REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ha a hülyeség fájna...

Nos, neki fájt is. :)
4999 0 5 Izé
vadonka: Micsoda haverjai vannak: "i think he'd dead" :D
zuu: Hasonló: https://www.youtube.com/watch?v=9C_CC7U_6yY
VanZant: Óóó, ez szép volt haver! Megmutatnád még egyszer? :D
Mind a 5 komment
Így készíthetsz Jumanji társasjátékot

Csak tudnám hogyan teszi bele ebbe a kis dobozba azt a sok állatot.
2821 0 0 Izé
Nehéz ellenállni, ha szólít a ritmus
2955 0 0 Izé
Művészet a legváratlanabb helyeken és helyzetekben is születik
2002 0 1 Izé
Tron65: Képtelenség, hogy egy vízben álló pianino így szóljon
A kanapédról sem kell felkelned egy hideg sörért, ha azt a Panasonic új hangvezérelt hűtőjéből veszed ki
1242 0 0 Izé
Ha van olyan, hogy parkolás terén antitalentum, akkor ez az ember az

Bár tekintve, hogy Hollandiában készült a felvétel, lehet, hogy csak be volt tépve.
2977 0 3 Izé
Tron65: Megmég ott az a 2-3 pedál, ami állandóan összekeveredik ...
Jaca: Azért nem olyan egyszerű, tolatni is, meg a kormányt is tekerni???? De miért nem rakja bele azt [...]
Tomi Demo: De miért nem tekeri azt a telibevert kormányt ???? Miért nem?? MIÉRT NEM???
Csak egy kis színezék kell a mágneses ferrofluidhoz, és ilyen vizuállatság lesz belőle

Mondjuk a ferrofluid alapból is látványos.
994 0 0 Izé
Speciális effektusok nélkül elég hülyén néznek ki a szuperhősök
2915 0 1 Izé
sztewe: Jó kis sneak peak az új Flash - Supergirl Crossover ből :D
A Destiny 2 élőszereplős előzetese tényleg meghozza a kedvet a játékhoz
1258 0 0 Tech Izé
Van egy oldal, ahol egy dollárért megtudhatod, hogy hányan fizettek egy  dollárt, hogy megtudják hányan fizettek egy dollárt ezért az infóért
920 0 0 Izé
10 percnyi bizonyíték, hogy nem csak a BMW-sek tudnak parasztok lenni
3245 0 2 Izé
VanZant: 0:39-nél, mintha nem tudná eldönteni -- az audis, hogy merre fele akar haladni -- de azért nem v [...]
sakos: Jól látom, hogy 4:58-nál a már álló autóban durran el a kormánylégzsák? Mint a moziban :)
Michiganben csak az nem tud legálisan fegyverhez jutni, aki hülyébb, mint egy 8 éves
1788 0 1 Izé
Stickhorse: Aki látott már 8-10 éves gyereket, az tudja, hogy ilyen korra nagyjából kifejlődik egy "józan [...]
A lapos Föld hívőknek valami ilyesmi játszódhat le a fejükben a napfogyatkozás kapcsán
2227 0 0 Izé
Ha ilyen napelemes üvegtéglából épülnének a jövő házai, senkinek sem lenne energia gondja
1988 0 0 Izé
Westeros

A fanfiction sorozat sajnos valószínűleg sosem fog elkészülni, pedig az előzetes alapján mi néznénk.
1864 0 0 Izé
A Corn & Soda magazin Szabó Magda születésének 100. évfordulójának alkalmából grafikai pályázatot hirdetett
2639 0 0 Art Izé
Kínzó kérdésre kapunk választ a pici japán ventilátoros csávótól

Fel lehet-e fújni egy lufit tájfun erejű széllel?
1576 0 2 Izé
Erunder: Úgy érted az, amit a poszt szövegben is linkeltem?
Tron65: Nem ugyanez volt úgy 3 hete?
Léggitár bajnokságot még mindig poén nézni
2087 0 1 Izé
Dmckayals: Ebben számomra az a legijesztőbb, hogy 6 pont a maximum, ami adható... :P
Hogyan tegyünk tönkre nulla perc alatt egy szép nagy tavat?

"Mérnök vagyok, értek hozzá."
4333 0 1 Izé
hawkeye: Hát én nem tudom, hova lett a tudás, meg a szakmai becsület. Nálunk legalábbis. Az egyik mér [...]
Egy újabb robot pap, természetesen Japánból

Szerintem picit morbid, hogy temetési szertartásokra tanították be.
837 0 0 Izé
Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House

A Mély Torokról forgattak filmet Liam Neeson-al, és ez nem pornó. Mély Torok az a fószer volt, aki információt szivárogtatott a Watergate ügyben.
1177 0 0 Film Izé
A Trónok harca évadzárójáról készült werkfilm megmutatja, hogy mekkora poén a sorozatban dolgozni
2863 0 0 Izé
Jono Dry hihetetlenül élethű ceruzarajzokat készít
1323 0 0 Art Izé
Az egri kukások a leglazábbak az országban

Sajnos a helyi önkormányzat már nem így gondolja, mert szerintük veszélyes, amit csinálnak.
3888 0 0 Izé
Brawl in Cell Block 99

Vince Vaughn már nem hülyéskedik nyomorék vígjátékokban. Ezúttal egy kőkemény börtönös akciófilmben csap szét mindent.
1084 0 0 Film Izé
Ezekbe a nagyikba senki se kössön bele!

Még azt se merném nekik mondani, hogy nem kérek több sütit. :)
1243 0 0 Izé
Az orosz játszóterekhez nincs fogható a világon

Korábbi hasonló poszt.
2081 0 0 Izé
Tüntetés volt Izraelben a Jóbarátok Rachelje ellen

És nem késtem el a poszttal több, mint egy évtizedet, mert most hétvégén volt. :)
3107 0 1 Izé
Parafadugó: Internet Explorerben nézik online a sorozatot?
Van kedvenc magyar előadód?

Mert ha igen, akkor most szavazhatsz rá, hogy melyikük nyerjen a az MTV Europe Music Awards-on.
1129 0 0 Izé
A Slow Mo Guys megint valami jó kis vizuállatságot filmezett le

Szóval, ha agyaltál már azon, hogyan néz ki mikor két paintball golyó találkozik, hát íme a válasz.
1534 0 0 Izé
Taryn Southern - Break Free

A szám és a klip különlegessége, hogy egy mesterséges intelligencia segítségével készült.
503 0 0 Zene Izé
Fura humora van ennek a német fotóbót mesternek
2133 0 0 Izé
Nem is tudom hirtelen mi itt a legmeglepőbb

A bőrnadrágos népviselet népszerűsége, hogy ez a verseny idén már 58 éves, vagy az, hogy az ujjbirkózás, mint olyan, egyáltalán létezik.
1468 0 1 Izé
akicker: A bajor népviselet nem meglepő. Nekem még tetszik is. Szinte minden népnek van valamilyen visele [...]
1 Land Rover 6 szánhúzó kutya ellen

Mivel ez egy reklám, természetesen az autó győz, de attól még ez egy igen látványos és kreatív reklám.
1551 0 0 Izé
Tanácsok kezdő riportereknek:

Részeg alanyt ne interjúztass, mert esélytelen, hogy értelmes anyagot forgass belőle! Viszont mindegyikből jó poén kerekedik.
2220 0 4 Izé
Dmckayals: Csinálhatta volna Ő a riportot: http://www.ize.hu/ize/post/68558
roberto: Mindenképpen inkább szomorú mint nevetséges. Persze a helyzet vicces, de attól még szomorú. A [...]
Erunder: Ez biztos? Mert a válaszai, a stílusa, és a hangja alapján én nem erre gondolnék.
Mind a 4 komment
Ez közel volt!

Ha 5 méterre csap be melletted egy villám, mikor villámokat filmezel, akkor szerencsés, vagy szerencsétlen vagy?
3937 0 0 Izé
Azért azt lehetett sejteni, hogy ennek nem lesz jó vége
2693 0 0 Izé
Maru még mindig szeret dolgokba bújni :)
1889 0 0 Izé
A magyar gagyi vizkalifa klón nem érti a nőket.
Ezért inkább a félpucér haverjaival bólogat a hátsó udvaron, és panaszkodik.
3505 0 1 Izé
dns87: Milyen fura, hogy a valóságot fedő kommentek eltűnnek a videjó alól...
A Metrolyrics minden nyári slágert 1958-tól napjainking egy 4 perces mixbe sűrített

Csak, hogy képet kapjunk arról, mennyi sz*rt hallgattunk eddig.
2227 0 1 Izé
mue: ki csinálta ezt? mi alapján? 90%-át nem is hallottam... a születésem utáni számoknak sem. tel [...]
Régebbi postok...