REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Van valami varázslatosan megnyugtató abban, ahogy a tészta készül
1848 0 1 Izé
nemtudokregisztralnihelo: Nem tudom eldönteni, melyik lennék szívesebben, a tészta vagy a gép.
"Le ne fotózz, mert p***án rúglak"

Hát, a mama kívánsága végülis teljesült, nem fotózták le, inkább lefilmezték az őrjöngését.
4280 0 12 Izé
VanZant: Én már megoldottam. A μblock origin volt a ludas. Blokkoltam vele a belépéskor felbukkanó „n [...]
Ravennë: Nekem most a 11-es nem látszik. :/
VanZant: Amikor leírtam, akkor a kettes, hármas hiányzott, és mire entert nyomtam, akkor már a hármas, [...]
Mind a 12 komment
Ezen az oldalon egy AI-nek köszönhetően megtudhatod, milyen hangja van a képeknek
1362 0 4 Izé
Lawrence: Ok akkor gyíkember :D Köszi a választ. Csak elég kellemetlen pl. család, gyerekek, suli stb. k [...]
velo: teljesen jogos, eszembe jutott nekem is már utólag, csak nem lehet szerkeszteni a hsz-t, szóval s [...]
Lawrence: Legalább egy NSFW-t ide írhattál volna a kommentedhez ha már ekkora gyík vagy.
Mind a 4 komment
A pálinkától többen hánynak négykézláb, mint a fűtől, mégis legális főzni

Puzsér és Zacher a marihuána legalizálásáról vitáztak.
2395 0 1 Izé
trf: Mi ertelme megfozni a fuvet?
Milyen lehet már egy zombi vészhelyzeti riasztásra ébredni reggel?

De sokkal fontosabb kérdés, hogy miért van Floridának zombi vészhelyzeti protokolja?
1948 0 1 Izé
Jaca: Ha betör önhöz egy zombi, menjen át a szomszéd házba! BELÜGYMINISZTÉRIUM
Ha ma csak egy  rövidfilmet nézel meg, az legyen ez a vígjáték!
2337 0 0 Izé
Daniel Kordan munkáira csak egy szó van, csodaszép
2314 0 0 Izé
Van egy mobilalkalmazás, amivel egy filmmé fűzheted össze az életed
1234 0 0 Izé
Motor - motor hopp-hopp másik mocin ugrál
1681 0 6 Izé
makkasz1: Pumpa-pumpa hopp hopp más idegén ugrál :D
Erunder: Ez kérlek egy olyan cím, amit a kicsi nyuszi hopp-hopp-ból költöttem át, ha esetleg nem lett v [...]
Dmckayals: Én egyáltalán nem érzem bunkónak a hozzászólásom és szerintem úgy illik bármit is kritiz [...]
Mind a 6 komment
Ilyen lett volna az Amazon a '80-as években
970 0 0 Izé
Oakoak elég kreatívan vandálkodik
5150 0 0 Izé
Valószínűleg nem ez lesz ennek az űrhajósnak élete legbüszkébb pillanata

Űrsétára ment, az SD kártyát a GoPro-hoz meg otthon hagyta.
2853 0 0 Izé
Csak 6000 óra, és meg is épült a világ legnagyobb LEGO cseresznyefája
938 0 0 Izé
Füves sör! Mi lesz a következő? Herbálos vodka?
949 0 3 Izé
lesszi: megjegyzem létezik HERBAL vodka a kalinkának van. https://italkereso.hu/media/item//kalinka-vodka [...]
CsakEgySrác: Pont annyira ment életet mint fertőtlenítő alkohol, orvosi kokain, orvosi fű is más, meg amit [...]
dns87: Azért egy növényt ami életeket ment ne vegyük már egy kalap alá egy szintetikus sz@rral!! Akk [...]
A görög vagy a sárgadinnye bírja jobban az izzó sót?

Nyilván igazán kínzó kérdés ez, amire évek óta keresik a tudósok a választ.
2567 0 0 Izé
Elég szomorú, hogy a rendőrségnek oktató videót kell arról kiadnia, hogy mikor kell és mikor nem szabad a 112 hívni
1172 0 1 Izé
trf: Szoval boxmeccsrol szabad kozvetitest adni. koszi
Ezekkel a rakétákkal még rajthoz állni sem egyszerű feladat
2491 0 0 Izé
Ha van elfekvőben 28 millió dolcsid, most megveheted az NBA legenda, Shaquille O'Neal kecóját

2880 négyzetméteres és még egy egyiptomi tematikás szoba is van benne, természetesen a profi beltéri kosárpálya mellett.
2642 0 0 Izé
Gyönyörűek a fluoreszkáló korallok

Kivéve ha tripofóbiád van, akkor nem ez lesz a kedvenc videód.
1058 0 0 Izé
Elvan a tudós, ha játszik

Egyébként tényleg úgy néz ki a bemutatott jelenség, mint Vasember nanobotos páncélja az új Marvel filmben.
3231 0 0 Izé
A műanyag bugyikba bújtatott üzenetek világa eszméletlenül szürreális

A legjobb mégis az, hogy ez a magyar valóság.
3535 0 4 Izé
Ravennë: Ma láttam egy olyat piros alkoholos filccel kiírva: "Zárd el rendesen a csapot, a csöpögés sok [...]
Fortresscomm: Úgy van, ahogy Ravennë írja. Azt meg külön várom, hogy mikor unják meg az önszapulók nagy c [...]
Ravennë: 1-2 kiírás feltöltését az oldalra indokolatlannak érzem. Azt hittem mind abszurd sületlenség [...]
Mind a 4 komment
Nem kifejezetten japcsizé, de akkor is ott van, a világ egyik legszebb kerékpáros útja
1421 0 0 Izé
Ha utálod, vagy éppen ellenkezőleg, totál odavagy a jump-scare-ekért, ez a honlap az egyik nagy kedvenced lesz
2868 0 0 Izé
Van egy hangulata az amerikai sárfesztiválnak
1938 0 0 Izé
Az Erő ezzel a könyvtámasszal van
2489 0 0 Izé
Egy életre szóló emlék lehet a leánykérés

Főleg ha közben a gyereked éppen melletted pisil, és ezt még videóra is veszitek.
2315 0 0 Izé
Láttál már vízördögöt?

A jelenség egy légörvény, ami port és vízcseppeket képes felszippantani.
3166 0 0 Izé
Izmos kocsit csak az vezessen, aki ért is hozzá!
4150 0 0 Izé
Fabrice Mathieu ezúttal John Wayne-t hozta össze a Starship Troopers világával
2206 0 1 Izé
VanZant: Sergio Leone négy legjobb filmje, ez igen! :)
Ronnie O'Sullivan kipróbálta, hogy milyen a VR sznúker

Annyira beleélte magát, hogy a nem létező asztalra még rá is dőlt
1531 0 0 Izé
Van annál szürreálisabb, mikor Ryan Reynolds egy dél-koreai tévéműsorban unikornisnak öltözve énekel?
1230 0 0 Izé
A Google egyre jobb és hasznosabb fejlesztésekkel áll elő
2184 0 0 Izé
Iszonyat menő Motorhome-ja van a McLarennek a Spanyol-nagydíjon
2148 0 1 Izé
Parafadugó: Az egy dolog, hogy hogyan néz ki, de az igazi menőség, hogy a verseny után lebontják majd az ú [...]
A jetskihez nem kell jogsi?

Vagy emberünk egyszerűen csak ennyire hülye?
4317 0 1 Izé
Jaca: A fizikát elég lett volna tudnia. A mozgó folyadéknak kisebb a nyomása, ezért húzta magához [...]
Vigyázz hova lépsz, ezen az olasz függőhídon!
2379 0 1 Izé
VanZant: https://youtu.be/td01erGwYv4?t=102 Hardcore verzió. :D
Több kérdést is felvet ez a videó

Mi baja volt a rendőrnek a kocsival, a pénz amit átvett helyszíni bírság volt, és mégis hogy a fenébe lehet parkolni egy ekkora spoilerrel?
3140 0 2 Izé
trf: Egy versenyre epitett auto egyaltalan nem biztos hogy alkalmas utcai kozlekedesre. De ha ez lett vol [...]
soencoe78: A német ideiglenes rendszám volt a probléma. Külföldre nem utazhatsz vele, arra a piros van, de [...]
És ha jött volna szembe autó, akkor mit csinálnak?
2016 0 1 Izé
Jaca: És az is teljesen noooormális, hogy ha ilyet látok, azért bennmaradok az előttem levő seggébe [...]
A PornHub egyszemélyes jégkorongozáshoz illő zoknikat készített

És ezzel a videóval reklámozzák.
3247 0 4 Izé
akicker: Hívhatod majomcsapdának is
vadonka: Az oké, vágom mire utal, de egyszemélyes jégkorongozás? Van aki így hívja??? Most komolyan? : [...]
Erunder: Segítek, zsebhoki. :)
Mind a 4 komment
New York antikváriumosai között van néhány igazán bizalomgerjesztő arc
2761 0 7 Izé
VanZant: Kijavítottad? Ááá, elrontottad a játékunkat. ;)
Erunder: Amint megláttam tudtam, hogy nekem szól, csak nem voltam net és gép közelben.
VanZant: Tudom már, antik-vár-rumosai. :D De vajon mind a rumot szeretik? :D
Mind a 7 komment
Dawid Planeta képzeletbeli állataival nagyon nem szeretnénk találkozni a valóságban
4577 0 0 Art Izé
Régebbi postok...