REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ismered Hugyecz László építész munkáit?

Ha nem, az se gáz. Ugyanis Kínában híresebb volt, mint nálunk, csak ott úgy hívták, hogy Hudec
1734 0 0 Izé
Vannak azért értelmes épületek is Ázsiában

Mint például ez az ökofelhőkarcoló, ami megtisztíthatja Hongkong levegőjét.
1165 0 0 Izé
A számítógépes alaplapok alapból úgy néznek ki mint egy város, de ez a srác rátett még egy lapáttal
1637 0 1 Izé
winampista: parádés :)
A Honda összehozott egy Gamert és egy igazi versenyzőt, hogy összemérjék tudásukat
2668 0 2 Izé
mun: Nagyon hitelesnek néz ki. Miután feltették az AR kijelzőt, nyilván a ghost autónak mindig elő [...]
vadonka: Fair küzdelem... A kocsiban ülő ki van téve a G erőknek, lehet félelemérzete, változhat a re [...]
Pont nem a mi kis Falunk Matyiját alakító sráctól vártunk volna egy ilyen komoly rapbe ágyazott társadalomkritikát
2857 0 4 Izé
Ravennë: https://youtu.be/yfR4dzjGKJs Megjegyzés: címkékbe "mikisfalunk matyi" mellé talán érdemes len [...]
kupaklevalaszto: Szerintem meg eléggé képben van... :)
Nebel: Baromi gagyi. Előző hozzászóláshoz csatlakozva, tipikusan olyan mikor egy amatőr, rappelni nem [...]
Mind a 4 komment
Ha már unod a C vitamint és a Magnéziumot, itt a koktél pezsgőtabletta
1928 0 1 Izé
akicker: Lehet, hogy én vagyok ekkora béna, de én nem csak a hivatkozott oldal összes linkjét kattintott [...]
A park bizonyos ösvényeihez kérjük vegyen búvármaszkot!
1798 0 0 Izé
Fából vaskarika, vagyis izé... felhőkarcoló Japánban
1439 0 2 Izé
AtiBoa: Ehez mar repulegep sem kell, hogy osszedoljon egy tuzben. Eleg egy rovidzarlat es oda az egesz. Tova [...]
Neo: Csak én érzem, hogy Japánban komoly gondok vannak környezettudatos gondolkodással?! Úgy képze [...]
Ez van ha a hülyék koncetrációja meghaladja az átlagot
3371 0 0 Izé
A NatGeo bevezet a japán szexhotelek világába
3445 0 0 Izé
Vannak emberek, akiknek nagyon nem kéne házibarkácsolni

Mert ha a hülyeség fájna... nos nekik lehet fog is.
3154 0 3 Izé
Jaca: Végül is, csak kivágod elölről a sárga, meg hátulról a barna csíkot, és kész is :)
VanZant: Hasznos holmik. ;) :D
SEszter: Az alsógatyásban az a poén, hogy előtte láttam a facebookon egy videóban, csak ott úgy adták [...]
Értem én, hogy holttér, de itt akkor is a teherautó sofőr volt a paraszt
3232 0 0 Izé
Kukkants be a világ legrégebbi éttermébe!
1564 0 0 Izé
Akkor és most összekeverve

Claudio Notturni a második világháborús és a napjainkban látható Olaszországot mosta össze.
2491 0 0 Izé
A karma egy ribi
3798 0 7 Izé
mun: Amúgy amikor megkezdte a kanyarodást, akkor még nem volt abban a sávban az autó... ésatöbbié [...]
Ravennë: Először hang nélkül néztem meg a videót, és nem értettem miről beszéltek... majd rájötte [...]
Csádi: Egyetértek. Nem az első ilyen, és nem értem, hogy mit keres ezen az oldalon. Szar videó csak b [...]
Mind a 7 komment
55 dolcsiért meg is veheted a világ legkissebb Game Boy-át
729 0 0 Izé
Nem minden hős visel köpenyt

De a haverjai insta kaja képeit elrontó csávó tényleg egy igazi hős.
4663 0 5 Izé
Csádi: Volt ilyen. "kaki.hu". Már nem üzemel. Vicces volt szerintem. Leírás volt minden kaki képéhez, [...]
Gábor-79: Elmebeteg társadalom. "Kérek egy másikat, mert nem tudtam lefotózni"
mun: De a telefonját nem bírja normális szögben tartani a degeneráltja.
Mind a 5 komment
Íme egy ember a jövőből

Vagy egy elmegyógyintézetből, ki tudja.
4203 0 0 Izé
Van még mit tanulnia a robiknak, ha olimpikonok akarnak lenni
1295 0 0 Izé
Világító snowboard?

Hogy mindenki tisztán láthassa, ha zakózol egy nagyot.
1515 0 0 Izé
Ilyen volt, de szomorú, hogy milyen lett

A történetben a legszebb, hogy az intézkedő tulajnak a bíróság döntése szerint 1,7 milliárd forintnyi büntetést kell fizetnie 27 művésznek.
4792 0 0 Izé
Va valami különleges ebben az insta csajban

Mégpedig az, hogy nem létezik, ugyanis Sousa valójában csak egy kód.
3676 0 3 Izé
a janek: Nektek sem sikerült kiverni ?
mun: Nem értem ezt a posztot. Kapitány?
Nebel: Már a magyarázat olvasása nélkül írni akartam, nagyon látszik rajta, hogy render.
Celebek és a választások

Igen, ők is szavazhatnak, sajnos.
2412 0 1 Izé
vadonka: Ha őszinte akarok lenni valahol igazuk van. Lejátszott meccs, hogy a fidesz nyeri meg. Igazából [...]
A szád is tátva marad az év legszebb víz alatti fotóitól
1790 0 0 Izé
Az önbizalom csodákra képes, a hülyeség mindenre :)
4626 0 0 Izé
Önműködő autókkal versenyeztek a Műegyetem hallgatói
987 0 0 Tech Izé
Az Urban Go olyan, mintha a szabadulós játékokat ötvözték volna a kincskereséssel
2011 0 0 Izé
Ez már majdnem varázslat
2154 0 3 Izé
Pussytreehorse: Akkor igy mar tenyleg majdnem varazslat.
Erunder: Amit linkeltél egy román csávó munkája, ez pedig egy magyaré.
Pussytreehorse: http://www.ize.hu/ize/post/68363 Mar volt,raadasul joval igenyesebb kivitelben.Neha nem artana a re [...]
Kíváncsi vagy hogy néz ki belülről az Apple 85 ezer forintos személyi asszisztense?
3706 0 1 Izé
vadonka: Egyértelműen nem arra van kitalálva, hogy javítható ha gariba visszaviszik. Ez max cserés lehe [...]
Megmártóznál egy múzeumban?
1293 0 0 Izé
Kedves oroszok, sose változzatok meg!
2984 0 0 Izé
Egy ilyen kertvárosi anyukás kocsiból ezt nem néztem volna ki
3728 0 1 Izé
akicker: Anyukás?? Azért, mert Kia? Vagy mert nagy a csomagtartója? Vagy mert nem egy piros sport Ferrari, [...]
Senki nem szurkol olyan spontán mint az Észak Koreai 28. drukkolói század

Amúgy itt ragadnám meg az alkalmat, hogy megköszönjem, hogy megosztjátok a videóimat. Jól esik, szóval köszi :) (Szívesen! Erunder :) )
3904 0 1 Izé
Jaca: Ezdeszar
Sci-fi filmek hangeffektjének is elmenne a vékony jégen való korcsájázás hangja
3806 0 7 Izé
Lawrence: "Jégrétek" ? :D Hát azok lehet úgy viselkednek, de a JÉGRÉTEG nem! Tökéletesen látszik a vi [...]
Gud: Apetor-nak is vannak videói, ahol hasonlóan hullámzik alatta a jég: https://youtu.be/S1Q2jwEX11U [...]
VanZant: Én nem tudom te mit néztél, de látszik, ahogy szinte hullámzik a jég a hapsi alatt. 1:23-nál, [...]
Mind a 7 komment
Egyes kocsikat (idiótákat) valamiért nagyon vonzanak a vizek
2473 0 0 Izé
Ez már valami kőkemény szürrealizmus
4081 0 2 Izé
Dmckayals: És ha rossz jegyet kap, nem mehet el a saját fellépésére? :D
vadonka: Amúgy maga a csaj nem mond buta dolgokat látja, hogy nem sztár csak most felkapták, stb. Kérdé [...]
Így szedték darabokra Philadelphiát a Philadelphia drukkerek a Super Bowl után :)
1258 0 0 Izé
BMW-vel teherkocsit borítani ér?

Ha nem az se baj, ő megcsinálta.
4697 0 1 Izé
qpci: De legalább megállt. Aztán lehet, hogy ment is tovább. Az már nem derült ki.
Dr. Thomas Deuel zenévé varázsolta az agyhullámokat
1317 0 0 Izé
Will Smith valami zseniálisan parodizálja ki fia béna klipjét
5064 0 3 Izé
Jaca: Hát, ha máshogy nem lehet meggyőzni a gyereket, hogy nem megy neki...
Gábor-79: Milyen zseniális szülői húzás. Alázzuk a gyereket a világ előtt... :D
drgore: Csinált egy kis ingyen reklámot a fiának. Elnézve a gyereket az is csak az apja hírnevéből fo [...]
Régebbi postok...