REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Sum 41 - Hell Song
348 1 1 Zene Izé
winkytct: the bitter end welcome to hell 88
Stroke 9 - Kick Some Ass

a Jay és Néma Bob visszavág c. film végén van ez a szám mikor lezuzzák a "gyökereket":D

 
378 0 0 Zene Izé
Egy kis ideglazító/émelyítő Burzumtól, a Dauði Baldrs c. albumról (1997).

postban:

Dauði Baldrs

u.e. metálabban feldolgozva: link

még:

Hermoðr Á Helferð

Móti Ragnarokum

Ez az album munkásságuk töredéke csak, legtöbb lemezük sokkal zúzósabb. A banda története elég kalandos, akit érdekel annak: wiki
358 0 2 Zene Izé
fadam: igen ez így van, egyedül csinálta az egész lemezt ..volt szabadideje : )
közlegény: Úgy tudom Varg Vikernes barátunk ezt már a sittkón írta, (ugye Euronymus (Mayhem) lelke szárad [...]
Úgy érzem ennek itt a helye...:]


Lemon Demon - The Ultimate Showdown of Ultimate Destiny

avagy

Ha eljön a Szuperhősök Szupersorsa
550 2 3 Zene Izé
Ganja Master: nm gyerekek... : D
fadam: baaaz ezt de rég óta kerestem, még 1000 éve láttam de már nem tudtam a címét se, thx!
Purple: jááááááj :DDD ezt de imádom :D már el is felejtettem, hogy van :D köszi érte!!!
Válogatás Pelé góljaiból
439 1 1 Sport Izé
Maccoyi: Lali4 küldte: Szöveg: Top 50 legszebb gól URL: http://www.youtube.com/watch?v=yeXoxNP8_xY (Elég [...]
Dennis Rodman - A féreg - A lepattanózás istene.(Ez egy őrült!!!)
606 0 1 Sport Izé
ANDor: Nagyon nagy figura volt. Nem kis egyéniség.
SD-kártya CD-stílusban, 100 év élettartammal
A "CD-stílus" ez esetben annyit tesz, hogy "egyszer írható". Bemutatta ugyanis a SanDisk a "WORM"(=féreg), úgy is mint "Write Once, Read Many" (=írd egyszer, olvasd sokszor) névre hallgató új, professzionális használatra szánt SD kártyáját, amelynek különlegessége egyrészt a már említett egyszer írhatóság, másrészt pedig a címben is számszerűsített hosszú élettartam.

Állítják, hogy az ily módon a kártyára egyszer felvitt anyagok "lényegében lepecsételtetnek", így "semmiféle fizikai lehetőség nincs a fájlok módosítására vagy törlésére". Ami pedig a használati lehetőségeket illeti, igen komoly példákat hoztak fel: rendőrségi-bírósági bizonyíték- vagy tanúvallomások, orvosi feljegyzések vagy elektronikus úton leadott szavazatok tárolását - annál is inkább, hogy a kártyák így egyben le is válthatnák a hagyományos (elsősorban analóg, szalag-alapú) tárolóeszközöket, tekintélyes fizikai helyet is felszabadítva az érintett hivatalok archívumaiban.

Említették azt is, hogy digitális kamerák és hangrögzítők, pénztárgépek, orvosi felszerelések és számos további eszköz gyártóival is együttműködnek annak érdekében, hogy minél több készüléket elláthassanak a WORM-kártyák használatához szükséges firmware-el.

Christopher Moore, a cég OEM memóriakártya-marketingese kiemelte azt is, hogy a digitális média előretörése oda vezetett, hogy az analóg médiára továbbra is nagy mértékben támaszkodó szervezetek (mint például a fentebb említettek) egyre nagyobb gondokkal néznek szembe, így az ő megoldásuk annál is inkább hasznosabb lehet. Ezt kezdetben meglepően kicsi, 128MB-os méretben szállítják majd, árakat viszont még nem közöltek.
1127 0 3 Tech Izé
rivaul: Így van :)
Thaddeus: Valszeg szöveges dokumentumokat fognak tárolni, arra pedig - úgy gondolom - egyelőre elég ennyi [...]
Dawe: 128MB nem sok mindenre elég
Egy kis légibemutató, a főszerepben Besenyei Péter
310 0 1 Sport Izé
Balázs: air race 4 ever:) a western pálya a kedvencem:)
Willie Nelson - On The Road Again

Dalszöveg

A legnagyobb country zenész:)
3345 1 1 Zene Izé
Jozef7: Szép a gitárja! :D
The Cure - Just Like Heaven

A 80-as évek második felének egyik legnagyobb európai tinédzser-őrületéért felelős zenekar eredetileg Easy Cure néven alakult 1976-ban, mire azonban a három iskolatárs által életre hívott csapat 1979 februárjában megjelentette első kislemezét, az Albert Camus munkái által inspirált Killing An Arab-ot, már simán csak Cure-nak hívták őket.
525 0 5 Zene Izé
Balázs: "Legyetek szívesek a minőséget a mennyiség elé helyezni! Egy youtube linket + képet bárki tud [...]
Balázs: én jobban szeretem az "igényest", ha nem tetszik nem nézed, és b(amúgy B)alázska nagyon nem va [...]
CRaPtRaSH: elég lenne a youtube-ot linkelni balázskám :P
Mind a 5 komment
A "nagyok" küzdelme némi speciális effektus kíséretében!

Minden, amit a szumoról tudni kell
409 0 0 Sport Izé
Technotronic - Get Up

Ezt igazából a zene.cikizé kategóriába kellett volna tenni, de hát olyan itt nincs.
Mindenesetre Purple-nek küldöm sok-sok szeretettel!
470 1 1 Zene Izé
Purple: egy élmény volt :DD :*
Sodom - M16

Németország az évek során sok klasszikus státuszba emelkedett együttest adott már a világ műkedvelő részének. Ezek közé tartozik a Sodom is. A thrash metal születése óta jelen vannak, és változatlan lelkesedéssel (és változatlanul, a Sodom sem tartozik a folyton megújuló együttesek közé) játszák egyszerű, de fogós thrash metaljukat.

Agent Orange

Nuclear Winter

Marines

City Of God

Napalm In The Morning

 
306 0 3 Zene Izé
Balázs: :D ennek örülök :D
Errtu: Azért az örök kedvencem akkor is ez marad: http://www.youtube.com/watch?v=QS-qBctWpH0
Errtu: Oké ember. Na MOST szereztél nálam egy csillagos ötöst!!! :D
Netherbird- Blood Orchid

Forever Mournful

Lighthouse Eternal

 
224 0 0 Zene Izé
Wushu

A sport, amely a tradicionális kínai harcművészetet értelmezi újra.
533 0 0 Sport Izé
Freestylers - Anglia legismertebb breakbeat DJ csapata, híres MC-kkel dolgoztak együtt, úgy mint Navigator, Tenor Fly, elektronikus körökben híresek, pályájuk elején breakbeat, electronic vonalon, majd később egyre funky-sabb, house-osabb zenéket csináltak. Mostmár nem vetik meg a deephouse, drum'n'bass stílusokat sem, világszerte koncerteznek, és saját számaik mellett ismert számokat adnak elő, saját stílusban.

Wiki cikk
Myspace
Honlapjuk
 

További számok:

Calling
Here we go
Painkiller (feat. Pendulum)
Push Up
Get a Life
I'm in love with you
Jump 'n ' Twist

Jó denszelést! ;P
811 0 1 Zene Izé
MStipee: http://www.youtube.com/watch?v=fV9v2BHyhq8 - Raw as Fuck http://www.youtube.com/watch?v=77WBgz2UJro [...]
Ringmania
a jó öreg tetris,felújított változata
2064 1 1 Game Izé
fannieva: jo, csak egy idö után unalmas szerintem!
Denis Colin Leary alapvetően szinész meg kicsit zenész és standup komedista (mi ennek a magyar megfelelője?) követte el ezt a remek amerikai társadalomkritikának is beillő zeneművet. Itthon mostanság a Rescue Me illetve a The Job címü sorozatokban láthatjuk. Ezen kívül játszott a Született gyilkosokban, hangját adta a Bogár életéhez és a Jégkorszak második részéhez is. Nevére kattintva wikipédia és ott minden egyéb info megtalálható róla.

A címét nem vagyok hajlandó magyarra fordítani.
671 0 2 Zene Izé
MStipee: volt az a száma hogy The meaning of the word "fuck" na pl azis Leary szerzemény :) Nagy arc a fick [...]
fadam: állj ki és mondd :D
Egy 50 éves holland motoros esés közben a traffipaxon.

"...ez nem minősül gyorshajtásnak, hiszen a képen nem ül a motoron. Nincs törvény arra, hogy gyalogos nem csúszhat 137 kilométer/órával."
12448 0 26 Autó Izé
sphott: így korrekt... a törvény az törvény
bandee1219: Na, ezen beszartam a röhögéstől, főleg a legutolsó bekezdés miatt! XD Hallottam már hasonló [...]
..NO..sound..: ja.. bunny-zunk kocsival.. xD es lesz belole repulo.. xD xD xD xD L(O.o)l
Mind a 26 komment
Egy 50 éves holland motoros esés közben a traffipaxon.

"...ez nem minősül gyorshajtásnak, hiszen a képen nem ül a motoron. Nincs törvény arra, hogy gyalogos nem csúszhat 137 kilométer/órával."
11969 5 26 Izé
sphott: így korrekt... a törvény az törvény
bandee1219: Na, ezen beszartam a röhögéstől, főleg a legutolsó bekezdés miatt! XD Hallottam már hasonló [...]
..NO..sound..: ja.. bunny-zunk kocsival.. xD es lesz belole repulo.. xD xD xD xD L(O.o)l
Mind a 26 komment
Serj Tankian - Empty Walls

The Unthinking Majority

 
399 3 2 Zene Izé
Balázs: =)
eerix: :*
Pennywise - Knocked Down

Society

Stand By Me

God Save The USA

Waiting

Something To Change

Falling Down
424 1 0 Zene Izé
Gavin Degraw - I Don't Want To Be

A Tuti Gimi (One Tree Hill) c. sorozat főcímdala
1002 2 1 Zene Izé
boci: sorozat is jó, zene is jó.. a sorozat összes zenéje jó.. :) nem tudom, tudjátok-e, hogy a soro [...]
Mr X and Mr Y - New World Order
267 0 0 Zene Izé
Ektomorf - Show Your Fist

I Choke

Set Me Free

Outcast

 
299 0 0 Zene Izé
Slayer - Jihad

Angel Of Death

Flesh Storm

Eyes Of The Insane
353 0 1 Zene Izé
JaR 88: Örülök,hogy felkerült,mert a Slayer jó. De ezt persze eddig is tudtuk. Azt viszont megemlíten [...]
Deicide - Homage For Satan

A zenekar stílusalapító volt a maga nemében, "Floridai Death metált" játszanak, abból is az agresszívebb fajtát. A Hoffman tesók mélyre hangolt gitárokkal, kitűnő riffeket játszanak, míg Benton "röfögős" basszusgitárjátékkal és a stílus egyik legmélyebb orgánumával kápráztatja el a hallgatót. Nem beszélve a dobosról, akinek dobjátéka szinte emberfeletti!

Scars Of The Crucifix

Desecration
390 1 0 Zene Izé
Slipknot - Wait And Bleed
273 1 1 Zene Izé
Chino: ez az album még nagyon jó volt. ez volt az igazi slipknot. utána már megváltozott valami a zen [...]
Zager & Evans - In The Year 2525

Ez az egyetlen jelentős sikere a duónak. Info róluk

Denny Zager napjainkban gitárok készítésével, értékesítésével foglalkozik, továbbá gitár leckéket is ad a honlapján.
305 1 0 Zene Izé
Xzibit - Hey now

Magyar wiki

Angol wiki

Szerintem az egyik legjobb rapper
475 2 0 Zene Izé
Büntetés következik XD... nem tudtam kihagyni....: D ÍME:

David Essex - Gonna make you a star

há azé legyünk igényesek gyerekek:
Honlap

Wikipedia

A Gonna make you a star 2008-ban egy TV-műsorban
382 0 1 Zene Izé
Ganja Master: akik idegbajt kaptak kérem jelentkezzenek! : D bocs emberek tényleg, de ezen majd meghaltuk amikor [...]
Tudom már nem éppen a legaktuálisabb, de ez megütött! Cukivagyok angolul, sőt oroszul!
(felül katt a zászlókon, azzal vált nyelvet.)
7118 1 50 Izé
janita007: Sziasztok. Nem tudom, hogy észrevetteétek-e,de ez a cutie csaj nem cuki. nézzétek csak meg cuki [...]
Errtu: akkor sokat forgolódtál az éjjel :D
Re-Peet: Ady Endre bácsi szavaival élve: "Csitt, most valahol, tán Ujpesten, Húsz esztendős legénynek v [...]
Mind a 50 komment
Egy tarajos sül táncikálása. :)
3527 0 15 Izé
Jorg: Ez egész pontosan egy Kúszósül,másnéven Urzon.És iszonyú körülmények között tartják... [...]
Derill: szerintem nem dancing. szerintem get me out of here.
Ghavin: Nem táncol, a tarajos sül összes fajtája a fajra jellemző mozdulatokkal jelzi "hogy vigyázz ba [...]
Mind a 15 komment
A The Cinematic Orchestra egy angliai jazz és elektronikus zenekar.

A Kidulthood című filmben is hallható szám.
828 0 0 Zene Izé
The Eagles - Hotel California

Azoknak akik nem ismernék őket...

 

MTV unplugged verzsön

Bob Marley - Hotel California (reggea mix)
419 1 1 Zene Izé
Ganja Master: igazság szerint nem reggae mix hanem inkább reggae verzió...
Lenny Karvitz - Fly away



Annak aki nem ismeri...

Több nóta tőle:

American Women

I Belong to You

Where are we running

Can't get you out of my mind

Rock and Roll is dead (Balázs: a 8. másodpercnél lévő kép megtévesztett XD)
371 1 3 Zene Izé
Balázs: és mivan ha 133 egy lenny klippben kezdte?!XD
Ganja Master: komolyan azt hittem ...pedig csak annak az asszonynak a ...a vmijeXD
Balázs: Craig?! xD
Kemény ütközések az amerikai futball világából.
465 0 1 Sport Izé
Maccoyi: p.L.u.c.K küldte: http://www.youtube.com/watch?v=w5tt_D4PFYk
Genesis - Land of Confusion (Phil Collins)

A klippet jól tessék figyelni, kik tünnek fől. :D

wiki

Genesis wiki

Phil Collins wiki
425 0 0 Zene Izé
Nickelback - How you remind me

This is how you remind me of what I really am...

Dalszöveg
380 2 2 Zene Izé
boci: az én kedvencem tőlük: http://youtube.com/watch?v=3c9RmtC-8mI
Ganja Master: itt van a gitározni vágyóknak a gitártab hozzá: http://www.911tabs.com/link/?3638761
A Doom 3 főmenüjében hallható szám :]

Az együttes a Tool... ők játszották még anno a Doom 1 számait is, bár akkor még csak midiben hallhattuk játék közben....
651 1 3 Zene Izé
jollakott_napkozis: ezt a számot nem a TOOL hanem a Tweaker együttes csinálta, a régi DOOM zenéit meg Robert Prince [...]
Chino: a Tool még nem csinált rossz zenét az egyszer biztos. Egyik legnagyobb együttes...
fadam: tool tud jo zenét csinálni, nem ismerem a doom 3at, de biztos illik hozzá ez a szám az a alapjá [...]
Régebbi postok...