REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Skrillex & The Doors -- Breakn' A Sweat (Zedd Remix)  
556 0 0 Zene Izé
„Everyday I'm Shuffling.” :D
14485 1 11 Izé
hawkeye: És milyen lazán adta elő a kiccsávó...... :)
Oci: Húúú. A szar megállt volna bennem (És ott maradok)
brier: ez a mázli nem az ötöslottó :)
Mind a 11 komment
Miből volt az a fa? Betonból??!

Magyar cikk
11148 0 21 Izé
teccikerteni: a) ne okoskodj, ha fingod nincs bizonyos dolgokról...előbb tájékozódj! b) más is szállt már [...]
sütii: "a két utas bennrekedt ugyan..." miben? merthogy az utasfülkéből azt hiszem nem sok maradt :/
Takacs14: Az első felni/tárcsa kombó még így is meg ér milliót ha "ép" maradt.
Mind a 21 komment
Ha már nem férsz a régi cd-ktől (és gépalkatrészektől), de mégsem akarod kidobni őket, íme egy jó ötlet az újrahasznosításra. :)
2507 0 0 Art Izé
Ha már nem férsz a régi cd-ktől (és gépalkatrészektől), de mégsem akarod kidobni őket, íme egy jó ötlet az újrahasznosításra. :)
2515 3 4 Izé
janoneandi: Valaki tudna feltenni valami leírást vagy ábrát az elkészítéséről?köszi
sütii: kimaradt a postszövegből, hogy "és ha van türelmed" :)
brier: tényleg nagyon ötletes
Mind a 4 komment
Banánhéj a ringben ;)
8330 2 8 Izé
Anthraxia: A Bilkó Főtörzsös filmben jobb volt. Amikor mindkét bokszolót véletlen lefizették.
.::JunKieEQ::.: Félreértitek... akkorát ütött a piros kesztyűs, hogy kellett hozzá 2 másodperc, mire végigs [...]
brier: nekem ilyen láthatatlan haverjaim vannak ugy hogy kuss XD
Mind a 8 komment
SÁRKÁNY! Együk meg!
4456 3 12 Izé
Laretta: Nem rossz! Minden nagyon király ami sárkányos
MatyiZeg: Férfiaknak meg ajánlott a cicás változat. Pussy licker.
brier: végülis... :D
Mind a 12 komment
„Az ifjú David Copperfield eltünteti a családi házat” című előadásunk kéremszépen
8881 0 6 Izé
Szancso: http://www.youtube.com/watch?v=cvxT1QRHExk&feature=related#t=55sec :))
brier: most már megvan bejött... nagyon vagány volt viszont az elején hogy ő most megmutatja XD
brier: igen -.-
Mind a 6 komment
A finn mellügyminiszter a dán nevezetességek megtekintése után az egyoldalú kapcsolatok fenntartásának fontosságát hangsúlyozta. (Izé Távirati Iroda)
4600 0 20 Izé
7sleeper: így még szabad :-)
Nusihusi: Jó, hogy nem fogta meg a nő mellét:D
Szancso: Miből vágtad hogy szomjas vok? :)
Mind a 20 komment
Pick and Dig 3
6805 1 1 Game Izé
termi-nator: jó gém, szerettem :) nem reflexre, időre megy, és nem is kell túlagyalni
Élj úgy, ahogy élni szeretnél!
441 0 0 Pink Izé
Az igazi kereszténység

Mondanom sem kell: hitgyülis a tag. „Érdemes” belenézni a többi videójába is.
5915 0 59 Izé
szumátrai szuszogó: "A belső világosságot nem gyufával gyújtják." :)
eMTé: Van úgy egy harántujjnyi homloka... van mögötte annyi agy hogy beszél .... úristen, ez besz [...]
7sleeper: áá szerintem dolly rambonak sem tetszene..
Mind a 59 komment
A szívhalottak 70%-a újraéleszthető lenne az első 3 percben
280 0 0 Pink Izé
Most nézd meg mit csinált, elütötte a cipőm sarkát!
11051 0 33 Izé
Tooni: Nézd meg még egyszer, a tehénszállító autó a kanyarban előzi meg szabálytalanul a felfesté [...]
brier: azért elég gáz hogy a "leányzó" száll ki és nem a nagydarab hapsija. szegény kishölgy...és [...]
Cableguy: Vagy kilukasztja a hűtőt és leforrázza a piciny lábacskáit....
Mind a 33 komment
A román szánkócsapat szabadedzése hazai környezetben. ;D
2188 0 0 Sport Izé
Meglepő dolgok, amelyek fájdalmat okozhatnak
509 0 0 Pink Izé
Betonkerítést szaggatott a (magyar?) tanuló sofőr

Sokan mennek szomorkodva haza, mikor nem sikerült a rutinvizsga. Eldőlt egy bója, ráhajtott a padkára, lefulladt az emelkedőn. Nos, nekik szánjuk ezt a mai videót, bizonyítandó mindig van rosszabb. Amíg nem hajtottatok ki nagy gázzal a pályáról egy  betonfalon keresztül, miközben az oktató négykézláb igyekszik a kocsi után, nos addig nem volt rossz napotok!
11131 1 15 Izé
brier: azt nem értem hogy sikerült oktató nélkül elindulni
sütii: nem értem ezt hogy sikerült :D
FrostiX: Új tétel: "A legelső lehetőségnél hajtson át a betonfalon." Amúgy most komolyan, ilyen lét [...]
Mind a 15 komment
Jordan Correa, a Microsoft Robotics Team tagja egy robot játszótársat épített kutyájának, hogy amíg ő a munkában van, addig a kutyus ne unatkozzon.
4454 0 12 Izé
Tomesz: Miért nem csinált inkább robo-kutyát?
sanchez: Az a munkája, hogy skype-on keresztűl játszon a kutyájával??? O.o Mindegy hol van neki kell vel [...]
7sleeper: nem Pista, hanem Pál. Dru Pál. :-)
Mind a 12 komment
Újabb fülbemászó gumicsirkehangok
2828 1 7 Izé
brier: ezt honnan szedték anno? :))))
Oci: Hát ez marha jó!!! Vagyis izé csirke jó!!! :)
Szancso: :D:D:D Ez jó. :) Rögtön ez ugrott be: http://www.youtube.com/watch?v=1MdwzMabqFs&feature=related [...]
Mind a 7 komment
Valentin-napi ízlésficam díszcsomagolásban
423 0 0 Pink Izé
Nemrég szerepelt a Walk off the Earth - Somebody That I Used to Know (Gotye feldolgozás), máris itt a paródiája. :)
5691 3 7 Izé
Tooni: Irigy Hónaljmirigy?
Ravennë: Legjobb! :D Ezt még nem is láttam...
bungle: Tetris. :D www.youtube.com/watch?v=v0rZSEgXwrE
Mind a 7 komment
Welcome Home Blog

Videók töménytelen mennyiségben egy téma körül: miként reagálnak az otthon maradottak (feleségek, férjek, gyerekek, anyák, apák, testvérek, sőt kutyák), ha szerettük több hónap után meglepetésszerűen hazatér a háborúból?
6204 2 20 Izé
bungle: Cat Welcomes Home Her Military Mom From Deployment http://youtu.be/JCyBVSS3ZdI :)
Kavisánczky: Témához kapcsolódóan tudom ajánlani a Generation Kill című sorozatot. Nagyjából az iraki me [...]
Cintu: "Ne ölj!" Mi olyan bonyolult ebben?
Mind a 20 komment
Seth Casteel - Underwater Dogs
4451 3 4 Izé
bungle: Little Nemos (15 fotó): www.nytimes.com/2014/06/15/magazine/before-learning-to-crawl-you-must-learn [...]
GrinderBalage: Egy hasonló géppel készítettem hasonlókat: http://fenykepezo-kamera.vatera.hu/digitalis_fenykep [...]
brier: haláli XD
Mind a 4 komment
Úgy látszik még mindig ez a kedvenc játszótere pár orosz fiatalnak (amíg le nem esik valamelyik). ;)
7129 0 11 Izé
eMTé: Ha leesik, az ó baja. Ha meg nem, mindig akad neki csaj :D. Amit csinálnak azt rossz nézni de az [...]
Nusihusi: Hogy esne le valamelyik!!!:D
Lewy: hát ez nagyon beteg :D
Mind a 11 komment
A mai nap jelszava? Megtalálja zsák a foltját!

"Le van írva a könyvembe, hogy azt aki ezt be meri tiltani ezt a könyvet, a legnagyobb folyó ki fog ömleni. És rá egy évre Mississippi kiáradt a legnagyobb folyó Amerikába, és több tízmillió ember vesztette el a házát"

Az olyan apróságokon, hogy csak 50.000 háztartást érintett a dolog, nem kell megakadni.

Bónuszvideóként a hírhátteres Molnár Árpival készült koprodukció, valamint bemutatkozik a hasonló cipőben járó "Avatara" egyenest a köztévéről.

Kellemes lefáradást! :D
4381 0 26 Izé
Nas: Nem aggódni, hanem tenni kell érte... :) Épp az a baj, hogy mindenki annyi minden miatt aggódik [...]
DemJan: Fontos, hogy az ember ne szűnjön meg aggódni fajtája jövőjéért. :)
Nas: Jó, igen, vannak azért, akiknek az életében fontos szerepet tölt be a nyál... :)
Mind a 26 komment
Село і люди - It's my life (Bon Jovi & Dr. Alban mash-up)
6143 2 12 Izé
Whitee: Kicsit ska-s beütésű... de amúgy jó. Megnézném viszont, hogy az ilyen kaliberű zenekarokat, [...]
Olsen: Prityi women a király!:)))))
Szancso: Balalike! :D
Mind a 12 komment
A barátságtalanná vált szerelem
Féltékenység, szenvedély, szerelmi háború, szakítás. Miért érezzük kaotikusnak magánéleteinket? Vajon ez gyökeresen az emberi természethez tartozik, vagy történt itt valami és szétszabdalt társadalmi életünkben a szerelem lett életünk középpontjává és ebben nincs semmi köszönet? Eközben minden eddiginél penetránsabb gyermetegséggel és egoizmussal álmodjuk magunk elé a szerelmet és epekedünk utána.

„Boldog Valentin napot kívánok a nyájas olvasónak!” ;)
3640 2 7 Izé
bungle: Siker, pénz, nők, csillogás: http://parkocka.hu/szappanopera/a-sziv-hurjai/ Puncinella. :D
bungle: És az milyen, hogy Whitney Greatest Hits albumának árát rögtön megduplázta a Sony meg az Appl [...]
MatyiZeg: Ez nagyon morbid :-)
Mind a 7 komment
 Ponder
3285 0 0 Game Izé
A Westboro Baptist Church egy amerikai, kb. félszáz tagot számláló független egyházközösség. Többek között azzal hívják fel magukra a figyelmet, hogy elesett katonák temetésén tüntetnek "Áldassék Isten a halott katonákért" címszó alatt. A videón az látható, mi történik akkor, ha néhány veterán úgy gondolja ezt azért mégsem kellene...
5430 0 25 Izé
Porcelanbaba: @közlegény: azt hiszem nem reagálok már a te kommentedre, az előttem lévők nagyon szépen le [...]
MADve: egyetértek, azonban azt is be kell ismerni, hogy akit temetnek a videóban, szintén terrorista, cs [...]
nagydee: már a lenne afgán nép. de nincs. törzsek vannak, ezek egy rész örül, más része nem örül, [...]
Mind a 25 komment
The Devil Inside

Újabb démonos, ördögűzős horrorfilm ez, de miért is ne, ha még mindig sikerül elérniük, hogy tele legyen tőle a gatyánk?

Egy félresikerült ördögűzés során három embert öl meg a megszállott. Majd ezt utána rögtön be is jelenti egy segélyvonalon.

Húsz évvel később a lányát nem hagyja nyugodni, hogy anyuci Olaszországban van egy börtön/elmegyógyintézetben, ezért két ifjú titánnal, bocs pappal megpróbálják azt, amibe előttük már belehaltak.

Terhes nőknek és gyerekeknek nem ajánlott, még az előzetes sem!
2997 0 0 Film Izé
Ha van lóvé, van luxus. Akár az Amazonas világtól elzárt vidékein is. Ötcsillagos úszó luxus 12 kabinnal.
4430 0 8 Izé
eospower: Na erről nézek még pár infót a neten, ha tényleg jó akkor nem hagyom ki, biztos jó környék [...]
Oci: Ahogy láttam ide annyira felsőbbrendű újgazdagék mennek, hogy még a brióst is késsel villáv [...]
nagydee: nem is a pöttyök, hanem az alapszín ami kételyt ébreszt... :D
Mind a 8 komment
Valentin nap
418 0 0 Pink Izé
Szent Valentin története
440 0 0 Pink Izé
Fűnyíróból épített buszt az unatkozó nyugdíjas.
2206 0 5 Izé
7sleeper: egyből. de az jó nagy volt. ;-)
Oci: És hány darab fűnyíróból építette eme remeket? 40?
Zolibaba24: Ha csődbe megy a BKV "kaszálhat" a kisbusszal :D
Mind a 5 komment
Fűnyíróból épített buszt az unatkozó nyugdíjas.
1977 0 0 Autó Izé
Beach Boys: Újra színpadon az öregfiúk
413 0 0 Pink Izé
A Világvége hangjai (?)

Az éterből jelentkező,  furcsa, megmagyarázhatatlan hangok már egy ideje velünk vannak, de a múlt év vége felé egyre többször lehetett hallani a médiában erről a különleges jelenségről. A téma akkor kezdett érdekessé válni számomra, amikor már nem csupán a konspirációs elméletek, UFO-kutatók oldalai, de a Discovery honlapja, a CNN és a helyi TV csatornák is beszélni kezdtek a jelenségről és videókkal, hangfelvételekkel támasztották alá, nem csupán beugratás áldozatai lettek több ezren, a világ számos pontján.
7727 1 43 Izé
Tooni: Hát ne hagyd! "Ki kell rakni egy állandó mérőmikrofont és figyelni hátha elkapunk valamit!" [...]
PredatorNo1: Jó lenne, ha nem hagynánk nyugodni ezt a témát, mert mai napon ugyanaz történt mint amit már [...]
realista: Az csak a 4-es metro :)
Mind a 43 komment
Felpörgetve :D
3982 2 10 Izé
brier: ^^ jaaaaaaaaaaaaj
Tooni: Stirlitz megitatta a macskát benzinnel, az ment öt lépést, és összeesett. - Biztosan kifogyott [...]
7sleeper: macskabenzinnel megy
Mind a 10 komment
Újságírónak lenni
413 0 0 Pink Izé
A csillaggyermek koponya
"Ez a koponya lehet az első igazi, tudományos bizonyíték földönkívüli lények létezésére."
6155 5 18 Izé
nellcsy: Húúú, ez nagyon klassz! Teljes mértékben egyetértek amúgy! :o)
Porcelanbaba: Egyetértek, hogy hülyeség lenne azt hinni, hogy nincs más értelmes élet valahol, elég csak eg [...]
Beetom: Drámát Shakespeare... népet Nagy Sándor... szúnyogot a Chemotox írt legjobban...
Mind a 18 komment
Régebbi postok...