REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Vision Museum - újabb kiszabadulós játék
7122 1 23 Izé
Lyra_Milian: Bocs, van még 1 piros könyvem...
Lyra_Milian: Hy! Elakadtam... itt állok... van egy PDA-m, van egy mobilom, van egy kubakból kivett izém, amire [...]
-Mr-: bocs, nem jártam erre mostanában :) A válasz ott van a 2. hozzászólásban.
Mind a 23 komment
Napraforgó ház ;) (napenergiával működő, forgó ház)
2493 0 2 Art Izé
bandee1219: Hát nekem is, de egy ilyen nem hiszem, hogy olcsó lenne, tehát nem lesz :(
Angello: Szerintem nagyon tuti nekem is kéne egy ilyen:-)
Napraforgó ház ;) (napenergiával működő, forgó ház)
2637 1 2 Izé
bandee1219: Hát nekem is, de egy ilyen nem hiszem, hogy olcsó lenne, tehát nem lesz :(
Angello: Szerintem nagyon tuti nekem is kéne egy ilyen:-)
Nem igazán gémizé, de számomra a legjobb flash játék. :)

AtemiS Tracker V1
Emulate, play and edit old AMIGA .MOD music files!
7689 0 1 Game Izé
MAGura: izda beszt. Végre valami ötletes flash. Jót nosztalgiáztam :)
Nem igazán gémizé, de számomra a legjobb flash játék. :)

AtemiS Tracker V1
Emulate, play and edit old AMIGA .MOD music files!
7770 6 1 Izé
MAGura: izda beszt. Végre valami ötletes flash. Jót nosztalgiáztam :)
Szerintem a "BIRDS" az egyik legjobb (lásd: kép), de találtok itt még 11 másik agyaveszett művészeti alkotást is.
Zenés klippek, meg olyan izék is, nem tudom máshová tenni őket, itt lesznek a videósdi menüben..
QuickTime lejátszó előny.
3327 2 1 Izé
mészy: nah ezt a BIRDS-t szeretném én leszedni... hoogy?
Fontos a munkalelyen is időnként szünetet tartani és egy kicsit mozogni, nehogy elhízzunk... :D
5699 0 4 Izé
anda89: :)
Laci: Tapasztalatból mondom, a kövér emberek általában jó kedélyűek és nagyszerű kollégák. Bec [...]
anda89: szerintem aranyos.kevesen merik felvállalni a testüket...
Mind a 4 komment
Music Sofa, Built In CD Player/Speaker
1684 1 4 Izé
Valerius: vajon kényelmes ez a cucc? ahogy elnézem, hát nem tom... 10 rongyot adok érte, de csak a hangsz [...]
Luflee: A fehér bogyó megette az embert, és épp a combjáról szopogatja a maradék husit :) Legalábbis [...]
anda89: :D
Mind a 4 komment
tripadvisor.com, ahol az utazók megírhatják pozitív és negatív véleményüket egy adott országról, városról, szállodáról, vagy akár múzeumokról és más turistalátványosságokról, de például komplett utazási csomagokat, repülőjáratokat, sőt még térképeket is értékelhetnek.
2096 0 2 Izé
metaljesus: legtöbben
metaljesus: azért jó hogy budapestre a legtöbbet 4-5 pontot adtak :)
Pierre Matter szobrász művei

+ még jó néhány itt
2678 1 3 Art Izé
altercsirke: ki mondta h elférne? csak jó lenne nézni....(:
wtf: Jó nagy szobád lehet, ha sok ilyen elférne...
altercsirke: ilyet a szobámba:D azonnal sokat sokat
Pierre Matter szobrász művei

+ még jó néhány itt
2710 0 3 Izé
altercsirke: ki mondta h elférne? csak jó lenne nézni....(:
wtf: Jó nagy szobád lehet, ha sok ilyen elférne...
altercsirke: ilyet a szobámba:D azonnal sokat sokat
Cosmic Muffin
3241 0 1 Izé
Turmion Kätilöt: Kívülről egy régebbi típusú repülőgépre hasonlít. A belső tér szerintem egy yacht-hoz k [...]
Will Murai illusztrátor oldala
9175 0 3 Art Izé
Ency: ezek nagyon jóóóóók!!! :)
Tomiie: Nagyon egyediek!Szép munka mind!
MadAce: érdekes és egyben elvont. De szép kidolgozás :D
Will Murai illusztrátor oldala
9203 3 3 Izé
Ency: ezek nagyon jóóóóók!!! :)
Tomiie: Nagyon egyediek!Szép munka mind!
MadAce: érdekes és egyben elvont. De szép kidolgozás :D
The Mushroom House
4591 1 2 Art Izé
bandee1219: Én is! Én is!
Rezila: Ellaknék itt. :)
The Mushroom House
4787 3 2 Izé
bandee1219: Én is! Én is!
Rezila: Ellaknék itt. :)
On-line multiplayer játék. Nekem nagyon bejött!
7693 0 0 Game Izé
On-line multiplayer játék. Nekem nagyon bejött!
7241 4 0 Izé
Multifunkciós polc az anyósnak
2977 2 2 Izé
szotyi5: Ez durva! :-)
Tóth József: Nem dijazta.
Hitler szőnyeg (ki mástól, mint egy izraeli művésztől)
3342 0 15 Izé
he: Rohadt cionista geci!
krémeske: Ha kész a szőnyeg üzleted első rendelőd vagyok!Gyurcsány képmással kérem:)
platonista: Lehet, hogy nem leszek ezért szimpatikus, de szerintem tök igazad van. Jellemző.
Mind a 15 komment
Ron Mueck - élethű óriás szobrok kiállítás...
4797 0 3 Art Izé
man_oo: Ezek között nem mutatták de van még egy nagy gugoló "kis" fiu is, amit volt szerencsém Dániá [...]
mtzolee: meg kell hagyni érdekes...
alajos: de durva egy kialitas
Ron Mueck - élethű óriás szobrok kiállítás...
4783 1 3 Izé
man_oo: Ezek között nem mutatták de van még egy nagy gugoló "kis" fiu is, amit volt szerencsém Dániá [...]
mtzolee: meg kell hagyni érdekes...
alajos: de durva egy kialitas
Ügyes a művész úr, aki ezt RAJZOLJA!
4976 0 5 Art Izé
qukac: Nagyon ott van...
platonista: Tisztára olyan, mintha szobor lenne. Hihetetlen.
after: majdnem egy napon születtem vele... csak pár évvel később:)
Mind a 5 komment
Ügyes a művész úr, aki ezt RAJZOLJA!
4906 3 5 Izé
qukac: Nagyon ott van...
platonista: Tisztára olyan, mintha szobor lenne. Hihetetlen.
after: majdnem egy napon születtem vele... csak pár évvel később:)
Mind a 5 komment
Poros szélvédők művészien kezelve...
4000 1 4 Art Izé
Balpar: Ezentúl én sem mosok kocsit hátha egy ilyen jólelkű művész megtalálja
bandee1219: Valamelyik olyan komoly, mint állat, de egy pár csak "elnagyolt", de szeretnék így rajzolni.
Ficánka: Nem is kicsi!
Mind a 4 komment
Poros szélvédők művészien kezelve...
4134 6 4 Izé
Balpar: Ezentúl én sem mosok kocsit hátha egy ilyen jólelkű művész megtalálja
bandee1219: Valamelyik olyan komoly, mint állat, de egy pár csak "elnagyolt", de szeretnék így rajzolni.
Ficánka: Nem is kicsi!
Mind a 4 komment
1 Click Award - mozgasd az egeret a szürke kör fölé és nézd a hülye japókat, mit művelnek már megint... :D
15622 3 2 Izé
tian: mekkora egy barmok!:D mikor lesz már külön rovat nekik?:))
kisdead: Ezek aztán nagyon pihentek :D
Nyugodt, stresszmentes irodai munka... :D
9279 2 5 Izé
Su: még szerencse, hogy az emberek olyan hatalmas önuralomra képesek. különben a legapróbb dologé [...]
kluso: Mert dobálta vmi szarral.:)
Mage_ster: De miért ugrott rá?:)))
Mind a 5 komment
Egy kis multitasking... ;)
4672 0 2 Izé
Pipi: Qrva ügyes a kiscsákó!
Su: jól begyakorolta a gyerek a lépéseket......inkább könyvet olvasott volna
Eric C művészi aktfotói
7747 1 2 Art Izé
wtf: Hirtelen Erica C-nek olvastam... Jajjj. :)
Balázs: eric cartmen???
Tippelj, mit fest (a végén majd meglátod)! :)
9547 9 13 Izé
bandee1219: http://youtube.com/watch?v=OIJtKxdRQzY http://youtube.com/watch?v=5-gZUP_A1Xs&feature=related http:/ [...]
Nogee: Beszarok...
Su: na jó, ha nem lett volna a képfelirat, akkor én sem gyanítottam volna:)
Mind a 13 komment
Hogyan nyissunk ki egy kocsit egy teniszlabdával (ha valaki még nem ismerné ezt a trükköt... persze gondolom csak régebbi kocsikkal működik).
14623 2 9 Izé
Su: hát ha ezt is megmutatta volna, akkor tuti ugrásszerűen megnőtt volna a klientúrája:)
Su: így igaz, a legjobb, ha közben a fejedet be is dugod az autóban, miközben próbálkozol:)
Baci: Ezt az én Trabantommal nem lehet megcsinálni... Az meg már túl régi?
Mind a 9 komment
Csirke kacsalábon
Hova jutott a genetikai mutáció...
3142 0 5 Izé
Balázs: sthro fiam feljöttél mint a talajvíz :))
Sthro: áááááááááááá
grmindenyssa: mi van ha fake? mondjuk nejlonzokni...
Mind a 5 komment
Muglets - legyél manó, télapó, vagy funky táncos
4314 1 4 Izé
mtzolee: nagyon jóóó:D nem akarod Orbán-nal is megcsinálni!??:)))
Gergely001: :D
kovy5: http://a.muglets.com/1CCNM-A ez nagyon kész (az én művem:P)
Mind a 4 komment
Ezek a japánok mindent lekicsinítenek? ;)
Most épp 21 ország 102 építészeti műemlékét a Tobu World Square-en.
4906 0 8 Art Izé
alphadog: Nem lehet, hogy ez egy "mozgó show", ami országról országra jár? Hozhatnák ide is...
after: heeh most látom csak, na ja.. ezek valóban ott vannak, nem Japánban:S
after: sztem osztrákba is ezek voltak... mind1..:)
Mind a 8 komment
Ezek a japánok mindent lekicsinítenek? ;)
Most épp 21 ország 102 építészeti műemlékét a Tobu World Square-en.
5091 2 8 Izé
alphadog: Nem lehet, hogy ez egy "mozgó show", ami országról országra jár? Hozhatnák ide is...
after: heeh most látom csak, na ja.. ezek valóban ott vannak, nem Japánban:S
after: sztem osztrákba is ezek voltak... mind1..:)
Mind a 8 komment
Elég komoly kis oldal.

"A Viharvadász Tv a Viharvadász Project vizuális, multimédiás megfigyelési- viharkövető-, időjárás- és villámfigyelő, felhő-, víz-, táj és égkép-kamerákat összefogó közvetítése."
6291 8 0 Izé
Kéz átverés

Guido Daniele művészete
7314 8 4 Izé
Belkar: nem tudja vki hogy az mi miatt lehet hogy erről az oldalról (ahonnan ez a post származik) nem tö [...]
after: kurva jó...! az elefánt áá, az nagyon beadta!
Élien: Dolgozhattak velük egy darabig,de megérte.
Mind a 4 komment
Ööö, csókolom, szeretnék jegyet kérni a Night of the Day of the Dawn of the Son of the Bride of the Return of the Revenge of the Terror of the Attack of the Evil, Mutant, Hellbound, Flesh-Eating Subhumanoid Zombified Living Dead, Part 3 című filmre...
3835 0 0 Film Izé
Ööö, csókolom, szeretnék jegyet kérni a Night of the Day of the Dawn of the Son of the Bride of the Return of the Revenge of the Terror of the Attack of the Evil, Mutant, Hellbound, Flesh-Eating Subhumanoid Zombified Living Dead, Part 3 című filmre...
3821 0 0 Izé
Régebbi postok...