REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Te is úgy érzed, hogy néha el kéne egy plusz ujj?

Mert akkor van egy jó hírem.
1550 0 0 Izé
Imádkozol a hőségben egy kis esőért?

Nos, a kínaiak ezzel most pont fordítva vannak.
2461 0 0 Izé
Franciaország 2017 végéig bezárná az atomreaktorok közel harmadát
3260 0 0 Tech Izé
Néhány kocsmában és étteremben nem csak piát és kaját kapsz

Ezeken a helyen a humor is hozzátartozik az alap szolgáltatásokhoz.
1496 0 0 Izé
Fuss el! Bújj el! Mondd el!

Túlélési oktató videó, terrortámadás esetére az angol rendőrségtől.
926 0 0 Izé
A kolibrik sem fáznak :)
2042 0 0 Izé
Kék a teme ;)

(Sűrű elnézést!)
2319 0 1 Izé
vadonka: Áhh, szebb vót amíg ott volt :) De amúgy ezt, hogy? Berakta, hogy néz ki baba szemmel vagy mi? [...]
Nem gondolnád, de tök jó nyaralót lehet egy helikopterből varázsolni
1810 0 0 Izé
"Menjetek a sej-haj-ripityomba!"

„A buzik miatt nem emelik a nyugdíjat!”
2217 0 2 Izé
Tomi Demo: Az okfejtések felettébb homályosak...
qpci: "Egyik sem néz ki úgy, hogy normális értékrendű társnak kellenének." - erre szokták mondani [...]
Most már tuti, hogy a Glastonbury fesztivál biztonsági emberei a leglazábbak a világon
4804 0 0 Izé
Ezek az idei legviccesebb állatképek
2880 0 1 Izé
hawkeye: Posztképhez: - Ne már! Beléptél a Momentumba?
Az M1 és a "népszopások"
2182 0 4 Izé
Parafadugó: Reggel ezt tárgyalták ki Balázsék a Reggeli show-ban. És igazuk van. Részegen komplexebb monda [...]
solution45: De szépen megfogalmaztad, hogy be van baszva, mint az állat! :D
dns87: Nem inkább az a probléma, hogy egy "kicsit" becsiccsentett? Bár én nem tudom máskor is ilyen-e [...]
Mind a 4 komment
Ha régi vágyad, hogy egy bagolyban aludj, jó hírem van

Ugyanis egy francia cég túrázóknak készít viskókat, amikből az egyik pont bagoly alakú
962 0 0 Izé
Ha nem vagy nagy focirajongó és a Forma 1 is hidegen hagy, még nincs minden veszve

Mert akkor az Unalmas Férfiak Klubját neked találták ki.
2188 0 2 Izé
sztewe: Totál igazad van
Izsák28: Egyedül annak érdekes a sport, aki csinálja. Az átlag ember néz sportot és annál nincs unalma [...]
Na, mit nem szabad csinálni az autópályán ha gyorsan hajtasz?

Hát behúzni a kéziféket!
4506 0 2 Izé
twitteringbeard: A csajt sajnálod? Bakker a hp simán kinyírhatott volna egy csomó embert. Ennyira idióta még eg [...]
Traveller_x: Lol, a sofőr megérdemli, mert fasznak versenyzik közúton. A csajt sajnálom, mert gondolom rende [...]
Tudtátok, hogy Péterfy Borinak van egy mobil játéka?

A posztban a hozzá készült klippet találjátok, de innen le is tölthetitek a telótokra.
1637 0 0 Izé
Az idei legjobb drónfelvételek bármelyikét betennénk háttérképnek
2120 0 0 Izé
A G20 ellen tüntetők pokollá változtatták Hamburgot
1878 0 0 Izé
Űrvihar (Geostorm)

Gerard Butler ezúttal egy látványos sci-fi-ben menti meg a világot a teljes pusztulástól.
1480 0 0 Film Izé
Napi cukizé: jégtömbökkel pancsoló jegesmedvék

Totál átérzem a jegesmacik helyzetét a ebben hőségben.
1121 0 1 Izé
VanZant: Otthon, édes otthon :)
A Brigth Side 13 furcsa babonát gyűjtött össze a világ több országból

Van köztük ismerős, de olyan is, amitől rendesen kikerekedhet a szemünk
3033 0 0 Izé
Hullámvasút szimulátor gyerekeknek :)
1458 0 0 Izé
A Búzadara után itt a Gulyás az újabb napi büntinek
1327 0 2 Izé
Ditpet: A 444-nek nyilatkozott, meglepően értelmes ember. Pár magyar ember vehetne róla példát.
pumpa: A gyapotföldek meg üresek...
Automata: The Series

A sorozat egy olyan alternatív világban játszódik, ahol a szesztilalom idején már léteznek robotok. Az érdekes koncepcióban rengeteg lehetőség  rejlik.
622 0 0 Film Izé
A reddit egy rakat olyan fotót gyűjtött össze, ami a reneszánszt idézi meg
3032 0 0 Izé
A medve nem játék, de élő videón halálian cukik, ahogy a folyóban vadásznak
1382 0 0 Izé
Az ukrán kiberrendőrség biztonsági ajánlásokat adott a Petya vírussal kapcsolatban
686 0 0 Tech Izé
Ilyen volt egy illegális rave buli '89-ben

Durva belegondolni, hogy ezek az emberek ma már 40-50-es éveikben járó családapák és anyák lehetnek.
4336 0 2 Izé
Tomi Demo: Vagy azóta felüket már elvitte a szintetika... Mondjuk ezt rave bulinak nevezni erős túlzás :D [...]
Szancso: Durva belegondolni, hogy ez manapság legális. ;)
8 perc és kész is a ház

A Ten Fold Engineering a konténeres lakásokat emelte új szintre.
2739 0 0 Izé
Nem véletlenül hívják ezt a versenyt a Pokol hegyének
2287 0 0 Izé
Ilyen fülessel bárki igazi Elf lehet

Persze kérdés, hogy hány ember vágyik erre.
972 0 0 Izé
Jön a Life is Strange második része
603 0 0 Tech Izé
Átlátszó kajak kicsivel több, mint 400 ezerért jöhet?

2 személyes és még egy szivacsot is kapsz hozzá, amivel tisztára törölheted.
2256 0 1 Izé
vadonka: Most mé'? Ezzel te is tudni fogod hol szeret a cápa!
Ez a Trónok harca témájú kocsma, minden rajongó álma
1302 0 0 Izé
Filip Hodas megalkotta a popkultúra apokalipszisét
1927 0 0 Izé
James Tapscott ausztrál művész különleges alkotással állt elő a Japán Művészeti Fesztiválon
1870 0 0 Izé
Ha a Logan film noir lenne
555 0 0 Film Izé
Auschwitz, ahogy még sosem láttad
3834 0 0 Izé
Ismerkedj meg Chuck McCarthy-val!

Az ember sétáltatóval.
1447 0 0 Izé
Több száz koponyából álló tornyot tártak fel Mexikóban

A horror toronyban női és gyermek koponyákat is találtak, ami az aztékok emberáldozataihoz vezethető vissza.
1608 0 0 Izé
Régebbi postok...