REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
 Képzelt Város - Útmutató újszülötteknek

Ha tetszik, ezt és a többi számukat letöltheted az együttes honlapjáról .
486 0 0 Zene Izé
 5 lépés egy egészséges, jól működő kapcsolathoz!
898 0 0 Pink Izé
Project X

A másnaposok alkotói ezúttal egy valódi buli történéseit vették alapul, hogy egy újabb észveszejtő piálós, drogozós, b***ós filmet csinálhassanak.

Van benne néhány jó poén, meg ízléstől függően jó zenék, és rengeteg mell.
1655 0 3 Film Izé
odabaxok: és a film is egy megtörtént eset "alapján" készült: http://www.youtube.com/watch?v=xc0CB6URrV0 [...]
bungle: Ezer tinit hívott bulizni, míg a szülei elutaztak Tewin - Egy hollywoodi film mintájára tartott [...]
skad: "Just make sure you wear something tight" :D
TÉRKÖVÖN SÜLT LÁNGOS - K.E.K.SZ. 

"KELL EGY KIS SZABADSÁG,AMI NEM JÁR MANAPSÁG!"

Sajátos feelingje van, sokakat megfog a jelenlétük. :)
698 0 0 Zene Izé
Detachment (2011)

Az Amerikai História X-el elhíresült rendező Tony Kaye új alkotása, ami az amerikai iskolák kiábrándító helyzetéről szól. Főszerepben A zongoristából ismert Adrien Brody egy helyettesítő tanárt alakít, aki nem marad egy iskolában sem pár hétnél többet. A színészcsapat további tagjai: Marcia Gay Harden (Titokzatos folyó, Út a vadonba), James Caan (A keresztapa), Lucy Liu (Kill Bill), Sami Gayle
1672 0 0 Film Izé
Államvizsga az ördög markában
515 0 0 Pink Izé
Szabad egy cipőtisztításra? ;)
11160 0 15 Izé
piton78: Pöttyet piszkos maradt ott "lent" is!
spidy: :D:D:D:D
bimbi: Így, lassan 2 nap után is nehéz megszólalni. :D
Mind a 15 komment
Életnagyságú babaház egy elhagyatott farmházból

1766 0 20 Izé
bungle: Nálam is FF13 (64 bites Win7 alatt), de nem találkoztam még ilyen problémával. A post alatti ko [...]
Purple: Hehhe, most olvastam a kommenteket, Ravenne neked való videó ez akkor (vége felé) :DDD
Tooni: No, jutottál valamire? Műxik?
Mind a 20 komment
Csak egy átlagos Justin Bieber rajongó...
4804 2 31 Izé
Laca88: http://www.youtube.com/watch?v=WNXDJlEhCYQ&feature=player_embedded na itt a végén már pislog is [...]
bungle: Ha vetkőzne, lenne az 17 millió is. ;D De legalább hangja lenne...
DemJan: Egy nap alatt 1.7 millió megtekintés, nem rossz.
Mind a 31 komment
Az első magyarországi Drift Flash Mob. Kedden este az ország legpfofibb pilótái lepték el a fővárosban található Clark Ádám teret, hogy egy kicsit odafüstöljenek az emberek orra alá. :)
6376 2 10 Izé
he: Máriapócson ott leszünk! Van pálya, nem a faluban fognak vandálkodni.
Purple: Ejha :DDD De régen láttam :D
yoda_mester: Ja, a gumifüstölést én sem értem. Mármint azt a formáját, mikor egyhelyben áll paripa és l [...]
Mind a 10 komment
Do The Jellyfish - észveszejtő táncjelenet az 1965-ös Sting of Death c. horror filmből, amiben egy félig medúza, félig ember valami csipkedi a szereplőket. ;) Előzetes itt. Félelmetes!
6271 0 10 Izé
Findzs: elég fülbemászó dallama van máris kedvem támadt egy kis dzsellifis táncra :)
Olsen: Szerintem mint tornatagozatos, és csak bemelegítettek. A végén én is meglepődtem mikor női ha [...]
lorem_ipsum: koszi, rosszul kerestem
Mind a 10 komment
Valóságshow keretében telepítene embereket a Marsra egy holland cég.

Magyar cikk: Örökre elhagynák a Földet az első marsutazók
3362 1 15 Izé
robi0000016: Én minden benszülöttet, tartós munkanélkülit oda deportálnék, hadd érezzék magukat hasznos [...]
mechasvagyok: http://media.tumblr.com/tumblr_m4tl5wIxV31qj9xud.jpg
norbertvincze: én nem a technikai akadályokra gondoltam: )
Mind a 15 komment
A $25-os PC.  Az év első felében robbant be a piacra a Raspberry Pi, az első fecske, ami az igen olcsó single board computereket illeti. A koncepció lényege, hogy egyetlen bankkártya méretű panelre integráltak egy komplett számítógépet - csak tápfeszültséget kell rákötni a működéshez -, felismervén, hogy a piacon lenne kereslet ilyen termékre. Nos, nem is tévedtek, az első 10 000 legyártott példányt percek alatt elkapkodták. Ez mondhatni lavinát indított be, hiszen azóta sorra bukkannak fel a konkurens termékek, még a VIA is felkapta a fejét.
3053 1 2 Tech Izé
bungle: http://index.hu/tech/2015/09/09/kijelzot_kapott_a_raspberry_pi/
mun: Na egy ilyet szívesen vennék mondjuk egérbe ültetve. Bluetooth billentyűzettel pl, és akkor cs [...]
Mai cukizé: szinkronizált cicákok
5069 1 10 Izé
Nusihusi: 1 lavór cica♥
Szancso: Cicuka maga cuki. :)
Nope: Annyira messze nem kell elmenni ... olaszok is még esznek macskát, annak ellenére hogy egy ideje [...]
Mind a 10 komment
Egy friss cseh kisfilm, amelyet miután részt vett a Daazo.com Visegrad Shorts on Tour versenyény, beválasztottak a Cannes-ba Cinéfondation programba. Fiatalság, szabadág, amely tragédiába torkollik.
647 0 0 Film Izé
The Imposter

A 13 éves Nicholas Barclay 1994 júniusában eltűnt Texasban. 3 évvel később állítólag őt találják meg Spanyolországban.

Dokumentumfilm elvileg, de dramatizált részek is vannak benne, nekem inkább egy thrillernek tűnik.
1607 0 0 Film Izé
Han Yue megdöntötte a tavalyi parkolási világrekordot : Minijével egy az autójánál mindössze 15 cm-rel nagyobb helyre állt be.
7375 1 11 Izé
JoinR: Beállsz ferdén hátrafelé, kézifék be, kormány jobbra teker, 1-es és nagy gáz :D de száraz [...]
csaty: Volt egy halálraítélt Hiunday-om ,azzal gyakoroltam én is az ilyent , már a végén nem is kany [...]
nellcsy: Ezt valaki mondja meg hogy kell, hasznosítanám! :)
Mind a 11 komment
A Biblia Plágium
4513 2 130 Izé
IGe: Judeo-kereszténység erkölcsi elítélése. Zobi Jézus IGe harmadik prédikációja. A judeo-ker [...]
Tooni: És neked? http://www.ize.hu/comments.php?post_id=10591
Revanor: Öt év után sikerült megtalálni a Zeitgeistot?
Mind a 130 komment
EGY LÉLEKSZÖRFÖS SZÍVE

Film, 30'
512 1 1 Pink Izé
nagydee: csináltak belőle filmet is http://www.imdb.com/title/tt1596346/
Egy újabb pókmacska. :D
4300 0 8 Izé
Nusihusi: Pókmacskák rulez:D
Szancso: Egyre rafináltabbak ezek a hűtőmágnesek. ;)
thisisreal: "Physics? I'm a cat." :D
Mind a 8 komment
Kapás a tüdőben ;)

Indiában élő halat halásztak ki az orvosok egy 12 éves fiú tüdejéből.
5532 0 6 Izé
kiisb: bulvár újsághír: Jónás letüdőzte a cetet.
rubigo: Hal(l)atlan!
Nusihusi: Még jó, hogy nem fulladt meg:S Mért nyelte le a halat?! Fogadást kötött a barátaival és vesz [...]
Mind a 6 komment
Álmában is repül egy kicsit... ;)
6609 1 9 Izé
a janek: azon be van húzva a kézifék :)
Szancso: Kokós Jumbo. ;)
Cableguy: Bontás elől menekülni akar
Mind a 9 komment
A lengyel TV-s show műsor szavazását, a Koko Euro Spoko címmel megáldott dal nyerte, és ezzel a 2012-es EB hivatalos himnuszává vált. A Jarzebina által énekelt szám magyarul azt jelenti, hogy „Ne gondold bátyám, hogy nem jön össze. Nővérkém, ne aggódj, megnyerjük az Eurót.” 

A szurkolók tetszését nem igazán nyerte el a szavazáson kiválasztott dal.

Egyébként az EB hivatalos dala hasonlóan fülbemászó taktusokkal büszkélkedhet.
3923 0 4 Izé
eNMi: basszus. ilyenkor (is) elgondolkodom, h kishazánk mit tudna kihozni egy ilyen eseményből (EB, VB [...]
gezola: Tessék nekem megmondani, hogy egy EURÓPA bajnokságnak miért kell félvér karibi énekesnő ált [...]
cintula: Engem csak 1 dolog érdekel. Soha az életbe ne ba**zon el egyetlen meccset sem a VUVUZELA zümmög [...]
Mind a 4 komment
Tehát így kezdődik a zombi apokalipszis...

Magyar cikk a Sötét Jövőn
11772 0 22 Izé
bungle: Kutyát tépett szét a texasi zombi http://index.hu/kulfold/2012/06/29/kutyat_tepett_szet_a_texasi_ [...]
Ravennë: http://miami.cbslocal.com/2012/06/12/doctors-reveal-causeway-cannibal-victim/
bungle: http://i.imgur.com/vvrDm.jpg :D
Mind a 22 komment
A kitartó munkaerő egyik fő ismérve a rugalmasság :)
6697 0 16 Izé
szaboistvan007: Végignéztem. Ezzel megvolt a mai torna. Kösz :)
Szancso: Go-ru-Go! :)
Ravennë: Így túlzásba vinni az edzést, már szinte bőr sincs rajta.
Mind a 16 komment
Huseyin Karadayi & Bricklake feat. Ege Cubukcu - Senden Baska

Egy jó kis török mix!!
390 0 0 Zene Izé
Egy 122 éves, 6200 tonnás épületet toltak odébb Zürichben, hogy helyet csináljanak a szomszédos vasúti pálya kibővítéséhez.

Magyar cikk
8825 0 11 Izé
.::JunKieEQ::.: Tandíjra gyűjtesz...? ;) :DDDDDDDDDDDD
Luflee: Ha oerlikon kulvaros, akkor affoltern, altsetten es a tarsai mik ?!
Luflee: ezen keresztul jarok mindennap ! :)
Mind a 11 komment
The Flowers of War

1937 decemberében a japán erők lerohanták Nanking városát, több ezer embert gyilkoltak meg és több száz nőt erőszakoltak meg. A kínaiak fel-felemlegetik ezt az időszakot, a mai napig sem heverték ki, a másik fél, azaz a japánok úgy vélik, hogy az egész csak túl van lihegve. Ha már Kína egyik legdrágább filmjéhez lát hozzá, hát illik valami olyasmibe invesztálni, ami még véletlenül sem kerüli el az emberek figyelmét, ezért egy nemzetközileg is ismert sztárt tettek meg főszereplőnek, így jobb eséllyel kelti fel az érdeklődést a nemzetközi piacon.

Egy templom magasodik a romok fölé, ha nem is sértetlen, de egész jó állapotban van. A szent helyen bújik meg néhány tanuló lány és prosti, ide rohan be a süvítő golyók elől John Miller (Christian Bale) is. Hamarosan az öldökléstől feltüzelt japán katonák szállják meg a helyet és Miller időközben felöltött papi ruhája is csak egy pillanatra állítja meg őket... (Filmdroid)
3027 0 0 Film Izé
Te rajzolsz, én varrok!
4714 3 7 Izé
Nas: http://www.boredpanda.com/ikea-turn-kids-drawings-plush-soft-toys-for-education/ Nem tudom megunni [...]
Purple: http://9gag.com/gag/6126447
AVIREX: Szerintem egy ilyet valaki megcsinál karácsonyra a gyereknek, milliószor többet ér, mint a csil [...]
Mind a 7 komment
A zongorairodalom egyik legnehezebb darabja - Iannis Xenakis Herma-ja Yuji Takahashi japán zogorista előadásában. Kerestem benne a melódiát, de nem jártam sikerrel.
6913 0 31 Izé
Daltan: Nem az a fontos hogy te minek érzékeled. Az az egyéni döntésed, hogy épp művészinek fogod fe [...]
sütii: a 4 éves unokaöcsém is ezt játszotta :D
Vadkutya: Nálunk már rég játszották ezt a darabot, videó is van róla!!! http://www.youtube.com/watch?v [...]
Mind a 31 komment
Spineshank - Nothing Left For Me

Egy régi visszatérő. Új albumuk a "Anger Denial Acceptance" címet fogja viselni, megjelenése pedig június 18-ra van kitűzve.
507 0 0 Zene Izé
Storage 24

A katonák még mindig udvariatlanok. Miután lakott területen zuhan le egy űrlényt szállító repülőjük, a területet karantén alá vonják, az ott élőket pedig belekényszerítik egy "B" kategóriás horror filmbe. Legalább elnézést kértek volna. (Erunder)
1662 0 0 Film Izé
Egy dataszexuális fiú reggele
579 0 0 Pink Izé
Magyar orvosi szenzáció. Gyógymód az izomsorvadásos betegségekre.
408 0 0 Pink Izé
Időjárás-mánia az interneten

A jó öreg hőmérő szomorúan gubbaszt az ablakkeret külső felén: már senkit sem érdekel, mit mesél. Kissé pontatlan szegény, mert rásüt a nap, vagy éppen túlzott árnyékban van. Az internet tette őt munkanélkülivé, mely akár egy undok vihart is képszerűen becsempész a falak közé.

 
461 0 0 Pink Izé
Báthory András airbrush munkái

15 éve dolgozik a szakmában és az ország egyik legjobb motor- és autó designereként tartják számon. Dolgozik Európa több országában és az USA-ban is.

Pár videó: [1] [2] [3] [4]
4383 1 6 Izé
sien: szakmabeliek mindig ekézik egymást nálatok?
Enechuel: pár munkája tényleg nagyon jó, de azért átlagban -nálam valamiért az elmegy kategóriába me [...]
Nusihusi: Nagyon jók az alkotásai, nekem tetszik a stílusa:)
Mind a 6 komment
Magyar idő szerint 9:44-kor sikeresen startolt, egy Falcon-9 hordozórakéta orrkúpján elhelyezve, a Space Exploration Technologies (SpaceX) vállalat magánpénzből kifejlesztett űrhajója, a Dragon.

Célja, hogy bemutassa: El tud jutni a Nemzetközi Űrállomáshoz (ISS), sikerül a robotkaros befogás és dokkolás, majd épségben vissza is tud térni a Földre.

Magyar cikkek: itt, itt, és itt.

Hivatalos oldal
1459 0 2 Izé
MADve: az origo hazudott. http://www.cracked.com/blog/4-famous-pop-culture-moments-everyone-remembers-inco [...]
Élien: http://www.origo.hu/tudomany/20120522-dragon-star-trek-james-doohan-emberek-maradvanyait-is-vitte-az [...]
Női modellversenyt nyerhet egy férfi - 200 nő közül jutott a brightoni verseny döntőjébe a bangkoki Angkookrat Warangnam.
3364 0 11 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/sport/43034_kep?categoryId=19&position=&large=1
Nas: Azt a kommentedet, amire reagáltam, nem nagyon lehet félreérteni... Bocs, de én nem félek att [...]
Purple: "hiszen ha nem tudnám én sem mondanám meg hogy amugy meg férfi." "mondjuk az utcán, ahol a gye [...]
Mind a 11 komment
Ilyen egy őszinte előzetes...
8298 1 8 Izé
bungle: Valentin-napra egy romantikus darab: The Notebook http://youtu.be/6Gv-AMiofEI :D
bungle: Inception: http://youtu.be/8BfMivMDOBI :D
bungle: screenjunkies küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=eUTtt14G31c Szöveg: "In a world designed [...]
Mind a 8 komment
Ilyen egy őszinte előzetes...
9912 0 0 Film Izé
Régebbi postok...