REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Már a drónok előtt is vágytunk rá, hogy jóféle városi légifótókat készítsünk
1258 0 0 Izé
Vártam már, hogy mikor száll rá a Bad Lip Reading Zuckerberg meghallgatásra

Nem csalódtam bennük.
1926 0 2 Izé
VanZant: Azért ez a faszi, ritka csúnya ember... :D
vadonka: 4:10 körül majdnem megborultak a srácok :D Azért ezt kibírni röhögés nélkül, riszpekt :D
A Honda készített egy videót arról, hogyan kell manuális váltós kocsit vezetni

Gondolom itt az amcsik voltak a fő célcsoport.
3411 0 1 Izé
kissfreezer: Még jó, ha megnézik ezt az amerikaiak, mert aki látta a Halálos iramban szériát, azok azt hih [...]
Hiánypótló oldalon nézheted meg, hogy melyik országban mennyire szabad, vagy nem szabad, a sajtó
2144 0 0 Izé
Emlékeztek még az autómosós útra?

Na, itt alvázmosást is vállalnak!
2341 0 0 Izé
Svédországban már működik olyan út, ahol menetközben tölthető az elektromos autó
1851 0 1 Izé
vadonka: Gyerekkoromban volt egy versenyautó pályánk ahol a kocsik alján lévő kis rézlapok vették fel [...]
Ez a videó megmutatja, hogy milyen kemény meló CGI-vel állatokat alkotni
3059 0 0 Izé
Ha kellően perverz vagy, a véres tampon alakú makaron lehet a kedvenc új kajád
1201 0 1 Izé
Ravennë: Esküszöm nem jöttem rá kép alapján, hogy mi ez, úgyhogy lehet én nyugodt szívvel megettem v [...]
A legrosszabb dal a világon!

Nem én mondom, hanem egy francia szupermarket, akiknek ez a reklámja.
1928 0 6 Izé
hawkeye: Megakadt a tantusz... :)
akicker: Én nem vagyok az! Én csak érdeklődtem, hogy láttad-e már ezt a videót :P
Ravennë: Semmi olyan. :) Most grammar nazik vagyunk. Ha már így rákérdeztél: szupermArket.
Mind a 6 komment
Picit furán reklámozza magát Helsinki, de ők már csak ilyenek
2697 0 0 Izé
Ilyen az mikor egyszerre van peched és óriási mákod
3262 0 0 Izé
Ha mindig az volt az álmod, hogy egy akváriumban aludj, a Maldív-szigeteki Conrad hotelben nemsokára megteheted

Csak olyan laza 12 millió forint lesz egy éjszaka.
1345 0 0 Izé
Ha a kaszkadőrök és a gémerek világa találkozik...

Na, abból ilyen királyság születik!
1848 0 0 Izé
Gyerekkoromban én is álmodoztam róla, hogy építek valami óriásit

Egy kínai hajózási társaság viszont meg is csinálta.
1699 0 0 Izé
Itt a válasz a nagy rajzfilmes kérdésre, hogy hol bukkannánk fel, ha elkezdenénk lefelé ásni
5753 0 5 Izé
Ravennë: Ha már odáig eljutsz, egy kis víz igazán nem lehet akadály. :D
vadonka: Ezek szerint én megfulladnék :)
AtiBoa: Valóban nem. Visszagörgettem, de csak egy videó volt ebben a témában, évekkel ezelôtt.
Mind a 5 komment
28 éves lett a Hubble űrteleszkóp!

A NASA ezt ilyen káprázatos képekkel ünnepelte meg.
1159 0 0 Izé
Hotelszoba gémereknek

Csak 90 rugó egy éjszakára, simán megéri.
1132 0 0 Izé
Akciófilmbe illő a robbanás, amit egy texasi rendőrautó dashcamje vett fel

De sok hollywoodi klisét el is oszlatott.
2635 0 2 Izé
Ravennë: A videó leírása szerint 3-an megsérültek, de nem halt meg senki.
vadonka: Az a mobilozó csávó aki pont a kocsi mögött sétált az sztem kampec.
Gyönyörű kisfilm készült a közel 20 éve elhagyatott kínai halászfaluról
1734 0 0 Izé
Margaret Gould egy TED Talk videóban elmagyarázza, hogyan változtatott meg mindent a hiperlink
1253 0 0 Izé
360 fokos videón nézheted meg Verstappen Kínai Nagydíjon összehozott akcióját
1842 0 0 Izé
Jaguár VS Liu Shaolin Sándor
3228 0 1 Izé
Tomi Demo: Na most aszfalton...
Jó tudni, hogy a robotok még bénnábbak valamiben, mint mi
2206 0 0 Izé
Zuckerberg törli a Facebookot!

És ha ezt most el is hitted, van egy tök jó befeketetési ajánlatom, csak küldj egy milliót a számlámra.
1085 0 2 Izé
hawkeye: Mielőtt valaki félreérti: a saját FB regisztráció törléséről volt szó!
hawkeye: Nem kell félteni Zuckerberget! Ma reggel a mobilomon volt egy FB "adatvédelmi" frissítő csomag, [...]
Eddig csak filmeken láttam ilyesmit

Valaki készített egy videót azon a repülőn, aminek felrobbant egy hajtóműve.
3048 0 0 Izé
A Google ezen az oldalon tenné kereshetővé a világ összes könyvének tartalmát
999 0 0 Izé
Ez most jó vagy rossz?

De most komolyan, van ennek létjogosultsága, vagy csak hiszti?
2505 0 5 Izé
au: Ez jo. Nem csak hiszti, a bejelenteseknek tenyleg utana jarnak. Epp erre van szukseg, hogy valaki er [...]
akicker: Ez most jó vagy rossz? Lehet, hogy megszoktad a környezetedben, én sem botránkozok már meg rajt [...]
oswaldo: ez az örök klasszikus jut eszembe http://szepvarosom.blogspot.hu/ :D:D:D:D :D:
Mind a 5 komment
Ha enyhén paranoid vagy, inkább ne nézd meg ezt a videót!

Ugyanis egy olyan műholdről szól, ami iszonyatosan éles, színes, élő képet tud közvetíteni. Reméljük nem kerül rossz kezekbe.
3731 0 2 Izé
Goatman: És ha átlát a falakon? :-)
vadonka: Na ezért húzom le a redőnyt este faszverés előtt mindig.
Bemegy egy robot a kocsmába...

Ez most nem egy vicc kezdete.
2496 0 0 Izé
Ha még nem láttad John Oliver hogyan parodizálta ki a magyar választásokat, gyorsan pótold be!
3369 0 2 Izé
akicker: Még Észak-Korea is jobbat választott.. :D
Goatman: Mert ők sokkal jobbat választottak?!...
Varró Dani és a modern korok foglalkozásai
1438 0 0 Izé
Gyönyörű kisfilm készült a tavaly lezárt Szabadság-hídról
868 0 0 Izé
Ha hihetünk a képeknek, az oroszok mindenkit leelőztek az űrtechnológiai versenyben
4081 0 0 Izé
360 fokos videón tekinthetsz be a Tűzgyűrű - Lázadás forgatásába
1354 0 2 Izé
Ravennë: Nekem tetszett.
dns87: Erre amúgy van igény? Az első rész is annyira gagyi volt,nem gondoltam,hogy folytatják, meg azt [...]
Nem tudom, hogy az audis hirtelen zavarában volt hülye, vagy alapból az?
4093 0 4 Izé
akicker: A főnököm vett egy audit annak idején, mert szüksége volt egy középkategóriás autóra is. [...]
hawkeye: Az audisták alapban ilyenek...
babos: https://www.adac.de/der-adac/rechtsberatung/verkehrsvorschriften/inland/rettungsgasse/ Németorszá [...]
Mind a 4 komment
Még szerencse, hogy nem egy sárkány a csapat kabalája

Bár az oroszokból még azt is kinézem, hogy egy igazi sárkányt is tudtak volna szerezni.
1714 0 0 Izé
Egy vihar alapból nem a legjobb, de egy time-lapse videón egész megnyugtató és látványos
1966 0 0 Izé
Hotel Artemis

Elsőre nagyjából olyasminak tűnik, mintha a John Wick filmek hoteljéről szólna, a lényeg hogy pörgős és izgi, mi meg nagyon várjuk.
2063 0 0 Film Izé
Koppenhága új aquaparkja úgy fog kinézni, mint valami képregényes gonosznak a főhadiszállása
1459 0 0 Izé
Ismerd meg Juju Nodat!

A 11 éves kislányt, aki versenyautó pilóta.
2392 0 2 Izé
Lawrence: Mert megvalósítják az álmát? Elolvastad az angol feliratot?
SzurkeGandalf: Betegek a szulok...
Régebbi postok...