REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Már a borászok sincsenek biztonságban a robot munkaerőtől

A következő az lesz, hogy már az alkeszeket is robotokra cserélik? :)
1614 0 3 Izé
Ravennë: A hiba annyiban nyilvánul meg nálam, hogy az Ő-Ű betűk nem vastagon jelennek meg a többi betű [...]
Erunder: Erről tudnál egy képernyőképet lőni? Azért kérem, mert nálam Firefoxon, Chrome-on, és Expl [...]
Ravennë: OFF A posztok címében hibádzanak az Ű-Ő betűk. Bocs ha már érzékelve lett a probléma, csa [...]
Van másfél milliárd forintod?

Mert akkor megveheted Mészáros Lőrinc ladikját.
2046 0 0 Izé
Nem veszélytelen sport a gyorsulás

Ezt bizonyítja David Tremayne rekordkísérlete is, amikor úgy nagyjából 400 km/h-val megborult.
2387 0 1 Izé
kistrojak: Beállt egy kerék vagy mi? Egy sugárhajtóműves gépen sok hajtásbeli probléma nem lehet, elég [...]
A Dolce & Gabban új reklámarca a sárkányok anyja

Van egy olyan is, amiben észak királya szerepel.
2225 0 0 Pink Izé
Ez az amcsi reklám annyira szürreális, hogy akár japcsizé is lehetne
1370 0 3 Izé
Erunder: Köszi! Cseréltem.
DarthSith: https://youtu.be/-PgTjhx1VLw
DarthSith: https://youtu.be/nqhLn76kCv0
5 perc alatt megtanulhatsz 3 egyszerű kártyatrükköt
2109 0 0 Izé
Így készíthetsz Jumanji társasjátékot

Csak tudnám hogyan teszi bele ebbe a kis dobozba azt a sok állatot.
2821 0 0 Izé
Nehéz ellenállni, ha szólít a ritmus
2955 0 0 Izé
Egy növény, amit kinyírsz ha nem edzel
1896 0 0 Izé
Művészet a legváratlanabb helyeken és helyzetekben is születik
2002 0 1 Izé
Tron65: Képtelenség, hogy egy vízben álló pianino így szóljon
Villog a fake radar, de attól még ijesztő ez az Izé

És ráadásul még magyar is.
3797 0 3 Izé
skad03: Olyan mint egy majom, de hogy nem valódi, az biztos :) A srácnak vannak még videói, foglalkozik [...]
shteer: mi ijesztő egy majomban azon kívül, hogy a bringa elé ugrik?
Jaca: Egyértelmű! 0:51-nél a jobb mmutatóujja felett ott van a fék! :D
A kanapédról sem kell felkelned egy hideg sörért, ha azt a Panasonic új hangvezérelt hűtőjéből veszed ki
1242 0 0 Izé
Ha van olyan, hogy parkolás terén antitalentum, akkor ez az ember az

Bár tekintve, hogy Hollandiában készült a felvétel, lehet, hogy csak be volt tépve.
2977 0 3 Izé
Tron65: Megmég ott az a 2-3 pedál, ami állandóan összekeveredik ...
Jaca: Azért nem olyan egyszerű, tolatni is, meg a kormányt is tekerni???? De miért nem rakja bele azt [...]
Tomi Demo: De miért nem tekeri azt a telibevert kormányt ???? Miért nem?? MIÉRT NEM???
Csak egy kis színezék kell a mágneses ferrofluidhoz, és ilyen vizuállatság lesz belőle

Mondjuk a ferrofluid alapból is látványos.
994 0 0 Izé
Az IKEA is felfedezte mire jó a kiterjesztett valóság
1436 0 0 Izé
A leghülyébb világrekord ever!

Méhekkel az arcodon egy órán át üldögélni. Gratulálunk!
847 0 0 Izé
Van egy oldal, ahol egy dollárért megtudhatod, hogy hányan fizettek egy  dollárt, hogy megtudják hányan fizettek egy dollárt ezért az infóért
920 0 0 Izé
10 percnyi bizonyíték, hogy nem csak a BMW-sek tudnak parasztok lenni
3245 0 2 Izé
VanZant: 0:39-nél, mintha nem tudná eldönteni -- az audis, hogy merre fele akar haladni -- de azért nem v [...]
sakos: Jól látom, hogy 4:58-nál a már álló autóban durran el a kormánylégzsák? Mint a moziban :)
Michiganben csak az nem tud legálisan fegyverhez jutni, aki hülyébb, mint egy 8 éves
1788 0 1 Izé
Stickhorse: Aki látott már 8-10 éves gyereket, az tudja, hogy ilyen korra nagyjából kifejlődik egy "józan [...]
Az oroszok egy árvízből is képesek kihozni a mókafaktort
724 0 0 Izé
Westeros

A fanfiction sorozat sajnos valószínűleg sosem fog elkészülni, pedig az előzetes alapján mi néznénk.
1864 0 0 Izé
A Corn & Soda magazin Szabó Magda születésének 100. évfordulójának alkalmából grafikai pályázatot hirdetett
2639 0 0 Art Izé
Léggitár bajnokságot még mindig poén nézni
2087 0 1 Izé
Dmckayals: Ebben számomra az a legijesztőbb, hogy 6 pont a maximum, ami adható... :P
Hogyan tegyünk tönkre nulla perc alatt egy szép nagy tavat?

"Mérnök vagyok, értek hozzá."
4333 0 1 Izé
hawkeye: Hát én nem tudom, hova lett a tudás, meg a szakmai becsület. Nálunk legalábbis. Az egyik mér [...]
Egy újabb robot pap, természetesen Japánból

Szerintem picit morbid, hogy temetési szertartásokra tanították be.
837 0 0 Izé
Eseménydús előzetest kapott a The Walking Dead játék, ami mobilokra jön ki
935 0 0 Tech Izé
Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House

A Mély Torokról forgattak filmet Liam Neeson-al, és ez nem pornó. Mély Torok az a fószer volt, aki információt szivárogtatott a Watergate ügyben.
1177 0 0 Film Izé
Az egri kukások a leglazábbak az országban

Sajnos a helyi önkormányzat már nem így gondolja, mert szerintük veszélyes, amit csinálnak.
3888 0 0 Izé
A versenypályán az autók (és motorok) ősellensége az olajfolt
2392 0 1 Izé
Robbie Baker: Béjemvés majmok xd
Sör álló csuka az Oktoberfestre

A piszoárnál azért vigyázz vele, az ellen nem véd. :)
865 0 1 Izé
akicker: Pont annyira véd ellene, mint a sör ellen. Még ragadni is ugyan úgy fog utána ;) Viszont kicsit [...]
Brawl in Cell Block 99

Vince Vaughn már nem hülyéskedik nyomorék vígjátékokban. Ezúttal egy kőkemény börtönös akciófilmben csap szét mindent.
1084 0 0 Film Izé
Egy normál kocsi, de még néhány terepjáró is itt simán lezúgna, de nem úgy az Agility Customs autója
2411 0 7 Izé
Parafadugó: Amikor Peter Parker felhagy a fotózással és autógyártásba kezd.
sexdealer: Itt olvashatsz az összkerék kormányzásról: http://www.mogi.bme.hu/TAMOP/futomu_rendszerek_mecha [...]
Dmckayals: 0:23-nál tűnik úgy, mintha azt is kormányozná, de nem tartom kizártnak, hogy tényleg a terept [...]
Mind a 7 komment
Ezekbe a nagyikba senki se kössön bele!

Még azt se merném nekik mondani, hogy nem kérek több sütit. :)
1243 0 0 Izé
Van kedvenc magyar előadód?

Mert ha igen, akkor most szavazhatsz rá, hogy melyikük nyerjen a az MTV Europe Music Awards-on.
1129 0 0 Izé
A Slow Mo Guys megint valami jó kis vizuállatságot filmezett le

Szóval, ha agyaltál már azon, hogyan néz ki mikor két paintball golyó találkozik, hát íme a válasz.
1534 0 0 Izé
Taryn Southern - Break Free

A szám és a klip különlegessége, hogy egy mesterséges intelligencia segítségével készült.
503 0 0 Zene Izé
Okádtál már ma reggel?

Ha nem, akkor nézd meg Bear Grylls és Shaquille O'Neal közös kalandját egy placentával.
2959 0 1 Izé
pumpa: Gryllus Medve barátunktól nem idegen az undorítóskodás. Láttam olyan részt amikor kiszedte a [...]
1 Land Rover 6 szánhúzó kutya ellen

Mivel ez egy reklám, természetesen az autó győz, de attól még ez egy igen látványos és kreatív reklám.
1551 0 0 Izé
Tanácsok kezdő riportereknek:

Részeg alanyt ne interjúztass, mert esélytelen, hogy értelmes anyagot forgass belőle! Viszont mindegyikből jó poén kerekedik.
2220 0 4 Izé
Dmckayals: Csinálhatta volna Ő a riportot: http://www.ize.hu/ize/post/68558
roberto: Mindenképpen inkább szomorú mint nevetséges. Persze a helyzet vicces, de attól még szomorú. A [...]
Erunder: Ez biztos? Mert a válaszai, a stílusa, és a hangja alapján én nem erre gondolnék.
Mind a 4 komment
Ha a GPS-t azt mondja arra kell menni, akkor arra kell menni
2317 0 1 Izé
hawkeye: A GPS mondta? Nem a KONYAK? :)
Régebbi postok...