REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Hamupipőke álomtemploma Tajvanban épült fel
852 0 0 Izé
Csak pár felvétel, ahol nem sokon múlt, hogy halál legyen a vége
5106 0 6 Izé
hawkeye: Értem. Egy kis hazai. Mint mikor külföldön vagy, messze távol, már a térkép szélén billeg [...]
lilaflexninja: áá, csak felüdülés volt a második, ejtőernyős szereplőktől magyar hangot hallani a szokás [...]
hawkeye: Mi van, nem jött össze a reggeli pajzánkodás...? :)
Mind a 6 komment
Ti kiszúrjátok elsőre, hogy ki a bűnöző?
4088 0 2 Izé
3m3ricus: Nekem a videóval csak egy gondom van... Hogy a fenébe cseréli ki a kártyát, amikor csak az egé [...]
hawkeye: A jövőben, ha az ATM-nél sorbaállva, a mögöttem lévő hölgy elejti a cuccait, akkor nem seg [...]
Régen volt bünti, ezért most valami nagyon durvát kaptok
2526 1 0 Izé
A 2016-os sajtfutás
1931 0 0 Izé
Luke Cage

A Netflix Daredevil és Jesssica Jones után luke Cage-et is elhozza nekünk a Marvel univerzumból.
375 0 0 Film Izé
Amikor kialszik a fény

Amikor kisöccse, Martin is megtapasztalja ugyanazt a jelenséget, mint Rebecca, a lány elhatározza, leszámol a családját fenyegető entitással.
395 0 0 Film Izé
A klán

A Puccio klán igaz története, akik elraboltak embereket és megöltek párat a nyolcvanas években.
512 0 0 Film Izé
Kutya etikett: ha kutyatársad hallod vonyítani, azt mindig illik viszonozni
1936 0 0 Izé
Lekapcsolták a világ legnagyobb torrent oldalát

Bűn lenne a felhasználók részéről is a torrentezés? Az ebből hasznot húzókat büntetnétek csak? Mi a ti véleményetek  témában?
3751 0 29 Izé
justil: Mivel a grafikont én posztoltam, és nem vagyok értelmi fogyatékos, nyilván tudom, hogy nem csak [...]
vbk: Akkor -ezek szerint- mégsem igaz, hogy csak a windows van a világon... A felhasználók nagy rés [...]
justil: Így van. 10 emberből csak 9 használ windowst :)
Mind a 29 komment
Ezzel a videóval Münchenbe teleportálhatod magad, csak egy fülhallgató kell hozzá
1028 0 1 Izé
Ravennë: Na basszus, pont ma esik...
Újabb instant karma gyűjtemény
3918 0 1 Izé
watchup: Petra te vagy az? :)
xXx: The Return of Xander Cage

Vin Diesel ismét megmenti a világot, mint xXx.
423 0 0 Film Izé
Te mit csinálnál ha a 70 milliós kocsid szélvédőjét betörné egy gördeszkás kölyök?
4003 0 14 Izé
justil: Engem volt, hogy gyalogoskent majdnem elutottek. Igen, merges voltam. Igen, ezt a tudtara adtam a so [...]
Traveller_x: Itt pedig a biztonsági kamera felvétele a srácról, aki ott unatkozik, és várja a kocsit. htt [...]
Traveller_x: 5 perc keresgéléssel: https://youtu.be/9NLzlSaU4Qk
Mind a 14 komment
Szása most jobban jár, ha csónakkal megy dolgozni
1301 0 0 Izé
Juliette Clovis kerámia szobrai
1010 0 0 Art Izé
Fincsi lehet. Ti megkostólnátok?
1387 0 1 Izé
HERCULES: Én inkább most kakit ennék ánuszból.
Dan Bannino a legmenőbb pipiket fotózza
489 0 0 Art Izé
Donald Trump bevonul, mint egy bokszoló egy olyan zenére, amire nincs engedélye

Aztán a virtigli amerikai asszonykája lenyom egy beszédet, ami kicsit gyanús.
1574 0 4 Izé
bungle: How the Campaign Turned Violent https://vimeo.com/174697267
lilaflexninja: tapsi tapsi tapsi tapsi tapsi tapsi tapsi
justil: ...végül pedig te beküldöd izére, mert hát mennyire raj leszel már egy kis Trump-fikázástó [...]
Mind a 4 komment
Same in English a MÁV-nál
1719 0 3 Izé
lilaflexninja: Úgy látszik a kalauz az hungarikum.
tjunior: I saw a german doing a kráter with a wolfswagen.
közlegény: a kalauz egy félelmetes jelenség, minden nyelven értik :)
Ez a csillag nem háborog, ha az előkertjében trombitálsz
1808 0 1 Izé
közlegény: Ennio Morriconéra, nem biztos, hogy előbújt volna :) amúgy jóarc :)
Cselló új megvilágításban
1430 0 1 Izé
norbertvincze: hmmm
Christiane Vleugels festményei
782 0 0 Art Izé
Napi cuki
1993 0 2 Izé
hawkeye: Fújjjj, micsoda ízlésed van.... :) A macs sokkal aranyosabb, mint az általad favorizált ál [...]
bungle: http://funpic.hu/p/47409
Szabálytalan. Nincs a macskán bukósisak
1211 0 1 Izé
solution45: Viszont van két extra macskaszem!
Balaton retro

A szocialista erkölcsért aggódó filmben a mai szemmel sok érdekes állítással kerül szembe a néző. A kérdés csupán, hogy ha ma készítenének ilyen filmet, a Balaton Sound hány másodperc után csapná ki a biztosítékot?
2447 0 15 Izé
szemantikus: Úgy. Danke.
tjunior: Erről az jut eszembe, hogy kis srác koromban ami mondjuk 80 évek vége 90 eleje, miket műveltek [...]
lilaflexninja: voltak
Mind a 15 komment
A Pokémon őrület a ketrecharcot is elérte
3352 0 3 Izé
közlegény: az utána (kórházi) képen nem nevettem :(
Erunder: Ennek a fényében Venom már nem is olyan jó arc. http://index.hu/sport/kuzdosport/2016/07/18/evan [...]
norbertvincze: hát ez nem k.o., hanem valami kurvára fárjdalmas térdelés volt, amibe látszik majdnem beledög [...]
Sharknado 4: The 4th Awakens

Az év filmje! A cownadonál már tényleg hangosan röhögtem.
731 0 0 Film Izé
A Paranormal Activity VR játéktól te is tuti magad alá csinálnál
2350 0 1 Izé
sztewe: Nem, mert nem próbálnám ki :D Amúgy is rühellem az ilyen feleslegesen f*satós játékokat. VR [...]
Kickboxer Vengeance

Igen! Van Damme is benne van! Csak most ő lesz a mester, aki felkészíti Kurt Sloane-t (Őt játszotta a klasszikban Van Damme), a Tong Po elleni küzdelemre, aki megölte a bátyját a ringben. Ugyanaz, mint '89-ben. Csak egy kicsit mégis más. Aki bírta / bírja a VHS-korszak akciózós-verekedős filmjeit, annak szerintem nem fog csalódást okozni. De ajánlom a többieknek is, egy esti kikapcsolódáshoz biztos megteszi. :)

Jah, ezután jöhet a Véres játék

A film honlapja
2200 0 1 Film Izé
drgore: Ha jól emlékszem Tong Po az eredetiben nem ölte meg a bátyját, "csak" tolókocsiba küldte geri [...]
Star Wars előzetes kulisszák mögötti felvételekkel
455 0 0 Film Izé
Úgy érzem celeb lesz a gyerekből

Ha nincs probléma, hát csinál, hogy a kamerának legyen oka forogni.
2272 0 0 Izé
Karmakanic - God the universe and everything else no one really cares about, Pt. I
573 0 0 Zene Izé
A Channel 4 büszkén mutatja be a 2016-os paraolimpia játékok előzetesét
542 0 0 Sport Izé
Ha nem lenne elég férfias a wc papír adagolód, akkor itt a megoldás!
2195 0 0 Izé
Azt mondják, ne találkozz a hőseiddel, mert csalódni fogsz

Ez a videó leszámol ezzel a közhellyel.
4337 0 2 Izé
vadonka: Bárkinek bárki lehet a hőse. Van akinek pl. az anyukája vagy apukája. Emiatt nem ítélkezhetü [...]
lesszi: vagyis csak a futballista a hős ?? mert ez a videó és a poszt szövege ezt sugallja. elég szomor [...]
34000 négyzetkilométer, ahol nincs mikrohullám, rádiójel, és még a wifi is tiltott

Mindez az Egyesült Államok keleti partján. Hogy miért, arra a választ a videóban találjátok.
3062 0 4 Izé
Demente: Van itt egy kis fogalom zavar! Amivel barna rádiózott, az egyetemen, azt úgy hívjuk hogy rövid [...]
vbk: Ez igaz, a hosszúhullámot nem árnyékolja le a Föld görbülete, de még egy Kárpátok sem. Vi [...]
sapkabarna: Olyan nincsen, hogy valahol "nincs mikrohullám, rádiójel". Mármint Faraday-kalitkán kívül. C [...]
Mind a 4 komment
A vírus videó kísérlet, aminek sokan bedőltünk

A csapat, ami a híres medvés és oroszlános videókért felelős most felfedi magát.
2214 0 0 Izé
Tiri-tarka csemperuha az új divat

Legalábbis a Dolce & Gabbana szerint, ráadásul elég borsos áron.
782 0 0 Pink Izé
Szólít a szörny (Monster Calls)


Történet egy fiúról, akinél a képzelet és valóság összemosódik halálosan beteg édesanyja állapota miatt.
1794 0 0 Film Izé
Régebbi postok...