REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Az MDF előrukkolt a képviselőjelöltjeivel. Hogy is fogalmazzak... egyik sem járt be a retorika órákra. :D
8069 1 60 Izé
plantek: toollal értek egyet:) Szerintem egy előrehozott választás után u.ez történt volna... teljesen [...]
gigo: Retorika óra... Hol vannak ezek attól a szinttől??? Folyékonyan olvasni nem tudnak. Szinte bizto [...]
brandboy: Nem tőlem kéne tudnod, de semmilyen iskolai végzettség nem kell, ahhoz, hogy valaki választhat [...]
Mind a 60 komment
Artur Celes állati jó fotói
5146 10 7 Izé
Chartreuse: Ah .. Artur "Bullter" Celes képeit már régóta figyelemmel követem, nagyon jók! :)
Nas: Óóó, hajajj...gyönyörűek tudnak lenni. :)
Tiamat#: Szép képek
Mind a 7 komment
Artur Celes állati jó fotói
6299 2 0 Art Izé
Sonic Youth - I Dreamed I Dream

A New York-i Sonic Youth 1982-es depütáló lemeze az alternatív zene egyik jelentős mérföldkövének számit. Az addig csak a Joy Division-re jellemző stílust nem csak hogy átvették, de tovább is fejlesztették egy következő szintre, ami szerény véleményem szerint a zene egyik legmagasabb fokozata. A banda azota is fennáll, minden albumuk egy-egy merőben más arcát mutatja az együttesnek. A Sonic Youth - de főleg Kim Gordon baszus gitáros - egyik első mentora volt a fiatal Kurt Cobain-nek.

Az albumon ennek a számnak megtalálható az instrumentális verziója is, keményebb baszusokkal, ami ezáltal még jobb mint ez a verzió. Eredendően azt akartam posztolni, de az nincs fent sem YouTube-on, sem máshol...
689 1 0 Zene Izé
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim átlagos 23 éves srác: egy rockbandában zenélget, sűrűn cserélgeti munkahelyeit, és egy kedves főiskolás lánnyal randizik. Minden tökéletes az életében egészen addig, míg egy észbontóan gyönyörű rolleres futárlány, akit Ramona Flowers-nek hívnak be nem toppan az életébe. A lány forgószélként ragadja magával hősünk szívét, ám mielőtt beteljesedne szerelmük, Scottnak meg kell küzdenie a lány hét ördögi ex barátjával.

Az Amerikában igen népszerű képregény alapján készül a film.

Előzetes sajnos még nincs, csak az oldalukon megtalálható színfalak mögötti felvétel.

Imdb
1232 0 0 Film Izé
"És mégis mozog a Föld."
7252 1 14 Izé
focuskoma: 0:33 - inkridíííbül :D
Zorro: Hogy volt a gyerekvers? "Egy hegy megy..." :D
plantek: Nem semmi... Én igazából kihasználnám, vinnék pár nőt és kicsit meglocsolnám a fődet oszt [...]
Mind a 14 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a pipabékák (Pipa spp.), amelyeknél sajátos ivadékgondozás alakult ki az evolúció során: a megtermékenyített peték a nőstény hátára kerülve fokozatosan beágyazódnak a megduzzadó bőrbe, ahol aztán annak védelmében néhány hét leforgása alatt ki is kelnek, majd át is alakulnak az ebihalak, hogy aztán már apró békaként fúrják ki magukat anyjuk bőréből és kezdjenek önálló életet.

Az ivadékgondozásnak ez a különleges módja egyébként nem egyedi jelenség a békák körében, a pipabékákhoz hasonló - már-már az emlősök méhlepényével analóg - háti költőtáskában hordják ki ivadékaikat pl. a tasakos békák (Gastrotheca spp.) is, sőt még náluk is extrémebb módon járnak el az orrosbékák (Rhinoderma spp.), ill. a gyomorköltő békák (Rheobatrachus spp.), előbbiek hímjei ugyanis a hanghólyagjukba, utóbbiak nőstényei pedig (nevüknek megfelelően) a gyomrukba juttatják a petéket, és ott költik ki őket, ill. őrzik az utódokat míg azok teljesen ki nem fejlődnek.
5393 6 26 Izé
Noki: A videóba belenézv nekem szééttépni lenne kedvem mnt egy rongydarabot... :D
Kathy: Olyan ingerenciám van kinyomkodni a hátát......:D
plantek: Jézusom mi a szarért etted meg? O.o (bocs bolond estém vanXD)
Mind a 26 komment
Ross Brown fotói
12756 6 4 Izé
bungle: Nem voltak felkészülve egy ilyen Izés "rohamra". ;) Majd később biztos helyre áll, akit érdek [...]
eol: Azt hiszem az izé szép kis forgalmat generált az oldalnak. Jelenleg csak ennyit látok a weboldal [...]
hgabi00: Ez így nem teljesen igaz. Mivel nem más képeit manipulálja, így fotográfer ÉS fotosápper. De [...]
Mind a 4 komment
Ross Brown fotói
14002 1 0 Art Izé
Kicsit sok volt a fordulat. ;)
8213 3 7 Izé
Tooni: Összefüggés lehet a semmibe eltűnő fél pár zoknik, az alsóneműk és a netre felkerülő vid [...]
dsi: mindig is érdekelt, hogy az ilyen videók végül hogy kerülnek fel a netre? :DD
plantek: Szarakszik a hifijével, ronda mint a bűn és még bele is csavarodik a függönybe, hogy aztán ma [...]
Mind a 7 komment
Még nincsenek tíz naposak,
de alvásban aranyosak.
8406 5 9 Izé
Nas: Na, ez az, ez a jó szó rá. :)
Norci: Giccs, szerintem legalábbis.
Nusihusi: Nagyon aranyosak, a postszöveg is jó:)
Mind a 9 komment
Get Out

Gery-nek nagy félelme, hogy átmenjen az ajtón, orvosa pedig ezt a fóbiáját próbálja meg orvosolni.

Az animáció végén nekem leesett az állam, nem is gondoltam előtte erre a párhuzamra.
2658 4 10 Film Izé
bungle: "Az állam én vagyok." (Jáksó) ;) Egyébként tényleg nem vagy (vagy "vol"? :)) nyelvtan zseni, [...]
Erunder: Nem, ezt két l-el írják helyesen. Utána néztem. Bungle már egy csomószor leszúrt, ezért wor [...]
GeryGTK: Hát így, h írtad, h leesett az álad valahogy sejtettem, h ez lesz a vége. Ja és nem vok nyelvt [...]
Mind a 10 komment
Hogyan vadásznak az eszkimók? ;)
9735 7 17 Izé
kacsika: Rohadt jó nekem nagyon tetszik :D
Nusihusi: XD Ez nagyon gusztustalan!XD
Noncsi20: Ez mekkora :D
Mind a 17 komment
Batman golfautója, avagy az A-TAC, a Flybo páncélozott változata.

Magyar cikk itt.

Mivel elektromos, szerintem inkább az ökoterroristák fogják venni. :)
3118 0 7 Autó Izé
Nusihusi: Meglehetősen furán néz ki:I Ha az utcán ilyet meglátnékXD
Tooni: Ha tönkremenne, ebből egy rolleren katapultálna a Batman :)
Karesz52: Nyáron jó meleg lesz benne ;)
Mind a 7 komment
Batman golfautója, avagy az A-TAC, a Flybo páncélozott változata.

Magyar cikk itt.

Mivel elektromos, szerintem inkább az ökoterroristák fogják venni. :)
3261 1 7 Izé
Nusihusi: Meglehetősen furán néz ki:I Ha az utcán ilyet meglátnékXD
Tooni: Ha tönkremenne, ebből egy rolleren katapultálna a Batman :)
Karesz52: Nyáron jó meleg lesz benne ;)
Mind a 7 komment
Amellett, hogy szemrevaló, még jól is síel, ő Lindsey Vonn.

( A téli olimpia "most nem jött össze neki", ugyanis a tegnapi napon a szuperkombinációban, műlesiklás közben bukott és kiesett, de egy aranyéremmel így is büszkélkedhet, amit lesiklásban szerzett.)
1352 0 1 Sport Izé
likol: :D annyira jó ez a post szöveg büszke vagyok Rád::))
Rennie Foster - Devil's Water (Deep Mix)

pure. simple. deep.
1619 0 0 Zene Izé
Harry Fayt fotói
1927 1 0 Art Izé
Így adj le 10 kilót! - Extra hatékony, tartható zsírégető diéta
1294 1 0 Pink Izé
"Ha lefelé zuhansz, próbáld elhibázni a földet..."

Vajon sikerült-e a házi pankrátor sutyeráknak a mutatvány? ;)
11604 4 11 Izé
Schabee: szerintem egy újabb darwin díjas úriember
bungle: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=103070
Voronyezs: Gyalogsági akna kellett volna alá...
Mind a 11 komment
Bombák földjén (The hurt locker)

Az Irakban dolgozó amerikai bombaosztag tagjai talán a világ legveszélyesebb munkáját végzik. Nap mint nap bombákat hatástalanítanak a háborús övezet kellős közepén. Életük azon múlik, hogy sikerül-e a megfelelő zsinórt elvágni idejében, mielőtt valaki felrobbantaná az elrejtett tölteteket.William James (Jeremy Renner) bombaspecialista nem vesz tudomást a halál közelségéről társaitól eltérően, akik egyszerűen csak túl akarják élni a már alig néhány napos küldetést.

A 9 Oscar-díjra jelölt alkotás Magyarországi bemutatója ma van. Lehet menni a mozikba.

IMDb / Trailer
2045 1 7 Film Izé
Mokka: Vicces hogy alkottak egy remek filmet és a címét hagyták utoljára mert akkor még az angol cím [...]
kasy: A feliratot készítők akkor még nem tudhatták, hogy hetek múlva mi lesz az official hun megneve [...]
Mokka: Ez tényleg jó film mondjuk én még akkor láttam amikor még Bombaszakértő volt a magyar címe. [...]
Mind a 7 komment
Moises Levy fotói

Flickr
6494 7 2 Izé
Nusihusi: Jók a képek, a postkép a legjobb:)
bungle: A képen látható Mont-Saint-Michel-ről egy korábbi post: http://www.ize.hu/comments.php?post_id= [...]
Moises Levy fotói

Flickr
5797 1 0 Art Izé
Kidobósdi 1200 játékos részvételével, ami új Guinness rekordnak számít. :)
1685 1 0 Sport Izé
A World Press Photo 2009 győztes fotói
1528 1 0 Art Izé
(Nem annyira) óriáskerék. ;)

Mondjuk legalább áram nem kell hozzá. :)
7316 1 11 Izé
cila: Igazad van és nincs globális felemelkedés, vagy mi a zizé... Egyébként a CD-ről jut eszembe, [...]
varazs: Ja!! :DD
Deddy: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=101772
Mind a 11 komment
Szentpétervár régen és ma
1514 2 2 Art Izé
Grábor: Kedvenc: http://media01.biertijd.com/galleries/biertijd0905/090516_petersburg/BT29.jpg Menő egyéb [...]
bandee1219: Ez nagyon komoly!
A ragyogó mosoly titka
408 0 0 Pink Izé
edIT - Ants

Indie Hip-Hop-nak van pár helyen elkönyvelve, de nem a stílus a lényeg, lágy, laza de mégis iszonyat jó, remélem tetszeni fog! :)
566 0 0 Zene Izé
Igaz a mondás: "Jobb adni, mint kapni..." ;)

Frissítés: "A botrányt az okozta, hogy több szülő is feljelentést tett a roma származású tanárnő agresszív viselkedése miatt, aki állítólag múlt pénteken megütötte egyik kollégáját is." A cikk folytatása...
9845 3 68 Izé
Holopka: hm...fura ezt mondani de ez a nö gyönyörü és nem találtam benne kivetnivalot :D hoppá :D
cila: Büntit kapott a rendőr. A marosmegyei rendőrfőnök elrendelte, hogy 2 azaz két évig, a pofozko [...]
I-Dan: Okosabbak a cigók ám, mint hisszük. Amikor elkezd bőgni a kis dagadék megakarja ütni a rendőr [...]
Mind a 68 komment
Megfejtéseket a kommentbe kérjük... :)
17861 7 35 Izé
unumunu: vagyis, hogy felfedezték a kereket.
unumunu: nemnem :P , ez megihlette az ősembert és feltalálta a lemezt, kifaragta rátette lejátszotta, ma [...]
leep: egy forgó jégdarab!!
Mind a 35 komment
David Maisel fotói
1013 3 0 Art Izé
Forbidden Society - Focus On Violence (VIP)
707 0 0 Zene Izé
Természet ajándéka valentin napra. :)
3133 0 1 Pink Izé
Balázs: a harmadik, bal oldalt, meglepően tökéletes szív forma :)
A szerelem ízei
413 0 0 Pink Izé
A 10 legegészségesebb ital
767 0 4 Pink Izé
CRaPtRaSH: vodka:D
spider86: sörrrrrrr :) jajj már is rohanok a boltba egy kis homoktövis italért... baszki
1nessa: "Ha este nyugodtan akar elaludni, naponta legfeljebb öt csészével igyon."(Kave) Erdekes...:D 5 ka [...]
Mind a 4 komment
Cop Out

Kevin Smith rendezésében szerintem lehet bízni. Már ha csak arra gondolunk, hogy eredetileg a Couple of Dicks címet akarta adni a filmnek, már rájöhetünk, hogy egy állatról van szó. :)

A története az, hogy a két zsaru akik már régóta a New York-i rendőrségen dolgoznak egy ellopott, ritka, és értékes Baseball kártya nyomait követi, amikor egy mániákus gengszternek keresztezik az utait.

Ja és ami fontos, hogy ez most kivételesen nem egy olyan poszt, ami jó pár hónappal előre mutat, ugyanis Február 26-án mutatják be a filmet Amerikában.

Imdb
1717 2 3 Film Izé
kasy: Azért a tökömet nem tenném rá, hogy kultfilm lesz, persze mindenképpen ígéretesnek tűnik. [...]
kuri91: óóóóh Kevin Smith?! már most megmondom, hogy kultfim lesz :D
Balázs: ez érdekel :D
Asztrodiéta, fogyás a jegyek jegyében
653 0 0 Pink Izé
Addig pörög...addig pörög... ;)
1145 0 4 Sport Izé
Öcsi: Sokat akar a szarka, de nem bírja a quadja?! :D
Csolt: Nagyon penge a sisakod vagy mid. :D
yoman3d: :)) izé! IZÉ!!! Fakkit!
Mind a 4 komment
A Dél-Afrika-i 2010-es vb hivatalos főcímdala...szerepel benne Drogba, Torres... :)
1733 2 0 Sport Izé
Régebbi postok...