REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A DOBOZ
16140 15 13 Izé
bungle: LGocs küldte: URL: http://www.makershed.com/The_Ultimate_Useless_Machine_Kit_p/mkfe1.htm Szöveg: " [...]
Tooni: :) http://noob.hu/2011/05/31/uselessmachine2.gif
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=UkgoSOSGrx4
Mind a 13 komment
Hamarosan újra nagyobb szerepet kap a kerékpár a midennapi közlekedésben. ;)

Bicikli verseny (Japánban).

Egyéb fura "élvezeti cikkek" a www.motorfun.biz oldalon...
12480 1 9 Autó Izé
Nusihusi: A postkép büntetXD
Gabi69: Az agyamat eldobom! Bár mondjuk Párizsban a nyáron a Moulin Rouge utcáján láttam egy széket k [...]
Sissi: Csajok a csúcson:D
Mind a 9 komment
A DOBOZ
22764 2 1 Tech Izé
MadAce: Nekem kell :D Jól meg lehet szivatni a kiváncsi haverokat :D
Dollhouse (A felejtés ára)

A Dollhouse egy olyan cég ami emberek agyát törli ki azért, hogy új személyiséget tápláshassanak beléjük a megrendelők kénye kedvére. Akik általában barátnőt, szexrabszolgát, tolvajt, vagy gyikost kérnek. A fő konfliktus abból adódik, hogy a "babák" elkezdenek emlékezni. A másik, hogy a szervezet jellegénél fogva nem igazán legális, ezért az FBI nyomoz utána.

Sajnos a sorozat nem ütött akkorát, mint amekkorát elvártak tőle. Illetve amit a készítőjétől, a sorozatok nagy mesterétől vártak. Viszont szerintem még így is a mostanában futó, illetve épp most szünetelő sci-fi sorozatok közt megállja a helyét. Igazán különleges történettel állunk szembe, és a színészi játékok is (amiket egyébként a történet meg is követel egyes karakterektől) tökéletesek.

Eddig két évad futott le, és már a sorozat törlése is tervben van, de az RTL Klub még csak most kezdi vetíteni. Január 4-étől késő esténként nézhetitek is. Én személy szerint inkább gépen feliratosan. A FOX mentő kampányáról a magyar oldalon többet is olvashattok.


Imdb | Wiki | Magyar oldal
783 1 1 Film Izé
Erunder: Hozzá tenném még hogy van egy pilot amit sehol sem vetítettek le, így az RTL Klub se fogja. Ha [...]
A guarana jobb mint a kávé?
573 0 1 Pink Izé
Purple: guaranás kávé :D van olyan, fincsi :)
Ha többre vágysz a Kama Sutra-nál, akkor teszteld a KarmaSutraBuddy pozitúráit. ;)
21359 15 32 Izé
s.csuli: miért csináljátok ezt??????
Mr.T.: Kellett neked korán fölkelni gépezni :P:D
1nessa: Neee aaaa ... inkabb vissza fekszek aludni:D
Mind a 32 komment
Droppy
8778 1 2 Game Izé
sick reality: Üdv. Aki szeretne a játékhoz magyar nyelven megoldást, az itt találhatja: http://sickestrealit [...]
Hollowdrums: http://www.freeonlinegames.com/adventure-games/droppy.html
5 hatalmas kapusbravúr 2009-ből. :)
1462 0 0 Sport Izé
The Karate Kid

A sztori nagyjából ugyan az. Mert ugye mindenkinek rémlik még az eredeti? Új környékre költöző kölyök, szerelmes lesz, de a csaj foglalt, megverik, öreg titokban kung-fu mester fószer tanítani kezdi, és a végére az új gyereké lesz a lány meg a dicsőség, mert legyőzi a gonosz nagymenőket.

A különbség most csak annyi, hogy egy fekete gyerek lesz a karate kölyök. Will Smith fia Jaden lesz az. Jackie Chan a tanító, és Will papa egy kisebb szerepben maga is feltűnik.

Nekem tetszett amikor 12 voltam, biztos a mostani kis kamaszoknak is tetszeni fog, de felnőtt fejjel nagyon gáz.

Imdb
1584 0 5 Film Izé
madMate: összefoglalva: jackie chan besenyő pista bácsinak öltözve tanít meg kungfuzni egy 27 kilós [...]
Erunder: Mert az nem gáz, hogy röpke 2 hónap önvédelmi oktatás után a gyerek elver egy nagyobbat, aki [...]
Rukitarin Moari: De a KARATE kidet, ha már igy hívják, miért wushu mester tanítja kung fu-ra? Ez már anno is ba [...]
Mind a 5 komment
Kattintás előtt tippeljetek, mi fog történni a videóban! Otthon ne próbáljátok ki!

( Ő kipróbálta. - T. )
12213 4 13 Izé
Nusihusi: Azt hittem az elején, hogy levágja valamelyikkel a tökétXD
superxaba: zsonglőrködni fog és szétvágja a szűzmáriát is?
Csolt: Egyébként a csávónak kajak Tony Hawk feje van... :D
Mind a 13 komment
Karácsonykor nem volt hó, elő kellett venni a tragacsot...
6514 0 2 Autó Izé
plantek: csak neh Santa Claustrofóbiája legyen az öregnek odabent:P
.::JunKieEQ::.: Jól megy az öreg Sánta Klausznak...
Karácsonykor nem volt hó, elő kellett venni a tragacsot...
6533 2 2 Izé
plantek: csak neh Santa Claustrofóbiája legyen az öregnek odabent:P
.::JunKieEQ::.: Jól megy az öreg Sánta Klausznak...
Kapcsolatfüggőség - Miért jobb a rossz kapcsolat, mint a magány?
964 0 2 Pink Izé
CRaPtRaSH: nos... a címe alapján el sem merem olvasni... MIÉRT JOBB EGY ROSSZ KAPCSOLAT mint a magány????? [...]
Ófi: mert hülye vagyok.
Horgásszunk csukára fura csalival! Én inkább nudistastrand közelében tudnám elképzelni... ;)
10101 2 16 Izé
papaluige: sok szerencsét hozzá! régebben csukázáshoz használtam,de mostanság csak patakokra járok, és [...]
Dawe: 160 forint nem pénz érte és azt írják nem olyan durva kemény mint a hagyományos drótelőke [...]
papaluige: http://www.haldorado.hu/shop.php?itemid=11727
Mind a 16 komment
Az évtized legjobb negatív karakterei a TV-ből.
1376 1 6 Film Izé
spider86: Anzai Manami pl... ja h ilyet senki nem néz rajtam kívül :D akkor Gaius Baltar...
l3azsi: Ben nem tudom, miért negatív szereplő. Vele tudok leginkább azonosulni. Azért tudok, mert ő az [...]
CRaPtRaSH: egyetértek :]
Mind a 6 komment
Colin Diamond (Ray Winstone) teljesen összeomlik, amikor megtudja, hogy felesége viszonyt folytat egy fiatal francia pincérrel. Vérig sértett büszkeségén barátai – Old Man Peanut ( John Hurt), Meredith (Ian McShane), Archie (Tom Wilkinson), and Mal (Stephen Dillane) – segítségével készül revansot venni: elrabolják a szeretőt, és saját maguk által létrehozott rögtönítélő bíróság elé állítják. Hosszú éjszakának néznek elébe, és Colin az érzelmek teljes spektrumát átéli: haragot, bosszúvágyat, szeretet és saját pitiáner mivoltát…
IMDb   WIKI
Trailer
Rendező: Malcolm Venville
Fő szereplők: Ray Winstone, Tom Wilkinson, Ian McShane, John Hurt, Stephen Dillane, Joanne Whalley, Steven Berkoff, Melvil Poupaud
Premier: 2010. január 15.
847 0 0 Film Izé
Tűzijáték - ahogy a madarak látják.
9873 4 15 Izé
Makrrlaja: sok értelme..
papaluige: végig néztem az összeset,de lehet,h valamelyiket többször is! nagyon jó keze van ennek az oros [...]
Maccoyi: Tényleg jó hangja van. Nekem ez jött be egyébként a legjobban: http://www.youtube.com/watch?v=I [...]
Mind a 15 komment
A közeli jövőben vagyunk. A szervtranszplantáció már nem ügy. Kell egy szív? Egy tüdő? Nem probléma. Nem kell várni hónapokig donorra, rettegni a pillanattól, mikor áll le a ketyegő. Minden rettegés száműzve. Az Egyesület nevű cég kifejlesztette a mechanikus pótlókat, futószalagon gyártják azokat. Persze van egy kis hátulütője a dolgoknak. A műszervek ára az egeket veri, s ha nem tudja le tartozását az ügyfél, a cég küldi behajtóembereit, a Repo-kat, hogy visszaszerezzék a potyázóból a szervet, kevésbé udvariasan fogalmazva, még a sz*rt is kibelezzék belőle. Remy (Jude Law) az egyik legjobbjuk, de történik valami, és főhősünk rögvest a másik oldalon találja magát...

IMDb 
RedBand trailer
Premier: 2010. április 2.

Repo Man-nel találkozhattunk a Repo! The Genetic Opera-ban. Nem összekeverendő.
1379 2 6 Film Izé
Erunder: Én viszont abszolút nem erre számítottam. Totális meglepetésként ért ez a befejezés.
bungle: Jó volt, tetszett a befejezés is (bár sejtettem, hogy ez lesz). :D
ssscsaba: coooooooool
Mind a 6 komment
Itt a magyarázat, hogy mért nem kapsz olyan hamburgert a Mekiben, mint amilyen a reklámban szerepel.
17078 7 17 Izé
plantek: megragadtad a lényegét a témának gratulálok... gyorsbüfék fikázása? egyetlen eggyel kapcsol [...]
bohóc: akárki akármit mond...finom és kész...ez a lényeg...bajom még nem lett tőle...de ezzel az er [...]
plantek: haha :D Mint nyári/diákmelós nekem eszem ágában nem volt ilyesmit csinálni, különben a prób [...]
Mind a 17 komment
Ilyen az, amikor nem a kapus a "tizenegyesölő". :D
1181 0 0 Sport Izé
Vannak, akik még az ünnepek alatt sem pihennek, vagy talán már elég pihentek így is? :D
7984 4 5 Izé
Nusihusi: Jól megcsinálták, télleg pihentek:)
Noorbert: elnézést elírtam xD, helyesen: elhelyezésével
Noorbert: Szerintem lehetséges, a megfelelő hangszínű csengők megfelelő sorrendbe és jó időzítéssel [...]
Mind a 5 komment
Elfquilibrium
4710 1 1 Game Izé
Forgi Anna: jó kis játék én elvoltam vele egy darabig :) köszi
LA Horde (The Horde)

Francia zombis horror. Ilyet én még nem láttam. Sőt ami azt illeti francia horrort se láttam még. Azt tudtam, hogy vígjátékokban nagyon otthon vannak, de ezen film kapcsán olvastam olyat, hogy állítólag a horrorban is tudnak jót mutatni.

A történet az, hogy Párizs északi részén van egy elhagyatott épület, ahol csupa kemény, de annyira kemény gengszterek gyülekeznek, akiktől akkor is megáll benned minden, ha csak rád néznek. Köztük próbál a rendőrség rendet rakni, ami nem könnyű. Eddig egy sima "B" kategóriás akciófilmnek tűnhet, de ezután bekeményít, mert jönnek a zombik akik miatt a bűnözőknek és a zsaruknak össze kell fogniuk, és nem egymást, hanem zombikat kell hentelniük.

Előzetes | Imdb
1445 4 11 Film Izé
snake6: naná!!
Erunder: Azért remélem nincs harag és értetted a viccet?!
snake6: én bűnöm-én bűnöm levágom a hajam megtépem a ruhám és hamutöntök a fejemre (többet il [...]
Mind a 11 komment
" Ezt kapd ki Roni..." :)

A kis Nasanov egyéni bemutatója.
1691 0 3 Sport Izé
Maccoyi: már megy...
Daddy: Ezt próbáld :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGAycF9_Y
Csolt: Csak nekem nem múkodik?
Sokkoló videó! Csak erős idegzetűeknek!

Állatkerti alapszabály: ne etesd az állatokat! Főleg ne a saját karoddal...
22595 4 276 Izé
Maccoyi: Azért a krokodilokkal sem árt vigyázni: http://www.snopes.com/photos/gruesome/golferarm.asp ;)
I. C. Wiener: Hallod pff :)
zodiac: Te szerintem be vagy baszva, vagy nem tudod miket írsz. Nem is szóltam hozzá az itteni témához [...]
Mind a 276 komment
Úgy tartja a hagyomány, hogy akik megállnak a fagyöngy alatt, csókolják meg egymást a szeretet jeléül... ;D
8357 3 15 Izé
AVIREX: utóbbi.
plantek: gondolom van kutyád, vagy voltál sokat kutya közelében azért nem:D vagy nekem gyenge a gyomrom: [...]
AVIREX: valamit hallottam jah ,de közben zenét hallgatok,a böngésző hangja meg le van húzva vagy 10%-r [...]
Mind a 15 komment
32 db Csillagok Háborúja témájú képeslap, karácsonyra

(Kereken az ezredik elfogadott post, örvendjünk! - kasy)
1930 1 3 Film Izé
kovacslacka: Grat az 1000 poszthoz, csak így tovább. Egyébként marhajók a képeslapok. :)
Tooni: A fenyő legyen veletek! :)
Balázs: Grat, jó munkát jövőre is ;)
Egy kis karácsonyi összeállítás a YouTube házikedvenceivel. :)
6384 8 8 Izé
serci: Ez krva jó!!!!!!
Nusihusi: A legjobbak a macskák, meg az a kutya, aki játszott a hóban:D
he: Legjobb dolog az idei karácsonyban ez a videó.
Mind a 8 komment
A macska jódli után egy kis karácsonyi lézeres macskaharc. :)
4331 3 12 Izé
Nusihusi: Ezt az állatságotXD
superxaba: ez már állatkínzás, nem?!
szomoja: nöeeee ezen sírtam :D
Mind a 12 komment
"Bacon" vagy "beer can"? :D
6798 2 8 Izé
csete: nem értem:D
microlab: jah rastafarai
AVIREX: ha te mondod [:
Mind a 8 komment
A 2009-es év 50 legjobb filmjével szeretnék boldog, békést Karácsonyt kívánni mindenkinek.
1887 1 1 Film Izé
Blade28: A District 9 tényleg haláli, meg az Avatar is. Tévedek, vagy tényleg nincs köztük a Twájlájt [...]
Lődd szét a kis rohadék elfeket. :D
3215 2 0 Game Izé
Én ezzel a kedves (?) kis indiai karácsonyi dalocskával szeretnék mindenkinek kellemes ünnepeket és jövőre is további jó Izélést kívánni! :)
6437 7 21 Izé
Davek: Mien hangulatromboló jókivánság ez :D Helyesen: Boldog karácsonyt mindenkinek :D
Nas: Boldog téli napfordulós ünnepeket mindenkinek! :D
1nessa: Es meg kedves voltal.xD Boldog karit mindenkinek:)
Mind a 21 komment
Kutatások szerint átlagosan legalább napi 600 kalóriával fogyasztunk többet karácsony és Újév között, ami körülbelül 3 kilogramm súlytöbbletet jelent.
293 0 0 Pink Izé
Karácsonyi robottánc jól. :)
2476 2 0 Izé
Karácsonyi robottánc jól. :)
4193 0 0 Tech Izé
"Boldog warezkarácsonyt mindenkinek!"

Ki milyen torrent oldalt használ (pl. ki van itt bitHUmenről), mit tölt az ünnepekre? ;)
8441 7 110 Izé
bungle: http://index.hu/tech/2013/11/04/tul_sok_penz_miatt_lepett_ki_a_konyvkaloz/
Tooni: Jepp. Meglássuk mi alakul belőle.
7sleeper: http://libranet.no-ip.org/signup.php
Mind a 110 komment
A legkirályabb filmes fegyverek
2766 1 6 Film Izé
kovacslacka: még: http://www.empireonline.com/features/absurdly-cool-movie-weapons
Balázs: jogos :)
Jokker: Én azért megemlíteném a District 9-os rákfegyvereket... nekem azok jöttek be :)
Mind a 6 komment
Claudia Ficca és Davide Luciano: Kátyúk
4695 3 4 Izé
rakloo: Höhö,itt nagyobbak a kátyúk.Egy kettővel olyan képet is lehetne csinálni amin épp úszik :D
Nusihusi: A legjobbak a kátyúból evősek;)
Sturmann: Hát néhány eléggé erőltetett. (Na jó, majdnem mind:D)
Mind a 4 komment
Claudia Ficca és Davide Luciano: Kátyúk
4786 1 0 Art Izé
Régebbi postok...