REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Megdöbbentő, hogy a víz alatti kábelek milyen mértékben hálózzák be a bolygónkat
3022 0 0 Izé
Gyerekek, meg se próbáljátok utánozni Bren Ortont!

Mert elég jó eséllyel ti otthagynátok a fogatokat egy ilyen akcióban.
997 0 0 Izé
Kíváncsi vagy rá,  hogy ki törölt téged a Facebookon?

Mert akkor ez az oldal megoldás lehet a számodra.
4313 0 1 Izé
vadonka: A social fixer bővítmény alapból tudja sok minden más mellett, hogy megmutatja ki törölt.
Szaunáznál egyet a város közepén, így a téli hidegben?

Semmi gond, a budapesti mobil szauna segít.
1448 0 0 Izé
Íme az önvezető autók egyik hatalmas előnye

Soha többet nem kell pocsolyában, vagy sárban beszállnunk a kocsiba.
3190 0 0 Izé
Ez a videó csak jobban fáj, annak a tudtában, hogy az a pezsgő 10 millió forintot ért
3523 0 3 Izé
VanZant: Dehogy nem! Még jó, hogy lehet kapni. ;) :D
leha: nem nem! attól, hogy 10 milkóba kerül, még nem ér annyit
qpci: Pincér! Hozzon gyorsan egy másikat! 10 milla? Nem probléma. Tudja mit, hozzon kettőt.
A golyóálló üveg sem véd meg minden lövedéktől
3909 0 6 Izé
rermo: Igen ezzel tisztában vagyok de a posztcímben golyóálló " üveg "-et írnak .
wookie: A golyóálló "üveg" nagyon ritkán valódi üveg, leginkább valamilyen kompozit.
SocaCola: A kilencedik másodpercnél mondja, hogy ez egy golyóálló akril.
Mind a 6 komment
Ennek az ember az őse nem lemászott a fáról, hanem lelökték. :D
3279 0 1 Izé
Demente: Amilyen hülyék az emberek, elkezdené a TV fő műsoridőben nyomni ezt a lapos föld dolgot...
Ez történik Oroszországban, ha piásan vezetsz
3043 0 2 Izé
Ssch: hát ez nagyon jóó!
Tron65: Jól látom, hogy 1:17-től legalább 4 kocsi megy át a piroson?
A Burger King megmutatta az embereknek, milyen világ lenne, ha náluk is alkalmaznák a net egyenlőséget eltörlő törvényt
3229 0 0 Izé
Elindult a Mol közösségi autómegosztó szolgáltatása a Limo
1935 0 0 Autó Izé
Horrorisztikus robot baba, aminek még értelme is van

Mondjuk ha éjszaka felém mászna én arrébb rúgnám. :)
2047 0 0 Izé
A luxus tank új kiadása valami eszméletlenül menő lett
2080 0 0 Izé
Te kitalálnád némi szóváltás után, hogy kinek van bűnözői múltja?
1234 0 0 Izé
Hallottál már a szigetről, aminek a lakói még ma is a kőkorszakban élnek?

A legdurvább, hogy úgy nagyjából 50 km-re vannak a civilizációtól.
4193 0 2 Izé
bungle: "- A population of 40? I'm terrified to think of how inbred they are. - Around as much as Alabama [...]
akicker: Azon azért csodálkozok, hogy nem indultak még arra önjelölt kalózok portyázni. Na meg azon, h [...]
Felkerült a Kickstarterre egy ötlet, amivel megmentenék a mosókapszulát evő hülyéket
1371 0 0 Izé
Igen menő lesz a tunéziai Forma 1-es pálya

Még a látványterv gagyi grafikáját is hajlandóak vagyunk nekik megbocsájtani.
1359 0 0 Izé
Kamionos sapi, ami felébreszt, ha elalszol

Ez mondjuk úgy hiánypótló termékizé, hogy egyáltalán nem vagyunk vele szarkasztikusak.
1445 0 2 Izé
Csádi: https://www.ebay.com/272991450828
mue: nem azt kéne inkább néznie, hogy becsukódik-e a szemed?
Trükkfelvételek valós időben

Most már tényleg nem tudom, mit hihetnénk el.
2874 0 5 Izé
Csádi: http://www.onsetfacilities.com/on-set-facilities/real-time-compositing-and-vfx/
Samu.: Manapsag újra inkább a valós dekor a menő, de keress rá mondjuk bármelyik időjárásjelentés [...]
Csádi: Ebből mit használnak a híradóban a zöld háttéren kívül? Ott van valami 3D-ben?
Mind a 5 komment
Első ízben rendeznek Magyarországon blokklánc-versenyt
1175 0 0 Tech Izé
Tenyérizzasztás télen az Alpokban

Valamiért ez is pont 200 méter magasban.
526 0 0 Izé
Lehet először fal nélkül kellett volna driftelgetni
3690 0 2 Izé
Dmckayals: A légzsák ebben az esetben nem fog kinyílni, mert a hozzá tartozó szenzor az autó elejében va [...]
sepetike: A legrosszabb kombó, amikor a hülyeség szorgalommal párosul. A végére azért megcsinálja, de [...]
Civic-ek háborúja

Gyorsulási versenyben mérték le, hogy az évek alatt menyit fejlődött a Honda Civic
2407 0 0 Autó Izé
Itt egy nyugis kedd reggeli program

Élő közvetítés arról, ahogy norvég vonat zakatol.
3093 0 1 Izé
Dmckayals: Nálunk ez is késik... :D
Az Arany málna díj egy humoros videóban mutatta be az idei jelöltjeit
1006 0 0 Film Izé
Nézegess mikro-világokat extra nagy felbontásban
2375 0 0 Izé
Postaláda a víz alatt

Na, hol máshol?
1268 0 0 Izé
Meditálj a KFC-vel!

Vagy csak simán élvezd ezt a fura drogos tripet, amit a gyorskajálda az új reklámjának szánt.
660 0 0 Izé
Budapest természetközeli részei után azt is megnézhetjük, hogy maga a város milyen szép télen madárnézetből
1018 0 0 Izé
Szóval ilyen egy igazi vírusvideó :)
1327 0 0 Izé
Bármi lehet dobverő, ha elég perverz vagy
1552 0 0 Izé
Nem lettem volna az utasok helyében, mikor ez a gép 110 km/h-s  keresztszélben landolt
2380 0 2 Izé
akicker: Gondolom ránéznek az időjárás radarra és az alapján eldöntik. Az alapján itt inkább átir [...]
vadonka: Nem úgy van, hogy ha ilyen nagy a szél akkor körözniük kell amíg csitul?
Avant Gang - Kibaszott Gang

A felhőrepp egy elég új műfaj, de már Szegeden is vannak képviselői, akik elég jók is.
590 0 0 Zene Izé
Lehet esélyed sincs Kimi ellen egy gokart versenyben, de akkor is izgalmas
2719 0 0 Izé
Nem csak az utakon, vizen is tudnak az emberek hülyén közlekedni
3014 0 1 Izé
hawkeye: A hajó vezetőjének nyilván béemvé/merdzsó/audija van, és hozzászokott, hogy mindenki eltaka [...]
Felfedezték Mexikóban az eddigi legnagyobb víz alatti barlangot
1717 0 0 Izé
A Bandcampen végighallgathatod Tom Hardy régi genszterreppjének egy egész albumját
1116 0 0 Zene Izé
A slow mo guys ezúttal azt mutatja meg, hogy mi történik a tv-vel szuperlassításban
4841 0 2 Izé
Traveller_x: Legalább hűek maradnak a névhez. :D Különben is, gyorsan akarsz lassított felvételt nézni? [...]
Demente: Jajj!! Útálom őket! Annyit pofáznak kín kivárni. Híradósnak jók lennének.
Akkor látszik igazán, hogy a régi reklámok milyen morbid módon szexisták voltak, felcseréljük benne a nemeket
2513 0 4 Izé
mun: Nahát! Tényleg! Ha nem cserélték volna fel itt a nemeket, nekem le se esett volna, hogy szexist [...]
Csádi: Szerintem te vagy szexista, ha neked csak ettől látszik igazán.
Traveller_x: Kezdem úgy érezni, magamban beszélgetek itt. :(
Mind a 4 komment
Maradt még valami a világon, amin nem lehet zenélni?

Ezúttal a Trónok harca főcímdalát hallgathatjátok meg számológépeken eljátszva.
2145 0 1 Izé
M.Andreas: És a végén, amikor mindet összeadta, kivonta, szorozta és osztotta, kijön, hogy 42. :)
Régebbi postok...