REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Elektromos Forma egyes autó egy utasszállító repülőgép ellen

Te kire fogadnál?
2431 0 0 Autó Izé
Háznak ház, csak picit huzatos
1367 0 2 Izé
Erunder: Hát, ha szét van húzva, van ott középen egy apró rés. :)
Kiscsuri: Miért lenne huzatos?
3-an 100 ellen, a focis apokalipszis
3486 0 0 Sport Izé
A norvégoknál festői környezetben könnyíthetsz magadon
2198 0 3 Izé
Ravennë: A linkre nem merek rákattintani, mert félek, hogy valami reklám lesz. ;) ...egyébként tényleg [...]
VanZant: Itt beléd fagy a... lélegzet ;)
X: Nekem ez jutott az eszembe: "Óriáskígyót ábrázolt, amint épp egy elefántot emészt." https:/ [...]
Szóval így néz ki szuperlassításban, amikor egy héliummal töltött léggömb felrobban
1937 0 2 Izé
eMTé: Hát ja .... a hélium nemesgáz, az ugyan nem robban....
-orv-: Hidrogén esetleg... :)
Ilyen a gépművészet

Egy mesterséges intelligencia azt a feladatot kapta, hogy több ezer klasszikus festmény alapján készítsen tökéletes aktot. Hát, ez nagyon jött össze.
1575 0 0 Izé
Süsü a magyar Godzilla
1525 0 0 Izé
Valószínűleg ezeket a zsarukat sem léptetik elő egy ideig
4614 0 0 Izé
Tekints be egy ukrán bentlakásos katonai iskolába Michal Chelbin fotóin keresztül

A többi munkája is hasonlóan furán felkavaró.
2528 0 0 Izé
Az arachnofóboknak nem lesz a kedvenc robotja
1347 0 0 Izé
Ezt látja egy Forma-1-es pezsgő
1347 0 0 Izé
Egy sanghaji nike boltban 8 bites játékban próbálhatod ki a futócipődet
1240 0 0 Izé
Az azték halálsíp hangjától tényleg a hideg futkos a hátadon
3810 0 2 Izé
sztewe: Lovak és aztékok :D Ugye ezt nem gondolták komolyan a videó készítői :D A videó végén van [...]
vadonka: Rossz helyen keresgélnek. Az igazán gyilkos 92 századdal az esz hang legalsó oktávja alatt van. [...]
The House with a Clock in Its Walls

Jack Black a borzalmas Libabőr után ismét próbát tesz a gyermek-horror-fantasy műfajban. Egyébként pletykák szerint a Libabőrnek is készül a folytatása.
1413 0 0 Film Izé
Az lett volna igazán komoly, ha a teljes áramellátást megszüntetik :)
2246 0 4 Izé
MDylan: Hát, szerintem maradhatna is így, nekem tetszik!
Erunder: Ezért van a posztszövegben a smiley.
Ascocrist: mert ha minden közvilágítást kikapcsolnak, akkor az IQ-dig sem lehetett volna látni, és minden [...]
Mind a 4 komment
Kiszaladtak a pacik a quadból, miközben parkolni akart vele a csávó
2331 0 0 Izé
Floridában a jövő városa épül

A kísérleti város teljesen napenergiával működik, robotbuszok furikáznak, és még a lakások ára is megfizethető.
1588 0 0 Izé
Te melyikre fogadnál egy kötélhúzásban?

A Camaróra, vagy a Teslára?
2497 0 6 Izé
Goatman: Egy hátsó kerék meghajtású autó aminek elől van a motorja így a súly többlet is soha nem f [...]
magony.g: Az győz amelyik nehezebb... a Tesla kb 1 tonnát ver a Camaro-ra.
Gurzy: Tegyük hozzá, hogy a villanymotor az első pillanattól leadja a teljes nyomatékát ellenben a be [...]
Mind a 6 komment
Fura az ősi romokat régi fényükben látni
7076 0 1 Izé
vadonka: Az Assassins Creed Origin-ban elég sok ókori egyiptomi és római hely bejárható. Sőt ilyen fel [...]
A Pentagon olyan lézert készített, aminek a hangja egy horrorfilmben is megállná a helyét
3461 0 2 Izé
Nebel: Horror? Hol? Mintha régi C64-es kazettát hallgatnék, nem horror ez, a gyerekkorom. :)
balaenoptera: ?
Hát nem ez lesz a ketrecharc történelmének legbüszkébb pillanata
2207 0 0 Sport Izé
Szóval ezért jó IMAX-ben nézni a filmeket
4351 0 4 Izé
bogoj: Nem tévút, csak így folytatódik: 4:3 -> 16:10 -> 16:9 -> 22:9 -> 4:3 :-)
Csádi: Én sem igazán értem, hogy mi a lényeg. A készítők nem olyan széles képben rögzítenek, min [...]
Jaca: Ez amiatt van, mert sokan függőlegesen tartják a mobilt videózáskor.
Mind a 4 komment
Íme a fószer, akinek 250 karakter van a torkában
3221 0 1 Izé
pripankaj: buy linkedin followers
Ilyen lenne a Trónok harca, ha a Disney készítené
2261 0 0 Izé
Antilop vadászat gepárdos FPS nézetből
2833 0 0 Izé
Mauricio Alejo képeiről nehéz eldönteni, hogy photoshop munkák, vagy a valóság
2901 0 0 Izé
Ezek után lehet óvatosabban fog közlekedni ez a motoros
3790 0 7 Izé
eMTé: Teljesen igazad van, függetlenül attól hogy ki közlekedik szabályosan és ki nem, a teherautó [...]
Dmckayals: De ez nem kétirányú út... Bár lehet, hogy csak nekünk nem természetes :P
Demente: Lehet azét mert én is sokat motoroztam, (ráadásul angolban is sokat közlekedtem) Lényeg, hogy [...]
Mind a 7 komment
Lehet, hogy el fogsz szédülni egy picit

Páraic McGloughlin egyébként időmilliomos lehet, mert ezt összehozni beletelhetett pár hétbe.
3876 0 3 Izé
kakucsi: Nem a befektetett munkával, képzelettel, és a választott zenével van baj. Hanem velem. Ha agyon [...]
tool: szerintem zseniális, a zene, a képi világ, az ötlet, a belefektetett munka. csak beleképzelve m [...]
kakucsi: Nem vagyok egy bonyolult lélek, ezért nem értem a koncepciót. Ha van is benne értelem akkor én [...]
Oscar díjat érdemelne a srác :)
1957 0 0 Sport Izé
Oroszország a '60-as és '80-as években

Nem sokkal boldogabb, mint a '90-es évek.
2577 0 0 Izé
Tippelj, ki és hogyan készítette ezt a képet!

Úgysem találod ki, inkább kattints!
3167 0 3 Izé
kakucsi: Akkor ez nem a japán öreg munkái. Az csinál ilyeneket excell-ben.
kakucsi: Excell? Mármint amiben készítették.
nemtudokregisztralnihelo: Egy mesterséges intelligencia festette szájjal, ms paint-ben.
Azt se engedném, hogy a kutyámat vezesse ez a nő, nem hogy autót!

Bocs a nőktől! Tudom hogy sok jó női sofőr van és sok béna férfi, de ez a hölgy tényleg halál béna.
3159 0 8 Izé
VanZant: Apám szerint 1939-ig Magyarországon is balos közlekedés volt. De az igazság az, hogy 1941-ig. : [...]
CsakEgySrác: Rómaiknál is baloldalt volt a közlekedés, ezért van Ausztráliába, Angoloknál, még jópár o [...]
Parafadugó: De gyalog is rossz irányba indult el. Miért pont autót tudna jól irányítani? :D
Mind a 8 komment
Ha a fotózásban is létezik a horror műfaj, akkor Daniel Vazquez a mesterének mondható
4104 0 2 Art Izé
pripankaj: Are you currently in need of good publicity to the competencies and qualified professional capabilit [...]
pripankaj: [url=https://buylinkedin.com/]buy linkedin followers[/url]
Baromi hangulatos volt Los Angeles a '40-es években

A zene is közrejátszik, de a sötét, a zötykölődő vonat, és a régi kocsik miatt igazi kis relaxációs 10 perces videó ez.
2296 0 0 Izé
Íme a dél-koreai másnaposságot gyógyító jégkrém

Mondjuk ez lehet nem is akkora hülyeség.
987 0 0 Izé
Jóízűen ennél meg egy 2,3 millió forintos bonbont?

Daniel Gomes, portugál ételművész, 23 karátos ehető arannyal vonta be a sáfrányos, madagaszkári vaníliás és trüffeles édességet.
1084 0 4 Izé
Ravennë: Úgy átom nem ment át az üzeneted... :D
abotos87: Akármennyibe is kerül elég szarul néz ki...
akicker: Ravennë úgy átszik, hogy nem ér rá, de nem is baj mert amúgy, sem szabad vicceődni a kimaradt [...]
Mind a 4 komment
Run The Jewels - Oh Mama

Rick és Morty főszereplésével készült el a hiphop banda új klipje.
2602 0 0 Zene Izé
Egy angol csávó Homer jogsijával igazolta magát

Az egyetlen kérdés, hogy a fenébe bocsájtották ki ezt a jogsit?
3363 0 0 Izé
Megvan a megoldás arra, hogy mit kell csinálni, ha elrabolnak az űrlények!

Már úgy értve, hogy miután visszahoznak, ne nézzenek hülyének, ha elmeséled.
2612 0 1 Izé
a janek: Értem, nem elég, hogy meg gyógyítanak,raboljam is ki őket :)
Miért van az, hogy egyesek nem látják előre, hogy hülyeséget csinálnak?
2843 0 0 Izé
Régebbi postok...