REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Wolf Wigo  vízilabdás trükkjei
541 0 0 Sport Izé
Röyksopp - So easy (2001)

genre: trip-hop

wikipedia

website
365 0 1 Zene Izé
zuckerfrei: hatalmas zene. na de ez mi?: http://www.youtube.com/watch?v=hp4lA0LR5X4&feature=related
Dub Incorporation - Décor (2005)

Elég faszántos francia reggae, hiphop, dancehall.

wikipedia
 
828 0 2 Zene Izé
Disy: faszánytos ;)
Purple: IMÁDOM
Az év legnagyobb hullámainak versenye (persze nem idei)
337 0 0 Sport Izé
Karády őrmester egyik cifra káromkodása az Angyalbőrben című sorozatból. A nagy sikerű sorozatot 1988-ban kezdték forgatni, s a katonaélet komikus oldalát mutatja be a nézők számára. Szereplők voltak többek között: Usztics Mátyás, Selmeczi Roland, Verebes István.
7971 0 8 Film Izé
Schabee: ezt éppen elég lehetett megtanulni XD
izébigyó: Nem téves. Selmeczi 8 epizódban is játszott és Verebes is feltűnt.
Gomba: Ők még nem látták a sorozatot ;) Amúgy Szerednyey Béla még aki ismertebb belőle. De a soro [...]
Mind a 8 komment
Karády őrmester egyik cifra káromkodása az Angyalbőrben című sorozatból. A nagy sikerű sorozatot 1988-ban kezdték forgatni, s a katonaélet komikus oldalát mutatja be a nézők számára. Szereplők voltak többek között: Usztics Mátyás, Selmeczi Roland, Verebes István.
8316 7 8 Izé
Schabee: ezt éppen elég lehetett megtanulni XD
izébigyó: Nem téves. Selmeczi 8 epizódban is játszott és Verebes is feltűnt.
Gomba: Ők még nem látták a sorozatot ;) Amúgy Szerednyey Béla még aki ismertebb belőle. De a soro [...]
Mind a 8 komment
Chelsea FC Anthem - Blue Is The Colour

megj.: Előre szólok, hogy nem kérek a beszólásokból, akinek nem tetszik/nem szereti a Chelsea-t az töltse fel a kedvenc klubja indulóját, várom szeretettel, előre is köszi;)
342 1 3 Zene Izé
meszi: áhhh a MU-nál nincs jobb csapat:D
Ujvy: Én nem szeretem a Chelsea-t, de mindenki kell, hogy drukkoljon valakinek..:) Ja, ez nem beszólás, [...]
Shifty: Come on Chelsea! :)
Eladó ház.
Az óriáskutya az jár hozzá! :D
3248 0 11 Art Izé
Schabee: ööö ezt én nem értem :$
Dawe: nekem normál méretű a kutya
reokra: Biztos a lakás ajánlóknak van egy vicces hangulatú ismerőse... Amúgy meg nem kell meglepődni, [...]
Mind a 11 komment
Eladó ház.
Az óriáskutya az jár hozzá! :D
3169 1 11 Izé
Schabee: ööö ezt én nem értem :$
Dawe: nekem normál méretű a kutya
reokra: Biztos a lakás ajánlóknak van egy vicces hangulatú ismerőse... Amúgy meg nem kell meglepődni, [...]
Mind a 11 komment
Francesco Totti  top 10 góljai
343 0 2 Sport Izé
Maccoyi: ;)
likol: De szép gólok!!!:D/ez a post nélkülem nem jött volna létre!!/P
DragonForce - Valley Of The Damned (live)

A DragonForce egy 1999-ben alakult londoni power metal együttes. Vidám, pozitív stílusú zenét játszanak, a power, speed és dallamos metal jellemzőivel.

Heroes of Our Time
410 0 6 Zene Izé
tankosbobi: aki ezt szereti az szereti blind guardiant is. szal én mindkettőt szeretem :) mirror mirror lehet [...]
Cromex: Kár, hogy élőben nem tudják eljátszani a számaikat.
MStipee: Amugy Balázs, küldhetnél normális metálzenét is, mert nekem nagyon úgy tűnik hogy megnyitod [...]
Mind a 6 komment
Tim 'The Missile' Yeung(Divine Heresy) a világ leggyorsabb dobosa(872/perc lábdobon)
533 1 0 Zene Izé
Shaun Murphy(világranglista 3.) - Break 86 - China Open 2008 Final
303 0 0 Sport Izé
a mai bowlingos poszt után itt a bowling egy másik vállfaja: candlepin bowling

és egy érdekes strike
483 0 0 Sport Izé
Shunsuke Nakamura állítom hogy a világ egyik legjobb szabadrúgás lövője és ezt 2006-ban a MU ellen is bizonyította...

 
662 0 3 Sport Izé
Frankie: ez nem túl meggyőző... ebbe nem kevés mák volt, h pont az a védő nem ugrott fel, akinek a fej [...]
Maccoyi: nm;)
Balázs: köszi Macc
Miss Oroszország 2008
17991 3 28 Izé
AVIREX: van 1-2 jóanyag azért közte :]
bungle: damncoolpictures küldte: Miss Russia 2009 http://www.damncoolpictures.com/2009/03/miss-russia-2009. [...]
mcsoma: gyönyörűek a lányok, az idén is :D
Mind a 28 komment
San Diego-ban, az idei Comic-Conon leplezték le a közönség előtt az X-Men Origins: Wolverine első trailerét.
5920 0 18 Film Izé
M.agnus: Remélem azért igyekszik majd követni az eredeti origin sztorit.
Scud00: Itt sajna nem tudtam megnézni, de a YouTube-on igen, és el kell mondanom, hogy baromira jó film l [...]
calipunkszabus: nálam működött...
Mind a 18 komment
San Diego-ban, az idei Comic-Conon leplezték le a közönség előtt az X-Men Origins: Wolverine első trailerét.
6241 0 18 Izé
M.agnus: Remélem azért igyekszik majd követni az eredeti origin sztorit.
Scud00: Itt sajna nem tudtam megnézni, de a YouTube-on igen, és el kell mondanom, hogy baromira jó film l [...]
calipunkszabus: nálam működött...
Mind a 18 komment
Shane Van Boening gyakorol:)
389 0 3 Sport Izé
Balázs: a Mosconi kupán mégsem volt benne az EU-s csapatba:/
Maccoyi: Biztos Vili jobban és többet gyakorolt. ;D
spiritmonger: itt pedig a mi kis Vilink le is győzi őt: (MUHAHAAAA) :D http://www.youtube.com/watch?v=wsELttXhk0 [...]
Új, Atom processzoros tábla PC-t készít a Fujitsu A Fujitsu is beszáll az Atom-őrületbe, ugyanis legfrissebb noteszgépe, amely tulajdonképpen egy UMPC (Ultra Mobil PC, azaz kisméretű, könnyen hordozható) és egy tablet PC keveréke, az Intel egyik Atom processzorával van felszerelve. A gyártó újdonsága a Lifebook családban foglal majd helyet, az U2010-es típusjelzéssel ellátott újdonság specifikációi első ránézésre egészen jók.

A fenti képen látható Lifebook U2010-es modell egy 5,6 hüvelykes képátlóval rendelkező kijelzőt hordoz magában, amely 1024 x 768 pixeles natív felbontással üzemel. A kis készülék mindössze 680 grammos súllyal bír, így rászolgál az UMPC elnevezésre is, de kihajtható és elforgatható kijelzőjének köszönhetően tablet PC-ként is tökéletesen használható. A Fujitsu újdonsága tartalmaz beépített WiFi és Bluetooth adaptereket, ezen kívül GPS vevővel is ellátja majd a gyártó. A különleges konfigurációban 1,6 GHz-es vagy 1,8 GHz-es Intel Atom processzor kap helyet, a rendszer 1 GB DDR2-es memóriával, 80 GB-os merevlemezzel és Windows Vista operációsrendszerrel kerül forgalomba.

A Fujitsu a kis készülék várható megjelenésével kapcsolatban egyelőre nem szolgált információval, ám az már tudható, hogy a Lifebook U2010-es modell ára valahol 1300 dollár környékén fog elhelyezkedni.

(Szerző: J.o.k.e.r)
1108 0 0 Tech Izé
Paolo Nutini - New Shoes
Honlap
292 0 1 Zene Izé
csicsilla: Csilla szeret ez zene tölt le de akadni meg és mondani sok csunya...:( crapi lenni kedves küldeni [...]
Pulsedriver - Cambodia (orginal video)
430 0 1 Zene Izé
Muttley: jo, de a fragma remix megjobb :) koszi :D
Good Charlotte - Keep Your Hands Off My Girl
Oldaluk
497 0 0 Zene Izé
Zinedine Zidane mindenidők egyik legnagyobb labdarúgója
404 0 2 Sport Izé
Balázs: az úgy kevés mer a franciáknál igazán nagy csak Platini volt még...
Maccoyi: Azért az túlzás, hogy "mindenidők egyik legnagyobb labdarúgója". Tényleg jól nyomta Zidane( [...]
Novak Djokovic ball in a pocket:)

+

1 cseles ütés
445 0 0 Sport Izé
Travis Pastrana újabb őrültködése
386 0 0 Sport Izé
Több mint 100 méter hosszú barbecue
1615 0 9 Izé
Schabee: egészségükre
Errtu: Erre gondolsz? http://www.rovidites.hu/
Laci: Egyetértek. Sőt, tovább megyek szívesen venném, ha valaki egyszer végre írna egy, hogyismondj [...]
Mind a 9 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az (ismét nagy levegő) élekhalok, palackfű, cigánysóska, szívkésfű, gezemice, békatarsoly, stb. stb., azaz a Pásztortáska. (Capsella bursa-pastoris)

Ehető gyógynövény, ismeretlen ismerősként gyakorlatilag mindenhol nő, a Rottenbiller utcától egészen Alsómocsoládig, ezért nem rossz befektetés saját kézzel gyűjteni egy teáravalót. Mókás, szív alakú levelei és virága nyersen is elropogtathatók, csak a kutyák, khm, jelzései okozhatnak némi fejtörést a legelés előtt. Itt is van még egy-két recept.
2009 1 15 Izé
Schabee: a szlovákok minden szeszüket fenyőből csinálják :) amúyg van fenyőméz is
Savitra: A virágevésről jut eszembe. A szüleim hoztak franciaországból ibolyaszörpöt, ibolyacukorkát [...]
hodosy: aha a papsajt az más de am finom !!
Mind a 15 komment
ATP Mester széria, Toronto, Döntő

Nadal (spanyol, 2.) – Kiefer (német) 6:3, 6:2

Győzelmével Rafa újabb lépést tett a világelsőség felé...

+

 cikk
372 0 0 Sport Izé
A Marc Newson tervezte mechanikus Jaeger LeCoultre Atmos 561 óra egy bakarát kristály buborékban lebeg. Felhúzni nem kell, energiaszükségletét a hőmérséklet változásából nyeri.
2982 3 1 Izé
Jozef7: -.- mik vannak :D
A 13-szoros világbajnok, Phil "The Power" Taylor  9 nyilas kiszállója.
506 0 3 Sport Izé
superxaba: ez biztos dili!
Szama: jaja hajra neki:D neki szurkolok én is..:D
Balázs: ő a legjobb:)ennyike:)
A Manchester United  barátságos mérkőzést játszott a Kaizer Chiefs csapatával, ahol a vörös ördögök 4:0-ra nyertek. :) Nézd meg a gólokat.
422 0 2 Sport Izé
Balázs: talán egy focicsapat?hmm...talán az xD
superxaba: Mi az a Kaizer Chiefs?
Az igazi óriások harca a K-1-ben.

Bob Sap vs. Hong Man Choi
748 0 2 Sport Izé
superxaba: ize.hu -t már nem is nézem...
Balázs: The Beast :DDD
Kuangcsou Pharmaceutical - Chelsea 0 - 4

u.i: Az angol élvonal (Premier League) legutóbbi ezüstérmese, a Chelsea gálaelőadást rendezett Kevin McCabe együttese, a Csengtu Blades ellen. A „kékek” barátságos, felkészülési mérkőzésen 7–0-ra verték meg a kínai csapatot.

Ennek a mérkőzésnek, itt nézheted meg a góljait.
351 0 5 Sport Izé
Balázs: én meg ma se :D
Balázs: annyit segítek hogy nem kosárlabda csapat....
superxaba: Mi az a Kuangcsou Pharmaceutical?
Mind a 5 komment
Fernando Torres góljai a 2007-2008-as szezonból
315 0 0 Sport Izé
Gonzales - Take Me To Broadway

Chilly Gonzales aka Jason Beck mint zongorista futott be karriert, de a 90-es években jelentek meg könnyű zenei albumai is.

Hallgassátok meg ugyanezt a számot zongorán is, elképesztő, hogy mennyire át tudja vinni az elektromos hangszerek dinamikáját egy zongorára. (kicsit lassan indul de érdemes kivárni)

Wikipedia (angol)

Honlapja
527 1 1 Zene Izé
AVIREX: ez jó zene.. igaz nem mai,de még mindig szeretem hallgatni!
Roudoudou - Peace and tranquility to earth

Chillout zene 1998-ból.

Wikipedia (franciául)

MySpace




 
333 1 1 Zene Izé
konvejor: ez megy kedvencek közé
A jó öreg Jedi Mind Tricks egy fényes alkotása...
470 1 2 Zene Izé
Csabahatos: Ennek örülök...pedig csak első posztXD
AVIREX: tetszik a zene:)
Energiatakarékos pici PC a Cherrypal-tó A Cherrypal, aki tulajdonképpen egy egyelőre ismeretlen gyártó, új megoldással jelentkezik a piacon. A vállalat egy kisméretű komplett PC-t mutatott be, amely alapjáraton mindössze 2W-os fogyasztás mellett üzemel, ára pedig rendkívül kedvező, összesen 250 dollárt kell érte letennünk az asztalra.

A kis számítógép elegendő teljesítménnyel rendelkezik ahhoz, hogy internetezni tudjunk vele, a készülékben egy 400 MHz-es órajelen üzemelő, hárommagos Freescale MPC5121e mobileGT egység található, amely eddig főként autós navigációs rendszerekben volt megtalálható, teljesítménye nem összehasonlítható az Intel és az AMD processzoraival. A rendszer 256 MB DDR2-es memóriával, valamint  4 GB NAND flash memóriával van ellátva, ez utóbbi ad helyet az operációsrendszernek, amely jelen esetben egy Debian alapú linux rendszer. A webböngésző szerepét a FireFox tölti be, amely az összes bővítmény és Linux média plugin kezelésére képes. A kis szerkezet beépített 802.11 b/g  WiFi adapterrel, két darab USB porttal és egy ethernet porttal van ellátva, de ezeken kívül egy VGA kimenetet, valamint egy sztereó hangkimenetet is találunk rajta. A Cloud Computer névre hallgató rendszer az átlagfelhasználók számára gyengének bizonyulhat, de a maga kategóriájában elég ütőképes, és ami a lényeg: rendkívül keveset fogyaszt. A pici PC-vel internetes videókat, flash animációkat, illetve különböző weboldalakat nézegethetünk, de akár irodai munkára is alkalmas a készülék.

A Cherrypal kis gépe nem csak egy egyszerű, alacsony fogyasztással üzemelő PC, annál bizony sokkal több. A gyártó a kis készülékhez kevés adattároló kapacitást biztosít ugyan, de cserébe 50 GB-os ingyenes internetes tárhelyet ad minden egyes vásárlónak. Az információk szerint ez a tárhely a jövőben bővülni fog. A Cherrypal megoldása rendkívül biztonságos, ugyanis a Cloud rendszer szoftveres és hardveres adattitkosítással éri el az internetet.

A rendszer az alacsony fogyasztás mellett 80%-kal kevesebb alkatrészből épül fel, mint egy átlagos PC, így környezetkímélőnek mondható, viszont a készülék háza hagyományos műanyagból készül, ami ugyanolyan veszélyes a környezetre, mint a többi PC borítása. A kis készülék mégis különleges, ugyanis gyártója szerint elég jó minőségű ahhoz, hogy akár 10 éven keresztül is hibátlanul tudjon működni, ám a felhasználók nagy része ennyi ideig nem tart meg egy gépet, többnyire 2-3 évente cseréli konfigurációját. A gyártó erre is kitalált egy környezetkímélő és mellesleg ötletes megoldást: a vállalat a megunt készülékeket visszavásárolja, majd a fejlődő országokban újra értékesíti, így a kis gépek valóban hosszú ideig lehetnek majd használatban.
1102 0 3 Tech Izé
rivaul: Igen ez csak egy kis pc nem noti... Szal ehez +bill egér monitor stb :)
wowbagger: ööö...ez egy pc sztem.számítógép.nem notebook vagy tablet pc. nincs képernyőő.azt vegyé
gvereb1: mekkorka a képernyője?
DJ Hazard - Killers Dont Die
Get The Fuck Up

Murder Tonight
Honlap
451 1 0 Zene Izé
Régebbi postok...