REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Chemical Brothers  - Get Yourself High!
honlap


 
342 0 1 Zene Izé
xcsokix: Ez zsííír a klip szó szerint üt!!!:D
Boxhead 2play
4386 4 3 Game Izé
JeLo: Nagyon állat gém, de mintha már fent lenne zombiölő kategóriában :) Van több része, de neke [...]
'@': ahol lehet elzárom az utat az izékkel és amikor jönnek robbantok. ez mindig bejön!
Rthlss22: tavaly egész info órán ezzel toltuk 10es game.:)
Annus Adrián  győztes dobása a 2004-es athéni olimpiáról

itt  pedig   Fazekas Róberté , aki nem mellesleg indul az idei Pekingi olimpián is.
474 0 1 Sport Izé
papaluige: HAJRÁ MAGYAROK!!!
A mai óriásdinnye és óriásgolyó után itt egy óriás homokóra.
Mielőtt kattintasz, tippelj mi van benne... :)
8700 1 29 Izé
Balázs: hmmmm:)
Balázs: egérből a golyók :P
Mimis: Jaja... mellizomra gyúrok, csak sajna nem tapad meg, és lecsúszik pocakra.... :))) Egyébként a [...]
Mind a 29 komment
egy vidám magic johnson mix

wikipédia
401 0 0 Sport Izé
Egy másik arany Porsche (az előző itt), most az oroszoktól...
6391 0 50 Autó Izé
|-=O=-|: Ellopták. :D http://en.rian.ru/russia/20090403/120901662.html
kszaten: áááááááááááá ez nagyon komyoly ugyan olyan mint a Merci ..............
Schabee: lol
Mind a 50 komment
Egy másik arany Porsche (az előző itt), most az oroszoktól...
6503 2 50 Izé
|-=O=-|: Ellopták. :D http://en.rian.ru/russia/20090403/120901662.html
kszaten: áááááááááááá ez nagyon komyoly ugyan olyan mint a Merci ..............
Schabee: lol
Mind a 50 komment
"I've got big balls..."
9848 3 62 Izé
redbaron813: Wald be hanyasod volt hejesírásból :-)
Wald: nem nézted meg mi? na most EZT ki fogja elhinni neked azt mondd meg :D:D:D:DD:D:D:D:D:
Purple: minek köszönhetem kitüntető figyelmed? :) amúgy nem néztem meg :D
Mind a 62 komment
Óriásdinnyék Ázsiából ;)
35169 7 25 Izé
csirek: ezek a japók nem tudják mi mérték... egyszer túl kicsi, másszor túl nagy... :D
cirab: Ezexerint ahogy elnéztem, ez a post nem a dinnyékről szól. Illetve nem a rendes dinnyékről. H [...]
Kopasz: Na EZEK az undorító mellek: http://www.szopoalarc.hu/pic/randa_mellek/index.html NESZTEK! XD
Mind a 25 komment
Alternatíva kóla fogyasztásra.
2891 2 23 Izé
Samure: Sztem drogozik a csákó! Már mindent kokonak képzel! XDDD
Vikoo: A házibulikon tutira kaszált a mutatvánnyal....
fari.tro: a salétromsav meg marja az agyad!!!!!! sick
Mind a 23 komment
James Brown - Get Up Offa That Thing
1874 0 0 Zene Izé
Az új olimpiai játékok. Kezdek én is gyakorolni. Akarom mondani gyakoroltatni valakit. :D
15470 2 15 Izé
rivaul: Ha már itt tartunk: http://www.youtube.com/watch?v=N082sPiQYJA Ez is egy hasonlóan "kemény" spor [...]
AVIREX: demég egyik ficko a másikat háháháá , mekkorát röhögtem rajta :?D:D:D: Bj verseny :D
spider86: nem is kár a mocsok franciákért... de kíváncsi leszek h mi lehet még ebből, a román nemzeti [...]
Mind a 15 komment
Ellepték Szocsit a bikinis lányok
24435 0 5 Izé
Balázs: engem is ellephetnének
Konrad: ellepném Szocsit én is ilyenkor, szar az élet na :)
Savitra: És még szidják a szocsializmust???
Mind a 5 komment
Andrea Joseph is biztos sokat firkálgatott az unalmas órákon... ;)
7728 2 12 Art Izé
Belkar: van tehetsége az biztos
M.agnus: Klassz, remélem nem cipőreklámokat fog rajzolgatni élete végéig. Egyet nem hiszek el neki: "qu [...]
Párna: szép szép szép *.* sőőőőt, kár hogy nem mindenki tud ebből megélni :(
Mind a 12 komment
Andrea Joseph is biztos sokat firkálgatott az unalmas órákon... ;)
7786 11 12 Izé
Belkar: van tehetsége az biztos
M.agnus: Klassz, remélem nem cipőreklámokat fog rajzolgatni élete végéig. Egyet nem hiszek el neki: "qu [...]
Párna: szép szép szép *.* sőőőőt, kár hogy nem mindenki tud ebből megélni :(
Mind a 12 komment
The Tokens - The Lion Sleeps Tonight
385 0 0 Zene Izé
Michael Condron 1998-as tripod szobra Woking városában (Surrey, Anglia), H. G. Wells emlékére.
2397 0 3 Art Izé
Balázs: tripod....de szar
kKNd: Ezt pont nem láttam, pedig jártam már Wokingban. :/
Skatopia: Nagyon szeretem Wells műveit. Sok meg is van tőle. Megérdemelte ezt az emlékművet szerintem, b [...]
Michael Condron 1998-as tripod szobra Woking városában (Surrey, Anglia), H. G. Wells emlékére.
2559 2 3 Izé
Balázs: tripod....de szar
kKNd: Ezt pont nem láttam, pedig jártam már Wokingban. :/
Skatopia: Nagyon szeretem Wells műveit. Sok meg is van tőle. Megérdemelte ezt az emlékművet szerintem, b [...]
Toto - Hold The Line
349 0 0 Zene Izé
GEORGE THOROGOOD - "Bad To The Bone"
1328 0 0 Zene Izé
 Nickelback - Animals
421 2 1 Zene Izé
NTMT: hát ide mit is írja az egyik verhetetlen banda imádom őket
Duran Duran - Wild boys
394 4 0 Zene Izé
AC/DC - T.N.T

(BoooooooomXD)
383 3 1 Zene Izé
calipunkszabus: a legjobb számuk.. habár én még szeretem a "whole lotta rosie" az is nagy kedvenc
Scooter-I'm Lonely

Hihetelen, hogy mit és mennyit művelnek!

The Question Is What Is The Question

régiek:

Faster,Harder,Scooter

Move Your Ass

ééés Mennyibe kerül a hal?

Wiki
1003 0 1 Zene Izé
gubaera: A Scooter mindíg bebizonyítsa h nemvéletlenül szeretjük a zenéjüket.
Evil Activities-Extinction

Do You Like Bass?

The State of Emergency (ft. Chaosphere) Ez nagyon nagy! :)

Harder & Harder
716 1 0 Zene Izé
Hamarosan elkészül a Large Hadron Collider ring, magyarul nagy hadronütköztető gyűrű, a CERN épülő részecskegyorsítója és ütköztetőgyűrűje a francia-svájci határon, Genftől kissé északra.

Nem kell izgulni, nem fog összeomlani az Univerzum a világ legnagyobb részecskegyorsítójától. ;)
3971 5 50 Izé
rubigo: http://www.origo.hu/tudomany/20120712-higgs-bozon-standard-modell-szuperszimmetria.html
komcsi: Na ja, a kenyér se lett olcsóbb!
rubigo: Hát aztat én nemtom, meg kéne kérdezni azokat, akik értik is, hogy mi ez...
Mind a 50 komment
Szóval ezt csinálják az oroszlánok, mikor unatkoznak... ;)
6691 7 7 Izé
mephistto: kicsi felbontás hamar lerendereli nem muszály high poly részletességűnek lennie, ráadásul a t [...]
rezlavor: poengyilkos vagyok: samsung nv24hd camcodred viral. ettol fuggetlenul a kedvenc reszem a szetcincal [...]
Mammut: :DDDDDD Dejó.
Mind a 7 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunk főszereplői a sünhal.

Ezért ne dugjuk az ujjunkat a szájához. :)
2054 1 5 Izé
mekszamnojz: estére vacsira tálalom :)
bungle: Hát nem ennivaló? :D http://bp3.blogger.com/_wGr8njEWjtI/SH43o3w44gI/AAAAAAAAAJk/MlxWKk-lhts/s1600 [...]
Szamooca: jáj,deszép a szeme:D "...kék a szeme...arca csupa derű....sálálálálálá":))
Mind a 5 komment
Egy régi ismerős: Speak, the hungarian rapper

Speak élőben itt, az új száma pedig itt.

rajongói oldal

jah, és:

- SPEAK KONCERT -

AUGUSZTUS 8 !!
péntek
22:00 óra
FŐbejárat CLUB !!!
VII. ker. Károly körút 5.
Deák térnél, Zsinagóga mellett
375 2 1 Zene Izé
spiritmonger: és a legjobb paródiája: http://www.youtube.com/watch?v=iD3vTWv6MqA&feature=related
A Marcy Playground első albumát 1997-ben dobta a piacra. Az albumról készült (és maxin is kiadott) Sex and Candy video hozta meg a sikert, és ez a szám miatt válhatott ismerté, és közkedvelté amerikában. Az öreg kontinensen -legfőképp kelet-európában - nem érintette meg az embereket a zenéjük, vagy nem volt lehetőségük az embereknek, hogy felfedezzék legalább ezt az egy remek számot, mivel a zenei adókon nem gyakran volt látható a videóklip.(köszönhető a közizlésnek...)
A VH1 a számot a 100 legjobb 90-es évekbeli listáján a 73. helyre sorolta, ami szép teljesítmény tekintve, hogy a 90-es évek annak is legfőképp az első fele igen termékeny volt kiváló zenék terén (Pearl Jam, Tool, Deftones, Korn, Metallica, Cypress Hill, Soundgarden, Alice in Chains...)

Az együttes nevét John Wozinak énekes egykori iskolájáról kapta, legalábbis a "Marcy" részét. Az együttes 1996-tól aktív.
Az 1997-es első albumukat 2 követte 1999-ben majd 2004-ben.
Említésre méltó még, hogy a Jay és Néma Bob visszavág című mesterműnek filmznei albumán a MP egyik száma is megtalálható ( The Devil's Song)
449 0 0 Zene Izé
Bruce Springsteen - Radio Nowhere
Egy szám a fönöktől, ami 2007-ben az év rock száma lett.
419 3 0 Zene Izé
Black Sabbath - Paranoid
637 2 6 Zene Izé
Szosztar: Akkor most megoldom ezt a hatalmas problémát :D http://www.youtube.com/watch?v=kz_6jagv_D4
bungle: Talán mert 4 és fél éve került fel ide, és azóta a youtube-ról törölték, sok millió más [...]
gcsabik: akkor miért van fenn ha nem lehet elérni a black sabbathokat?
Mind a 6 komment
Monster truck - Stadion padló: 1-0
5858 0 4 Autó Izé
Schabee: honnan jött a sok tej???
Tybbah: egy lepke is szétbombáz két suzukit :P
Dawe: épp most volt amerikai autós találkozó komáromban és közelről elég félelmetesek ezek a ben [...]
Mind a 4 komment
Monster truck - Stadion padló: 1-0
5862 0 4 Izé
Schabee: honnan jött a sok tej???
Tybbah: egy lepke is szétbombáz két suzukit :P
Dawe: épp most volt amerikai autós találkozó komáromban és közelről elég félelmetesek ezek a ben [...]
Mind a 4 komment
Denevérház 80$-ért.
A legjobb szúnyogírtó (egy denevér kb. 600 szúnyogot kap el és eszik meg egy óra alatt!)
1192 0 2 Tech Izé
Jozef7: Azta!! Ha tényleg annyi szúnyogot megesznak akkor kell vagy 100!!!! ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ DE JÓ [...]
Purple: na kell egy ilyen :) fecskék fölé jól nézne ki :D
Danny Way és Andy Macdonald mega rampás bemutatója 2006-ból.

Itt  pedig Danny csúnya bukása látható.  :O
522 1 0 Sport Izé
Armin van Buuren @ Armin Only Bukarest (Római Arénák, jún. 28)

Nem tudom valaki volt-e még ezen innen az IZÉ-ről, de nekem életem legjobb bulija volt, még úgy is, hogy a 8-ból 2.5 órát zuhogott az eső.

Saját videók úgyhogy azt csináltok velük, amiket akartok, nem ragaszkodom a copyright-omhoz. :D
581 1 0 Zene Izé
Orbit Wheel

867 1 5 Tech Izé
s.csuli: én pont ilyet szeretnék,vagyis ki probálné k:)
MonTom: Múltkor amikor voltam pesten, láttam egy komát aki a talpán gurult.
Jozef7: lehet nem is látunk majd ilyet xD
Mind a 5 komment
Kiskutyafuttatás, kisgyerek módra.

Chesapeakey Bay Retriever
8642 4 21 Izé
Schabee: tök aranyos a banda
Erunder: Kiskutya+kisgyerek= KASSZASIKER :DDD
Jozef7: fincsi lehet :D
Mind a 21 komment
Kid Rock - Sweet Home Alabama


All summer long


Honlap


Myspace
544 3 1 Zene Izé
Chino: akármennyire beképzelt is Kid Rock azért tudott nagyon nagy zenéket csinálni
Régebbi postok...