REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ilyen hideg időben nem árt jól felöltözni, ha kimész a futni
914 0 0 Izé
Monica Carvalho szürreális világokat teremt a fotóbóttal
2535 0 0 Izé
Rövid hónap a február, de így is sikerült néhány embernek 6 percre való bénázást összehoznia
3431 0 0 Izé
Jusson eszedbe ez a videó, mikor arra gondolsz, hogy szarul végzed a munkád!
4428 0 0 Izé
Azon csodálkozok, hogy nem szórt szikrákat
1876 0 1 Izé
ysolti: 235/17/0-s gumi, mi a gond? :-)
Orosz rendőr előtt ne lopj autót!

Az mondjuk kérdés, hogy sikerült ezt egy kapucsengővel felvenniük.
3261 0 2 Izé
hawkeye: Diszkréten elfordítva a fejét, hogy ne lásson semmit.... :)
Demente: Magyar rendőr a másik irányba kanyarodott volna!
Mini vízerőművet mindenhova!

Egyrészről környezetbarát, másrészről egy hét alatt felépíthető, és 60 háztartásnak tud elegendő enerigát termelni.
3954 0 4 Izé
nemtudokregisztralnihelo: otthonra esetleg mosdóba/kádba/wc-be szerelhető változatot
Tron65: Meg se merem kérdezni: mitől forgott, mielőtt odaért volna a víz?
gggeee: Ugyan olyan veszélyes a környezetre mint a napelem meg a szél turbina! Ez majd jól ledarálja a [...]
Mind a 4 komment
Nem hiszem, hogy szívesen elvittem volna egy ilyen forgatásra a gyerekem

A HiHo Kids bűnözőkkel hozta össze a kölköket.
1440 0 1 Izé
davidoka12: A félkopaszról ő jut eszembe :D https://filmtrailer.hu/wp-content/uploads/ragyogas-1.jpg
Fura helyet választott a srác a nyújtózásra
1684 0 1 Izé
akicker: Feltehetőleg így akarták betolni a fehér autót, de a videó eleje és a vége hiányzik, így c [...]
Biztos a lehető legközelebb akart parkolni
1653 0 1 Izé
K214: Én biztos elvenném egy életre a jogsiját, ha már egy nyavalyás automata váltós autót nem tu [...]
Lost in Space

A Netflix megpróbálja feléleszteni azt a történetet, ami többször bukott el, mint egy alkesz a reggeli 5 felese után.
2328 0 0 Film Izé
Néznél egy agybizsergető interaktív fantasy sorozatot?

A kivitelezés picit gagyi, de a különleges műfaj miatt megéri kipróbálni.
823 0 2 Izé
Ravennë: Nekem valamilyen különös oknál fogva bejött. :D Imádom a 3D-s hangfelvételeket.
Pussytreehorse: Ezekert fizetnek hogy ennyire nyomod a valogatott legrosszabb Magyar krealmanyokat?Azert akad jo par [...]
Rá kellett jönnöm, hogy én nem értem a divatot
1583 0 10 Izé
Ravennë: Engem megvettek vele.
bungle: Azt a "magyarázatot" én is olvastam, de nekem túl erőltetett, belemagyarázós. Szerintem Aronof [...]
Ravennë: Elég vegyes érzelmeim vannak ezzel a filmmel kapcsolatban. Nézés közben iszonyat dühöt válto [...]
Mind a 10 komment
Pont nem a mi kis Falunk Matyiját alakító sráctól vártunk volna egy ilyen komoly rapbe ágyazott társadalomkritikát
2857 0 4 Izé
Ravennë: https://youtu.be/yfR4dzjGKJs Megjegyzés: címkékbe "mikisfalunk matyi" mellé talán érdemes len [...]
kupaklevalaszto: Szerintem meg eléggé képben van... :)
Nebel: Baromi gagyi. Előző hozzászóláshoz csatlakozva, tipikusan olyan mikor egy amatőr, rappelni nem [...]
Mind a 4 komment
Fából vaskarika, vagyis izé... felhőkarcoló Japánban
1439 0 2 Izé
AtiBoa: Ehez mar repulegep sem kell, hogy osszedoljon egy tuzben. Eleg egy rovidzarlat es oda az egesz. Tova [...]
Neo: Csak én érzem, hogy Japánban komoly gondok vannak környezettudatos gondolkodással?! Úgy képze [...]
Eminem feat Ed Sheeran - River
3386 0 0 Zene Izé
Vannak emberek, akiknek nagyon nem kéne házibarkácsolni

Mert ha a hülyeség fájna... nos nekik lehet fog is.
3154 0 3 Izé
Jaca: Végül is, csak kivágod elölről a sárga, meg hátulról a barna csíkot, és kész is :)
VanZant: Hasznos holmik. ;) :D
SEszter: Az alsógatyásban az a poén, hogy előtte láttam a facebookon egy videóban, csak ott úgy adták [...]
Nem csak a japánok tudnak fura dolgokat művelni

Ez például a görög pénisz-felvonulás
1055 0 1 Izé
mun: Közelébe sem ér a Japán pénisz felvonulásnak.
A karma egy ribi
3798 0 7 Izé
mun: Amúgy amikor megkezdte a kanyarodást, akkor még nem volt abban a sávban az autó... ésatöbbié [...]
Ravennë: Először hang nélkül néztem meg a videót, és nem értettem miről beszéltek... majd rájötte [...]
Csádi: Egyetértek. Nem az első ilyen, és nem értem, hogy mit keres ezen az oldalon. Szar videó csak b [...]
Mind a 7 komment
Így is meg lehet szabadulni 430 ezer forinttól
2203 0 2 Izé
akicker: "egx 430e ft-os ultrabook mit tud. i7 procival egy valag rammal ssd-vel. Azért mérföldekkel erős [...]
vadonka: 430e? Jézusom...Az se normális aki ennyit kibasz erre szarra. Egy autó ára már az a pénz. A po [...]
Nem minden hős visel köpenyt

De a haverjai insta kaja képeit elrontó csávó tényleg egy igazi hős.
4663 0 5 Izé
Csádi: Volt ilyen. "kaki.hu". Már nem üzemel. Vicces volt szerintem. Leírás volt minden kaki képéhez, [...]
Gábor-79: Elmebeteg társadalom. "Kérek egy másikat, mert nem tudtam lefotózni"
mun: De a telefonját nem bírja normális szögben tartani a degeneráltja.
Mind a 5 komment
Ilyen volt, de szomorú, hogy milyen lett

A történetben a legszebb, hogy az intézkedő tulajnak a bíróság döntése szerint 1,7 milliárd forintnyi büntetést kell fizetnie 27 művésznek.
4792 0 0 Izé
Így kell betörni...

a bűntársad fejét.
3034 0 4 Izé
AtiBoa: A második is betörő. Csak az nem ablakot tört be.
balogh predator: Az egyik valószínűleg betört egy üveget, tehát megkárosított valakit, azt nem bántod, a má [...]
vnyoc: Valoszinüleg az univerzum legbénább betörői
Mind a 4 komment
Balázsék már a You Tube-on is megtalálhatóak

És sikerült nekik kapásból egy igazán értelmes tartalmat feltölteniük. :)
2463 0 0 Izé
Furby orgona

Mert mi máson lehetne tökéletesen büntizét játszani?
2255 0 1 Izé
hawkeye: Kevesebb öntömjénezéssel egész tűrhető lett volna...
Tudod mi történne a testeddel egy atombomba hatására?
3271 0 0 Izé
A szád is tátva marad az év legszebb víz alatti fotóitól
1790 0 0 Izé
Az önbizalom csodákra képes, a hülyeség mindenre :)
4626 0 0 Izé
Kíváncsi vagy hogy néz ki belülről az Apple 85 ezer forintos személyi asszisztense?
3706 0 1 Izé
vadonka: Egyértelműen nem arra van kitalálva, hogy javítható ha gariba visszaviszik. Ez max cserés lehe [...]
Egy csávó kipróbálta a csípős fagyit, ami előtt még egy nyilatkozatot is alá kell írni

A nyilatkozat azért kell, mert a cucc ötször erősebb a tabasconál.
2278 0 2 Izé
akicker: Ha lehetne javítani, akkor a helyesírási hibáimat most javítanám. De nyugodtan lehet gonoszkod [...]
akicker: Akinek nincs kedve végignézni: postán rendelték a fagyit és egy edzőterem (bocs, biztonsági c [...]
Kedves oroszok, sose változzatok meg!
2984 0 0 Izé
Oroszok + hó + lejtős út = garantált szórakozás
3459 0 0 Izé
Nagyon reméljük, hogy az Amazon Alexája sosem kerül fel egy űrhajóra
1278 0 0 Izé
Sci-fi filmek hangeffektjének is elmenne a vékony jégen való korcsájázás hangja
3806 0 7 Izé
Lawrence: "Jégrétek" ? :D Hát azok lehet úgy viselkednek, de a JÉGRÉTEG nem! Tökéletesen látszik a vi [...]
Gud: Apetor-nak is vannak videói, ahol hasonlóan hullámzik alatta a jég: https://youtu.be/S1Q2jwEX11U [...]
VanZant: Én nem tudom te mit néztél, de látszik, ahogy szinte hullámzik a jég a hapsi alatt. 1:23-nál, [...]
Mind a 7 komment
Egyes kocsikat (idiótákat) valamiért nagyon vonzanak a vizek
2473 0 0 Izé
Ilyen fura lényeket fotóztak az Antarktisz mélyén
3625 0 0 Izé
BMW-vel teherkocsit borítani ér?

Ha nem az se baj, ő megcsinálta.
4697 0 1 Izé
qpci: De legalább megállt. Aztán lehet, hogy ment is tovább. Az már nem derült ki.
Will Smith valami zseniálisan parodizálja ki fia béna klipjét
5064 0 3 Izé
Jaca: Hát, ha máshogy nem lehet meggyőzni a gyereket, hogy nem megy neki...
Gábor-79: Milyen zseniális szülői húzás. Alázzuk a gyereket a világ előtt... :D
drgore: Csinált egy kis ingyen reklámot a fiának. Elnézve a gyereket az is csak az apja hírnevéből fo [...]
A jó fotózásnak még mindig az időzítés és a perspektíva a titka
4567 0 0 Izé
Így csap le az instant karma a vadászokra
6089 0 0 Izé
Régebbi postok...