REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Megérkezett a Tekken film trailer-e.

2039-ben a világ legjobb harcosai összegyűlnek, hogy megmérkőzzenek minden idők legnagyobb sporteseményén, az Iron Fist Tournament-en. Miután a harmadik világháború elpusztította a civilizáció nagy részét, a fennmaradó területeket nem kormányok, hanem a multicégek uralják, ezek közül is a legerősebb a Tekken. A tömegek szórakoztatása érdekében a Tekken szponzorálja Iron Fist Tournament-et, ahol a harcosok halálig tartó mérkőzéseket vívnak, a győztes pedig hatalmas pénzjutalmat és elismerést kap.
Az erőszakkal teli világot Jin Kazama-n keresztül ismerjük, egy utcai harcosén, aki benevez a viadalra ám nem a dicsőség és a pénz hajtja, hanem bosszút akar állni a Tekken igazgatóján, Heihachi Mishima-n édesanyja haláláért. Az egyetlen lehetőség rá, hogy a közelébe kerüljön, ha megnyeri a harcot…
IMDb / Hivatalos website (bár még nem aktív)
2037 3 11 Film Izé
kasy: Ismerem a játékok, nem vagyok oda érte. (Még azt is utálom aki játszik vele... :D) Emiatt már [...]
tüpp: nekem nagyon tetszik már a trailerje is:) mek is tekkenezni:D
Csabi-Alonso: Ja azt el is felejtettem hogy maga a story, amiről szól a játék az egy hatalmi harcról szól é [...]
Mind a 11 komment
A 9 legfurcsább fóbia - megdöbbentő!
1710 0 1 Pink Izé
snake6: az Alliumphobia fokhagymától való félelmet jelent.-->> VÁMPÍÍÍÍÍÍÍRRRRRRRRRRRRR
Napi izés téma: az állatok és az emberfeletti érzékeik...

Angol cikk.

Korábbi post a betegek halálát előre jelző Oscar cicáról.
15637 9 35 Izé
bungle: http://index.hu/tudomany/2015/03/27/az_allatok_tenyleg_elore_tudjak_mikor_lesz_foldrenges/ Amerikai, [...]
Tooni: Cila, 6. hozzászólás, webcamot állítottak be kutyához a házban, aki mindig megérezte - túl [...]
cila: Van 6. érzékük. Sokszor sokan leírták, hogy amikor a gazdi (bent a házban) meghal, a kutya (ki [...]
Mind a 35 komment
Egy Hulla a Szobatársam (Dead Man on Campus)

Egy régi pörgős vígjáték rengeteg ütős poénnal két egyetemista diákról, akik a jó jegy megszerzése érdekében a tanulmányi szabályzat egy misztikus bekezdésével szeretnének élni, méghozzá: akinek a félév során meghal a szobatársa, az automatikusan mindenből a legjobb osztályzatot kapja...

(Port) | (Imdb)
966 0 1 Film Izé
triniti5: De hogy lehet az, hogy a Gyilkosságból kitűnő című film ugyanebben az évben készült, a tém [...]
Ez az a poszt, ami egyaránt illene az art.izére, és ide is. Gondolkoztam már hasonló posztokon a filmzenékkel kapcsolatban, ami a zene.izéhez kötődne. Valamilyen szinten ezek a posztok kötik össze ezeket a külön álló oldalakat.

Ez most egy grafikus hölgy műveiről szól.

A hölgy honlapja
3736 2 0 Film Izé
Mit tegyél, ha nikotinhiányod van?
696 0 2 Pink Izé
go-free: pont ezt akartam írni, megyek is és rágyújtok! :P
Ófi: cigizz??!:D
Whip it

Drew Barrymore által rendezett vígjáték/dráma kategóriába sorolható film egy kamasz lány útkereséséről szól. A főszereplőt Ellen Page alakítja, akit a Juno-ból ismerhetünk. Nagyon hangulatos egyedi stílusú film, jól eltalált színekkel, képekkel, hozzá illő zenével. Aki ismeri, annak sokat mond, hogy a filmben szerepel Juliette Lewis is, aki nem hallott róla, az most elkezdheti pótolni! ;)

(Port) | (Imdb) | Hivatalos honlap
801 0 2 Film Izé
go-free: perszepersze, majd szólj ha megnézted! ;)
Erunder: Tényleg egész jó zenék vannak benne, de akkor se fogom megnézni. Tinikről tiniknek film. Én m [...]
Physalia - a Vincent Callebaut tervezte önellátó, energia termelő úszó kert a portugál gálya (Physalia physalis) nevű medúzáról kapta a nevét. A Physaliát úgy tervezték, hogy Európa fontosabb folyói között tudjon mozogni. Amint a vízen siklik, a titánuim-dioxidos felülete az ultraibolya sugarak hatására megtisztítja a folyóvizet, elnyeli és közömbösíti az ipari és mezőgazdasági, illetve a más folyókból származó szennyeződéseket.
5700 4 35 Izé
I. C. Wiener: Látom, kisebb lavinát indítottam el, pedig csak Toonira reagáltam, ráadásul nem is a fenti haj [...]
justmemory: nem a szennyezésedet törlik (o.O azt meg hogy...?), hanem a listáról az általad elhasznált men [...]
dsi: ez a co2ntra mekkora egy f@sság...pénzért törlik a széndioxid szennyezésemet.. xD és igen, po [...]
Mind a 35 komment
Mi a neved? Számold ki a névszíned!
2518 0 0 Pink Izé
Csak csapatszellem legyen, a többi nem számít. :D
1322 0 0 Sport Izé
Koreai katonai harcművészet bemutató.
14866 5 12 Izé
TornadoKick: Bassus...Nem tudom monde valakinek valamit a Stepover Hook (a rúgás neve a XMA Tricking nevű spor [...]
Nusihusi: Tesco gazdagságos kasztrálásXD
oroszkodik: Most kajak szét akarta rúgni azt a vastag nyersfát? :D
Mind a 12 komment
Mai napi találós kérdésünk: mi mi mi mi mi mi mi, mi mi mi mi mi mi mi, miiiii mozog a tányéron... ;)
8886 3 93 Izé
AVIREX: a hal közepe,vagy a feje? :P
Bubba: Hogy ezek a keleti emberek mindent túlzásba tudnak vinni????? Mindenki szereti a friss ételt, na [...]
Bubba: Ez már csak inkább megy valahova!
Mind a 93 komment
 A CES Expo-n bemutatott legújabb SD kártyák akár 2TB-nyi adatot is képesek lesznek tárolni. A tárkapacitás természetesen gyorsabb író sebesség is párosul: 104 - 300 MB/sec. Ekkora tárhelyen akár 100 HD minőségű filmet, 60 órányi HD felvételt vagy 17.000 nagy felbontási és kiváló minőségű fényképet is tárolhatunk
1898 0 5 Tech Izé
bandee1219: én is! Tekintettel arra, hogy egy mai 32 GB-os, most olyan 22000-25000 Ft...
themasterhealer: Majd csinalunk SD-szervert :D
gutika: Létezik MicroSD méretben is. Én az árára volnék kíváncsi!! Ha a végén kiderül felesleg ve [...]
Mind a 5 komment
Hogyan NE csókolózz, avagy tanácsok fiatal kakasoknak és már régen a szemétdombon terpeszkedő tyúkvadászoknak :D
12549 5 10 Izé
elizazolnai: én jót nevettem főleg a nyitott szemesnél...:)
go-free: nem túl ízléses... :D a csaj aranyos, bár a nevetése kissé baljós... :P
focuskoma: Erről eszembe jutott az első barátnőmmel az első csók. :) Elég félénk voltam, és nem merte [...]
Mind a 10 komment
Vigyázzunk a csúszós utakon! Ha lehet, inkább vegyük fel a fókamozgást... ;)

+bonus videó: Kaposvár, Madár utca, 2010. január 5.

+ 2. bonus videó: egy kis szánkózás Lengyelországban.
17382 3 39 Izé
plantek: Hejjj ketten is megjárták a hadak útját:D azért az első majdnem kikerülte a taxicskát:)))
bungle: Egy kis szánkózás Lengyelországban: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_ [...]
Greg46: Gondolom annyit hogy ejnye bejnye... Azt kéne hogy büntessen a rendőr a nyári gumiért... nove [...]
Mind a 39 komment
Slota szerint Magyarország Szlovákia lerohanására készül

"Lassanként harcképtelenné válik a szlovák hadsereg, Magyarországon viszont olyan gyakorlatot rendeztek, amelynek célja a Dunán való erőszakos átkelés. A Magyar Köztársaság gazdasági téren katasztrofális helyzetben van. Ha nem vettek volna fel hitelt a Nemzetközi Valatualaptól, már csődbe jutottak volna."
6452 2 115 Izé
Purple: http://www.youtube.com/watch?v=wT--THsRmSs :DDD (ez mehetett volna Nas indítványozására a mási [...]
I. C. Wiener: "Kérem, küldje el Szlovákia történelmét egy SMS-ben..." :)
kotta: Kaptam. "Tetszett" :-) http://kep.ivpicture.hu/508568.N.jpg
Mind a 115 komment
Nem "kispályás" kosárra dobások jól. :)
1363 0 0 Sport Izé
5 frizura 5 perc alatt
1523 0 1 Pink Izé
1nessa: Egy fodrasznak lehet 5 perc....de nekem tuti nem.:/
Csúúúnya, csúnya rossz kutyus...
10466 4 14 Izé
közlegény: Most végre kimutathatja a szeretetét.
RockSolid: Nem, csak a személyiét kereste, hogy lássa nagykorú vagy sem. Mert ha nem, akkor csak orál! XD
Nusihusi: Mit turkált a nadrágzsebében?:o Lopni akart tőle;)
Mind a 14 komment
Szerintem már mindenki látta azt a t-mobile reklámot, amelyben ezt a gyönyörű számot hallhatjuk, igaz csak 2 versszakkal.
1074 1 1 Zene Izé
go-free: nemtom hogy ki ez a csaj, de a hangja hallatán beleszerettem! :)
Berlin Calling

Paul Kalkbrenner - Sky And Sand
1196 1 9 Zene Izé
Daddy: Nem akarok ismét Pault posztolni, ezért linkelem ide egy nem annyira ismert, de annál jobb muzsik [...]
Daddy: Német, drogos Dj-s , de jó ! :)
go-free: ;)
Mind a 9 komment
Hát ez elakadt rendesen...

(Még szerencse, hogy volt a közelben segítség. ;))
12875 7 20 Izé
AVIREX: nekem csak a video felénél kezdett gyanús lenni a dolog xD
focuskoma: A posztképet látva egyből tudtam, hogy nem igazi.
bandee1219: De hangszóróból vagy motorból? Mert elég nagygépes hangja van.
Mind a 20 komment
Sok a hülye télen...
1001 0 1 Sport Izé
Balázs: ez gáz XD
Mai napi találós kérdésünk: mi a f*sz ez? :D
16838 3 53 Izé
Dantra: fujbazmeg
ssee: te vagy a Quarren XDXDXD
varazs: Hàt ez valami undormàny, majd elhànytam magam...
Mind a 53 komment
Karácsonyfa rakéta üzemmódban. :)

Nálunk még csak a bomba üzemmódot ismerik. ;)
5790 1 2 Izé
Nusihusi: Azt hittem, hogy tűzijátékot csinálnak;)
D3T0X93: Úgy viccesebb lett vvolna, ha fel van díszítve :D
A tökéletes nő (?) ;)

Ti kiknek mely tulajdonságait kereszteznétek, hogy egy tökéletes nőt kapjatok? ;)
27016 5 36 Izé
eol: Ez a Bene Gesserit titkos mappájából van?
Nas: Nem akarlak idegesíteni, de a kiindulási sorban van jó néhány félvér lány... :)
AVIREX: faji diszkrimináció van öcsi,én mondjuk helyeslem,hogy nincsenek fekák hehe [[: Látod a postk [...]
Mind a 36 komment
Az ausztrál banda bemutatkozó albumáról egy fülbemászó mestermű.
876 2 4 Zene Izé
jozyka: xDD
pawee: ja, felénk is sokkal kisebbek vannak :D:D
vöri: igeeeen :D hatalmas ez a légy :D:D
Mind a 4 komment
AR.Drone iPhone helikopter. Ez a játék bizony nem gyerekjáték, katonai kém cuccot mindenkinek! :)
3251 2 2 Tech Izé
Bulo: el lennék vele egy darabig :)
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=o5tvX61X2A4
She's Out of My League (Túl jó nő a csajom)


Ismeritek a 10-es pontozást? Hogyne ismernétek!! ;)

Szóval Kirk, egy 5-ös srác, biztonsági őr, és nem túl sármos, míg Molly egy 10-es csaj. Ő sikeres, gyönyörű, okos, és jó a humorérzéke. A legmeglepőbb, hogy összejön Kirkel, amit senkise ért, hogy történhetett. Még Kirk se.

Ahogy látom ez a vígjáték leginkább arra épít, hogy az átlag nézők, minél jobban bele tudják képzelni magukat a főhős karakter helyébe. Ez nem is rossz dolog, sőt. Ettől csak élvezhetőbb lesz a vígjáték. Persze csak akkor, ha vicces is lesz. Haverokkal, mindenféleképpen nézős kategória.

Imdb | Hivatalos honlap (Ahol megtudhatjátok, hogy ti hányasak vagytok. :))
1237 1 2 Film Izé
snake6: jojez .-)
tutituti: hát én ötös vagyok.:) film meg majd megnézős lesz.
Biztos "kristálytisztán" szól. :)
1386 0 1 Tech Izé
go-free: azért jó, hogy átlátszó, mert így lehet látni benne a hangot! :D
Skhizein

Miután Henry egy 150 tonnás meteorral kerül közeli kapcsolatba (értsd: eltalálja), azt veszi észre – azon túl, hogy életben maradt – hogy valamilyen módon elszakadt testétől, és 91 centire él önmagától.

Imdb | Előzetes
978 1 0 Film Izé
Most, hogy az Avatar is átlépte a bűvös 1 milliárd dolláros bevételi határt, nézzük meg, hogy is kell ilyen sikeres filmet csinálni
1059 1 2 Film Izé
kovacslacka: Az tényleg jó poén. :D
Erunder: Az 5-ösön és a 6-oson marha nagyot röhögtem. Don't Squander Your Budget On Stars... Except John [...]
Halálkeringő

Egy lecsúszott drogos, terhes, alkesz rendőrnőt meglátogat a nem túlzottan kedvelt ex-nyomozó apja. A látogatás ürügye a lánya harmincadik születésnapja. Az apa rövid idő alatt rájön, hogy Elza valami sötét titkot rejteget.

A filmet sok helyen tévesen drámának titulálják. Talán azok, akik hivatalosan is filmkritikusként dolgoznak, nem láttak még thrillert? Lehet, hogy nem gondoltak arra, hogy valaha is minőségi thrillert fognak készíteni a magyar filmiparban, és e miatt meg se fordult a fejükben, hogy ez esetleg nem dráma?

Az igen erős előzetes után én azt mondanám, hogy ez mégis végre sikerült. Jó szereplő gárdával, nem elbutított, és a média által megrontott készítőkkel ez igenis sikerült. Így tovább srácok, és sok szerencsét a filmhez!!

Imdb
4120 3 35 Izé
Erunder: Nem kell, hogy ez, illet az ezt követő legyen az utolsó hozzászólásod ebben a témában. Igaz [...]
imhouse: Megszegem a szavam, de ezt még leírom: értelmes emberekkel szeretek vitatkozni. Meggyőzhető is [...]
imhouse: Szépen utána jártál a dolgoknak. De nem elég alaposan. :D Előre kijelentem: a témára vonatko [...]
Mind a 35 komment
Halálkeringő

Egy lecsúszott drogos, terhes, alkesz rendőrnőt meglátogat a nem túlzottan kedvelt ex-nyomozó apja. A látogatás ürügye a lánya harmincadik születésnapja. Az apa rövid idő alatt rájön, hogy Elza valami sötét titkot rejteget.

A filmet sok helyen tévesen drámának titulálják. Talán azok, akik hivatalosan is filmkritikusként dolgoznak, nem láttak még thrillert? Lehet, hogy nem gondoltak arra, hogy valaha is minőségi thrillert fognak készíteni a magyar filmiparban, és e miatt meg se fordult a fejükben, hogy ez esetleg nem dráma?

Az igen erős előzetes után én azt mondanám, hogy ez mégis végre sikerült. Jó szereplő gárdával, nem elbutított, és a média által megrontott készítőkkel ez igenis sikerült. Így tovább srácok, és sok szerencsét a filmhez!!

Imdb
3994 1 8 Film Izé
M.Andreas: Tegnap este adták m1-en. Igényes film, bár a végén nem tiszta, miért céloztak egymásra hárm [...]
kasy: Kedves Toffy! Én maximálisan megértem az általad leírt dolgokat, sőt tisztában vagyok vele. I [...]
Erunder: Külföldi filmek közül van jó pár, amiknek eszméletlenül jó plakátjai vannak. (Megjegyezné [...]
Mind a 8 komment
Alma, alma, almácska...
5527 6 15 Izé
DeeT: megcsináltuk a film újragondolását zenei aláfestéssel http://www.youtube.com/watch?v=lquouyZhR [...]
Erunder: Melyiket? És egyikre se tudom a választ. Vagy ez most valami poén akart lenni, amit nem értettem [...]
Laci: De ki tervezte a homlokzatot, csak nem Gaudi? íme egy hasonló alkotása: http://cache.virtualtouri [...]
Mind a 15 komment
Mona Lisa 3604 csésze kávéból kirakva
3815 5 7 Izé
bandee1219: http://3.bp.blogspot.com/_xzBtvTzwi5Q/SaX8yrr9d5I/AAAAAAAABa0/DuKnnHNgjfc/s1600-h/image1jpg-500x500. [...]
Nusihusi: Jó ötlet:) Elsőre azt hittem, hogy festékes vödrökből áll:)
Mr.T.: Kapcsolódó post :) http://sport.ize.hu/comments.php?post_id=2924
Mind a 7 komment
Alma, alma, almácska...
6030 3 1 Film Izé
Madarinfluenza: Ez ennyi? :D Hát igen tragikus aztán, ha belegondol az ember, hogy azok a nevek mindegyike ott a f [...]
Káprázatos matematikai alakzatokat fedeztek fel
9014 7 47 Izé
sahinel: ) ez nem is gond. Sok ember ezek álltal jön rá hogy van másféle gondolkodás, és vannak akikne [...]
I. C. Wiener: A kettőnk véleménye - ha létezne ilyen - kioltaná egymást :)
sahinel: http://www.ted.com/ Itt lehet pár érdekes gondolatot hallani miért is nem rossz ha nem sulykolj [...]
Mind a 47 komment
Víz(alatt)ibicikli :)

Egy orosz cég piacra dobta az emberi erővel, bicikli pedállal hajtható hobbi tengeralattjárót. 70 ezer dollárért kapható és 30 méteres mélységig lehet vele merülni. Ez bőven elég például a korall-zátonyok színpompás élővilágának tanulmányozásához.

Még több kép itt.
3333 2 4 Izé
AVIREX: nekem már az érdekes,hogy az ember a vízben alapból kinyitja a szemét [: (én még nem pró [...]
Purple: én belemenni se merek :DDD vagy ha még is megtörténik a csoda, akkor félek benne :D
Erunder: Én mindig is szerettem volna tudni, hogy mi van a Balaton vizében. Csak sose tudtam annyira bemenn [...]
Mind a 4 komment
A szépség igenis mérhető

Kanadai tudósok megfejtették a szépség titkát.
1381 0 2 Pink Izé
Katcz: Az arány 36/46 vagy 36/49? Most honnan tudjam mi a szép?
spider86: ja és többfajta szépség is van... a hölgyek a posztképen inkább csinos szépségek... vagy cs [...]
Régebbi postok...