REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Judas Priest - Breaking The Law

A klip is nagyon jó, néha felmerül az emberben az 'ezt komolyan gondolták?!' kérdés. : )
517 0 0 Zene Izé
Watch My Dying - Lopott Könyvek (TCS cover)

megj.: szerintem 1000x jobb a tcs-nál
795 1 2 Zene Izé
RokkantTroll: Ha a TCS így írta volna meg akkor az egyik kedvenc bandám lenne.
koocos: Bakker, ez jobb mint az eredeti:D
Ciki képek! A 32 éves sztár hasa és feneke szörnyen ráncos!
1762 0 3 Pink Izé
CRaPtRaSH: úristen,nagy cucc...majd 45évesen más combja is narancsbőrös lesz,ők is emberek, mint akárki [...]
orsyka_001: múlt idő.
Balázs: fúúúúúúúúúúúj:S pedig ez jó csaj volt
Tupac - Ballad of a dead soulja
Nagy ember volt! Ez a szám is ezt igazolja!
794 4 0 Zene Izé
USB-s mikroszkóp, 1600x1200-as felbontás, 200x-os nagyítás!
2081 0 6 Tech Izé
Jozef7: jaaaaaa xD
Paapi: USB-s sőrhűtő.
Jozef7: ez tényleg nagyon jó és mi is az első?
Mind a 6 komment
Tenisz egy sivatagi szigeten Ivanoviccsal és Gyementyjevával.

1674 0 1 Sport Izé
Balázs: hogy én emnnyire imádom Ivanovicot(L):)
Viktória új "jelmeze": a pilótanő- naggyon komoly!
727 0 0 Pink Izé
Netezzünk kínai módra, tapasztaljuk meg a cenzúrát! A China Channel Firefox kiegészítő lehetővé teszi azt, hogy úgy internetezzünk, mintha Kínában lenne a számítógépünk, a Nagy Kínai Tűzfal mögött, s így gyakorlati tapasztalatot szerezhetünk arról, hogyan is működik a kínai netcenzúra.
5390 6 6 Izé
bandee1219: Magyarország: http://kepfeltoltes.hu/110101/tumblr_ldtoivPLub1qzfv8po1_1280_www.kepfeltoltes.hu_.jp [...]
Valerius: valamilyen szinten nálunk is irányított egyébként. csak erről mi nem tudunk. és hogy én honn [...]
Elison: ez de brutál..... nem sajnáltam azt a 27másodpercet felrakni. hát gyakorlatilag full control... [...]
Mind a 6 komment
Ez csak egy szokásos akció a brands.hu webáruházban, aminek keretében O'neill meg Converse cuccokat vásárolhattok 30-70% kedvezménnyel jövő hét hétfőig.

Ha valakinek nincs regisztrációja, de nagyon szeretne. és nem akar meghívóra várni, akkor csak most csak itt csak nektek http://brands.hu/ize címen biztosítunk lehetőséget a regisztrációra.
3113 1 14 Izé
rubigo: már kb. 15x leiratkoztam a Hírlevelükről, de még mindig küldik... És most már másik e-mail [...]
AVIREX: Öcsi én rendeltem Logitech 6.1 es házimozit PC-re.. első héten szállítás után kinyiffant a [...]
Jetko: Én fel vagyok iratkozva ide egy ideje. Bár még nem rendeltem, szóval vásárlási tapasztalatom [...]
Mind a 14 komment
Monome 40h midi vezérlő. Az ára 500 $.
3733 0 1 Tech Izé
nehgs: bárki aki bármit tud ezekröl az eszközökröl esetleg van ilyen eszköze az irjon :D
Elektromos hörcsögök versenye.

(Nagyon beteg, pedig nem is Japán. :D)
386 0 1 Sport Izé
|-=O=-|: Ez tényleg nagyon beteg! XD
"Míg apu öltözik az anyu kötöget, és olyan lassan készül el hogy addigra este lesz!...." :D
1472 0 0 Izé
Ebből lesz az új Valentin napi őrület. ;)
6227 6 8 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=qfspDCpVDTw
Gysmo: Nem lehetett egyszerű kitalálni.
AVIREX: aha és ha gyorsan megtekered,közben énekelheti a Kedves,hogy "darabokra törted a szíveeem"...
Mind a 8 komment
Cat Stevens, aki Yusuf Islam lett. Allah Akbar!
456 0 0 Zene Izé
Nagyfater mocija.

Nagymuter mocija.
4338 0 2 Autó Izé
SUr: Lui, this is the begining of beautiful "ízirájder"... Ezt még Grga Pitic is megirigyelné! http:/ [...]
hawkeye: Ilyetet én is szeretnék...
Nagyfater mocija.

Nagymuter mocija.
4394 3 2 Izé
SUr: Lui, this is the begining of beautiful "ízirájder"... Ezt még Grga Pitic is megirigyelné! http:/ [...]
hawkeye: Ilyetet én is szeretnék...
Nagyi kötött nekem egy mocit...
1346 0 0 Autó Izé
Nagyi kötött nekem egy mocit...
1336 2 0 Izé
Moszkva éjjel és nappal.
3105 0 1 Art Izé
AVIREX: világváros..
Moszkva éjjel és nappal.
3031 2 1 Izé
AVIREX: világváros..
Nano Farm
2882 0 1 Game Izé
nymisi: Hááát nem egyszerű........ a 7. pályán megálltam, pedig nem akartam..
Már tudom, miért hintázgattak az orosz rendőrök. Várták, hogy megérkezzen a szolgálati járművük. :)
5807 0 7 Autó Izé
latisz: orosz hummer!!! LOL! Meg gondolom kell hozzá egy hordozható benzinkút is.
Dawe: jók az utak? egy hete voltam romániában ott még a felezővonalat se ismerik közlekedési lámp [...]
Laci: A trianoni határokat felejtsük el egyszer s mindenkorra. Pozitiv változások történtek az utób [...]
Mind a 7 komment
Már tudom, miért hintázgattak az orosz rendőrök. Várták, hogy megérkezzen a szolgálati járművük. :)
5623 1 7 Izé
latisz: orosz hummer!!! LOL! Meg gondolom kell hozzá egy hordozható benzinkút is.
Dawe: jók az utak? egy hete voltam romániában ott még a felezővonalat se ismerik közlekedési lámp [...]
Laci: A trianoni határokat felejtsük el egyszer s mindenkorra. Pozitiv változások történtek az utób [...]
Mind a 7 komment
Drámai futam után, 2008-ban a  Forma-1 világbajnoka Lewis Hamilton.

Képek
600 0 8 Sport Izé
Beno89: ha ilyen fejem lenne engem se érdekelne semmi.... XD
VS: Azért lett világbajnok mert jó autó van a segge alatt és mert Massa alatt egyszer az utolsó k [...]
VS: Pontosan ezt gondolom én is
Mind a 8 komment
Lecsúszott slicce felfedte Mickey Rourke titkát
802 0 3 Pink Izé
orsyka_001: Kire érted? Nem nagyon vagyok újabban otthon benne. Ezt is meguntam:D
vajalja: igen...ez a baj a mai "fiatalokkal". túlságosan is egyediek akarnak lenni...ki akarnak tűnni a t [...]
orsyka_001: és ha buzi? ma már szinte trendi annak lenni. Nem is tudom hol láttam, ki kommentjében ezt a sz [...]
FankaDeli - November 1.

Nem nagyon lehet mit hozzáfűzni.
739 3 3 Zene Izé
gundul: Így már értem.
etele: mert akkor irta mikor november 1ején volt az ominozus szlovák incidens
gundul: Hozta a formáját, bár a szöveg alapján akár Árpád sávos zászlót is tarthatott volna a kez [...]
"El Dia de los Muertos", avagy halottak napja Mexikóban.
1709 1 5 Izé
latzee: igazad van kat.. más kultúra más életvitel más felfogás...
kat: Nem kell igy hozza allni..ok igy unnepelik oket..es nem hulyeskednek veluk..egyszeruen nem szeretik [...]
Winterborn: Nem ünnepelnek semmi... A cél a halál kinevetése.
Mind a 5 komment
Babafürdés:)
300 1 6 Pink Izé
orsyka_001: rólam is van hasonló kép, direkt nem azt postoltam be, mert attól még én is megijedek néha, t [...]
TinusSs: Kicsit sem íjedtem meg ettől a babafejtől amikor beléptem:D
orsyka_001: Ne haragudjatok, elüthettem a címet...:S de a baba volt csak a lényeg:)
Mind a 6 komment
Legozzunk egy kicsit, csak nagyban!
2940 0 3 Autó Izé
fujiwara: Elvan a gyerek ha jáccik XD
Zsobi: Szerintem rosszul látod...
Toffy: Azt jól látom hogy az autóban Pimasz-úr ül?
Legozzunk egy kicsit, csak nagyban!
2803 1 3 Izé
fujiwara: Elvan a gyerek ha jáccik XD
Zsobi: Szerintem rosszul látod...
Toffy: Azt jól látom hogy az autóban Pimasz-úr ül?
Nem nagyon szerethetnek az ellenfelek találkozni Scott Stevens hátvéddel. Hogy miért, azt ez a tíz jelenet mutatja be.
1016 0 2 Sport Izé
kristof18: ja és mindig magas bot ja volt:-)
Balázs: vagy 8 volt könyökös szal ennyit ér a faszi :S
Cicabarátság :)
4199 5 2 Izé
enti: jófejnek tűnnek :D
TinusSs: De édesek...nekem még régen a kutyám meg a macskám még amikor volt:D voltak ilyen barátságba [...]
Ami a gyermekkorunkból kimaradt (hál' Istennek)!

"Nagyanyaaa nagyanyaaa lagy az agyaaaaaa..." :D
3426 0 18 Izé
sajtoscsiga: látom te is megfogtad a lényeget :DDD
madMate: pomm bomm bomm bom :D
bob: HÁH ma erre keltem :D (tegnap 10x hallgattam meg)
Mind a 18 komment
Macskainduló Japánból. :D

(És egyben ez a "napi" cicás poszt is.) :)
3319 1 8 Izé
Cromex: Kolokolokolokolokolo
cirab: Szép dögök, de akkor is. Ezt végigszenvedni, meg erről videót csinálni...
H.duju: na ez Japán:)
Mind a 8 komment
Óriási strandlabdák potyogtak az égből a hétvégén Dallasban. :)

Még egy videó + még egy. :)

Itt kettővel labdázik a nép jól.
4093 0 4 Izé
wnw: ott van élet..
Re-Peet: ..és senki sem hadonászott ott bicskával a kezében :)
hodosy: starndin játszani de mire felfujjod :D:D:D
Mind a 4 komment
Mit szólnál egy ilyenhez a körúton? :D

(Vigyázat, nagyon NSFW... szóltam! :))
17300 0 45 Autó Izé
spidy: hát gech ez nagyon bolondság csajok menyetek vele 1 kört :-) xD
Shifty: a south parkban volt hasonló, de ott szopni is kellett XD
Paapi: Az emberi hülyeségnél már csak a találékonyság a nagyobb... Csak azt nem értem mi a f..znak [...]
Mind a 45 komment
Kedves népek!

Újabb játék. Egyfelől mert a Biblia éve van, másfelől - nem mellesleg - mivel jövő héten lát napvilágot a Biblia mangaváltozata magyarul. A kérdések tehát erre a képregényre vonatkoznak, és a helyes megfejtést adók között kisorsoljuk Siku: A BIBLIA MANGA három példányát. Válaszolni itt lehet kommentként okt. 31-én pénteken éjfélig. Jövő hétfőn délelőtt ugyancsak itt írjuk ki a nyertesek nevét. A helyes válaszok mindegyike kideríthető a honlapunkról.

Kérdések:

1. Mennyibe kerül a kiadvány? Lehetséges válaszok: a, 1490 Ft; b, 1990 Ft; c, 2290 Ft

2. Ki jegyzi rajzolóként a mangát? Lehetséges válaszok: a, Siku; b, Murakami Maki; c, Frank Miller

3. A Szentírás mely eseményét ábrázolja a borítókép? Lehetséges válaszok: a, a teremtést; b, a tékozló fiú példázatát; c, Dávid és Góliát viadalát

Kellemes időtöltést!

Frissítés! A szerencsés nyertesek:
Ash Qwery
Chamy
Negat

Gratulálunk nekik! A kiadó felveszi velük közvetlenül a kapcsolatot a postázás miatt.
3536 5 89 Izé
Negat: Meghozta a Mikulás, köszi :-D
Ash Qwery: Megkaptam. Minden fain. Köszönöm az izé... Izének a lehetőséget. Hüpp.
Negat: Sziasztok. Nem néztem a mailemet egy ideje, de nekem is megjött a levél. Ma válaszoltam rá, ha [...]
Mind a 89 komment
13 éves: iszik, szexel és cigizik!

"Ha anya megkér, hogy pakoljam össze a szobámat, nem nagyon foglalkozom vele. Viszont ha felajánl egy cigit, megcsinálom."
17308 6 168 Izé
Dawe: hát nem nagy kuriózum
Brien: hat ha igy fognak menni a dolgok gondoljatok bele hogy mi lesz a mi fiainkal lányainkal ugy 20 ev [...]
D-vid: http://ize.hu/comments.php?post_id=6486 ;)
Mind a 168 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az terepszínű bagoly ;) afrikai füleskuvik, mely a bagolyfélék családjába tartozik, azon belül az Otus nembe.

1613 0 6 Izé
Slyfox: Gyönyörű és lenyűgöző teremtmények
Purple: mindegyik olyan, csak utána már nem működik. :(
Wicked: Olyan nincs, aminek teljesen körbeforgatható a feje? :D
Mind a 6 komment
Cigány GPS
4568 5 16 Izé
arabicsnusos: Szerintem ez kurva aranyos... :)
Whitee: Kinek a pap, kinek a papné, tartja a mondás. :-/
AVIREX: nekem sem,hiába funpic,stb. ezen most nem derültem valahogy..
Mind a 16 komment
Régebbi postok...