REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Isaac Albeniz - Asturia
1068 2 1 Zene Izé
Szosztar: Ügyes!
KORGOTH OF BARBARIA

A Dexter laboratóriumának alkotóitól - cartoon network-re készült, de aztán mégsem adták le, mert eléggé brutális és beteg lett, magyar felirattal a pilot-ja három részben a youtubon tekinthető meg.
 

Imdb | második rész | harmadik rész
1426 2 5 Film Izé
Fogaska: úúúúú, basszus... ezt cn-re? XD ez annyira beteg, hogy már jó! imádom :D
TeamCo.: oh sorry csak kommenetek közt volt egy bambinál...
TeamCo.: az a baj hogy ennyi az összes...:( én is nézném rendíthetetlen de ennyi van csak... amúgy az i [...]
Mind a 5 komment
Laknál benne?
721 0 6 Pink Izé
spider86: ezt meg adom :D
neomatsek: :D:D:D:D:D:D:D ez nagyon ott volt;)
Purple: jaaaj meg az a medence :'( :D kell egy medence. *elgondolkodós szmájli*
Mind a 6 komment
Bach jól ismert műve elég "érdekes" előadásban. :)
9169 12 9 Izé
bungle: Ott van a címkékben: d-moll toccata és fuga.
s.csuli: mi ennek a zene cime ,hirtelen nem jut eszembe pls elöre is köszönöm
bungle: Human Piano Für Elise http://www.collegehumor.com/video:1912532
Mind a 9 komment
Random Creeper - I'm a Pervert

Csak mert rég volt bünti. ;)
4894 2 11 Izé
hgabi00: zsííír
Lilu__cica: Halálos! :o)
Fireblade1000: Ez nem bünti, hanem kivégzés!:))
Mind a 11 komment
Szeretnél két jegyet a fent látható pénteki Club Play partira?

Nincs más dolgod, mint feltölteni ma 18 óráig egy számot az Izé Rádióba és beírnod ide a kommentekbe, hogy szeretnél jegyet. 2 szerencsés feltöltő 4 jegyet kap. Sorsolás 18 óra után.

Frissítés: a 2 nyertes nemtombaje és Shifty.
1211 0 39 Izé
nemtombaje: Köszönet.
Maccoyi: Én csak egyenlítő gólt és egy győztes gólt szeretnék a Manchester Unitedtől!!! :)
bandee1219: OK, majd meglátjuk mit tehetünk! :)
Mind a 39 komment
Az utolsó mohikán

Egy gyönyörű film ami kimaradhatatlan a filmkultúrából!

És itt egy link ami egy nagyon szép jelenetet tartalmaz a filmből! (Csak azoknak ajánlva aki már látták mert a film végét tartalmazza)
531 0 4 Film Izé
dorcy: ez annyira jóóó film!!
Mordred: Csatlakozom. Akárhányszor meghallom a hideg futkos a hátamon (jó értelemben véve:)). Ez az a z [...]
snake6: a zenéje! tökéletes!
Mind a 4 komment
Swedish House Mafia - Leave The World Behind (Original Mix)

Swedish House Mafia: Axwell, Laidback Luke, Sebastian Ingrosso & Steve Angello

myspace
1314 0 0 Zene Izé
Sminkeld ki feltöltött képed, vagy a meglévő modelleket, majd lásd el frizuval is!

 
2007 3 11 Pink Izé
CRaPtRaSH: http://www.nlcafe.hu/szepseg/files/makeovers/149/1490_402x402.jpg háhhá ez se gyenge:D
CRaPtRaSH: dede!nem is kicsit:D
Monique Lime: Szerintem igazán ízléses.:D
Mind a 11 komment
Mehrzeller Inhalt lakókocsi.
3003 0 4 Autó Izé
Fireblade1000: guruló tégla:)) ha már létezik repülő tégla is
izébigyó: Vagy kicsit sok tudományos fantasztikus filmet nézett a tervezője. ;)
deeprecen: baltával tervezték
Mind a 4 komment
Mehrzeller Inhalt lakókocsi.
3069 3 4 Izé
Fireblade1000: guruló tégla:)) ha már létezik repülő tégla is
izébigyó: Vagy kicsit sok tudományos fantasztikus filmet nézett a tervezője. ;)
deeprecen: baltával tervezték
Mind a 4 komment
Poras Chaudhary képei India színesebbik feléről... A Holi, amit a Színek Fesztiváljaként is ismerhetünk egy tavaszi hindu fesztivál Indiában. Erről láthattok pár képet igazán igényesen fotózva.
2061 1 3 Art Izé
Mol: Ez tényleg ilyen színes! Március elején volt, ha nem csal az emlékezetem. 3-4 napig is eltartot [...]
M.Andreas: Ez a festékdobálás jó buli lehet. :)
Fireblade1000: ez most tényleg ilyen színes vagy csak én ittam túl sokat!?:))
Poras Chaudhary képei India színesebbik feléről... A Holi, amit a Színek Fesztiváljaként is ismerhetünk egy tavaszi hindu fesztivál Indiában. Erről láthattok pár képet igazán igényesen fotózva.
2626 6 6 Izé
bungle: www.boston.com/bigpicture/2012/03/lathmar_holi_festival.html
Laretta: Növényi festék :) Jó móka lehet én kipróbálnám :D
bungle: Fotók az ideiről: www.boston.com/bigpicture/2011/03/holi_festival_of_colors.html
Mind a 6 komment
Motorja van, de szárnya nincs és mégis repül, mi az? ;)
5574 1 7 Izé
noldika: szupernem...rulzzz!!!:D:D:D
buddha: gumiszobába mindet!!!!!!!!!
Goofy: Supermen :)
Mind a 7 komment
Motorja van, de szárnya nincs és mégis repül, mi az? ;)
5596 0 0 Sport Izé
Laundry Escape 2
6204 0 17 Game Izé
fylemon: újra kezdtem, most kéri az érmét, nem értem....
fylemon: Én csak egy érmét szereztem a mosógépből, szódát vettem érte.A színes golyót adta érme n [...]
leep: Köszi, ki is jutottam!
Mind a 17 komment
Huber de Lartigue valósághű festményei

Az illető blogja, ahol további képek találhatóak.
9232 1 2 Art Izé
Fireblade1000: Csak ámulok és bámulok, hihetetlen, valóban valósághűek!!! ügyes
Geeo: Ügyes.
Huber de Lartigue valósághű festményei

Az illető blogja, ahol további képek találhatóak.
11325 4 2 Izé
Fireblade1000: Csak ámulok és bámulok, hihetetlen, valóban valósághűek!!! ügyes
Geeo: Ügyes.
Azt ugye már láttuk, hogy "hogyan kell felvenni egy melltartót", most viszont az nézhetjük meg, hogy hogyan lehet gyorsan lekapni egy melltartót. :)
18860 3 14 Izé
noldika: ez egy illuzionista kocsog,mint az Uri Geller,csak ebben annyi ize van hogy lefizetett emberei vanna [...]
1nessa: hahahahahahahaha jajj ezen most jot rohogtem:D:D
armedarmy: én ezzel nem villognék... :D
Mind a 14 komment
Amanda még nem látta a Star Wars-t, de ez nem gátolja meg abban, hogy elmondja nektek a film történetét jól! :D

(Bocsi azoknak, akik nem tudnak angolul)
857 0 0 Film Izé
1 elég jól sikerült videó, ami betekintést nyújt Monaco és a Formula-1 kapcsolatába. Szerintem elég látványos!!
1310 0 4 Sport Izé
Balázs: versenyt, a forma 1 et
Maccoyi: Travis küldte: Újabb Brawn győzelem, Ferrari fellélegzés. Képek a monaco-i nagydíjról! htt [...]
Killex: mármint mit...? versenyt, videót...?
Mind a 4 komment
Last Chance Harvey (Szerelem második látásra)

Harvey-t kirúgták az állásából. Mikor Londonba utazik lánya esküvőjére, újabb kellemetlen meglepetés várja: az örömapa szerepkör már elkelt. Bánatában Harvey felszed egy okos, vicces, kellemes külsejű, húsz évvel fiatalabb nőt.

Hazai premier: 2009. július 30.

Imdb
680 0 0 Film Izé
Laptop/notebook állvány jól.
3987 1 10 Tech Izé
Elison: Leleveleztem : Hi Zmenes ! I am selling directly Nottable with promotional launch price, U$d 135, [...]
Elison: http://eztkeremkaracsonyra.blogspot.com/2009/05/notable-hajtogathato-notebook-asztalka.html
CrazyLime: Nekem is kelll! Orsi apukád nem csinál 1et nekem is ? c(:
Mind a 10 komment
30 lábujj-gyilkos táncjelenet
923 0 1 Film Izé
kovacslacka: Legjobb táncos filmek: http://movies.sky.com/best-dance-movies
Kevesen tudnak róla, még kevesebben látták. London utcái alatt ismeretlen vasútjárat fut, a MailRail. Illetve futott, mert az 1860 óta működő postai vonalat 2003-ban bezárták... ma már csak szellemvagonok járják a síneket.
7686 0 6 Art Izé
Agytumor: Az marha jó film volt! Próbáltam megszerezni de sajna nem sikerült :S Amúgy az is itt játszód [...]
Fireblade1000: Itt lakik James!!:))
gvereb1: pont ez jutott eszembe nekem is, bondbol sokan ismerhetik
Mind a 6 komment
Kevesen tudnak róla, még kevesebben látták. London utcái alatt ismeretlen vasútjárat fut, a MailRail. Illetve futott, mert az 1860 óta működő postai vonalat 2003-ban bezárták... ma már csak szellemvagonok járják a síneket.
8037 1 6 Izé
Agytumor: Az marha jó film volt! Próbáltam megszerezni de sajna nem sikerült :S Amúgy az is itt játszód [...]
Fireblade1000: Itt lakik James!!:))
gvereb1: pont ez jutott eszembe nekem is, bondbol sokan ismerhetik
Mind a 6 komment
Már elsőben látni, kiből lesz a lúzer
953 0 7 Pink Izé
CrazyLime: Hehhe
Errtu: Meg egy kovács üllőt is! ;)
Derill: Crazy egy wisdomot dobjál rám plz
Mind a 7 komment
Ahány kattintás annyi opció!
6507 4 5 Game Izé
Griff Madár: Én is azt hittem hogy ... :D :D :D :D :D!
Edina Rebeka: Amikor a szék átváltozott nővé azt hittem,hogy megba***a!
Betti12: ez nem tetszik :S
Mind a 5 komment
Újra színpadra áll az 1990-es években ismertté vált svéd popduó, a Roxette: Per Gessle gitáros és Marie Fredriksson énekesnő a Night of the Proms koncertsorozat keretében adja elő dalait, különleges zenekari kísérettel.
A Svenska Dagbladet svéd napilap szerint Fredriksson már szerdán fellép meglepetésvendégként Per Gessle egyik amsterdami koncertjén. Ők ketten hosszú évekig zenéltek együtt, a Roxette működését hét évvel ezelőtt az énekesnő rákbetegsége miatt szakították meg; ebből azóta szerencsésen felgyógyult.

A svéd duó legnagyobb slágerei közé tartozik a Listen To Your Heart, az It Must Have Been Love, a Sleeping In My Car vagy a Look. Eddig világszerte több mint 55 millió albumot adtak el.

A Night of the Proms olyan koncertsorozat, amelyen látványos show keretében a klasszikus zene találkozik a pop-, a rock- és a soulzenével, klasszikus dallamok ötvöződnek öt évtized filmzenéivel és slágereivel. A popzenészeket a 75 tagú Il Novocento szimfonikus zenekar és a Fine Fleur kórus kíséri Robert Groslot vezetésével. Idén a Roxette mellett fellép a Heaven 17, Alan Parsons, John Miles és a magyar Katona Twins gitárduó is.
1237 2 0 Zene Izé
Nem gyenge a fazon, abban elfáradtam, hogy megnéztem a videót...
10204 6 23 Izé
focuskoma: :D:D:D Nem baj dolgozok rajta, hogy jó legyek. :)
Wald: focuskoma, szar vagy XD
focuskoma: Köszi Mr. T. most látom, hogy mit írtál. Hát igen, sok a figyelmetlen ember...
Mind a 23 komment
WWF Hollandia
4662 0 6 Art Izé
Balázs: jajj de futurisztikus belső kép nincs?!:)
Fireblade1000: Sztem egész jól néz ki!! tetszik
Thibbledorf: a bejárat az úgy néz ki mintha vmelyik kísérleti alanynak a feje lenne :D
Mind a 6 komment
WWF Hollandia
4938 1 6 Izé
Balázs: jajj de futurisztikus belső kép nincs?!:)
Fireblade1000: Sztem egész jól néz ki!! tetszik
Thibbledorf: a bejárat az úgy néz ki mintha vmelyik kísérleti alanynak a feje lenne :D
Mind a 6 komment
Nem gyenge a fazon, abban elfáradtam, hogy megnéztem a videót...
10996 2 0 Sport Izé
Tippelj mi látható a képen látható lakásban. ;)

Cikk (angol).
24110 0 23 Art Izé
Luperator: Szöllöm?
fokhagyma: AZ első gondolatom nekem is ez volt.......
Balázs: nekem tetszik:D
Mind a 23 komment
Tippelj mi látható a képen látható lakásban. ;)

Cikk (angol).
26779 3 23 Izé
Luperator: Szöllöm?
fokhagyma: AZ első gondolatom nekem is ez volt.......
Balázs: nekem tetszik:D
Mind a 23 komment
Kobe Doin' Work

Spike Lee dokumentumfilmje Kobe Bryant egy napjáról az ő audiókommentárjával online nézhető verzióban
847 1 0 Film Izé
Hát nem egy tipikus falusi lagzi. :)))
10924 0 18 Autó Izé
Nala: Mindennek a titka a helyezkedés!A násznép sz@r helyen állt! Ha az autók mellett álltak volna l [...]
godzsy: szar lagzi lehetett, ha a násznépről egy darab fotó sem készült... az elvakult bagázs... xD
yushuf: heheheheeee ......... mercivel meg aztán egy rakás kaki lenne
Mind a 18 komment
Hát nem egy tipikus falusi lagzi. :)))
11317 6 18 Izé
Nala: Mindennek a titka a helyezkedés!A násznép sz@r helyen állt! Ha az autók mellett álltak volna l [...]
godzsy: szar lagzi lehetett, ha a násznépről egy darab fotó sem készült... az elvakult bagázs... xD
yushuf: heheheheeee ......... mercivel meg aztán egy rakás kaki lenne
Mind a 18 komment
Mai napi találós kérdés: mire való a képen látható tárgy? :)
15287 10 50 Izé
Bekomman: puska
egyemaszived: tutira fegyver, eléggé kompakt szal iskolai harcterekre tökéletes...
Lilu__cica: Kamera, nyilvánvaló. Vagy távcső félszeműeknek.
Mind a 50 komment
Mai önvédelmi posztunkban bemutatjuk az alsó-madárfogás technikát. A feladat nem túl bonyolult, talán a "kikapok egy tányért az alsó szekrényből" mozdulatra hasonlít, azzal a különbséggel, hogy itt nem egy lapos tárgyat ragadunk meg, hanem közvetlen a "csomagot" vesszük kezelésbe. Talán elméleti síkon ennyit, mert a gyakorlati szemléltetés sokkal hasznosabb. :)
6339 0 1 Sport Izé
superxaba: ... és utána milyen jólesik egy kiadós szex
Régebbi postok...