REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Valaki ezt, valaki azt sétáltat...
3742 3 8 Izé
7sleeper: rabbiátor..
unumunu: a nénike arra gondolhatott, hogy ma a Buksi helyett a monitort sétáltatja el a közértig,mert az [...]
livy: Ez mekkora jó volt :D
Mind a 8 komment
All Shall Perish - Eradication

Amerikai deathcore banda Oakland-ből.

Hernan Hemida Eddie - ének
Chris Storey - gitár
Ben Orum - gitár
Mike Tiner - basszusgitár
Matt Kuykendall - dobok

Infók

Wage Slaves

The True Beast

Deconstruction

Never Ending War

The Day Of Justice

The Last Relapse

We Hold These Truths

Interlude

There Is No Business To Be Done On A Dead

 
585 1 64 Zene Izé
Zs.: Király egy szám! Habár a Wage Slaves a favorit erről az albumról! Annak van húzása... Mint eg [...]
Balázs: http://www.myspace.com/allshallperish érdemes lecsekkolni mert két új dal is fent van:)
Purple: már töröltem... :S biggyeszd oda kommentbe.
Mind a 64 komment
My Bitter End - To All Things Expendable

Deathcore/Metalcore...

Wikipédia(Angol mer csak ez volt)

Myspace

Becoming Misfortune
273 0 0 Zene Izé
Skunk Anansie - Secretly
A Skunk Anansie dühös, dögös, radikális kiállásában óriási szerepe volt Skinnek, a kemény imidzsű, erősen politikus beállítottságú, biszexuális frontleánynak. A három nagylemezt ( Paranoid And Sunburnt – 1995, Stoosh – 1996, Post Orgasmic Chill – 1999) megélt kvartett egyike volt a kilencvenes évek fontos, mainstream által is befogadott együttesének.
Wiki
345 0 0 Zene Izé
Azért valamiben ők is jók... Cyril Takayama, amerikai-japán illuzionista. A legjobb Japánban és az egyik legjobb a világon. Tagja a Magic X Live-nak.
9488 8 38 Izé
Findzs: ez a trükje valóban gagyi de a fejlevevőset nem tom hogy csinálja copperfieldel meg ne példál [...]
steve1435: A belinkelt Copperfild-es az már azért jó, azon lehet agyalni!!
steve1435: Maga a video meg van vágva, de a Copperfild gyerek egy sima hasonmással már lelőtte ezt a motoro [...]
Mind a 38 komment
a Die Hard: With A Vengeance(Az Élet Mindig Drága(hát még a benzin)) zenéje

Die Hard - Ants Go Marching

A Film (wiki)

az Isteni Bruce

When Johnny comes marching home

Die Hard: With a Vengeance - ACTUAL Marching Song - Version2

Die Hard: With a Vengeance - ACTUAL Marching Song

Na szóval ezek nagyjából ugyanazok, de mégse, ezt abból is kilehet találni, hogy külön linkeltem mindet:)
895 2 2 Zene Izé
MStipee: "az Isteni Bruce" aszittem vmi aktfotósorozat lesz a link alatt ilyen linkkel xDD
ZeroO.: még mindig a posztszövegen szakadok:DD
Joseph Haydn - Deutschland Über Alles (Németország himnusza)

u.i: Csak együttérzésből, mert az Eb döntőn be....ták:D

Szöveg és tudnivalók, magyarul Wiki

Joseph Haydn
2614 1 3 Zene Izé
Laci: vakami baj van a winfossal... A jó link (csak remélem): http://www.youtube.com/watch?v=IrJ_zfENj_c [...]
Balázs: a link az über alles-t hozza be és igen a spanyolok nagy istenek voltak most:D
Laci: A másik (volt) Németország himnusza szebb volt (Auf erstanden aus ruinen... - ha jól értem, "Fe [...]
Bauchklang - Rhythm of Time

Ők egy 5 tagból álló beatbox csapat, de csak az egyik tag énekel a többiek egyenként egy-egy hangszert "'képviselnek".

Hozzáteszem elég jól.

Wikipedia


Honlap
446 0 1 Zene Izé
MStipee: Jííííí ez rohadtjó!
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a durián, ez a sokak által visszataszítónak tartott, ám nagyon ízletes gyümölcs. Olyan a szaga mint a rohadt sajtnak, annyira büdös, hogy a repterekről is kitiltják.

1936 1 25 Izé
BlackHawk: a licsit nagyonszeretem.:D aznagyon finom.
Re-Peet: elég, ha fordítasz :)
MStipee: Jííí, egész sokan kommenteltek, na akkor majd küldök még ilyen gyümölcsizét ;) Postszegén [...]
Mind a 25 komment
Ezt a számot nem tudtam sokáig ki adja elő, ma reggel álmodtam meg a szöveg egy kis részletét, és így kerestem meg első dolgom volt, hogy posztolok ...thx a Guglinak : D Bizonyára mindenki tudja, hogy ez a Csellengők című -eltűnt gyerekek után kutató- műsornak a zenéje....a videó különlegessége, hogy a képeket az adott országban lévő "csellengőket" vágták bele... ha jól emlékszem így volt ez a magyar verzióval is (eddig a youtube-on találtam brit és amerikai verziót...)

Soul Asylum - Runaway Train


Ők egy amertikai alter rock banda, 1983-ban alakultak, 1994-ben a Runway Train-ért megkapták a Legjobb Rock Dal-ért járó Grammy-díjat.1992 -ben "Grave Dancers Union" album kétszeres platinalemez, az 1995-ben "Let Your Dim Light Shine" című lemezükért platina lemezt kaptak, ez volt a banda utolsó nagy sikere...

 

dalszöveg

Több infó

Több szám:


Misery (itt a cd-gyárról emlékeznek meg gondolom : D)

Black Gold (a kőolajról és a hozzá tartozó üzeltről)

Can't Even Tell
560 3 7 Zene Izé
Skatopia: http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=766
Ganja Master: köszi : )
Purple: az oldalnak nem tetszett valami, kicseréltem a linket
Mind a 7 komment
Non Phixion - Rock Stars

Nem csak a feketéké a stílus, igenjó példa rá. New York, Brooklyn, Non Phixion, Hajrá..

-Black Helicopters-

-Say Goodbye To Yesterday-

-wikipedia-

-myspace-
417 1 0 Zene Izé
Nwa - Straight Outta Compton

N.W.A. ( (Niggaz With Attitude)

Igazi old school hip-hop '88-ból, a tagok külön-külön is nagy nevek, róluk is a fenti linken sok infó található.

-http://www.nwaworld.com/-
367 1 0 Zene Izé
Demjén Ferenc - Honfoglalás

Szerintem sokat nem kell erről írni, a képen Munkácsy Mihály: Honfoglalás című képe látható.


-honfoglalás-
-a film-
-Demjén Rózsi Úr-
936 5 1 Zene Izé
bandee1219: http://subba.blog.hu/media/image/demjen.jpg XD
Kedvenc bolond punk zenekarunk a:

Bloodhound Gang - Foxtrot Uniform Charlie Kilo (érdemes nézni a szavak kezdőbetűjét XD)

annak aki mégsem ismerné őket

 

Több bolond szám tőlük : D (elég beszélő címeik vannak):


Fire Water Burn

I hope you die

Srewing you on the beach at night

Uhn Tiss Uhn Tiss Uhn Tiss


Dragonsta din Tei

Mope

Hell yeah

I'm the least you could do


Ralph Wiggum

Along comes Mary

Farting with a Walkman On
617 0 1 Zene Izé
indiego: Imádom őket.
STEVIE WONDER - PASTIME PARADISE (1976)

R&B , Soul, funk, pop stílus egyik kiemelkedő egyénisége.

Wikipedia

Honlap

És érdekességként az egyik legismertebb feldolgozás, a Veszélyes Kölykök (Dangerous Mind) filmzenéje 1995-ből: Coolio - Gangster's Paradise
435 0 4 Zene Izé
Ganja Master: na látod...:D
Balázs: ő télleg mer meghalt
Ganja Master: meg Ray Charles! XXXD : D
Mind a 4 komment
Bocs emberek, ezt nem tudtam kihagyni XD

Blink 182-I Wanna Fuck a Dog in the Ass

Gitártab
542 1 1 Zene Izé
sasfiú: Legjobbak voltak váá
Twista-Mr. Tung Twista

'92-ben ő volt a világ leggyorsabb mc-je, bekerült a Guinness Rekordok Könyvébe is, másodpercenkénti 11,2 szótaggal..

-honlap-

-wikipedia-
423 0 0 Zene Izé
Prists and devils
4982 4 7 Game Izé
NTMT: 1. lépés 2 ördögöt a csónakba át viszed egyiket kirakod vissza mész 2. lépés egy újabb ö [...]
Máln@: írd le lécci :) ...egyszer,régebben,már csak egy kellett,hogy átvigyem,de nem emlékszem,hogy c [...]
NTMT: kész megcsináltam
Mind a 7 komment
Robotharc, na vajon melyik országból?
2980 2 5 Izé
SZIA: wááháááá Én tuti hogy egy láncfűrészeset csinálnék, és levágnám az összes robotot, u [...]
kKNd: Hahaha meglehet.Viszont elég alternatív módon harcol. XD Totál nem számítottam rá, hogy azt f [...]
dude: Ezt a robotot az előbbi lufiemberről mintázták, fogadjunk! ;) Gyilkos! :D
Mind a 5 komment
Joe Satriani - Surfing with the Alien

Tud a bácsi....nem véletlenül vannak a tanítványai közt olyan nevek mint, Kirk Hammett (Metallica) David Bryson (Counting Crows), Kevin Cadogan (Third Eye Blind), Larry LaLonde (Primus, Possessed), Alex Skolnick (Testament), Rick Hunolt (Exodus), Phil Kettner (Lääz Rockit), Geoff Tyson, és Charlie Hunter...és talán a legismertebb Steve Vai.


Honlap

ANGOL és MAGYAR Wikipedia

Egyéb számok Satriani-tól:

Flying in a Blue Dream

The Mystical Potato Head Groove Thing

Always With Me, Always With You

Just Like Lightnin'
500 0 5 Zene Izé
Balázs: hát nem tom kirk a második legjobb élőgityós(RSM) szal
Ganja Master: jah ...: '( na de Satrianinak még mindig talán a leghíresebb tanítványa Steve Vai...még ha te [...]
Balázs: hát akkor az én Slipknot posztom amit egy óráig csináltam és minden szám benne volt :'(:@
Mind a 5 komment
Boney M - Daddy Cool

(külön figyelmetekbe ajánlom a mozgáskultúra féleséget)

Rasputin

Ma Baker

Wiki
514 2 1 Zene Izé
Móni: http://www.youtube.com/watch?v=f50RqQQyMlI
Kris Kross - Jump

Wiki
306 0 0 Zene Izé
Enya - May it be

Emilia Torrini - Gollum's Song

Annie Lenox - Into the West

A Gyűrűk Ura filmdalok
799 2 0 Zene Izé
Orkidea - Free Dreams

Home
365 0 0 Zene Izé
Vibrasphere - Manzanilla

Home

Wiki
272 0 0 Zene Izé
Fedde Le Grand - 3 Minutes To Explain (Original mix)
424 1 0 Zene Izé
Beastie Boys - Shake Your Rump

- High Plains DrifterEgg Man - Ch-Check It Out - Johnny Ryall -

A teljesség igénye nélkül csupán pár szám, persze akad még jópár.

Hardcore punk bandának indultak, de a Licensed to III albumuk ('86) már hip-hop-ra hajazott. A stílusuk elég egyedi, bár sokaknak nem ismeretlen .. ugyebár.

-honlap-

-wikipedia

 

 

 
426 3 3 Zene Izé
Disy: Én se tudtam csak most hogy utánanéztem kicsit.
Scarf: "Hardcore punk bandának indultak" Ez komoly? :D
etele: ugyebár
Egy részeg férfi az angliai Swanseaben beszorult a járdán lévő lyukba és órákig nem tudott kiszabadulni. Úgy került a hiányzó villanyoszlop 30 centis lyukába, hogy véletlenül beleejtette az öngyújtóját és megpróbálta kiszedni - a lábával. Rossz döntés volt. A bámészkodó tömegből többen is megpróbáltak segíteni neki, de hiába, a tűzoltók is csak nagy nehezen szabadították ki.



Videó 2. rész, 3. rész.
2860 2 19 Izé
anon: Etiópiából származik :D
ino99: Swansea az Wales és, hogy tud egy felnőtt ember egy 30 cm-es lyukba beszorulni??? A Lábam nem fé [...]
Belkar: hehh :D
Mind a 19 komment
A Wanted című film egyik betétdala. A film szerintem nagyon jól sikerült (bár a képregényre nem nagyon hasonlít) és a zenéje is igen jól sikerült. Tessék nézni, hallgatni. :)

Egy kis info a filmről

Innen is

ui.: Bakeyoo-nak. ;) (na ugye, na ugye :D)
1155 1 4 Zene Izé
Scarf: Fasza. De szerintem a film egy nagy szar... Közhelyes az egész. Mondjuk ennyiben hasonlít a képr [...]
Máln@: ja,amúgy a wiki-s link,(az első) LEHET nem stimmel!!404es hiba...nálam legalábbis ...:S
Máln@: Nekem viszont bejövős;)
Mind a 4 komment
Escape The Fate - Situations

Post-hardcore és screamo banda. Nem túl régóta működnek. Hallgassátok!

-honlap-

-wikipedia-
506 0 11 Zene Izé
Balázs: megesik az ilyen a mai világba:D
pé e té i: ehh xD öcsédet meghagyom Neked :D igaz tényleg nincs értelme a stílusvitának..annyi ,,szar,, v [...]
Balázs: és az "öcsém" ért se tolj le :D
Mind a 11 komment
Orosz vezérszurkolók (van jobb szó a cheerleaders-re?)
Frissítés: van. Pompomlányok. :)
41266 4 42 Izé
Purple: sztem van épp elég
yoman3d: tobb csajos poszt kellene... imadom WAAAAAAAAAAAAAAA :D
Tóth József: Ilyenkor mindíg eszembe jut, hogy de jó is (lenne) a Szovjet-Magyar barátság...:D
Mind a 42 komment
Amon Amarth - Cry Of The Black Birds

Wiki

A Viking Metalról

Runes To My Memory

The Pursuit Of Vikings

Asator

Valhalla Awaits Me

Fate Of Norns

Death In Fire
389 1 3 Zene Izé
Balázs: With Oden On Our Side (2006)
fadam: héj ez a számuk (Cry Of The Black Birds) melyik lemezen van? nem találtam meg az oldalukon a dis [...]
fadam: az elsö hörgösebb kedvencem, bár az már jo rég volt
Nino Rota - The Godfather Waltz (a főcímdal)
A Keresztapa című film főcímdala

A film wikije
2134 4 3 Zene Izé
Errtu: szerintem már hozzá van adva :D
Ganja Master: a mai posztjaimat már okosabban csináltam és egy postba linkeltem...bocs ezért...
Ganja Master: akkor rakd már hozzá légyszi ezt a linket - http://www.youtube.com/watch?v=Lkpbu00_7k0 The Gadfat [...]
Galgagyörk, Magyarország, 2008.
(ha unatkoztok, mert nincs új post és van háromnegyed órátok...)
13676 10 275 Izé
bungle: Fireblade1000 küldte: URL: http://magyargarda.hu/node/4659 Szöveg: "Sok reményt nem fűzök hozz [...]
Maccoyi: LOL XD
mekszamnojz: Az amerikai, a francia, a magyar és a cigány állnak az Eiffel-torony kilátóján. Hirtelen az am [...]
Mind a 275 komment
Az egyik, ha nem a legjobb funk banda a világon, kedden este a Millenárison!
official site, wikipedia, koncertajánló
919 0 5 Zene Izé
SQS: ööö... valami ilyesmi :D
Purple: legjobb funk banda, akik jazz kategóriában soult jáccanak? :DD
SQS: Errtu: nem, soult:) Azért lett jazz a kategória, mert a funk és a soul a jazz egyik vadhajtása, [...]
Mind a 5 komment
South Park - Chef segélyből lehet ismerős...

Mase/Puff Daddy/Lil' Kim/System of a Down - Will They Die for You?
470 1 0 Zene Izé
Hajime Mizoguchi
Jin-Roh Original Soundtrack
Grace Omega
391 1 0 Zene Izé
Kate Voegele - No good

Wikipedia

További számai:

Hallelujah

Only life

Kindly unspoken
550 0 3 Zene Izé
Balázs: néztem a csajok miatt
boci: one tree hill-t is nézed? :)
Balázs: ez jó csaj(L)
Jóféle industrial\gothic metal, honnan máshonnan, mint az északi Svédországból?

Deathstars - Vitue to vice



HONLAP

WIKI


 
411 1 6 Zene Izé
Ganja Master: oks akkor igyekszem nem belerondítani a szabványba...
Balázs: áááá most látom ezt a borzasztó címkét gecc xD
Purple: tartanom kell magam egyfajta szabványhoz.
Mind a 6 komment
Gyors és dallamos death metal jól : )

Carnal Forge - Numb (the dead)

'97-es svéd banda thrash metal deathgrind és dallams death metal befolyással...

Wiki

Honlap
277 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...