REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ha meccsre mentek vigyázzatok: ha rossz helyre ültök, kaptok a jóból. (vagyis inkább a hóból) :D
1017 0 1 Sport Izé
Csolt: Rossz helyen, rosszkor.
"Boldog warezkarácsonyt mindenkinek!"
8037 1 17 Tech Izé
Drevway: Nyugi van ember! Ízlések és pofonok... mikor kötött személyesen beléd..?
sztewe: Nézd meg moziba P*csfej aztán mond hogy katasztrófa! Ja ha ott se tetszene senkit nem érdekel h [...]
Stukker: NcorePOwa és Zombiland:D
Mind a 17 komment
Küldj egyedi karácsonyi képeslapokat!
2517 3 4 Izé
papaluige: Karácsonyra kalácsot is sütnek, nincsen ennél izgalmasabb ünnep! Ajándékot én is készített [...]
atesz27: Gondolom ezt innen tudod: http://isitchristmas.com/ xD
Siska: Holnap lesz Karácsony....... Kellemes Ünnepeket mindenkinek!!! =)
Mind a 4 komment
Igaz, hogy Karácsonykor nem szabad szomorkodni, de mivel közeleg az év vége, emlékezzünk meg az idén elhunyt filmsztárokról. Nyugodjanak békében.
1689 1 1 Film Izé
kovacslacka: http://www.origo.hu/filmklub/blog/osszeallitas/20091229-nelkuluk-mozizunk-tovabb-2009-filmes-halottj [...]
Készítsd el saját karácsonyi dekorációdat, aztán edd is meg!
449 0 0 Pink Izé
Dear John

Channing Tatum az egykori G.I.Joe, megint katonát alakít, csak itt olyan katona aki egy tavaszi vakáción szerelmes lesz egy nőbe, a nő viszont belé, de Johnnak háborúba kell menni. Ezért távolsági kapcsolatba kezdenek és szerelmes leveleket írogatnak. Hát nem csupa romantika? Hát nem, mert ez bizony dráma is.

Gondolom nem lövök le sokat, ha elárulom, hogy ez is regényadaptáció és egyszer már készült belőle film.

Imdb
1065 0 1 Film Izé
go-free: nagyon gyenge.
Karácsonyi torták
3303 3 12 Izé
Nusihusi: Jól meg vannak csinálva, főleg a levelek;)
zizi: :DDD Lehet ezek is fából vannak, vagy műanyagból. ;)
AVIREX: hehe,eddig meg se nyitottam a postot,csak a 4 posztképről írtam véleményt,de amikor Eru írta a [...]
Mind a 12 komment
The Bounty Hunter

Gerard Butler és Jennifer Aniston új akcióvígjátékában Butler egy hivatásos fejvadászt – Milo – alakít, akinek következő megbízása arról szól, hogy gyűjtse be a törvény elől bujkáló ex-nejét. Elfogni sikerül a nőt, ám hosszú út vár rájuk az átadásig, és Nicole a női praktikák igen széles tárházát vonultatja fel a szabadulás érdekében. Ráadásul az egykor lángoló szerelem még mindig nem hunyt ki teljesen…

Úgy tűnik, hogy Mr Butler próbál sokszínű maradni, ez jó, csak talán nem ilyen komédiákkal kéne ezt csinálni, ahol előre sejthetjük a történet kimenetelét, és ahol ilyen primitív kartert kell megformálnia. Bár ha karakterfejlődésnek vesszük, azt hogy a film végére megint egymásba szeretnek... ááh mindegy. Egy vasárnap délutáni, unaloműző filmnek ez is elmegy.

Imdb
1154 0 2 Film Izé
kovacslacka: Már csak Aniston miatt is megnézem. :)
punyukli: Nekem Buttlerről mindig a "THIS IS SPARTAAAAAA" fog eszembe jutni, annak összes későbbi "remixé [...]
Hogyan tesz az ajándékozás egészségessé?

Mindannyian úgy nőttünk fel, hogy azt hallottuk, adni jobb, mint kapni. A tudomány most bebizonyította, hogy ez így igaz.
380 0 0 Pink Izé
Egy dugó "születése"...
9778 2 6 Izé
X: Ha lenne lámpa, akkor is kialakulnak nagy dugók. Pl.: Budapesten zöld a lámpa, de nem tudsz áth [...]
AVIREX: Te jézus,mekkorát dugnékXD
Nusihusi: Te jézus, mekkora dugóXD
Mind a 6 komment
Ünnepek - Hogyan oldd meg a konfliktusokat?

Az ünnepi időszak a barátok és rokonok mellett sok esetben hoz olyan váratlan vendégeket is, mint a stressz és a kimerültség. Az ajándékok beszerzése, a főzés-sütés és az év végi hajtás mindannyiunk számára nagy megpróbáltatást jelent, azonban nem kell, hogy mindez elrontsa a legszebbre tervezett napokat, tegyünk ellene!
646 0 1 Pink Izé
boci: jó a postkép! :)
Santa Speedo Run 2009

2558 1 3 Izé
.::JunKieEQ::.: És szerinted má' megin' kiket majmoltunk ???
Csolt: Jól emlékszel, hogy nálunk is volt ilyen? Még jó, hogy van saját országunk...
.::JunKieEQ::.: Amerikaiak.... szerencse, hogy van saját kontinensük...
Santa Speedo Run 2009

1680 0 0 Sport Izé
Bitch Slap

A Grindhouse-hoz hasonló alkotással állunk szemben. Azaz ez is a 70-es évek b-kategóriás filmjeire hajaz.

A története nem valami eget rengető. Három igazán dögös nő gyémántot lop egy maffiavezértől. Hát igen, valószínűleg inkább az akciókra és a mellekre épít a film. Plusz poén, hogy Xéna és Herkules megint egymásra talál benne.

Imdb | Előzetes
1279 1 1 Film Izé
kuri91: durva, hogy régebben általában pénzhiány miatt lett egy film "B" kategóriás, manapság meg mi [...]
A 12 legfincsibb karácsonyi illat
375 0 1 Pink Izé
CRaPtRaSH: legfincsibb?:D
Hisztis nőknek is jár ajándék karácsonykor! :]
9992 3 15 Izé
Nusihusi: Folytatódhatott volna úgy, hogy a nő kormosan tovább hisztizikXD
bandee1219: Tulajdonképpen itt is a férfi kapta az ajándékot! - magától :)
vityu: George Michael Lászt krisztmösz... : D
Mind a 15 komment
Robin Hood

A sztoriról nem írok, mert több, mint valószínű, hogy Robin Hood-ról már mindenki hallott,
de ha mégsem. :)

Az 1991-es Robin Hood a tolvajok fejedelme óta nem készült komoly film ebben a témában
(Nem, A fuszeklik fejedelme nem számít:), ezért Universalék rendeltek egyet, hogy mindenkinek jó legyen. Ridley Scott rendező és Brian Helgeland író kicsit megvariálta a dolgokat és egy keményebb filmet képzeltek el. Nem is baj az, ha egy kicsit más szemszögből láthatjuk Anglia hősének kalandjait. De még várni kell, mert csak Május 14.-én mutatják be Amerikában. Addig itt az előzetes, ami elég hangulatosra sikerült.

Ja és a szereplőgárda sem semmi: Russell Crowe, Cate Blanchett, Mark Strong, John Hurt, Max von Sydow

Imdb

 
1124 2 4 Film Izé
kovacslacka: Ki a legjobb Robin Hood? http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/2010/05/13/meg_mindig_costner_a_l [...]
kovacslacka: új, magyar feliratos előzetes: http://origo.hu/filmklub/20100311-elozetes-ridley-scott-robin-hood- [...]
kovacslacka: új plakát: http://twitpic.com/uspi8
Mind a 4 komment
Christmas Light Hero - Amikor a Guitar Hero-t ötvözik a karácsonyi fényekkel!
1334 1 0 Tech Izé
Lola, az utolsó prosti és a zombik.

Hangulatos kis karácsonyi gémizé. :D
11951 5 3 Izé
Robboy97: Jó játék,de nem érdekes...
zeiksz: ez nagyon ász game! :)
Mr.T.: Tegnap esti ( v ma hajnali? ) kommentem hozzá: "csapkodtam kicsit a seggem azt megöltek a zombik x [...]
Plusz kilók nélkül az ünnepek után is - 6 aranyszabály, hogyan maradjunk formában
518 0 0 Pink Izé
Lola, az utolsó prosti és a zombik.

Hangulatos kis karácsonyi gémizé. :D
12195 1 2 Game Izé
Badgirl88: hát mit írjak?sokkot kaptam xD
ardi: ez egy gagyi szar
Shrek a vége, fuss el véle (Shrek - Forever After)

A sorozat negyedik – és utolsó? – részében Shrek úgy érzi, elvesztette Ogre mojo-ját. Híres bömbölése hallatán azelőtt az emberek fejvesztve menekültek, most odarohannak hozzá, hogy autogrammot kérjenek vasvillájukra és fáklyáikra. Ez így nem mehet tovább. Hogy visszaszerezze régi egyéniségét, egyezséget köt Rumpelstiltskin-nel ami azonban félresiklik, és Shrek kénytelen szembenézni vele, hogy milyen lenne Túl az Óperencián birodalmánának élete, ha ő soha nem is létezett volna: Szamár málhásjószágként tengeti életét, a kövér és lusta Csizmás Kandúr lecserélte kardját egy rózsaszín íjra a birodalomban pedig Rumpelstiltskin uralkodik…

rendező: Mike Mitchell
forgatókönyv: Tim Sullivan, Josh Klausner
szinron: Mike Myers, Cameron Diaz, Eddie Murphy, Antonio Banderas, Jon Hamm, Kathy Griffin, Kristin Schaal
stúdió: DreamWorks Pictures
Magyar premier: 2010. július 8.
1196 1 3 Film Izé
Jádám: ezt még nem unják? :S
Davek: Bőlehúzás is volt, mármitn nemmondom hogy nemvoltak benne jó poénok de olyan egyszer nézős, [...]
kuri91: a 3. rész milyen volt? nem néztem meg, mert lehúzűs szaga volt.
Veszélyes viszonyok – szerelem a kollégával
669 1 0 Pink Izé
 Diós-mákos bejgli
719 0 4 Pink Izé
Purple: na az mindjárt más :D
CrazyLime: Kakaós bejgli ;)
Öcsi: én is utálom :S minden évben ugyanaz :S
Mind a 4 komment
Mutasd mit eszel karácsonykor! Megmondom milyen vagy!
507 0 2 Pink Izé
spider86: nálunk hal lesz okádásig :D ám nem talált be a halászlés szöveg bocsi :) Sissi: nem te egy [...]
Sissi: Ördögpirulát csináltam, whöhöhö most gonosz vagyok?:D
7 karácsonyi aranyszabály feledékenyebbeknek
401 0 2 Pink Izé
CRaPtRaSH: 4. Tévénézés mellékelése egész nap me aki feledékeny annak a tévé kiszivja az infót az ag [...]
vajalja: cavinton... :D
Anthony Geoffroy kreatív karikatúrái
2681 1 0 Art Izé
"Jól figyeljen mindenki, mert ezután legalább 5 évig biztosan nem fogom újra megmutatni a rövidebb utat!" :)
16762 3 17 Izé
bandee1219: Ez mi a rák? http://www.youtube.com/watch?v=pwfUaMT3Z7k
Jádám: hát hazaért! :D a felvételen nem látni de pont az út mellett lakik :D
Dawe: nem értem milyen megfontolásból ránonta félre a buszt a szalagkorlátnak...simán mehetett vna [...]
Mind a 17 komment
Karácsonyra szeretettel! :)
6069 1 37 Izé
Mr.T.: nemerdekel küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=6DdIORXNkU0&feature=popular Szöveg: Adjatok [...]
Greg46: Bár ne szólaltál volna meg... és olvastad volna el az előzményt.... :) És akkor rájönnél h [...]
Laci: Szeressük egymást gyerekek! Bocs, de nem érdekel, hogy 4,7 vagy 5,9-es a motorod. A modorod, vis [...]
Mind a 37 komment
Wow & Flute - Kamaruko (Original Mix)
1788 2 1 Zene Izé
Mico: HATALMAS!!!!!
18 elképesztő karácsonyi babona!
525 0 0 Pink Izé
Karla Ortiz illusztrátor művei
1247 0 0 Art Izé
Mi a KUA száma? Ezt add neki karácsonyra!
535 0 1 Pink Izé
tüpp: beteszünk egy L betűt a fő szóba és máris új értelmet nyer ez a kis poszt:D
Mi legyen a karácsonyi ajándék? - A nagy ajándékhoroszkóp
625 0 0 Pink Izé
Szexfüggő vagy? Teszteld!
1461 1 6 Pink Izé
papaluige: csak álmodik róla, reggelre meg foltos lesz a pizsi! XDXD
CrazyLime: Szeretnél Te az a maci lenni ... :D
Derill: pedo bear is coming.....:D http://m.blog.hu/ph/phail/image/pubi/pedo_bear30(1).jpg
Mind a 6 komment
Civiballs: Xmas Levels Pack
5675 4 3 Game Izé
Robboy97: Ááá az 5. pályán megakadtam...annyira normáltalan :D
fefe07: a 4. level-nél mit kell csinálni?
embőr: Kedvenc idegölő sorozatom ! :):):) Csak ajánlani tudom :)
Mit üzen a karácsonyfád? Amilyen olyan...
492 0 1 Pink Izé
Ófi: még meg sincs a fa,nemhogy feldiszitve...majd visszatérek erre a postra lehet:)
Hot Tub Time Machine

4 jó barát, akiknek a felnőttélete igencsak silány, megpróbálja felidézni a múltat, abban a síkunyhóban, ahol a fiatalságuk legnagyobb bulija volt. Ám az átmulatott éjszaka után 1986-ban ébrednek.

Ez igen beteg, de csak a jó értelembe. :) Ha sok hasonló kaliberű poén lesz a filmben, mint az előzetesben, akkor lehet, hogy űberelve lesz a Másnaposok.

Imdb
1348 1 1 Film Izé
Balázs: Chevy Chase és John Cusack egy filmben?isteni :D
Kung fu majom támadásban. ;)
10004 1 2 Izé
Taramtamtam: Nahát..tudod...az első rossz mozdulatra, a pórázánál fogva verném fel vele a betont...:-PPP J [...]
focuskoma: Elég elvetemült feje van a posztképes majomnak.
Ideális karácsonyi ajándék: mobil tele-malac-fon. :D
4441 3 5 Izé
Nusihusi: A következő a cicamobil lesz?XD
Tooni: Magad is csinálhatsz! Vízálló telefon, szike, varrótű, cérna kell hozzá :D
nagyonhulyevagyok: kell kell kell hol lehet rendelni?
Mind a 5 komment
Régebbi postok...