REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Így lehet egy kosármérettel nagyobb a cicid! - Műtét nélkül
1553 0 0 Pink Izé
A hullámlovagok limuzinja. :)
507 1 0 Sport Izé
Szegény kislányok, nem az ő kedvencük lett az American Idol győztese. Remélem együttéreztek velük!

Frissítés: talán így még jobb. :)
6649 5 34 Izé
Anti tokio hotel hungary: HÁHHÁÁHÁHÁHÁHÁHÁÁHÁHÁHÁ Tudom hogy szemét vagyok de ezen már csak ezt tudom csinálni. [...]
sariatti: Fiatalság - bolodság...
Kampec: sokkal jobb :D:D
Mind a 34 komment
Végre egy sármos pasi a Pink Izén.
7143 1 28 Izé
Tóth József: http://www.boon.hu/hirek/Nemzetkozi/cikk/aktnaptarban-pozol-a-240-kilos-meleg-ferfi/cn/news-20081124 [...]
Dott: Júúúuuj!Volt róla egy műsor az Mtv-n valamelyik nap.True life volt a címe asszem és a téma [...]
nkmedve: S utánna lehet is rögtön darabolni:)
Mind a 28 komment
Meztelen pasis naptár a kényes ízlésű kisasszonyoknak, különösen nagy szeretettel Purplenek, mert tudom hogy ez a kedvenc rovata. :D
9139 0 20 Pink Izé
Derill: hát azért azt valld be hogy a boyz meg Lime aktjai bejönnek:D
Purple: ugye?? most képzeld el mi lett volna, ha tényleg megteccettek volna a kis hurkáid, és rádmozdul [...]
Wicked: Szerencse, hogy csak poén, különben kénytelen lettem volna tényleg elküldeni a fotóm, bár é [...]
Mind a 20 komment
Szabadrúgás letolt gatyával. :)

Ha ez nem elég izé, akkor itt van az év sarkazása. ;)
795 0 0 Sport Izé
Brad pitt kiakadt ex-nején, Angelina meg a nagymamaságra készül!
791 0 1 Pink Izé
orsyka_001: melyik gyereke fog szülni?
Minek iszik, aki nem bírja? (én inkább azt szoktam kérdezni: minek iszik aki bírja?).
9025 6 11 Izé
Re-Peet: ..vagy mikrofon elé-e :P
Purple: :DD csak nem mindegy hova térdel. klotyó fölé-e.... :D
Re-Peet: jeahhh.. minnél több részeg csajt :D
Mind a 11 komment
Engem csak az bánt, hogy olyan nagyok azok a csúnya pixelek. :P
9851 4 33 Izé
bungle: http://www.internetshouldbeillegal.com
mekszamnojz: mindenképp :)) már alig várom :)
manu: írtam hogy vicces is... :)
Mind a 33 komment
Engem csak az bánt, hogy olyan nagyok azok a csúnya pixelek. :P
10686 0 10 Pink Izé
Szotyi86: Megálltam a fejlődésben... :(
Armada: jujjj, ezután a sokk után 1 hétig rá sem bírok nézni meztelen pasira... Azért csinálnak ilye [...]
CrazyLime: Nem tom, de nálam mindegyik megbukott! :D
Mind a 10 komment
Formás, feszes mellek - Legjobb cicifeszesítők
2797 0 0 Pink Izé
2 in 1 post. ;)

1. Napelemes babakocsi (?).

2. Egy valószínűleg túl sokat unatkozó apuka "találmánya":

1530 0 0 Autó Izé
2 in 1 post. ;)

1. Napelemes babakocsi (?).

2. Egy valószínűleg túl sokat unatkozó apuka "találmánya":

1549 0 0 Izé
Super Powers (ma már a 3. rövidfilm :))

Erről jut eszembe:
Három feleség, egy aki nem rég ment férjhez, egy aki pár éve már házas, valamint egy aki már 20 éve házasságban él, elhatározzák, hogy feldobják valamivel otthon a szexuális életüket. Abban egyeztek meg, hogy egy kis szado-mazoista módszert alkalmaznak majd és az élmény után beszámolnak az eredményről. Egy hét múlva találkoznak és elmesélik mi történt: A "friss" házasságban élő hölgy azt mondja:
- Párom munkahelyén egy földig érő fekete bőr kabátban jelentem meg, becsuktam az irodája ajtaját, majd amikor ledobtam magamról a szerkót és meglátta, hogy egy fekete bőr bikini van csak rajtam annyira felizgult, hogy az ostort már nem is kellett használnom, vad szeretkezésbe kezdtünk az íróasztalán.
Aki már pár éve házasságban él a következőt mondta:
- Nekem is hasonló élményem volt, a párom miután hazajött munkából, én is fekete bőrszerkóban várva álltam előtte, kettőt rácsaptam a fenekére a bőr ostorral, majd olyat szeretkeztünk, hogy egy második nászútra hívott.
A harmadik, "rutinos" hölgy, némi tétovázás után őszintén bevallotta:
- Rengeteget terveztem. A gyerekeket lepasszoltam a nagyszülőknél.
Parfümös olajfürdőt vettem. Én is beöltöztem a bőrszerkóba, még egy fekete maszkot is fölvettem. Amikor az uram hazajött a munkából lezuttyant a fotelbe, megragadta a TV távirányítóját, majd amikor rámnézett csak annyit mondott: "Hé Batman, mi van vacsorára?"
2481 1 1 Izé
Belkar: jó ez a vicc :D
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a margay vagy más néven hosszúfarkú macska. A ködfoltos párduc mellett egyike a két macskafajnak, amelynek bokacsontja olyan rugalmas, hogy akár 180 fokban is elfordítható, így fejjel lefelé is mászhat a fákon.

3100 5 23 Izé
Purple: háhhháhá :DD jól megaszondtad :D de oké, nem szólok neki ;)
Kyp Durron: a cica k***va jó.....megyek veszek ibor90 k**va hülye.....olyat nem veszek, de neki ne mondjátok [...]
Purple: ha ennyire gyenge volt a beszólás, miért őrjöngesz ennyire? :D amúgy én is dettó ugyanazt ak [...]
Mind a 23 komment
A világ legnagyobb farmernadrágja
2512 0 5 Izé
thor40: ez jó,ezt fogom orditani!
Tóth József: Ahogy elnézem, csak hajóval lehetne hazaszállíttatni. A víziutak, meg elég távolra esnek től [...]
Insane: Ha engem asszony a ruhavásárlással halálra idegesit akkor amikor elveszem tölle a ruhákat a pr [...]
Mind a 5 komment
Ez a nap is jól kezdődik...
7597 1 6 Izé
Jaca: Utoljára a Paradicsom meghódításában láttam ilyet, mikor Kolombusz partot ért, de ő óvatosa [...]
zuckerfrei: és tényleg :D
Slarioux: A cipője után eredt:D Mert hogy szerencsétlenről az is leesett:D
Mind a 6 komment
Melyik napon születtél? - Ennyire vagy magabiztos!
969 0 1 Pink Izé
Regcsíta: Hát ez egy hülyeség :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nem könnyű megint a szüleivel laknia!
351 0 0 Pink Izé
Kórház Étterem a város szélén. :)

5595 3 5 Izé
Tóth József: Elsősegélyként marhabélszín, Konzervativ terápiának, pacalpörkölt. A sört, infúziónak k [...]
MuhahaLoL: aranyos. jót kajálnék az biztos.
izébigyó: A Heart Attack Grill ( http://www.ize.hu/comments.php?post_id=9279 ) után ide szállítják a páci [...]
Mind a 5 komment
Domino day - íme egy házi változat
682 0 8 Pink Izé
süti: ehez mennyi cucc kelett ....és türelem
Errtu: The Real Domino Day: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=8210
orsyka_001: ezaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaz:D jeeeee:D
Mind a 8 komment
Melyik napon születtél? Ismerd meg korlátaidat!
832 0 0 Pink Izé
Madonna: Rodman egy nagy nulla az ágyban! Arcpirítóan szókimondó vallomás a kosaras királyról!
806 0 0 Pink Izé
Hogyan lettek nagy melleim? Avagy egy mellplasztika kulisszatitkai
632 0 0 Pink Izé
Nagy télikabát-körkép -válaszd ki a hozzád legjobban illőt!
653 1 0 Pink Izé
Luke (nem Skywalker) - egy kis bünti hogy el ne kényelmesedjetek :D Elméletileg ő is modell, anno meg járt Kelly Osbourne-nal is...
789 0 4 Pink Izé
CrazyLime: Ezt a poént én akartam lelőni, nemsokkal az első hozzászólásom után, de elrángattak itthonr [...]
Derill: nekem még 2. ránézésre is langyinak tűnik :D
csillaghal: ez egy politikailag korrekt megfogalmazás volt. :) Kb. olyan mint ha azt mondtad volt: mintha a kez [...]
Mind a 4 komment
Kell valaki, aki felismeri a táblákat és navigál...
4612 2 7 Izé
pumukli: Ha netántán mobilozom, és gond van akkor egyszerűen ledobom az anyósülésre a telcsit. Viszont [...]
Penge70: Sajnos ez nagyon jellemző, plusz még a mobilozós picsák is jellemzők !!
nyehőce: Ő mondja, hogy merre van a bal, mi? :D
Mind a 7 komment
5 nap, 3 kiló - Villámgyors, könnyű zsírégetés
467 1 0 Pink Izé
Plantbot - napfény kereső virágtartó
3033 2 12 Izé
közlegény: tudom akinek ilyen van nem tétel, de ha megmászná a plazmatévét, szívrohamot kapnék.
Jaca: Nálunk két virág is mászkál. Én és a fiam. Ha már egyszer Jácintok vagyunk...
|-=O=-|: Rád gondoltunk, bandee, mikor rendeled meg? :D
Mind a 12 komment
DJ Tomekk GZA Prodigal Sunn - Ich Lebe Fur Hip Hop
A Wu Tang Clanból Gza is benne van ebben a számban, szerintem nagyon állat!!!!!:D
698 3 2 Zene Izé
kyo dani: ügye!!!!
Trooger: Részben ezen nőttem fel!!!!!!!!!!!Télleg qrvajó!!!!!!!!!!!
Maria Geronazzo gratulál Obamának.
5934 1 31 Izé
bloo: Basszus...az a lufi pont beleférne a nagy pofájába. :)
the girl of peace: hát jha...szegény szerencsétlen Obama és szegény szerencsétlen mi....
the girl of peace: basszus...majdnem elhánytam magam:/minek illegeti itt magát???bassz és akk Obamának akar gratul [...]
Mind a 31 komment
16 lábujjal a nagyvilágban
808 0 4 Pink Izé
the girl of peace: jujjjj szegényke:((((((de durva:(
Nala: ez nagyon durva!sajnálom szegényt!!!! :(
orsyka_001: és még a kezei sincsenek rendben:((((
Mind a 4 komment
Görkoris szlalomozás NAGYON jól. :O

Azért ez sem volt rossz. ;)
7193 8 9 Izé
AVIREX: többet voltál 4kézláb,mint 2 lábon,igaz? :D :D
Nala: Ha régen csak fele ilyen jól tudtam volna korizni...hmmm...:)
pityaa: Ájj de imádtam görkorizni... :(
Mind a 9 komment
Ol' Dirty Bastard - Brooklyn Zoo proper

Sajnos már nincs köztünk. :S Az ő tiszteletére küldöm ezt a számot! NAGY NAGY TISZTELET NEKI!
538 4 0 Zene Izé
Görkoris szlalomozás NAGYON jól. :O

Azért ez sem volt rossz. ;)
6979 1 0 Sport Izé
Dir en Grey - Obscure

(VIGYÁZAT! nagyon brutális klip, tényleg csak erős idegzetűeknek!)

Meg van róluk EZ is.
845 0 9 Zene Izé
spider86: amúgy a hinoi team-nek is van egy ilyen címú zenéje... ha amúgy ez pont nem az csak vmi rmx
Szosztar: Mielőtt fikázod hallgasd meg a többi számukat is. Egyáltalán nem rossz zenészek. Amúgy is sz [...]
MStipee: Nem kell ahhoz japánba menni hogy egy háromakkordos szart találjunk, ittvan mindjárt a magyar gy [...]
Mind a 9 komment
Monifa (nigériai jelentése: "Szerencsés vagyok"), a sydneyi Taronga állatkert 2008. október 15-én született törpevíziló-bébije.

2638 2 7 Izé
bungle: Törpevízipacival senki nem baszakszik! http://bit.ly/zKBiMI
Re-Peet: Lennék a helyébe.. ;)
papaluige: iciripicirivizipaciló :))) tényleg aranyos!
Mind a 7 komment
A Nancy kapusa ezt a szabdrúgást szószerint bevédte. :)
568 1 0 Sport Izé
Michael Mind feat Manfred Mann's Earth Band - Blinded by the light

Nálam is kitakaríthatnának :D

Ugyanez régebben, Manfred Mann's Earth Band előadásában

1082 2 1 Zene Izé
fadam: haha sokan vagyunk ezzel így : D
WES - Alane

Kellemes afrikai hangulatú popzene, annak idején nagy siker volt, nekem a klipben szereplő lányok is bejövősek, és jól táncolnak. Felüdítő.
670 1 0 Zene Izé
Régebbi postok...