz, hogy ilyen látvány táruljon a szemed elé.
1005 0 2 Izé
hawkeye: Az egy csodálatos érzés, amikor bekerülsz a felhőbe, s az orrodig látsz csak....
SEszter:
Dead Ant

A zs kategóriás horror-vígjátékok új szörnye, az óriás hangya.
563 0 0 Film Izé
Arra még kíváncsi lettem volna, hogy a következő kanyart hogyan veszi be
3466 0 0 Izé
Amcsi egyetemisták első találkozása magyar kajákkal

A rakott krumpliról azt hallani, hogy reggelinek való, kicsit fura volt.
2592 0 0 Izé
Paranoidoknak kötelező!

Ezek a mikrofon és kamera letakaró eszközök jól jöhetnek ha te is tartasz tőle, hogy lehallgatnak téged.
2296 0 1 Izé
akicker: Én csak közepesen vagyok paranoid. A kamera már régóta le van ragasztva, de a mikrofon nem zava [...]
VÍzhajtású tricikli

Gyorsnak gyors, de nem hiszem, hogy elterjedne a  hétköznapokban.
1533 0 0 Izé
Ezzel az animációs Trónok harca sorozattal könnyebb lesz a várakozás a sorozat utolsó évadáig
2213 0 0 Izé
Ezeknek a srácoknak nem ártott volna megnézni a rablókat oktató videót
2601 0 0 Izé
Boltok apró, de okos és kreatív húzásai, amiket itthon is szívesen látnánk
2268 0 0 Izé
Jár az elsimerő taps a tanárnak, aki egy egész osztálytermet varázsolt át a Harry Potter világának mintájára
1131 0 0 Izé
A Pruck ügy tárgyalása olyan, mint valami rosszul megírt kabaré
1829 0 0 Izé
All the Money in the World

A John Paul Getty III. elrablásáról szóló filmet Ridley Scott rendezte, és ez már az előzetesen is meglátszik.
1041 0 0 Film Izé
Only the Brave

Katasztrófafilm egy rakat sztárral.
626 0 0 Film Izé
Szerintetek mi lehet ez a lény, amit a Harvey hurrikán Texasban a partra mosott?
2761 0 6 Izé
nemtudokregisztralnihelo: XD
vadonka: Baszki ember, lenyeltem a rágóm a kommented olvasva :D
pumpa: Medvedisznóember?
Mind a 6 komment
Robot kutya, ami megmondja hogy büdös-e a lábad
967 0 1 Izé
vadonka: Ezt az enyém is tudja. Leveszem a cipőt és ha rágcsálni kezdi akkor no problem ha pedig belehug [...]
Humoristával komolyan?

D. Tóth Kriszta autós interjúja Bödőcs Tiborral.
2791 0 0 Izé
Ritka, mint a fehér holló... izé, zsiráf
1302 0 0 Izé
Kapjon-e a gyerek fegyvert?

A legfrissebb iskolai lövöldözés, és a hazai iskolai lőtér tervezet miatt aktuális lehet a téma.
1652 0 5 Izé
zed911: Ha kretén kezébe adod mindegy, hogy gyerek vagy felnőtt. Sok videót láttunk ahogy az oktató is [...]
VanZant: 0:25-nél ott a videóban a kiscsaj, aki az oktatóját lövi le: https://www.youtube.com/watch?v=oG [...]
hawkeye: Pontosan így van!!!
Mind a 5 komment
Nem is értem mire gondolt a motoros

Ha 3 percig lent van a sorompó, akkor már nem jön vonat?
4216 0 1 Izé
Jaca: Amíg nem látod a vonatot, addig nem tudod, hogy jön-e. Ha már látod, el tudod dönteni, hogy á [...]
Nézz bele Bruce Lee családi fotóalbumába!

Egy rakat, eddig még nem látott kép került elő a híres harcművészről.
2378 0 0 Izé
Az Európai Parlament megszavazta az Európa-szerte ingyenes wifi-t
1655 0 0 Tech Izé
Újabb magyar történet került fel a Great Big Story-ra
1203 0 0 Izé
Mindig is arra vágytál, hogy olyan szagod legyen, mint egy emojinak, vagy mint egy nyelvtannácinak?

Akkor ma jó napod van.
1140 0 0 Izé
Mi az első dolgod mikor lecsap egy hurrikán?

Hát persze, hogy elmész cipőt lopni!
2108 0 6 Izé
Nebel: Látom az irónia nem az erősséged:)
hawkeye: Biztosan más is, de a többi nem olyan stupid, hogy egy rakás cipőt lopjon. A "nagy áramszünet" [...]
hawkeye: Beszélj csak a magad nevében!
Mind a 6 komment
Magyarország leghíresebb sugar baby-jeiről forgatott sorozatot a Viasat 3

Tényleg erre van igény a tévében?
2502 0 3 Izé
a janek: Jéka!
Erunder: Na ja, cserébe viszont kapsz ezer másik hülye reklámot. Egyébként azért is raktam be a puncso [...]
akicker: Tényleg erre van igény a tévében? Ki tudja. Mindenesetre ott közel nem nyomatják annyira a pun [...]
Egy gimis srác építette ezt a működő tankot, otthon, a garázsukban

Én meg örülök ha a fűnyírót összetudom szerelni.
2581 0 0 Izé
0-400-ra 42 másodperc alatt

A Bugatti Chiron rekordját egy ideig nem valószínű, hogy megdöntik.
9493 0 0 Autó Izé
A házi barkácsnak csak a fantáziád szabhat határt
2120 0 0 Izé
Régebbi postok...