REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Miért van az, hogy egyesek nem látják előre, hogy hülyeséget csinálnak?
2843 0 0 Izé
A tokaji hegy, kissé más szemszögből :D
1060 0 0 Zene Izé
Parsecproject-Experiment Indigo

A videó rohamokat válthat ki a fényérzékeny epilepsziás embereknél!
644 0 0 Zene Izé
Megfürdenél ebben a romos épületben?

Mielőtt válaszolsz, nézz be!
5805 0 0 Izé
Fura, hogy ezek az egyedek ugyanabból a fajból vannak, akik sikeresen landoltak a Holdon
4857 0 3 Izé
CsakEgySrác: Leveszed a cipő, leveszed a zokni. Felveszed a cipő, ráhúzod a zokni, mehetsz fiam.
vadonka: Emlékszem rá 13-14 lehettem, épp suliba tartottam busszal. A kertségekben laktunk és ott még n [...]
emiklos: Á, szerintem ezek abból a fajból valók, akik szerint a holdra-szállás kamu és különben is, [...]
Akartok látni igazi utcai harcot? :)
2388 0 0 Izé
Nem is kell más egy látványos videóhoz, mint pár jégszobor, meg némi robbanószer
1503 0 0 Izé
Tanulj svéd szlenget az új Tomb Raidertől!
2131 0 0 Izé
Egy újabb fejlesztés a Huro kft-től, aki már Huro-Corp, beszállt a VR kontrollerek világába, Indiegogos finanszírozásból akarják elindítani a Huro6D Projektjüket
1017 0 0 Tech Izé
Állítólag ez egy titkosítás alól feloldott videó, amin egy vadászgép és egy UFO találkozik
3187 0 1 Izé
Jaca: Meg lett titkózva?
Lehet, hogy egy bizonyos kor felett már nem kéne vezetni
3304 0 1 Izé
piton78: meg egy bizonyos iq alatt se
Káprázatos  fotókat lőttek a szegediek, a tegnapelőtti viharról

A posztképet Fodor Szabolcs készítette.
1849 0 0 Izé
Nem kellett volna arra a sziklára egy rendszám?
1334 0 0 Izé
"Te hogy a francba írsz ilyen gyorsan?"

Kérdezte George R. R. Martin Stephen Kingtől, ahelyett, hogy inkább neki ült volna írni.
2015 0 0 Izé
A Wifipédia megállapította, hogy durván wifi függők vagyunk
1100 0 3 Izé
Csádi: Vagy úgy kell érteni, hogy függnek a WiFi-től, hogy addig sétálnak, amíg a jel elér. :D
Demente: 3210-es telefonom van! Kérdezd már meg mennyire vagyok wifi függő? Ezek csak azt mutatják, a n [...]
akicker: Most végre különlegesnek érezhetem magam. Rám ezeknek a nagy része nem igaz :D Amúgy nem wifi [...]
A Hubble lefotózta, ahogy két galaxis összeolvad
1848 0 0 Izé
Ha van elfekvőben laza 1 milliárd forintod, most vehetsz egy 92 éves kaliforniai kastélyt
1740 0 2 Izé
rermo: Ó , hát ez tétel , mikor háztartásbeli nők bíznak meg politikusokat hogy kezeljék a 3 M ejr [...]
Dmckayals: Kiszállítással mennyi lenne?
Tánc terén van még hova fejlődnie a robiknak
1081 0 0 Izé
Mark Seliger idén is gyönyörű backstage fotókat készített az Oscar-gáláról

Persze beállítottak, de ez a művészi értékéből nem igazán vesz el.
2881 0 1 Izé
Nebel: Nekem ezek unalmasak. Annyira, hogy végig se néztem az összeset.
Mennyire kell ahhoz részegnek lenni, hogy jó ötletnek tűnjön lovat vinni a diszkóba?
2559 0 0 Izé
Kórkép vagy korkép?

Lise Sarfati fotósorozatára az orosz gyerekekről és fiatalokról a '90-es évekből mindkettő igaz.
2348 0 1 Izé
Ditpet: De-generáció
Google Dog View

Kutya egy világ ez :)
1360 0 0 Izé
Egy Hummerrel ezt nem hiszem, hogy megtudták volna tenni
3634 0 5 Izé
vadonka: Más oldalon találtam némi infót róla. A kis konzervkocsi sofőrje nem volt kéznél (nem tudtak [...]
Goatman: Négyen bénázni egy ilyen "gyufásdobozzal"..
sakos: Minek erőlködtek az emeléssel, ha utána a kerekein gurul az autó?
Mind a 5 komment
Ha elég hülye vagy, még egy parkolóból kiállni is életveszélyes
3744 0 0 Izé
Hogy mi a különleges ebben a rakás kőben?

Hogy egy ókori építmény volt, amit Dél-Spanyolországban egy óriási vihar fedett fel.
2958 0 0 Izé
Te felvennéd a fószert, aki ilyen önéletrajzzal jelentkezik?

Nos, a Coca Cola felkereste, és emberünk meg is kapta azt az állást, amit szeretett volna.
3402 0 2 Izé
akicker: Miért felvenni? A srác a egy reklámügynökséghez akart bejutni kreatívként. Ki mást kellett [...]
oswaldo: Miért rögtön felvenni? Rögtön felvenni biztos nem mert csinált egy poénos trap számot. Max [...]
Ross Franquemont nem véletlenül tud elképesztően gyönyörű fotókat készíteni

Ugyanis ő az amerikai légierő pilótája és egy U-2 kémrepülőgépet vezet.
1770 0 0 Izé
Gyerekek, ne utánozzátok a videón látható bácsit, mert ti az első fának neki csattannátok!
2664 0 1 Izé
VanZant: Akkor is ő a király(nő)! https://www.vezess.hu/vezetunk/2017/12/26/autoverseny-amilyet-nem-lattal [...]
Szóval kedves MÁV, miért is késnek nálunk a vonatok ha havazik?
3553 0 2 Izé
negativ_kommentelo: mindezt 13:47-kor. Azért még bementél elköszönni? :D
Demente: Nézem ám hogy mi lett az IZÉ-vel, mi ez a sok szombati poszt? Hétvégén sosincs! (Mintha nem le [...]
Filmet forgatnának a bezárt Corvin videotékáról

És te is beszállhatsz a finanszírozásába.
751 0 0 Izé
Összeakasztották a bajszukat, vagyis izé, a rotorjaikat
3350 0 4 Izé
Demente: A repülési szabályzat kimondja, hogy a Jó ku. anyukáját az ilyennek! Igen, amit kitoltak gépe [...]
leha: nem biztos. szerintem a gépet, amit kihoztak, tették jó másfél, két méterrel arébb, mint kel [...]
hawkeye: A leszálló pilótának biztos OKJ-s repülőjogsija volt...
Mind a 4 komment
Ha gondolkoztál már rajta, hogy miről beszélgetnek a vadászpilóták, hát itt a válasz

Kapcsold be a feliratozást!
3732 0 3 Izé
zsolti900: én Angliába 0 angollal jöttem ki dolgozni, csak azt tanultam amit az emberektől hallottam. Fura [...]
balogh predator: Felesleges bekapcsolni a feliratot, olyan mintha a googlefordítóval lefordított mondatot újra le [...]
mue: azt hittem tudok angolul, de ennek a tartalmáról kb semmit nem értettem.
Példaképekről mintázott babák a Barbietól nőnap alkalmából

Tudom, hogy tegnap volt nőnap, de utólag is boldog nőnapot kívánunk minden kedves női Izélőnek!
1828 0 0 Pink Izé
Ilyen lehet a Jedik hangfala
2700 0 2 Izé
sztewe: Hát egy ledes spektrum analizátor jobban lekötné a figyelmet mint egy vacak vízcsepp :D Ez ez e [...]
cse': Nálunk ez nem működne. A macskák gyorsan lekapnák a cseppet :)
15 másodperc a Call of Duty - Black Ops 4-ből

Ennél azért picivel többet is kaphattunk volna.
1279 0 0 Tech Izé
Nem is tudom hirtelen, hogy ebben a 3 percben mi a legcikibb

A feszengő médiamunkások, a kismaszos kuncogás, vagy úgy maga az egész.
4141 0 7 Izé
Ravennë: És ebben a videóban éppen mi történik? Ez most mi akart lenni?
VanZant: Hááát, ennek a nőnek sem csípi az ész a szemét, az biztos. :D
Dmckayals: Ha azt mondtad volna, hülyére dugnád, mondtam volna, hogy már megelőztek. De mivel nem mondtad, [...]
Mind a 7 komment
Így készültek a Fear The Walking Dead legbrutálisabb jelenetei
2758 0 0 Izé
Anon

Egy anonimitás és bűntény nélküli világban mindent felborít egy nő. A Gattaca rendezőjének új filmje igazán ígéretesnek tűnik.
1321 0 0 Film Izé
Ez a dal dobta volna fel az Oscart, ha nem lett volna szerintük túl drága megvalósítani
1635 0 0 Izé
Így csinálhatsz tészta kést

Várom az ötleteket, hogy mire jó.
1498 0 2 Izé
Diliqtya: Hogyhogy mire jó? A sütiszörny ellen...mint az közismert
rermo: Nagy kamu . Mikor beteszi a mikróba látszik hogy felhólyagosodik ...teljesen normálisan hiszen [...]
Régebbi postok...