REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Gondolom már ő is túl van azon a kérdésen, hogy "Miért nem indekszelt?"
2150 0 9 Autó Izé
mekszamnojz: Direkt irta igy! Nem kotozkodik, posztkommentel! :D
Dawe: azt véletlenül nem ugy irják h indexelni?
mekszamnojz: jo a nyereg, olyan mintha telibe fostak volna... :/
Mind a 9 komment
Gondolom már ő is túl van azon a kérdésen, hogy "Miért nem indekszelt?"
2055 0 9 Izé
mekszamnojz: Direkt irta igy! Nem kotozkodik, posztkommentel! :D
Dawe: azt véletlenül nem ugy irják h indexelni?
mekszamnojz: jo a nyereg, olyan mintha telibe fostak volna... :/
Mind a 9 komment
Ha már HDR meg minibolygófotó, akkor tegyünk röpke kitérőt az infrafotózás világába is.

Az elv: a látható fény tartományába eső, 390nm és 770nm közötti hullámhosszú elektromágneses sugárzásnál léteznek hosszabb és rövidebb hullámhosszú sugárzások is. Az infravörös fényképezésnél a 770nm és 1200nm közötti úgynevezett közeli infravörös tartományban fotózunk, aminek a végeredménye, hogy a a tárgyakról visszaverődő infravörös fényeket rögzítjük, így kapjuk meg az infra fotókra jellemző havas/holdbéli táj hangulatot. A műfaj űzhető analóg és digitális gépekkel is, ahol a digitgépeket szűrőzni kell, az analóg fotózásnál ezen felül infra filmet kell használni. Digitgépekre a legelterjedtebb, de sajnos megszüntetett Hoya R72 szűrő a legnépszerűbb.
4037 0 7 Art Izé
rezlavor: itt ww.optiform.hu meg van R72bol, de mar csak par meretbol. meg vannak cegek akik direkt a beepitet [...]
ismeretlen: uu azta ezek még jobbak mint a hdr képek, bár valahogy nekem a fotóknál az tetszik hogy viszony [...]
Zakhar: Én még tudtam rendelni Hoya R72-es szűrőt szerencsére. EOS 350D gépem van ebben van az érzék [...]
Mind a 7 komment
Ha már HDR meg minibolygófotó, akkor tegyünk röpke kitérőt az infrafotózás világába is.

Az elv: a látható fény tartományába eső, 390nm és 770nm közötti hullámhosszú elektromágneses sugárzásnál léteznek hosszabb és rövidebb hullámhosszú sugárzások is. Az infravörös fényképezésnél a 770nm és 1200nm közötti úgynevezett közeli infravörös tartományban fotózunk, aminek a végeredménye, hogy a a tárgyakról visszaverődő infravörös fényeket rögzítjük, így kapjuk meg az infra fotókra jellemző havas/holdbéli táj hangulatot. A műfaj űzhető analóg és digitális gépekkel is, ahol a digitgépeket szűrőzni kell, az analóg fotózásnál ezen felül infra filmet kell használni. Digitgépekre a legelterjedtebb, de sajnos megszüntetett Hoya R72 szűrő a legnépszerűbb.
4319 4 7 Izé
rezlavor: itt ww.optiform.hu meg van R72bol, de mar csak par meretbol. meg vannak cegek akik direkt a beepitet [...]
ismeretlen: uu azta ezek még jobbak mint a hdr képek, bár valahogy nekem a fotóknál az tetszik hogy viszony [...]
Zakhar: Én még tudtam rendelni Hoya R72-es szűrőt szerencsére. EOS 350D gépem van ebben van az érzék [...]
Mind a 7 komment
Hillary Mini Me. Hogy nektek is rémálmaitok legyenek... (egyébként a kis csapat már szerepelt itt!)
2858 1 21 Izé
spy_boy: és akkor te most ezt kézzel töltöd ki? =)
spiritmonger: .................................................................................................... [...]
konvejor: Nekem ez a kedvencem: http://www.youtube.com/watch?v=k0fvQQtkqoA&feature=related
Mind a 21 komment
Kedves hölgy társaim!! Képzeljetek el egy olyan helyet, ahol minden hím fajnak tüskés rácson kell átjutnia, hogy ott lehessen. Képzeljétek el a manikürt, pedikürt meg még minden féle "kürt"-öt anélkül, hogy a kedves barátod kritizálná. Egy gyertyafényes vacsora a legjobb barátnőddel vagy éppen anyósoddal... ennél szebb dolgot nem lehet elképzelni! Hát most már elég a képzelődésből, száljunk le a Holdról!

Szaúd-Arábia megnyitotta első szállodáját csak nők részére!
2764 1 36 Izé
adamtheripper: kiváncsi vagyok ha elromlik a termosztát,ki javitja meg?!
kotta: :DDD Akkor pedig már megéri! :DD
Laci: A mi asszonyaink mikor öltöznek ilyen szép feketébe? Ha meghalunk.
Mind a 36 komment
Na tippelj, hogy csinálta?
12900 0 17 Izé
bungle: bearney küldte: http://www.youtube.com/watch?v=xXxsRjxMEvU
Drawen: photoshop :)
Éjfélilány: nekem nem jön be :/
Mind a 17 komment
Könnyen megeshet, hogy a jelenlegi piacvezető NVIDIA új Hybrid SLI  technológiája nem érkezik meg a korábban bejelentett időpontban.
409 0 0 Tech Izé
A Ken Lee néven elhíresült videót már mindenhol kirakták (mi nem tartottuk elég jónak ide), mindenki látta, itt is beírtátok 96287 poszt kommentjébe, már remix is készült belőle...

Most szintén Mariah Carey számával, de egy sokkal tehetségesebb versenyzővel büntetnek minket a rohadékok! :D Ez már rendesen kivágta itt is a biztosítékot ahhoz, hogy az Izére kerüljön...
8510 3 36 Izé
Máln@: hát én az aláírt "fordításnál" az énekben kifeküdtem :'D
ördög11: Bungle, bocsájtsd meg nekem, de egyszerűen ez kiívánkozik ki belőem: HÚÚÚÚ, BAZD MEG....... [...]
Laci: Hadd tegyek én is egy téglát ehez az épületes izéhez: Valamikor úgy tudtam jó hangú gyerek [...]
Mind a 36 komment
Techno nagyira talán még mindenki emlékszik... Most itt egy pár évvel fiatalabb kiadás, nagyon kemény seggrázó funkcióval. Vagy lehet, hogy csak benn felejtette a vibrátort?
9071 3 51 Izé
bundas01: vagy pont ezért kell:D
frankocsenkó: ezért nem szabad bármilyen tablettát bekapni a földröl!!! xd
Powaflips: atyaúristen..
Mind a 51 komment
A képen egy izé látható.

Lehet erőteljesen tippelni a tech.ize.hu komment mezőbe (NE IDE), hogy vajh mi is lehet a funkciója, mondjuk kedd reggel 9 óráig.

Utána meg fogom egyrészt a jó megfejtéseket, másrészt a legkreatívabb ötleteket, leslattyogok vele a portásbácsihoz (mint sorsolási bizottság) és kiválasztunk mindkét kupacból hármat-hármat, majd a hat szerencsésnek kiosztunk pár darabot a szokásos bögrékből és plusz díjként egyet-egyet a friss meleg ropogos Izé.hu-s baseball sapiból.

Aki esetleg tutira tudja, hogy mi van a képen, legyen oly kedves és ne lője szitává a poént.

Köszönöm a figyelmet, kellemes locsólót és sok húsvétot!
8291 1 75 Izé
CRaPtRaSH: de ez milyen volt már :D áhh :D
bungle: Köszi, ekkora bókot nem is vártam tőled! :D
CRaPtRaSH: úristen. te beteg vagy. :D
Mind a 75 komment
Panaszkodtok, hogy csak üres fejű nők kerülnek fel az Izére. Na itt egy az okosabb fajtából...
21046 13 118 Izé
Lundgren: assssztaaaamindenit...
ZeroO.: Nincs agy,nincs fájdalom;)
Máln@: Hülye.
Mind a 118 komment
Ezeknek se mondták eleget, hogy "Ne játssz az étellel, kisfiam." ;)

Mint azóta kiderült, ezek Balla Tamás fotói.
6495 0 25 Art Izé
Máln@: Azta!DE ÜGYES!!!;) :O
CRaPtRaSH: ötletesek,a BallaTom szeletről eszembejutott a "csokoszelet tejbe vonattal" :D
Balla65: CRaPtRaSH! Örülök,hogy tetszenek :)
Mind a 25 komment
Ezeknek se mondták eleget, hogy "Ne játssz az étellel, kisfiam." ;)

Mint azóta kiderült, ezek Balla Tamás fotói.
6827 17 25 Izé
Máln@: Azta!DE ÜGYES!!!;) :O
CRaPtRaSH: ötletesek,a BallaTom szeletről eszembejutott a "csokoszelet tejbe vonattal" :D
Balla65: CRaPtRaSH! Örülök,hogy tetszenek :)
Mind a 25 komment
A képen egy izé látható.

Lehet erőteljesen tippelni a komment mezőbe, hogy vajh mi is lehet a funkciója, mondjuk kedd reggel 9 óráig.

Utána meg fogom egyrészt a jó megfejtéseket, másrészt a legkreatívabb ötleteket, leslattyogok vele a portásbácsihoz (mint sorsolási bizottság) és kiválasztjuk mindkét kupacból hármat hármat, majd a hat szerencsésnek kiosztunk pár darabot a szokásos bögrékből és plusz díjként egyet-egyet a friss meleg ropogos Izé.hu-s baseball sapiból.

Aki mondjuk tutira tudja, hogy mi van a képen, legyen oly kedves és ne lője szitává a poént.

Köszönöm a figyelmet, kellemes locsólót és sok húsvétot!

Update1: Ez az izé egy lézeres hajnövekedés serkentő eszköz és itt lehet megvenni :)

Update2: A valós megfejtést senkinek nem sikerült eltalálnia, a második kiírásra viszont szinte csak tökéletes megfejtés érkezett, ezekből rövidesen kivalasztunk a Portásunkkal hármat.

Update3: Ünnepélyes keretek közepette kihirdetem az eredményeket:

Az első kategória szerinti kiírásnak az ég adta világon senkinem sem sikerült megfelelnie :)

A második kategória nyertesei véletlenszerű sorrendben a következők:

nymisi: Mivel húsvét előtt állunk, ez egy locsoló számlálóval egybeépített piros tojás készítő kézi készülék, ami hasonlít a fenyő függészták akasztó madzag kibogozóhoz, csak az zöld színben pompázik.

Békatallér: ez a mikroszoft legújabb szervízpakkja a vindózhoz, csak ez hardware-s. futurisztikus hányóvödör, időzített hányásmegsemmisítővel, és hangulatvilágítással, hogy akár romantikusan egy pár is tudjon hányni a terméküktől, természetesen ha csak szükséges:P.

Finster: Ez biztos hogy egy herevibrációs puncifikátor a 2008-as D-8 típusú szopóautómatával kombinálva tikos titán ötvözetű burkolat alá rejtve. A látható óra csak megtévesztés a piros fégy pedig egy nukleáris hajtóműből származik amely kísérleti darabja és a NASA már marhára keresi. De az is lehet hogy egy levitáló Óra éjjeli lámpával ami tök jó hancúr fényt árasz.

Nekik gratulálok sok sok szeretettel és bögrével, a részletek végett az érintettek erősen figyeljék a regisztrációnál megadutt mailcímet.
5375 0 145 Tech Izé
bandee1219: Bocsi, de ennek a játéknak már vége, a megfejtés is kinn van már, de nem jársz messze (ha ez [...]
Melcsa: Vagy egy mini gofrisütő, amin az óra jelzi meddig kell még sütni.
Melcsa: Ez biztosan egy óra.(vagyis majdnem biztos)
Mind a 145 komment
"Az nem lehet, hogy ma ne legyen cicás poszt." :P

Tehát, egy cicafiú, aki igen veszélyes! :D
2595 0 17 Izé
rivaul: Az állatkínzás lenne... Csóri pitt :)
|-=O=-|: Valaki könyörgöm engedjen már rá egy pitbullt erre a cicusra!
waste: Dangerous Boy XD
Mind a 17 komment
Úgy indultam neki, hogy ilyet keressek azért, hogy ezeket szebben meg tudjam csinálni, és akkor bukkantam a képen látható remek eszközre, de van itt még valami, ami hasonlit erre
Jóreggelt és sikeres kattingatást kívánok a pénteki napra :)
952 1 0 Tech Izé
Szegény bogarak. Biztos nagyon megijedtek! Vicces, hogy mennyivel nagyobbak vagyunk náluk, és mégis mekkora pánikot tudnak kelteni puszta jelenlétükkel! :)
6532 0 32 Izé
Laci: Csótány sétány. - Apúúú! - Mivan? - A konyha televan svábbogarakkal! - Erigy anyádho' ő tu [...]
bungle: 3 Coronitával egyébként már zenélni is lehet. http://www.youtube.com/watch?v=kdvGFMJtAe8 ;)
rivaul: Ahogy Purple mondta elötted: Megkívántam XD
Mind a 32 komment
Én nem is tudtam, hogy az USA-ban ilyen különleges madarak vannak. ;)

+ pár link:
Julie Thompson tollfestései
Debra Otterstein tollfestései
1844 2 8 Art Izé
Purple: bleeeee :DDD ha piros ott már gond van :D (hányingerem lett :D )
mekszamnojz: nemigaz, lehetne sarga es piros is, sot ha ezek keverednek egy egesz palettat kiadnek :DDDDD
Purple: és hol itt a gond? :D lenne belőlük absztrakt mintás is :D igaz a színük picit egyhangú zöld [...]
Mind a 8 komment
Én nem is tudtam, hogy az USA-ban ilyen különleges madarak vannak. ;)

+ pár link:
Julie Thompson tollfestései
Debra Otterstein tollfestései
1752 1 8 Izé
Purple: bleeeee :DDD ha piros ott már gond van :D (hányingerem lett :D )
mekszamnojz: nemigaz, lehetne sarga es piros is, sot ha ezek keverednek egy egesz palettat kiadnek :DDDDD
Purple: és hol itt a gond? :D lenne belőlük absztrakt mintás is :D igaz a színük picit egyhangú zöld [...]
Mind a 8 komment
Spada Codatronca - még egy érdekes tanulmányautó. Ne kérdezzétek meg, hogy mire jó hátul a digitális kijelző! :D
6603 0 29 Autó Izé
fux: milyen enzo haggyad már
rivaul: :DDD Ennyi :D
Savitra: Szép, dizájnos vasaló...
Mind a 29 komment
Spada Codatronca - még egy érdekes tanulmányautó. Ne kérdezzétek meg, hogy mire jó hátul a digitális kijelző! :D
6390 3 29 Izé
fux: milyen enzo haggyad már
rivaul: :DDD Ennyi :D
Savitra: Szép, dizájnos vasaló...
Mind a 29 komment
Saját életét árulja egy internetező...

A 44 éves Ian Usher saját oldalán közölte az érdeklődőkkel, hogy júniusban indítja útjára a különleges aukciót az eBay oldalán.
2907 1 8 Izé
rivaul: Trabant nélkül mennyi? :D
loloppo: Engem ez fogott meg: saját ház, autó, motor, jet-ski és az állása: eladó szőnyegboltban. Én [...]
mekszamnojz: Neki ez miert jo? ha eladja az eletet, utana mar a penzel nem sokmindent kezdhet :) szoval akkor adj [...]
Mind a 8 komment
A Tropic Thunder-ben Steve Coogan, angol komikus egy nem túl sikeres rendezőt alakít, aki épp egy vietnámi filmet rendez, ráadásul az akciófilm írója nem más, mint a 48 órából jól ismert Nick Nolte. Pechjükre a színészgárda még náluk is ütődöttebb, így aztán kitalálják, hogy a forgatási helyszín helyett valós körülmények között vessék be munkatársaikat, akik között felbukkan Ben Stiller vagy a magát afroamerikai kinézetűvé operáltató Robert Downey Jr., vagy a mindig vicces Jack Black. Bemutató augusztus 15-én.
2830 0 4 Film Izé
Balázs: bocs nem kerestem rá!!!Na én nagyon komálom ezt a filmet vagy 30 szor láttam 2 hét alatt:D
Erunder: Balázs küldte: http://www.tropicthunder.com/
macseke: Wohooo, Jack Black is játszik benne! :D
Mind a 4 komment
A Tropic Thunder-ben Steve Coogan, angol komikus egy nem túl sikeres rendezőt alakít, aki épp egy vietnámi filmet rendez, ráadásul az akciófilm írója nem más, mint a 48 órából jól ismert Nick Nolte. Pechjükre a színészgárda még náluk is ütődöttebb, így aztán kitalálják, hogy a forgatási helyszín helyett valós körülmények között vessék be munkatársaikat, akik között felbukkan Ben Stiller vagy a magát afroamerikai kinézetűvé operáltató Robert Downey Jr., vagy a mindig vicces Jack Black. Bemutató augusztus 15-én.
2955 0 2 Izé
macseke: Wohooo, Jack Black is játszik benne! :D
loloppo: Mi a franc értelme van egy filmet bemutatni majdnem fél évvel a bemutató előtt? Szemétség. Cs [...]
Néhány sose látott filmkocka arról, milyen technikával, grafikával és „on-the-set" csapattal készültek a Qashqai autós videók.
Ha azt gondoltad, hogy az első kaszkadőrös Nissan Qashqai videók elmebetegek voltak, egész biztosan odaleszel a következőkért!
6622 1 14 Izé
tian: VW Passat B6 2.5 V6 Tdi :)
MAGura: és most mit hajtasz? :)
tian: De de kevés:) Volt 1.6-os passatom /az újabb fajta, a gömbölyű/ az is majd' 1400kg....hááát [...]
Mind a 14 komment
Elég ciki, hogy arrafelé nincs jobb dolguk a zsernyákoknak. :)

A lényeg magyarul is.
Néhány átirat.
3487 0 3 Izé
teglalap: az x minisztériumban nem valószínű hogy azon gondolkodtak, hogy ettől jobb lesz, mert pontosan [...]
esthof: csodálkozom, hogy ehhez eddig csak egy hozzászólás érkezett, pedig ez elég érdekes poszt... [...]
bandee1219: Nekem is Hawk véleménye ugrott be előszőr, hogy most már akkor mész az utcán és mintha fegyv [...]
A UbiSofttól Phil Therienen nyilatkozott az Eurogamernek és az úriember elárulta, hogy nem készítenek demót a Rainbow Six Vegas második részéből.
392 0 0 Tech Izé
Az a dolga, hogy árnyékoljon!
930 0 0 Tech Izé
Mindíg is vágytál egy szobai lézershowra? Itt a remek alkalom, hogy minden este külön show legyen, 25 dollárért.
1073 0 1 Tech Izé
Srobi: Ezt kiprobalnam..
Csak hogy nektek is szarul induljon a hetetek:
Komáromi Pisti - Mindenki cigány a lelkében

Idézet a volt dandártábornok úrral készült interjúból: "Az egyik számomon nincsen vokál. És tudod miért nem? Mert elsírták magukat a lányok! A menedzserem a mai napig azt mondja: bazmeg Pisti ezt be ne rakd, mert meghalunk!"
4959 3 48 Izé
sphott: elénekelném hogy " mindenki magából indul ki"
wnw: ez egy világi köcsög (elnézést Pista) ,..
Maccoyi: Ez a szerencséje Pityunak XD
Mind a 48 komment
Elméletileg a következő hónapban debütált volna a Star Wars: The Force Unleashed, azonban az Activison ma jelezte, hogy sajnos csúszni fog a megjelenés.
703 0 1 Tech Izé
Anti tokio hotel hungary: Én ezt a játékot rohadtul vártom és most még csúszik is erre tényleg ezt lehet mondani,hogy [...]
Epaksa, a koreai énekes (?) már tavaly is büntetett... Egy ekkora őstehetségre a japcsik természetesen azonnal szemet vetettek, így most egy japán csótányírtó reklámban borzolja a kedélyeket! Azt még nem tudtam eldönteni, hogy szerencsétlen csótányok a terméktől vagy a fickó hangjától döglöttek-e meg, de azt hiszem sürgősen be kell szerezzek egy Epaksa albumot...
4186 0 18 Izé
Grex: Az ilyen reklámok megnézése után van egy olyan érzésem hogy, ez a világ talán egy másik bo [...]
brandboy: Jesszus, azt hiszem kiégtek a viccreléim. :O
eNMi: tessék izés zene: http://www.youtube.com/watch?v=ZhrZXnFSFGQ
Mind a 18 komment
Két évig ült a WC-n!
Egy kansasi nő bement a barátja fürdőszobájába, ráült a WC-re és beszorult az ülőkébe! Ez még hagyján, az ember jót nevet rajta... De hogy két évig (!!!) ott maradjon, mert nem mer kijönni, és a pasija két évig ellátja... na ilyet a Blikk sem talál ki! :))) A nőt kórházba szállították a WC ülőkével együtt, mert a bőre ránőtt. A nő - legalábbis fizikailag - rendben van, bár a lábai kissé elkorcsosultak a két éves ülés alatt. A barátja eleinte kérlelte, hogy jöjjön ki, de egy idő után feladta és behordta neki az ennivalót. A helyi seriff hitetlenkedve meséli, hogy a nő nem volt odaragasztva, nem volt lekötözve, egyszerűen szabad akaratából maradt a WC-n. A rendőrök is úgy találtak rá, combközépig leeresztett melegítő alsóban ült a slozin.



Az interjú a nő barátjával:
4029 4 107 Izé
csicsilla: azon csodàlkozom hogy nem raktak a budiba kameràt ès dobtàk netre mint valami ri [...]
csicsilla: èn màr csak a wct tudom sajnàlni :)
tian: ....vagy csak mindenki izé függő és kommentelhetnékje van:)))
Mind a 107 komment
A Take Two ma esti pénzügyi jelentéséből megtudtuk, hogy végre hivatalos a Bioshock 2 érkezése.
482 0 0 Tech Izé
Van egy olyan érzésem, hogy ezek munka után nem együtt söröznek... :D
5751 2 21 Izé
bungle: Top Ten Angry On-Camera Meltdowns http://www.youtube.com/watch?v=t-dnhztjLdY
kissodon: mega lol de ez sem rossz :D http://youtube.com/watch?v=oW0vhNRMFVQ
sphott: gondoltam úgyis elfelejti...
Mind a 21 komment
"Tizenöt éve, kanadai kezdeményezésre rendeztek először a figyelmet a túlzott fogyasztásra irányító "ne vásárolj semmit!" napot, amelyhez 2007-re már a világ 65 országa csatlakozott. A magyar Hulladék Munkaszövetség a tavalyi rendezvénnyel kapcsolatban - az 1967-ben megalapított Kiváló Áruk Fórumára is emlékeztetve - meghirdette a Fölösleges Áruk Fórumát. Az állandó kiállításon bemutatott, szükségtelennek ítélt használati tárgyakat itt véleményezni, értékelni is lehet. Többek között az is kiderül, hogy mindenki mást tart fölöslegesnek..." (Lakáskultúra)

Azért kiemelnék pár tárgyat külön is:
Világító párna
MP3-as fogkefe
Önszembecseppentő
Webkamerás kutyaetető, a netről vezérelhető
85 funkciós bicska
Antennamatrica mobilra
Kutyababakocsi
Szték monogramozó
7665 6 44 Izé
mekszamnojz: mert meg leszel fenyitve!!!
mekszamnojz: nmtudtam neked irni bazzeg!!!! legyel online!!! :P
<-{st.one}->: összekötlek csicsivel! -.-'
Mind a 44 komment
Microsoft a mai napon bejelentette, hogy csökkenti az Xbox360 játékkonzol javasolt fogyasztói árait Európában
570 0 0 Tech Izé
Közel tív évvel ezelőtt debütált a legutolsó Street Fighter epizód. Nem csoda, hogy a japán Capcom előtúrta a pincéből a verekedős játékok királyát, leporolta és némi ráncfelvarrás után újabb büntetést készülnek majd kiadni.
537 0 0 Tech Izé
Adott a CAPTCHA  (Completely Automated Public Turing test to tell Computers and Humans Apart") nevü eljárás, amivel a robotokat próbálják  megakadályozni a weben, hogy automatikusan hozzanak létre tömegesen mondjuk email fiókokat. Ennek az alap verziója amikor pár szines áthúzott betüt kell begépelni. Az emelt szintű megoldásra kaphatunk pár érdekes megoldást a linkre kattintva.
860 0 1 Tech Izé
Srobi: A szummas a legdurvabb:D jo otletek..:D
Régebbi postok...