REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Részegen síelni lehet veszélyes, de ha más próbálkozik ezzel az vicces
1691 0 0 Izé
Ez jelenleg a legdrágább eladásra kínált ingatlan az Egyesült Államokban
2748 0 5 Izé
lilaflexninja: Szokványos, ötlettelen, ízléstelen, tele minden kötelező elemmel. Ha lenne ennyi pénzem sem k [...]
MDylan: Nem rossz, de emberek nélkül mit sem ér. Az ára kéne, és bőven elég egy kis lakás, ahol a c [...]
mue: én azt néztem, hogy jobb fenti héderelőplaccról pont be lehet ugrani a lenti medencébe buli he [...]
Mind a 5 komment
Budapesti szmogriadó gépjárműforgalom korlátozással 
2017. január 23-án, hétfő reggel 6 órától Budapest közigazgatási területén tilos azzal a gépjárművel közlekedni, amelynek forgalmi engedélyében a környezetvédelmi osztályt jelölő kód: 0; 1; 2; 3; 4, vagy amelyek forgalmi engedélye nem tartalmaz környezetvédelmi osztályt jelölő kódot. A szmogriadó riasztási fokozatának elrendelésekor a gépjárműforgalmat korlátozó intézkedések betartását a rendőrség ellenőrzi, az elrendelt korlátozás megszegőivel szemben százötvenezer forintig terjedő bírságot szabhat ki.

Remélhetőleg csütörtöktől enyhíthetnek a közlekedési korlátozáson
985 0 5 Izé
Traveller_x: Biztosan nem jött be nekik a rezsicsökkentés, és további csökkentést eszközölnek, a hó vé [...]
norbertvincze: http://budapest.hu/Lapok/2017/szmogriado-marad-a-riasztasi-fokozat.aspx
vadonka: Debrecen levegője is borzasztó. Érezni a szagokat amik egyáltalán nem kellemesek. A látótávo [...]
Mind a 5 komment
Szóval így kezdődik a Majmok bolygója
2332 0 1 Izé
Szancso: A Majmok bolygója, az emberekkel kezdődött. Az orángu-tán főemlős. ;)
Beatbox héliummal
2736 0 4 Izé
lilaflexninja: Ahha, szóval így csinálják minden daft punk és scooter számban.
Csádi: Azt mondta, hogy már megcsinálta vine-on, meg instagram-on. És ha azok igaziak, akkor talán gyak [...]
Ravennë: Szerintem valódi. Abból indulok ki, hogyha én tudnék beatboxolni, akkor tuti kíváncsi lennék [...]
Mind a 4 komment
Íme a Tékasztorik film első előzetese
2740 0 10 Izé
Ravennë: Nem vetted el tőle a kedvem, ha mégis ilyet tapasztalok, majd befogom a fülem. ;)
Traveller_x: Az Archert mindenesetre tönkretettem neked. Bocsi. Ezentúl minden megmagyarázott poént észre fo [...]
Ravennë: Na igen, a ComedyCentral szinte minden műsorát szeretem, viszont azokat is inkább gépen szokáso [...]
Mind a 10 komment
Íme a Tékasztorik film első előzetes
3426 0 0 Film Izé
Nem hiszel a szemednek, mikor a Rimac gyorsulásban szanaszét aláz egy Bugattit
4245 0 2 Izé
Roli979: Egyetértek, az elektromos autóknál nincs váltás, fokozatmentes, ráadásul a max. nyomaték for [...]
Tomi Demo: Mai kattintásvadász hülye címünket olvashattátok... 1. De hiszek a szememnek, nem egy trabant [...]
Nem hiszel a szemednek, mikor a Rimac gyorsulásban szanaszét aláz egy Bugattit
1685 0 0 Autó Izé
Még ha elárulom, hogy lesz karambol a videóban, akkor is meglepődsz majd egy kicsit
6039 0 0 Izé
Életnagyságú Batmobile Legóból
1118 0 0 Izé
Azt hiszem becsokiztam volna, ha ez velem történik
4730 0 2 Izé
Csádi: Biztos elbambult, és féktávon belülre érkezett az előtte menő kamion, ezért oldalra rántja [...]
mue: egy kérdés: miért?
A Merci új reklámja egyszerre parás és aranyos
2371 0 0 Izé
Santa Clarita Diet

A Netflix új vígjáték sorozata egy emberevő kertvárosi anyukáról egyszerűen röhejes.
363 0 0 Film Izé
Ne felejtsd el lezárni a kocsidat!

Na jó, azért ennyire nem kell.
1903 0 2 Izé
Ravennë: Szerintem félreértitek. Valójában a fa lett kikötve, hogy ne vigyék el tüzelőnek a tuggyukki [...]
hawkeye: Ez biztosan egy digitális lánc....
A sima dudálás már snassz

Légkürtöld le a bunkó autósokat a p***ába!
3029 0 2 Izé
palinkaman: Lenyűgöző a videó változatossága. Lehetett volna mondjuk 3 órásra is csinálni, 1 másodperc [...]
sapkabarna: Fucks given: 0
Slágerpop büntizé

Dalszöveg részlet a Spoon 21 csodájából: Elveszett az iPhone, de megtalálom Itt volt a zsebemben, a másikban kerestem
1140 0 2 Izé
Ravennë: Nagyon menő lett. Még jó, hogy sikerült megtalálni az iPhone-t, mert anélkül nagyon középsz [...]
lilaflexninja: Minden reggel hallom ezt a számot! (és nem tetszik)
Balkan Fanatik - Egy feles, két feles

Egy kis balkáni mulatós., mert aki a pálinkát szereti, rossz ember nem lehet...
1442 0 0 Zene Izé
Bloodborne:Eileen a Holló.

A Bloodborne világa tele van érdekesebbnél érdekesebb karakterekkel.

Ismerd meg Eileen történetét. Ő a Vadászok Vadásza...
462 0 0 Tech Izé
Kóla a motorba olaj helyett

Most már legalább azt is tudjuk, hogy ez nem jó ötlet.
1152 0 0 Autó Izé
Blues Saraceno - Dark Country 4 válogatás albumán a Devils Got You Beat. Country zene kicsit másképpen. Szerintem ez már jobban passzol a bankrablós stílushoz
960 0 0 Zene Izé
Ha te szeretnél lenni az iroda legidegesítőbb arca akkor itt a megoldás

A Lofree klaviatúra, ami úgy hangzik, mint egy régi írógép
604 0 0 Tech Izé
Ti is így takarítjátok le a havat a kocsitokról?
3989 0 1 Izé
Ssch: mekkora intelligencia kellene már hogy becsukja az ajtót...
Ez lenne a texasi láncfűrészes álom kabátja
1347 0 5 Izé
bungle: Ezek csak viszonteladók. Én vagyok a nagyker. ;)
Traveller_x: Akkor kénytelen leszek megvárni, amíg kínaiakból varrják.... Lehetnék a MadMax larpok király [...]
Ravennë: Miért? Máshol is hirdeted? ;)
Mind a 5 komment
A barista egy komoly és nehéz szakma
1559 0 3 Izé
naphtha08: Agyfaszt kapok attól, hogy nézek egy videót, ahol a barista csinálja a csészébe a szépet kön [...]
Ravennë: Az oviban tuti ő főzi mindenkinek a képzeletbeli kávékat. :)
Jaca: Hja, hogy a barista nem baritonon játszik? Mert a csellista pl csellón.
Egy toll, amit basztathatsz agyalás közben

Én hülye meg azt hittem ezt bármivel megtehetem.
3306 0 1 Izé
Sztumi: Ez nem toll, hanem egy biz-basz amivel írni is lehet.
Nincs pénzed elutazni Alaszkába, és a hideget sem bírod?

Attól még megcsodálhatod a fűtott szobádból is a gyönyörű tájait.
1138 0 0 Izé
Laci bácsi gasztrobűnei

Rántott, sonkás banán? Lomnici-csúcs? Alföldi túrókrém, tört C-vitaminnal? Benke László életműve elképesztő kincseket rejt.
2907 0 0 Izé
Hány méterre is kell kitenni azt a bizonyos háromszöget?
3543 0 2 Izé
Csádi: Kék autós vajon egy pénisz, vagy későn vette észre? Ha ő nem centizi ki, akkor a kamerás is [...]
Hantaboy: Azon kívül nem vágom, hogy mit kavirnyázik a kamion a belső sávokban, és miért a középső [...]
Sorozatot készítenek a Blöffből, ez pedig az előzetese
1397 0 0 Film Izé
Kacsa-lék a befagyott Balatonon
1607 0 1 Izé
Ravennë: Szerintem a récéké jobb lett :P https://youtu.be/EYuPrpH_0jo
Szegény démon csak babázni szeretett volna
4471 0 6 Izé
csiszarerik: Egy horgászzsineg és egy szobaventillátor, más nem kell...
Jaca: Az utolsó pár másodpercben miért mozog a háttér?
Ravennë: Kár. :D Amíg nem láttam a videót, sokkal kreatívabban képzeltem el, mint ami...
Mind a 6 komment
Valószínűleg ez a legmeghatóbb videó, amit ma megnézel

Ezek a langur majmok egy a megfigyelésükre kitett babát gyászolnak
2769 0 0 Izé
Sistine Stallone-nak (Sylvester Stallone lánya) van egy videója, nem tudni mit akar vele, de jó nézni

Az apuka biztosan büszke a lányára.
5571 0 3 Izé
Ravennë: Sylvester Stallone Rocky című filmje voltaképp a saját életét testesíti meg, akkor vehetjük [...]
palinkaman: Akkor átjött a "mondanivalója": mutogatni akarja magát.
Lewy: Bébz izébe vele! :D
XX

4 női rendező, 4 külön történet. Olyan horror antológia ez, amit a műfaj rajongói biztosan nem fognak egy jó darabig elfelejteni.
828 0 0 Film Izé
Kedvesnek és barátságosnak tűnik ez a gyorsétterem tulaj

Gus Fringe visszatér a képernyőre a Better Call Saulban, ami a Breaking Bad spin-off sorozata.
1141 0 0 Film Izé
iBoy

A Netflix az új filmjében Kevin Brooks azonos címen készült regényét hozza el a képernyőre, amiben egy srác különös képességet szerez miután a telefonja darabkái a fejébe ékelődnek.
503 0 0 Film Izé
Míg a legtöbb ember - köztük én is - maximum egy béna repülőt tud összehozni papírból, addig Calvin Nicholls ilyeneket alkot
2702 0 0 Izé
Sam Barsky a meg nem értett művész, aki minden látványossághoz egy általa kötött tematikus pulcsiban érkezik
1696 0 1 Izé
Ravennë: Sam Barsky a meg nem értett pedofil-sorozatgyilkos külsejű művész...
152 méteres biliárd trükk

Csak szólni kellett volna a srácoknak, hogy ne kapucsengővel vegyék fel.
1942 0 0 Izé
Régebbi postok...