REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Többek között, az ilyen látványért éri meg űrhajósnak lenni
2630 0 4 Izé
Kistibikécske: Nem lapos! https://files.pccasegear.com/images/1502117486-278E8QJAB-th.jpg
gggeee: Bizony! Én többször is megtapintottam a monitoromon, hogy meggyőződjek, és igen,.. biztos vagy [...]
sapkabarna: Nem kamu. Lapos a Föld, csak mindig a kamera felé fordul. :)
Mind a 4 komment
Janklovics lehetne az új Tapló Télapó
2672 0 0 Izé
Végre megérkezett az Bosszúállók: Végtelen háború előzetese
2025 0 1 Izé
balogh predator: Ezek állandóan szaladnak valahová... Alakzatban szaladók három
Ha apu fotós, a gyerekeknek nincs menekvés

Guy Vainer egy igazán zseniális humorú fotós.
2288 0 0 Izé
Csak az hibázik, aki dolgozik

A rátermett várovezetésnek viszont még mindig semmi humora és PR érzéke.
3095 0 2 Izé
vadonka: Az csak a mögötte álló kocsin lévő valami de így egybe tényleg úgy néz ki :)
Jaca: A második képen az oszlopon milyen ördögi alak van? Mint valami fekete halál-angyal :)
Parázol a darazsaktól?

Mert akkor ez a fészekeltávolítós videó olyan lesz neked, mint egy horrorfilm.
2832 0 2 Izé
pumpa: Ennyi darázs nincs is.
kistrojak: Eszméletlen. Ilyen mennyiséget még videón sem láttam sosem.
A mai napi közmunka fűnyírás lesz srácok!

De hát minden tiszta hó!

És akkor? Sapka, sál és mehet is a meló.
2112 0 1 Izé
Forgi: Lehet lassan kiderül, hogy én vagyok fordítva bekötve, mert ha ez normális akkor az is az amit [...]
Íme egy kötelező film Budapest várostervezésének

Mert egy jó folyóparti sétánynak valahogy úgy kéne kinéznie, mint amit Chicagóban csináltak.
2094 0 0 Izé
Most 25 rugóért megveheted a Voyager-1 arany lemezének replikáját

A lemezen egyébként ez a 116 kép van.
1334 0 0 Izé
A Bitcoin több áramot fogyaszt, mint Magyarország!
1755 0 1 Izé
VanZant: Mondom én, ha te nem vagy ő – https://www.youtube.com/watch?v=q630QYm4ItU&t=1m42s&ab_channel=Dum [...]
Lapos Föld hívők! Van még új a nap alatt... :D
2541 0 9 Izé
vadonka: Egy nagyobb rádió antenna tetejéről is látszik már a görbület. Nem olyan látványos de lát [...]
VanZant: Eratoszthenész Pentatlosz nagyjából 2250 éve kiszámolta a föld kerületét, méghozzá meglep [...]
nemborz: Először amikor ez a laposföld divat előjött, azt hittem hogy csak szórakoznak, amolyan valaki [...]
Mind a 9 komment
Boldogság

Steve Cutts új kisfilmje
2351 0 2 Izé
vadonka: A boldogság mint olyan nem létezik. Az elme egy állapota. Simán lehet valaki boldog attól, hogy [...]
bungle: Zseniális ez a fickó!
Megnézed ezt a videót, és azonnal csatlakozni akarsz majd az új-zélandi rendőrséghez
2355 0 0 Izé
Digitális zöldségek

Van Tokióban egy kert, ahol ha megtapizod a növényeket, hangszereket szólaltatsz meg.
1072 0 0 Izé
Anna and the Barbies - 1980-valahány
1074 0 0 Zene Izé
Időcsavar (A Wrinkle in Time)

A látványos kalandfilmben három gyerek indul megkeresni eltűnt feltaláló apjukat.
1212 0 0 Film Izé
Ha az angol ember vakációra megy...
2849 0 2 Izé
Demente: Nem kell Szerbiába menni! Kecelen mikor megépült a körforgalom, két hétig össze vissza mentek [...]
sapkabarna: Kár, hogy nem angolról, hanem szerbről van szó. Több mint két hete jutott el az Index címlap [...]
12 Strong

Chris Hemsworth ezúttal kommandósként a közelkeleten akciózik.
710 0 0 Film Izé
Notórikus telefonsimogatóknak kötelező

Klemens Schillinger találmánya is csak azért születethetett meg, mert egy elég abszurd jövőbe érkeztünk meg.
1901 0 0 Izé
A maini Acadia Nemzeti Park talán nem olyan híres, mint Yellowstone, de van olyan szép, vagy talán még szebb
1298 0 0 Izé
Terep gördeszka

Arra az esetre, ha már unnád a várost.
2764 0 1 Izé
kistrojak: Felesleges az a "lánctalp" 2x2 hajtott gumi, független felfüggesztéssel ugyan így hasított vol [...]
Így épült fel 8 év alatt Abu-Dzabi saját Louvre-ja
2246 0 0 Izé
A pickup nem kétéltű

És ezt ez a sofőr most biztosan megjegyezte.
3794 0 3 Izé
kistrojak: Szegény mennyire szomorú a végén...
VanZant: Mindig van, aki megpróbálja... ez a mi szerencsénk ;)
qpci: De legalább megpróbálta... ;)
Ez a svájci falu több, mint 6 milkát adna annak, aki odaköltözik
3134 0 3 Izé
Ravennë: Toblerone-nak vagy KitKat-nak jobban örülnék.
nkmedve: Jól hangzanak azok a milliók, de nem árt megnézni azt is, hogy hova költözik az ember. Az a 6 [...]
Nebel: Én örömmel mennék. Mivel webdesigner vagyok munkám is biztosítva lenne, ha van internet. De gy [...]
Te hazatalálnál vakon?

A népszerű vlogger, Follow Anna beleállt a kihívásba, és letesztelte tudását.
1207 0 6 Izé
VanZant: Egészségedre! :D
Ravennë: Mivel itt mindenki iszik, én is iszom egy forralt bort.
kakucsi: Azt mondta, hogy lépjek ki a komfort zónámból. Hát én kiléptem, és nem néztem meg a videót [...]
Mind a 6 komment
El tudjátok képzelni azt a szuperhőst, akinek ez lenne a járműve?
2512 0 2 Izé
vadonka: Ha jól látom van benne egy motor ami hajtjatná az egészet. De nem, ez a motor arra van, hogy seg [...]
Tron65: Csipet csapat?
Az 5-ik perctől egész szórakoztató ez az interjú

Személyeskedés, vállald a neved, irigy vagy, te meg rabló... Egyszerűen tökéletes.
3713 0 4 Izé
hawkeye: Ő egy kitalált brand. Amit tisztelni lehet benne, az a kitartása, mert tehetségről, jellemről [...]
bungle: www.ize.hu/ize/post/55089
vadonka: Nebassz, egy világ dőlt össze bennem! A Tvrutkó vagy hogy a faszomba írja a nevét igazából S [...]
Mind a 4 komment
A Szökés új évada akár erről az észak-koreai katonáról is szólhatna
2151 0 0 Izé
Hinnéd, hogy ilyen otthon mindössze 6 óra alatt épül fel?

Ja, és még olcsó is, csak 8,8 milka.
3157 0 3 Izé
Szuksika: Milyen 8,8 van az 14,6 is és akkor még plusz a szállítás....
roberto: A modern kor szinglijeinek megfelel. Ők úgyis csak aludni járnak haza.
Nebel: Jó bóvli. Ha fizetnének érte akkor se költöznék ilyenbe, nagyon gagyinak tűnik, minden tére [...]
A NASA újra feltalálta a kereket
3232 0 0 Izé
Interaktív hologram

Egyre közelebb érünk egy olyan jövőhöz, amit a sci-fi írók megálmodtak.
1082 0 0 Izé
Hirtelen mennyi állóhely lett a New York-i metrón ;)
2999 0 2 Izé
TeeJay: 9éves gyerekünket elvittük pók kiállításra és ott simogatta a madárpókot... meg sem mozdul [...]
vadonka: Sok hisztis picsa... Mondjuk én a pókokkal vagyok így, minél nagyobb annál jobban fosok. Egy ma [...]
Szexuálisan zaklattál valakit?

Akkor itt a bocsánatkérés generátor.
1419 0 1 Izé
akicker: Ha már ilyen van, akkor random szexuális zaklatással vádolás generátor is kéne :P
Kíváncsi vagy, hogy nézne ki a Simpson család otthona különböző stílusokban?

A posztkép az eredeti, de belül a viktoriánustól az erdei faházig minden van
3734 0 9 Izé
Csádi: Szerintem ez csak arról szól, hogy egy ilyen oldalon a posztcímben nincs helye hibának, ezért a [...]
Erunder: A kérdőjel jogos, azt pótoltam is. Ettől meg nem troll vagy, csak nem veszed figyelembe, hogy ha [...]
Csádi: Látom, hogy limitáltak, itt is, már nem fért ki a kérdőjel. De nem baj, akkor kijelented, hogy [...]
Mind a 9 komment
"A pornóból jól meg lehet tanulni szexelni?

Nagyjából annyira, mint egy akciófilmből autót vezetni."
2427 0 0 Izé
Kiszínezett történelem vol. 5

Forma 1-es kiadás.
2039 0 0 Izé
Első randira ideális recept!
1515 0 0 Izé
És akkor most legyen ez a kis animáció a mai tippelős izénk
1875 0 3 Izé
Ravennë: Én is szeretnék egy Picasso festményt karácsonyra. :)
kakucsi: Értem én hogy gőzgép. De mi hajcsa?
Dmckayals: Olyan verzió van, ahol nincs kivágva az utolsó 3 mp? :D
A generációs szakadék egy videóban reprezentálva

A videó egyébként egy kutatáshoz készült, ami rávilágít, hogy a mai gyerekek milyen szinten mobilfüggők.
2835 0 0 Izé
Lars Andersen úgy lövi a nyilakat, mint Angelina Jolie a golyókat a Wantedban
2543 0 0 Izé
Régebbi postok...