REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Azért az angol X faktorban tudják, mi az igazi dráma! (angol kell hozzá)

Produkciókkal együtt.
2179 0 5 Izé
cila: A "Karnyóné" után, már sejthettem volna, hogy szűk pantalló mögött meleg szív dobog. Bizto [...]
thorm: lényegében gyereknek azt mondták többen adnák elő produkciót jobb lenne, gyerek erre többen [...]
cila: Nem értettem mindent, de tuti, hogy a faxtorizált bárdnak minden szava Arany. Mert: "Szó bennsz [...]
Mind a 5 komment
Hogy miért nem ilyenkor gyakorlatozik a a TEK a metrón?
3391 0 9 Izé
Erunder: Nebel is beküldte ma ezzel a szöveggel: „Amelyik közelít, egyből úgy nyakonszúrom, hogy [...]
cila: Szegény József Attila. EGÉSZ népét akarta tanítani, nem is középiskolás fokon. Mit mondjak [...]
dns87: Nem dísznek, velem a sört kidobatták... :(
Mind a 9 komment
Belle és Sébastien - A kaland folytatódik

A népszerű francia családi film folytatása.
971 0 0 Film Izé
The Edge of Seventeen

Tini vígjáték, a kamaszkor minden bajával együtt. Még jó is lehet ez a film.
3041 0 0 Film Izé
Zuckerberg bemutatta mire lesz képes a Facebookal az ember, a virtuális valóságban
478 0 0 Tech Izé
Bruno Mars - 24K Magic
296 0 0 Zene Izé
Ő Blix

A meleg sellőfiú, bár gyanítom, hogy egy sellőfiú nem is igazán lehet más, illetve csak más lehet.
1101 0 4 Izé
Tóth József: Pfff. Horgász vagyok. Ha egy ilyet kifognék, nem dobnám vissza. Rögtön elővenném a bunkót, a [...]
vinyetta: merülőforraló
lo'ko''to'': https://youtu.be/UhJteYnoLBI?t=28s már kezdtem félni, hogy valaki megelőzött.
Mind a 4 komment
Napi bünti

A szám, ami a piramisjátékosoknál kicsapta a biztosítékot.
1288 0 2 Izé
cila: Nem tudom, ez a műfaj, valahogy nem tetszik nekem. Bárki tud rögtönözni ilyesmit. Még a "kisö [...]
lilaflexninja: Még a thai kisstibi sem tudott javítani azon, hogy ez a nyelv, nem az, amin érdemes rappelni.
Jó autóhoz, jó út kell
803 0 0 Autó Izé
TE mit választanál?

Dilemmák, amelyekkel egy vezető nélküli autónak, de adott esetben bárkinek lehet, hogy meg kell küzdenie.
3667 0 10 Izé
Gábor-79: Nos, AMIKOR én kerültem hasonló helyzetbe, akkor egyszerű volt a döntés: vissza egyesbe, és i [...]
szemantikus: Szektás állatvédők vajon mit választhattak, mikor a kutya ült a volánnál? :D
BundasTm: Ha figyelmesen megnéztétek, a kérdéseknél a "Description": "In this case, the self-driving car [...]
Mind a 10 komment
Get Out

Egy afroamerikai férfi meglátogatja barátnője szüleit, de rá kell jönnie, hogy valami nagyon nem stimmel.
459 0 0 Film Izé
Hintázás kimaxolva
2443 0 0 Izé
Star Trek bakik, az új filmből
410 0 0 Film Izé
Joan Cornella új oldala
1808 0 0 Art Izé
El van átkozva a Nürburgring

A múlt hónapban is volt egy szerencsétlen, aki karambolozott rajta.
915 0 0 Autó Izé
Zsákbamacska tetoválást bevállalnátok?
2834 0 3 Izé
lilaflexninja: Ha lenne már tetkóm, vagy akarnék, akkor simán. Jobb ez, mint valami részeg buli közben varrat [...]
cila: Semmiképpen. Netán horogkeresztet, vagy auschwitzi számot kap a zsidó úriember a csuklójára. [...]
pumpa: Feleségemnek és nekem is vannak tetoválásaink, de nem vállalnék be látatlanban semmit. A zsá [...]
Ez az óriás csúzli minden nagy gyerek álma
2140 0 5 Izé
Opra: Csak óvatosan... https://www.youtube.com/watch?v=-PFentH8CXI
bungle: Korábbi videói az Izén: www.ize.hu/index.php?search=joerg+sprave
Jaca: Vártam, mikor hoznak egy csirkét.
Mind a 5 komment
Megszaladtak picit a pacik

A fószer egyben a hét legnagyobb s***feje is.
671 0 0 Autó Izé
Rogán Antal és a helikopter története

Rogán Antal 2014-ben: „Parasztgyerek vagyok, nem urizálok”
2685 0 20 Izé
bungle: Arcok! :D http://index.hu/video/2016/10/11/rogan_antal_vita_parlament_arc_kepviselo_arcok/
Adjonmegegynicknevet: Van ennél lejjebb?!
lilaflexninja: Üdv a csapatban. Majd jövőre leépítenek, vagy átterelnek a magánszférába!
Mind a 20 komment
A modellek tényleg buták?

Hát, lehet ez a videó visszafelé sült el.
2587 0 8 Izé
lilaflexninja: Nekem is feltűnt, de egy rövid kutakodás után kiderült, hogy az IG itt azt jelenti, hogy Instag [...]
cila: Az én inglisem van "a little poor", de a poszt képen olvastam valamit, ahol "IG" helyett én "IF"- [...]
tool: én megkajáltam, köszi szépen:)
Mind a 8 komment
A Kaspersky Lab kutatásából kiderül, hogy mennyire biztonságos az internet
858 0 0 Tech Izé
Elég jó lennél titkárnőnek?

A Red Bull játékával most kiderítheted.
2961 0 1 Izé
Hantaboy: Kár, hogy nem védték ki a Cheat Engine használatát. A pontszámot nem próbáltam módosítani, [...]
A tegnapi szavazás margójára

„A Jobbik felé hajoltam, mert Orbán nagyon radikális” 

Avagy a 444-nek sikerült ismét egy totálisan elfogulatlan riportot készítenie a helyzetről.
2093 0 33 Izé
lilaflexninja: Na akkor most mi lesz? http://index.hu/belfold/2016/11/08/szavazas_az_alkotmanymodositasrol/
cila: Én is így érzem. Öszödömbe véstem. Tovább, gyerekek. Tovább, tovább! Több inputot. Alaku [...]
lilaflexninja: Én tőled mindenféleképpen azt szeretném, hogy megírd, hogy Gyurcsány Ferenc volt a rendszerv [...]
Mind a 33 komment
Villanykörte, aminek nem látod a fényét

Oké, nem egészen hülyeség, mert a biztonsági kamerák éjjeli képét tudja javítani.
2723 0 1 Izé
cila: Azt a mindenit! Harry Potter féle trükk ("Lumos"). Csak az Erő, meg a Pálca legyen veled, Söté [...]
Bulldog kölyök kutya plusz magas küszöb = extracuki videó
2546 1 0 Izé
Kamu házak Svájcban, amik igazából bunkerek
4427 0 0 Izé
The Space Between Us

Romantikus sci-fi az első Marson született emberről, aki a Földre utazik, hogy megtalálja az apját.
1141 0 0 Film Izé
Szakáll ékszer

Kell!
1226 0 20 Izé
Ravennë: Az ősz szakáll megítélését sehogysem lehet lerombolni... biztos sokat látott már az életben [...]
lilaflexninja: ÉS rontják a hozzám hasonló extramacsó ősszakállasok megítélését is. a témához kapcso [...]
Ravennë: Nem. Tjunior elmondta előttem a választ. ;)
Mind a 20 komment
Okosóra látássérülteknek
880 0 0 Izé
Hatalmas szemét állatok

Artur Bordalo portugál művész nem mindennapi szobrai.
2311 0 0 Art Izé
Ezzel a K*****ott Nagy Rakétával és a K*****ott Nagy Űrhajóval küldenek majd embert a Marsra

A rend kedvéért, A SpaceX hívja így őket.
2195 1 13 Izé
cila: Ha már sci-fi: Álmomban - rossz álom volt -, miszerint guantanamói és egyéb helyről összesze [...]
hawkeye: Nem értem, miért kell ilyen ósdi, túlhaladott dolgokon rugózni. Hiszen: "Randy Cramer, más [...]
cila: Túlmenően az Apollo 11 körüli vitákon, hogy leszállt-e Armstrong és csapata a Holdra, vagy se [...]
Mind a 13 komment
Én berosálnék ha a gépről repülés közben elszállna a propeller
3329 0 6 Izé
twitteringbeard: Azért kicsit vergődött és surlódott a pályán, nem tökéletes landolás, de kb 9/11
hawkeye: Nem egy ideges pasi. Szépen letette....
szomi1: Hogy keresgélte az öreg :D
Mind a 6 komment
Akciófilmbe illő ez a szerencsés majdnem baleset
2880 0 0 Izé
Egy app, ami a borzalmakra reagál helyetted

A nyilvánvalóan kamu app reklámban a legszörnyűbb, hogy ha létezve, tényleg letöltenék és használnák az emberek.
1624 0 1 Izé
lilaflexninja: Jóó! és tényleg használnák.
Durva szembesítés: ezért ne mobilozz vezetés közben
2665 0 0 Izé
A nap hülyéje

Az, aki a kocsija csomagtartójával tapasztalta meg egy sugárhajtású gép erejét
5261 0 2 Izé
Wombat: Ha nagyon gyorsan megy haza, a menetszél hátha visszahajtja...
3m3ricus: Elvitte a hidrogén peroxid az eszét...
Bájos kacajú riporterhölgy

Mondjuk az Ignobel-díjas kecske csávót én sem bírtam ki röhögés nélkül
3472 0 3 Izé
Kiscsuri: Én hibám, nem a videóé :D
Kiscsuri: Miért ilyen rossz a hang? Így élvezhetetlen.
kukulkan: Persze egyből más a reakció ha valaki gorillák meg csimpánzok között él és úgy tanulmányo [...]
Nem mindennapi ajándékot kapott az ifjú pár a barátjuktól

Ti mit szóltok hozzá?
3242 0 7 Izé
cila: Nekem a Piramis együttes jutott eszembe: Ajándék https://www.youtube.com/watch?v=URfHmOu84Q8
realista: Nincs valamilyen kapcsolat az indokolatlanul hosszú ölelkezés (a menyasszonnyal) és a tetoválá [...]
Ditpet: Debrecen!
Mind a 7 komment
Súlyos bünti persze, hogy Japánból
2310 0 11 Izé
közlegény: ó, hát nagyon köszi, ettől japánosabb biztosan nem születhetne pennámból, úgyhogy respect : [...]
cila: Hajkurászol? :) Legyen neked írva, 3 sor, 5-7-5 szótag soronként: október: alma megismerni ana [...]
közlegény: ez egy sorral több, mint egy haiku (ha már japán) :P amúgy jó :)
Mind a 11 komment
Bútorok bevásárló kocsiból
1586 0 2 Izé
Jaca: Az ilyen posztok miatt fogják lopni a bevásárlókocsikat. Eddig legalább csak a raklapokat vitt [...]
közlegény: nem kéne otthonra, mert túlzottan emlékeztet a bevásárlásra, amit nem különösebben kedvelek [...]
Régebbi postok...