REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
ABC's of Death 2.5

A 2012-es iszonyatosan beteg horrorfilm folytatása.
1582 0 0 Izé
Szupercuki az apukájára féltékeny baba
2279 0 2 Izé
ixub000: Dehogy nincs, ilyenek. :) Az enyémek is ezt csinálják a kisebb most nem hagyta, hogy simogassam a [...]
Mataccs: Még itt nincs féltékenység, csak szegény csöppség nem tud mit kezdeni a helyzettel.
Még hogy a lányok nem pukiznak!
3148 0 3 Izé
skad03: "Every thermal footage is authentic, only farts are edited digitally."
sapkabarna: Kár, hogy igazából nem látni így. Ezt a "poént" már a FLIR-es CAT mobilnál is elsütötték. [...]
Dmckayals: Ugyan már! ezeken a videókon is egyértelműen látszik, hogy szivárvány lesz belőle! :D
Bruno Mukulu futóversenynek nézte a ketrecharcot, le is fújta a meccset a bíró
613 0 0 Sport Izé
Vibrátor verseny

Elég biztos, hogy ez a nap legelmebetegebb videója.
2241 0 0 Izé
Íme a világ legkisebb okos telefonja

Még az ára is barátságos. 35 dollár, ami úgy egy tizes.
611 0 0 Tech Izé
Ezt még nézni is fájdalmas!
2091 0 2 Izé
xxxroflmaoxxx: Ezek az arcok sosem voltak normalisak. https://youtu.be/rlgfdTm7c1I
lilaflexninja: Nekem elég a posztkép, meg sem merem nézni.
Az orvos azt mondta, hogy csak napi egy pohár bort ihatok
1112 0 1 Izé
hawkeye: Szeretni fogják a nők, akik betegesen irtóznak az orális kontaktusról.... :)
A Titanfall 2: Become One előzetese eszmáletlenül hangulatos lett
443 0 0 Tech Izé
Útmutató külföldieknek, hogy kell viselkedni a Széchenyi fürdő buliján
2307 0 0 Izé
Így látnak a színvakok
2640 0 0 Izé
Okos bölcső, ami a síró csecsemőt is álomba ringatja
1054 0 0 Izé
Japánban megválasztották 2016 legszebb mellét
5474 0 6 Izé
twitteringbeard: A vizes polót még nem találták fel a távolkeleten? Mondjuk annyira nem tragédia, nálunk eleve [...]
hawkeye: Á, ez már vasárnap fenn volt, kissé avas... Habár egy újszülöttnek.... :)
lilaflexninja: Kellemes videó ez így hétfőn reggel. Az se baj, ha takarva vannak.
Mind a 6 komment
Lamborghini bringa

Nincs ennél menőbb bicaj a világon!
2467 0 2 Izé
Sztumi: Itt ezerszer különb "tervek" születtek és valósultak meg. http://ize.hu/index.php?search=rajz+ [...]
fatproduction: Na ne túlozzunk :D A formatervező rosszat álmodott, és ez lett belőle. Alapvető hibákat köv [...]
Blink-182 - She's Out Of Her Mind

A Blink-182 újraforgatta a What's My Age Again című számukhoz készült klipjüket, csak ezúttal csajokkal.
1134 0 0 Zene Izé
Bevezetés a sajtóetikettbe Kósa Lajossal
2115 0 4 Izé
Jaca: Épp csak érintőlegesen foglalkozok ezekkel a politikus féle "emberekkel", de szerintem igaza van [...]
cila: Nem tudom miért, csak a hang jött be. Nekem más a véleményem a hallottak alapján. Van úgy-e [...]
szemantikus: Ez a pökhendi, arrogáns, kioktató stílus úgy látszik alapkövetelmény ennél a bandánál. Na [...]
Mind a 4 komment
Ha Észak-Koreában lennék bezárva, lehet én is láncdohányos lennék
1317 0 0 Izé
Dr. Strange-t nem a legjobb ötlet egy szülinapi bulira bűvésznek elhívni
2394 0 0 Izé
Kigyulladt plüssmetró

A linken egy rövid kérdőív található, amin a plüss járművekről érdeklődnek. A kérdőív abban segít, hogy eltudják dönteni, melyik gyártásával kezdjék a munkát.
1344 0 1 Izé
szemantikus: Ha javasolhatom, a Várkert legót lehetne gyártani. Akárhányszor összerakod, hirtelen megjelenn [...]
Egy nyilatkozat, aminek az MTK szurkolók nagyon fognak örülni
542 0 0 Sport Izé
Maláj mellrák vizsgálatos büntizé
2505 0 2 Izé
Sanci78: Minden este alaposan megvizsgálnám a kis csajt nehogy baj legyen.
drgore: Ha lenémítom úgy egész faja.
Hattyú nyak szelfi bot
1137 0 0 Izé
1967-ben ez még tök normális volt egy Dán filmben
1831 0 1 Izé
lilaflexninja: Régen minden jobb volt!
As They Continue To Fall

A Redditen találkozott a Doctror Strange forgatókönyvírójával a ReCKoNeR_ nevű felhasználó, akinek írt egy rövid forgatókönyvet, amit a srác megrendezhetett. Ez született belőle.

A bukott angyalokra vadászó ügynök történetét akár egy egész etét filmben is szívesen látnánk.
1036 0 0 Film Izé
Mentális betegségek grafikákon
3042 0 0 Art Izé
A galaxis őrzői 2

A nyúlfarknyi előzetesből még nem sok derül  ki, de már valós jelenetek vannak benne, és a film hangulatát tökéletesen átadja
793 0 0 Film Izé
Nincs olyan dolog, amit ne lehetne sörnyitásra használni
1326 0 1 Izé
nandras01: ezt magyarul úgy mondják, hogy "valami vagy pina, vagy sörnyitó"
Coyote Peterson ezúttal egy pókdarázzsal (igen, van ilyen) csípteti meg magát
3427 0 2 Izé
kukulkan: Magyarul útonálló darazsaknak hívják őket.
justil: Mindenki úgy hülye, ahogy tud :)
Az MIT tudósai megoldhatják a világ energiagondját

A világon először olyan fúziót kreáltak, ami több energiát termel, mint amennyit beleölnek.
629 0 0 Tech Izé
Így lehet sörben filmet előhívni
423 0 0 Art Izé
2 percnyi, néhol meredek, bringázás New Yorkban
1878 0 8 Izé
tjunior: Kezdjük ott hogy nincs bukó a fején. Cikázzon csak nyugodtan így a kocsik meg a gyalogosok köz [...]
gyocska: Ja, úgy akkor értem. Azt hittem meredek alatt veszélyeset értünk. Akkor nálad a meredek=köcs [...]
lilaflexninja: Hát én nem annyira vagyok oda a bringásokért, de ebben én semmi különöset nem találtam. Kö [...]
Mind a 8 komment
Hogyan lett a Tom Hanks nyilatkozatát szenzációhajhászan elferdítő Bors cikkéből fideszes-kormányzati sajtókampány
1848 0 4 Izé
lilaflexninja: Valószínű, hogy Tom Hanks sem Józsefváros bugyraira, vagy Kőbánya külsőre értette, ahogy [...]
hawkeye: "Azért én még azzal is vitatkoznék, hogy az amerikai városokban nem kacarásznak, sétálnak a [...]
lilaflexninja: Azért én még azzal is vitatkoznék, hogy az amerikai városokban nem kacarásznak, sétálnak a l [...]
Mind a 4 komment
Bébi úr

Az érkező kistesó témáját dolgozza fel a vicces rajzfilm, egy kis csavarral.
530 0 0 Film Izé
Baromi erős társadalmi üzenet, beteg gyerekekről
1032 0 0 Izé
Tartsd a szemed a labdán fiam!
3055 0 2 Izé
közlegény: hasonló poénra számítottam, hogy kigolyózza a maestrót :)
Hantaboy: Szófogadó gyermek. Még jó, hogy nem apuka "labdáin" gyakorolt :D
Ideges vagy?

Igyál egy kis „Nyugodj le a picsába teát„.
1681 0 0 Izé
Laserpope

Ha bejön a zs kategória, ezt imádni fogod.
712 0 1 Film Izé
lilaflexninja: Na de, ha ezt a négy percet látta az ember, már mindent látott.
Origami lámpák
620 0 0 Art Izé
A világ legdrágább chipse

75 $ (20 000 HUF) egy doboz, amiben ÖT darab burgonyaszirom van.
2903 0 11 Izé
lilaflexninja: Meg kellett néznem, mi az a lédig. Még sose hallottam.
cila: A pörkölt szójabab finomabb. Adjatok ilyen dobozokat nekem s én elkészítem. Ham-szója
hawkeye: :) Szerinted lédigben is árulják...?
Mind a 11 komment
Dubajban ismét fel akarják húzni a világ legmagasabb épületét

Eddig is ők birtokolhatták a címet, hogy náluk van a legmagasabb épület, de most építenek egy 100 méterrel magasabbat.
1483 0 8 Izé
cila: Szép, nem szép? Voltam már egy "csupán" 8 emeletes hotelben ahol megszűnt 3 napra az áramszolg [...]
lilaflexninja: Szerintem szép, főleg annak a fényében, hogy a "nyugati" világban meg szinte csak szarok épül [...]
cila: Valódi szépérzéke, stílusa, például az üres zsebű József Attilának volt. Nem tudott elmen [...]
Mind a 8 komment
Régebbi postok...