REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Elmebajt így még nem láttál!

Eisen Bernard Bernardo gemkapcsokat használt arra, hogy szemléltesse a mentális betegségeket.
4382 0 1 Izé
Parafadugó: Hát mit ne mondjak, eléggé zavar az a sorból kilógó lila gemkapocs :D
Tanulság?

Ne akarj olyan helyet kirabolni, ahol targoncások dolgoznak!
4397 0 3 Izé
akicker: Semirrel csak viccelődtem :D De a videóból tényleg nem látszódik semmi. Először azt hittem, [...]
Erunder: A Redditen találtam a videót, azzal a szöveggel, hogy a rablókat elfogták a targoncások, és o [...]
akicker: Tanulság 2: a google translate (vagy a cseh nyelvtudás) ott is segít, ahol az izé nem akar :P A [...]
Batman ott segít, ahol tud
1566 0 1 Izé
sepetike: Légy mindig önmagad - Kivéve, ha lehetsz Batman. Mert akkor inkább legyél mindig Batman!
Elvileg ilyen lesz az új Néprajzi Múzeum épülete
1470 0 0 Izé
A Halálcsillag építés drága móka

Így még Darth Vader is anyagi gondokkal küzd.
2339 0 0 Izé
Ha azon aggódnál, hogy rosszul végzed a munkád, nyugodj meg!

A hullát elhagyó halotaskocsi sofőrnél rosszabb nem nagyon lehetsz.
2338 0 1 Izé
hawkeye: Az utolsó út is lehet rögös....
Altered Carbon

A Netflix nem bír magával, és sorra gyártja a jobbnál jobb sorikat. Ezúttal egy sci-fivel rukkoltak elő.
954 0 0 Film Izé
A Brad Pittes zombis sztorit majd videójátékon is újra átlehet élni
1387 0 0 Tech Izé
Nézd meg élőben Budapest legújabb kiselefántját!
1905 0 1 Izé
sepetike: Mennyire kicsi elefántot kell keresni?
Az eddigi legnagyobb durranás! (Ami nem atom)
2904 0 0 Izé
Richard Sweeney egész elképesztő szobrokat tud alkotni egy rakat A4-es papírból
924 0 0 Art Izé
Danila Tkechenko egy egész falut felgyújtott egy jó fotósorozatért

Aminek persze üzenete is volt, hisz ez egy elhagyatott falu volt.
1006 0 3 Izé
Traveller_x: Ha mindenhez hülye vagy, még mindig jó lehetsz művésznek....
Ravennë: Nálunk egy általános iskola áll már elhagyatottan évek óta a szomszéd utcában. Asszem ma es [...]
akicker: Mekkora egy gyökér. Akarom mondani visual artist.
Méregdrága kocsikat hangszernek használni?

Ha ilyen zenét hoznak velük össze, akkor igenis jó ötlet.
1856 0 0 Autó Izé
Ilyen lehet egy igazi Highway to Hell
2301 0 1 Izé
zeiksz: https://imgur.com/gallery/9QMVX
A Mikulás is halad a korral

Lecserélte a szánt egy tuning verdára.
1495 0 1 Izé
VanZant: Nézd má' ebben sincs index... :D
Ezek a karácsonyi dekorációk ordítanak arról, hogy férfiak keze van a dologban
1996 0 1 Izé
Erunder: Kedves Izélők! Amikor ilyen képes posztot szeretnétek beküldeni, akkor ahhoz a poszthoz az URL [...]
Egy mini-akciófilmmel népszerűsíti biztonsági kamerarendszerét a Huawei
1967 0 0 Tech Izé
Porsche fuvar rendelésre

Miután tőlünk kiutálták az Ubert, egy ilyen szolgáltatásra valószínűleg még sokat kell várnunk.
1336 0 0 Izé
"Néha úgy felgyújtanám" - másfél év egy új Ladával

Itt a sztori második része:
5754 0 4 Izé
Traveller_x: Mind1, itt a link, az a lényeg.
Erunder: A legcsúnyább, hogy gőzöm sincs miért nem jó. Amikor beküldted képeket is töltöttél fel m [...]
Traveller_x: ide katt, itt kezdődik: http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2017/12/04/neha_ugy_felgyujtanam_-_masf [...]
Mind a 4 komment
A BBC karácsony alkalmából belegázol a felnőttek lelkébe
2762 0 3 Izé
Traveller_x: Emanci Pál?
VanZant: Én sem értem. Talán az, hol van anyuka a családi képből?
vadonka: Nem vágom, hol gázoltak bele mibe?
A soproni Blue Cafe Band egy igencsak aktuális átdolgozással rukkolt elő, itt a Star Wars mánia kellős közepén

Érdemes belekukkantani a legújabb klipjükbe, Csillagok Háborúja fanoknak egyenesen kötelező! Ti mit szóltok hozzá?
1447 0 0 Izé
Alternatív megoldás a közlekedési dugókra

A rendőrség már annyira nem díjazta a csávó kreativitását.
3084 0 1 Izé
akicker: Ezzel valóban tök jól meg lehet oldani a dugókat. Így nem a kereszteződés előtt akarnak majd [...]
Ha ötleted sincs, hogyan törd össze magad,

Akkor most mutatok egy elég szórakoztató módot hozzá.
2900 0 0 Izé
Ha pedig autópálya...

Akkor itt van még egy őrült, csak hogy biztonságban érezd magad.
3595 0 0 Izé
Egy percben arról, hogy miért nem jó ötlet a kamionosokkal az autópályán szívózni
3608 0 0 Izé
Gyönyörű erdei házikó kis tervezési hibával

Megtalálod hol a baki? (A posztkép elég nagy segítség.)
6111 0 3 Izé
watchup: Jó a kilátás a fürdőszobából(ba) :)
Logitech76: A bejárati ajtó tűnik problémásnak, amúgy tényleg gyönyörű, akár csak a környezet, ahol [...]
WeBDeeMo: Vagy van függöny, vagy nincs szomszéd.
Öltözz úgy, mint egy kisbaba!

Avagy, ha sosem tudod hol vannak a zokniaid, akkor ez a te nadrágod.
1855 0 0 Izé
A Project Redspace Reds úgy tűnik szeretné elbitorolni a Fiat Multipla-tól a legocsmányabb autó titulust
1093 0 0 Izé
Ratpocalypse

Igazi zs kategóriás büntizé.
1259 0 0 Izé
Sophia az első olyan robot, ami/aki állampolgárságot kapott
1659 0 6 Izé
hawkeye: Ez nagyon jó.... :)
vadonka: "Pincér rendelni szeretnénk" - lesz egy rácponty tejföllel angolosan - és a hölgynek? - ő 2 k [...]
vadonka: És mit eszik egy robot? Gépzsírt? :DDD
Mind a 6 komment
Én még Paint-ben sem tudok még hasonlót sem alkotni, ez a csávó meg ezeket Excelben készítette
2826 0 0 Izé
Hülye Közönség - Gyűjtögető
FACEBOOK
SOUNDCLOUD
581 0 0 Zene Izé
Hát, ezt a robbantást nem egészen így képzelték el

De az tuti, hogy ebből az épületből nem spórolták ki az anyagot.
4887 0 4 Izé
Traveller_x: Már nem érvényes. Elavult. Most a nép, nem kap ingyen gabonát, sem lakomát, viszont baromi sok [...]
VanZant: Panem et circenses: kenyeret és cirkuszt (a népnek) Augustus korában elterjedt mondás. Lényege [...]
vadonka: Stadion... ezekre mindig volt/van és lesz is pénz. Egy kórház már összedőlt volna ha csak meg [...]
Mind a 4 komment
Muzsika kedvelők sufnituningja
2825 0 0 Izé
Na ezért nem lehet mindenkiből vadászpilóta!

A felvételen azt is feltűntetik, hogy mikor milyen erőhatás éri a pilótát. Erős a gyanúm, hogy 9 G-nél én beájulnék.
3748 0 2 Izé
vadonka: Olyan mint én amikor szorulásom van és szenvedek a rötyin.
Dmckayals: Már értem, miért vágnak az ilyen videók alá zanét... :)
Hiánypótló Tumblr oldal

Nagyszerű művészeti alkotások, csúnya helyeken.
1334 0 0 Izé
Ha van 6 perced, és ma csak egy rövidfilmet néznél meg

Akkor az legyen a BioPunk!
1730 0 1 Izé
akicker: A fene vigye el, hogy láttam már egy rövidfilmet ma. Pedig még lenne rá 6 percem. Sebaj, holnap [...]
Elég Darwin-díjas halál lett volna, ha élő adásban círja fejbe magát egy kólásüveggel
4050 0 0 Izé
Atombunkerből szálló

Itt kellemesen át lehet vészelni az apokalipszist.
1368 0 0 Izé
Totál együttérzek a kislánnyal, aki karácsonyra csak egy kis szundit kér
1436 0 0 Izé
Régebbi postok...