REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Sose! Ismétlem, sose csináld azt, amit ez a sofőr, mert eszméletlenül balesetveszélyes!

Ha eltévesztetted a lejárót, csak könyveld el a hibádat, és menj le a következőnél!
4462 0 2 Izé
Jaca: Ez még annál is veszélyesebb, mintha szembement volna a forgalommal. Én biztosan megfordultam vo [...]
Tron65: Nemis értem mért tiltja a KRESZ
The Orville

Seth MacFarlane sci-fi vígjáték sorozatot készített, ami egyértelműen a Star Trek-et parodizálja valamiért.
512 0 0 Film Izé
Ez ciki!

Igazából nem mondott csütörtököt az arcfelismerő, csak elfeledkeztek róla, hogy első bekapcsoláskor kötelező beütni a kódot.
1109 0 0 Tech Izé
Milyen lehet már egy múzeumban megtalálni a hasonmásod?
2727 0 1 Izé
Dmckayals: A múltkor én is pont így jártam a Szépművészetiben! Rámjött a szapora, bemegyek a mosdóba, [...]
Kicsinyítés (Downsizing)

Idén karácsonykor híres hüvelykmatyik lepik el a mozikat, egy komikus sci-fiben.
2779 0 0 Film Izé
Hullik a vakolat ;)
3112 0 8 Izé
Parafadugó: Nem baj én hoznám a lángszórót. Francnak sincs kedve megvárni míg szereznek elég xp-t és r [...]
hawkeye: Anno vettem egy használt autót. Télen. Bevittem a megszokott szervizbe, hogy nézzék át. Felmeg [...]
hawkeye: Mondjuk az öcsém biztosan futna egy riadóstartos maratont a láttukra... :)
Mind a 8 komment
Ejnye Rémi! Hát illik ilyet csinálni!?
3116 0 0 Izé
Szóval mégis számít a méret :)

Legalábbis a bunyóban mindenképpen.
3296 0 4 Izé
kuss: ket allastol ugy csuklana ossze a pufi, mint egy 80'as evekbeli Balatoni kempingszek xd
vadonka: Nem film, utcán sétáltam haza buliból este. Követett egy csóka, vagy csak kötekedni akart vag [...]
Nebel: Ezt melyik filmben láttad?:)
Mind a 4 komment
Azért a tahóságnak is kéne, hogy legyen egy határa

De a gazdag rappereknél úgy látszik ez nem így van.
4148 0 7 Izé
Erunder: Éhes disznó... :D
akicker: Na tessék, meg lett az eredménye ennek a sok sugardaddys reklámnak. Mostmár mindenhova k*vát k [...]
vadonka: A lesötétített üvegből és az suv-k méretéből ítélve vagy sugar daddy/baby-k vagy sugar bo [...]
Mind a 7 komment
Van annál felvágósabb dolog a világon, hogy üvegkalitkában viszik házhoz a zsírúj luxusautódat?
2776 0 0 Autó Izé
Már meguntad a szakállad és nem akarsz tovább hipszterkedni?

Akkor nyírd le gyorsan egy magasnyomású locsolócsővel! Vagy inkább ne.
2600 0 0 Izé
Festménypropaganda Észak-Koreáról

Na, megjött hozzá a kedved, hogy oda költözz?
1224 0 0 Art Izé
A holografikus asztallal képesek leszünk mindarra, amire a kedvenc sci-fi hőseink
1283 0 0 Izé
A világ legnagyobb habpartiját lehetne megrendezni ebben a hangárban

A hangerőt csavard le!
1372 0 0 Izé
Az ilyenek miatt nem kéne a motorosoknak ész nélkül hajtaniuk
4115 0 3 Izé
Erunder: Mivel általában azzal kapcsolatban írsz, hogy milyen nyelvtani hibákat, félregépeléseket vét [...]
suszter: Nem kéne a motorosoknak ész nélkül hajtaniuk.
Tron65: De kár, hogy működött a fék ....
Yippee-Ki-Yay, motherfucker!

Készül a Die Hard mesekönyv. Az Amazonon már le is adható rá az előrendelés.
799 0 0 Izé
Bankot rabolnál, de nem tudod hogyan fogj hozzá?

Akkor itt egy elég részletes oktatóvideó. Sok sikert!
1323 0 1 Izé
sztewe: Észak Korea? Mint Bankrabló Paradicsom? Hát ezt nem gondolták komolyan :D
Az idei ARC plakátok is rendesen odapirítanak a kormánynak
2058 0 0 Izé
The Current War

Bubumbar Circumstanse Thomas Edison-t fogja alakítani a következő filmjében.
745 0 0 Film Izé
Magyarország vezető szerepet tölthet be az 5G tesztelésében
876 0 0 Tech Izé
Szaunás hó és jég hotel Finnországban

Jégkockából ritkán fogynak ki. :)
1905 0 0 Izé
A fiúk nem nőnek fel, csak egyre nagyobb játékokkal játszanak

A LEGO valami ilyen gondolat mentén építhetett életnagyságú LEGO házat.
1262 0 0 Izé
Oké, tudom, hogy kínai, de akkor is nagyon japcsizé az a KFC, ahol mosollyal is fizethetsz a kajádért
1422 0 0 Izé
Dinara Kasko ukrán cukrász nem süti, hanem nyomtatja a tortákat
1343 0 0 Izé
Gerald's Game

A Stephen King féle Szürke 50 árnyalata jóval keményebb, mint a mamipornó.
1656 0 0 Film Izé
Tanulj egy kis zombi történelmet!

Avagy hogyan vezetett George Romero feledékenysége a zombik népszerűségéhez.
1189 0 0 Izé
Azt hittem ilyen csak a filmeken van

Ez a nő nem pusztán meglép a zsaruk elől, hanem pofátlan módon ezt az ő kocsijukkal teszi.
3527 0 6 Izé
Dmckayals: Miután kiszabadult a bilincsből és elkötött egy rendőrautót, az USA-ban nem szokás kesztyűs [...]
Csádi: Vagy meglökték az autó seggét.
sztewe: Szerintem simán kilőhették a kerekét, csak mondjuk mikor ott fekszik a kocsiba mert gondolom nem [...]
Mind a 6 komment
Rajzfilmek nagy kérdését válaszolták meg a srácok

Azaz mi történik a valóságban, ha marha magasról leesik egy üllő.
5298 0 1 Izé
Dmckayals: Minden elismerésem! Azt a dögnehéz vacakot annyiszor felvinni oda! :P :D
A speedflying siklóernyőzés egy egészen másfajta tenyérizzasztás, de nem kevésbé hatásos
1470 0 0 Izé
Insidious: The Last Key

Inkább még napfényben nézd meg az Insidious negyedik részének az előzetesét.
813 0 0 Film Izé
Ha egy életre traumatizálnál egy gyereket, vagy  te magad elég beteg lelkű egyén vagy, akkor ezt a webshopot keresed
1288 0 0 Izé
A kiterjesztett valóság technológiának köszönhetően már bárki fénykardozhat Darth Vader-el
1591 0 0 Tech Izé
Egy nővérke gondolt egyet, és a művészetéhez kezdte el használni a fecskendőket
967 0 0 Art Izé
The Man Who Invented Christmas

Az idei karácsonyi filmek egy különleges darabja lesz az, ami Charles Dickens életéről szól.
1192 0 0 Film Izé
Megvan amikor rendelsz egy kört a haveroknak, de egyedül kell kivinned?

Na az ennek a srácnak egyáltalán nem okozna gondot.
1180 0 1 Izé
Csádi: Egy cikk szerint több mint 70 kg. Így elég soknak tűnik az a 40 méter séta. Szép kitartás.
Kaptam egy párásítót és egy párátlanítót

Beraktam őket egy szobába, hogy rendezzék le egymás között.
2240 0 0 Izé
Már a borászok sincsenek biztonságban a robot munkaerőtől

A következő az lesz, hogy már az alkeszeket is robotokra cserélik? :)
1614 0 3 Izé
Ravennë: A hiba annyiban nyilvánul meg nálam, hogy az Ő-Ű betűk nem vastagon jelennek meg a többi betű [...]
Erunder: Erről tudnál egy képernyőképet lőni? Azért kérem, mert nálam Firefoxon, Chrome-on, és Expl [...]
Ravennë: OFF A posztok címében hibádzanak az Ű-Ő betűk. Bocs ha már érzékelve lett a probléma, csa [...]
Soros nóta a HétköznaPI CSAlódásoktól
1411 0 0 Izé
A Dolce & Gabban új reklámarca a sárkányok anyja

Van egy olyan is, amiben észak királya szerepel.
2225 0 0 Pink Izé
Ez az amcsi reklám annyira szürreális, hogy akár japcsizé is lehetne
1370 0 3 Izé
Erunder: Köszi! Cseréltem.
DarthSith: https://youtu.be/-PgTjhx1VLw
DarthSith: https://youtu.be/nqhLn76kCv0
Régebbi postok...