REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Érkezik a Far Cry mozi Uwe Boll "mestertől". ;)
3235 0 24 Film Izé
|-=O=-|: IMDb: 2.7 :D Hát hiába, Uwe Boll, szóval rossz már nem lehet. ;)))))))))))))))))))))) Legalább [...]
deyso: még a poszter fotójának erejéig se voltak képesek egy igazi glock pisztolyt szerezni hanem vmi [...]
mun: úgy tudom hogy a németeknél van valami ilyen hülyeség, hogy ha a film elkészítéséhez szüks [...]
Mind a 24 komment
Érkezik a Far Cry mozi Uwe Boll "mestertől". ;)
3220 1 23 Izé
|-=O=-|: IMDb: 2.7 :D Hát hiába, Uwe Boll, szóval rossz már nem lehet. ;)))))))))))))))))))))) Legalább [...]
mun: úgy tudom hogy a németeknél van valami ilyen hülyeség, hogy ha a film elkészítéséhez szüks [...]
screty: Nem tudom ki az az Uwe Boll , de ahogy elnéztem a trailerben azt a motorcsónakos hiper ugratást.. [...]
Mind a 23 komment
area|m multimédia asztal

631 1 1 Tech Izé
TeamCo.: Jó lesz ez ha tovább fejlesztik
MC PITA RAMOS
Nekem nagyon tetszik!!
822 2 6 Zene Izé
OZZYka: kit kéne koppintani ? :D ha Copyra gondoltok , vagy Sitgan-ra vagy esetleg Tigris-re akkor meg ők [...]
eerix: Sejtem, kit akar koppintani, de úgy néz ki, sehogy sem jön neki össze :D olyan jó sosem lesz :P [...]
Purple: inkább örülnél neki, hogy egyáltalán másodjára is kikerült és húzd meg magad csendben, ha [...]
Mind a 6 komment
A Pekingi olimpia tizenkettedik napja képekben.
1266 0 1 Sport Izé
babapiskóta: ezek a képek egyre durvvábbak :)
Rise Against - Re-Education (Through Labor)

Október 7-én jön az új album, az Appeal to Reason, itt a ráhangoló zene, amit kiadtak, és már turnékon is játszották!!! Ismét valami jó van készülőben. ;)

Pár infó érdeklődőknek: WikiPedia ; Official site ; MySpace régi és új nagyon jó számokkal.
408 0 0 Zene Izé
Cloud Cult - Breakfast With My Shadow

Igaz koncert, és nem tökéletes, de nagyon jó, lazulós zene.

-wiki-myspace-
469 0 1 Zene Izé
ibor90: ez nem is rossz
The Subways - Rock & Roll Queen
A fiú-lány frontemberpár vezette brit Subways 2005 végén fellépett a Narancsvidék című amerikai tévésorozatban, és Rock & Roll Queen című slágerük az azzal egy időben kijött The OC Mix 5 válogatáslemez húzódala lett.
612 0 0 Zene Izé
A Pekingi olimpia tizenegyedik napja képekben.
309 0 0 Sport Izé
???
4531 1 19 Izé
r.a.w.: hmm.... így gólyatábor-rendezés után ez most összetörte a sörösüveget. asszem aludnom kell [...]
dani0001414: Vezetéket legalább kiretusálhatta volna
Lex: először azt hittem a postkép miatt, hogy ez egy SlipKnot paródia vagy valami :D
Mind a 19 komment
Akinek elege van a megapixelekből, annak itt van egyetlen egy, de elkalandozhat hasonlóan "tartalmas" felületre, ahová nem árt nagyító.
10425 7 15 Izé
Mote: juj én megtaláltam a rejtett értelmét amúgy! A pixel színe pontosan R153, G153, B153, tehát 1 [...]
eol: Blokkónád, mie?
sznájpa: kicsi, de legalább blokkolható http://noob.hu/07/0819/pixpagekill0dferrt.jpg
Mind a 15 komment
A Pekingi olimpia tizedik napja képekben.
500 0 0 Sport Izé
Óriás virágszőnyeg Brüsszelben - múlt péntektől 3 napra ismét virágba borult a belga főváros főtere, a Grand Place. A tér feldíszítéséhez 800 ezer virágot - többségében begóniát - használnak fel, elkészítése négyzetméterenként több mint 300 virágot igényel. Brüsszelben először 1971-ben volt látható a virágszőnyeg, idén tizennegyedik alkalommal állítanak össze ilyet. Idén XVIII. századi francia textilipari motívumokat mintáz az élő szőnyeg.
1939 3 4 Izé
mekszamnojz: Miénk az egyik legnívósabb virágünnep Európában http://www.origo.hu/programajanlo/20080813-de [...]
Bakeyoo: Dászíííp szőnyeg!
Darklightangel: húú ez nagyon szép:)jó sok munka lehetett vele.
Mind a 4 komment
A Pekingi olimpia kilencedik napjának képei.
272 0 0 Sport Izé
Sunflower Escape Room
3449 1 45 Game Izé
Mirnix: Nekem nem hozza be
MVS: Köszi a segítséget! Tényleg szép a zene!!!
hohoju: nekem nem indul mit kell nyomni??
Mind a 45 komment
David Deejay feat. Dony - Nasty Dream

(a Sexy Thing után itt egy újabb fasza szám)
639 1 1 Zene Izé
Niccoyi: nagyon, nagyon tetszik! :)
Manuel Uribe 2 éve még több mint fél tonna volt. Azóta lefogyott 310 kg-ra, de még így is nagy esemény, ha "kimozdul" otthonából.

Szerelmét, a 38 éves fodrásznőt négy éve ismerte meg, két éve "jár" vele - fekve.
"Szeretkezünk és Isten előtt már házaspár vagyunk".
5600 0 13 Izé
mekszamnojz: nekem nem indulnak el a youtubos videók és hang meg pláne nincs hozzá ha mégis valamit megmocca [...]
bungle: Megtörtént az esküvő: http://www.youtube.com/watch?v=VJWPFHE0nQY
Laci: Hétvégére kikapcsolódásként őszintén ajánlom Viola Zoltán: Dagik c. renkivül szórakoztat [...]
Mind a 13 komment
A Pekingi olimpia nyolcadik napja képekben.
290 0 1 Sport Izé
spiritmonger: rutális volt amit usain bolt csinált, csak az a baj, hogy ez után a poszt után (http://sport.ize [...]
Sons & Daughters - Gilt Complex

A két fiúból és két lányból álló glasgow-i Sons And Daughters szépen kifejlődött 2001-es indulása óta. A debütáló hétszámos minialbum, a 2003-as Love The Cup egyenetlen félakusztikus dalai után a kvartett az első igazi nagylemeznek számító 2005-ös The Repulsion Box idejére már zajos, fésületlen szerzeményekkel hirdette, hogy érdemes odafigyelni rá (ezt a 2006-os Szigeten mi magyarok is megtehettük), és a következő nekifutásra gondos megmunkálással – és egy neves producer segítségével – egy egészen remekbeszabott Sons And Daughters-anyag készült.
573 1 0 Zene Izé
Egy kis kreatívkodás újra, hogy elfoglaljátok magatokat: akik kedd (aug. 19.) délig a legtutibb Izé graffiti-t legyártják az oldalon, azok Izé bögrét, pólót vagy sapit kapnak! Kis fotóbót csítet, felturbózást is elfogadunk. ;)

Jó grafittizélést! :)

Frissítés:
Nagyon jó alkotások születtek, de valahol limitálni kellett a nyertesek számát... 10 pályázó kap végülis hamarosan e-mailt ill. majd postán az általuk választott nyereményt. Ők abc sorrendben:
aLaP, brajenhiro, fidooo (a 18. kommentben lévő is tetszett), karmigran, kkNd, mcwest (az 51. kommentben lévő is tetszett), mtH, Purple (az 5. kommentben lévő is tetszett), Syra, Szamooca.

Gratulálok a nyerteseknek és köszi mindenkinek a részvételt!
8541 0 226 Art Izé
Szamooca: én is megkaptam a nyereményem:) köszi;)
karmigran: Szintén megkaptam a pólót Köszi a játékot! :)
aLaP: az én pólóm is idetalált. kösz még1x !
Mind a 226 komment
Egy kis kreatívkodás újra, hogy elfoglaljátok magatokat: akik kedd (aug. 19.) délig a legtutibb Izé graffiti-t legyártják az oldalon, azok Izé bögrét, pólót vagy sapit kapnak! Kis fotóbót csítet, felturbózást is elfogadunk. ;)

Jó grafittizélést! :)

Frissítés:
Nagyon jó alkotások születtek, de valahol limitálni kellett a nyertesek számát... 10 pályázó kap végülis hamarosan e-mailt ill. majd postán az általuk választott nyereményt. Ők abc sorrendben:
aLaP, brajenhiro, fidooo (a 18. kommentben lévő is tetszett), karmigran, kkNd, mcwest (az 51. kommentben lévő is tetszett), mtH, Purple (az 5. kommentben lévő is tetszett), Syra, Szamooca.

Gratulálok a nyerteseknek és köszi mindenkinek a részvételt!
9574 17 226 Izé
Szamooca: én is megkaptam a nyereményem:) köszi;)
karmigran: Szintén megkaptam a pólót Köszi a játékot! :)
aLaP: az én pólóm is idetalált. kösz még1x !
Mind a 226 komment
A mai nappal megkezdődik a 2008/2009-es angol Premier League, ami európában talán az egyik legerősebb bajnokság. A sztárokkal teletüzdelt csapatok remélhetőleg nem okoznak majd csalódást, a labdarúgás szerelmeseinek. Négy magyar játékosa is lesz az idénynek, Gera Zoltán (Fulham),  Halmosi Péter (Hull City), Németh Krisztián (Liverpool), Fülöp Márton (Sunderland). Sok sikert nekik! :)

Addig is nézzétek meg a 2007/2008 -as szezon top 10 gólját. ;)

És a nagy kérdés...

Szerintetek ki nyeri meg az 2008/2009-es szezont?
 
378 0 5 Sport Izé
vasasdrukker: Szerintem meg az Aston Villa ;)
Balázs: a Chelsea nyeri.
Öcsi: Én sztem is a Manchester nyeri csak úgy mint az tavaly :D
Mind a 5 komment
A Pekingi olimpia hetedik napja képekben.
329 0 0 Sport Izé
A Replay Studios készülő második világháborús lopakodós akciójátékát egy valós hősnő, Violette Szabo története ihlette. Róla mintázva alkották meg Violette Summer, a gyönyörű és egyben halálos titkosügynök alakját, aki mélyen az ellenséges vonalak mögött, minden külső segítségtől elvágva igyekszik mindent elkövetni annak érdekében, hogy a nácik elbukjanak.

Velvet Assassin előzetes.
1124 0 1 Tech Izé
sztewe: WoooW. Micsoda ötlet! habár szerencsétlen lányt kivégezték, de meg kell emlékezni róla! http [...]
Little Superstar (kicsit ijesztő feje van... mint Chucky-nak :))
9235 5 30 Izé
bungle: Rukitarin Moari küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=oPlfzFZGl0o Szöveg: "Weng Weng - Hát [...]
Dralisz: Ez nem kamu. Úgy emlékszem volt valamikor a spektrumon 1 ilyen műsor, ahol az ilyen degenerált/r [...]
Savitra: Szerintem ez tuti, hogy kamu, bár nem mondom, hogy rossz:) De sztem egy ilyen forma kisgyereknek s [...]
Mind a 30 komment
Mostantól nem kell parázni, ha a kóla, tea, kakaó, sör, bor, pájinka (megfelelő aláhúzandó) ráömlik a laptopra, sőt a mobilod használhatod a víz alatt is.

A "Golden Shellback" névre hallgató új csodabevonat az eszközre juttatva tökéletesen vízállóvá teszi azt. Sőt, a gyártó szerint véd az olaj, a szintetikus folyadékok, a por és a szennyeződés ellen is. A bevonatot, mely nem vezeti az áramot, vákuumban viszik fel a kütyükre, így a belső alkatrészek is védelmet kapnak.

1449 1 5 Tech Izé
Dawe: a strandon a víz alatti fényképezést telefonnal mifelénk óvszerrel oldják meg :D
sztewe: Ez egy óriási, forradalmi találmány!Aki meg leszólja vagy azt mondja, vagy akarja írni rá hog [...]
Jozef7: igazad van ha nem vezeti az áramot akkor tölteni sem lehet a telót meg semmi SZERINTEM!!!
Mind a 5 komment
Pár napja hivatalosan is bejelentették, hogy Balzsay Károly következő ellenfele az orosz Denis Inkin  lesz, akivel Szeptember 27-én lép a szorítóba. Nézd meg mire képes Inkin. (sötét nadrág)

Még egy videó
431 0 3 Sport Izé
Derill: elég masszív gyereknek tűnik
Maccoyi: Én kérek elnézést. ;)
senseipetya: a pár nap, az tegnap!
A minap már nagy sikere volt, ezért gondolotam szólok ismét, sőt mi több csak most csak itt csak nektek jövő hét hétfő reggelig meghívó nélküli regisztrációs lehetőséget is biztosítunk. Mert az jó!
Sőt mi több, ha 30.000 Ft felett rendeltek, ajándék cipőt adunk nektek. Mert az is jó!
2737 4 31 Izé
AVIREX: ne aggodj öcsi,max jövő héten megkapod,rendeltem már én is a brandsról,hozták az árut és m [...]
strogi: Hát én még a Puma akciónál járok, 11-én rendeltem és semmi hír kezdek morcos lenni! Jártat [...]
mekszamnojz: bocsánat: - oceanearth's
Mind a 31 komment
A Pekingi  olimpia  hatodik napja képekben. :)
410 0 0 Sport Izé
Nah, itt egy kis hard techno :-)

Tiga & Zyntherius - Sunglasses At Night (Damoks vs. Morison Remix)

Az eredeti volt már itt
1273 0 1 Zene Izé
winkytct: Sunglasses at night - koszi h feltetted reggen hallotam es tetszett ... de teljesen megfeledkeztem [...]
Nagyon jó kis animációk az Amautalab-tól! Ha nincs quicktime a gépeden, megnézhető youtube-on is (kicsit rosszabb minőségben) itt.
2440 0 4 Art Izé
TeamCo.: Olyan Monty Phyton félélk
TeamCo.: Ok a Amautalab-on fellelhetők inkább ellennevelésűek...
TeamCo.: Neveljék is a kis lurkókat, a szebb jövő érdekében!
Mind a 4 komment
Nagyon jó kis animációk az Amautalab-tól! Ha nincs quicktime a gépeden, megnézhető youtube-on is (kicsit rosszabb minőségben) itt.
2509 3 4 Izé
TeamCo.: Olyan Monty Phyton félélk
TeamCo.: Ok a Amautalab-on fellelhetők inkább ellennevelésűek...
TeamCo.: Neveljék is a kis lurkókat, a szebb jövő érdekében!
Mind a 4 komment
Dubya bá az olimpián. :D
Nagyon ráérnek egyesek a Guardiannál. ;)
6140 0 8 Izé
csoe: "I can has adoption?" *nyihogva röhög*
BikerBoy: dzsórdzs fákin pénisz bus
izébigyó: "oh noe wrong geek sorri" :DDD
Mind a 8 komment
Valkyrie (Valkür)
A második világháború vége felé magas rangú német tisztek létrehoztak egy csoportot, melynek célja Hitler meggyilkolása és a háború befejezése. A művelet fedőneve Valkyrie, egy vészterv alapján, melyet a német vezérkar elleni lázadás esetére tartogattak. Tom Cruise Stauffenb erg ezredest alakítja, aki az összeesküvés élén állt.

1280 0 21 Film Izé
Balázs: nekem tetszett nagyon:)
Angi: Na kb. igy...
Negative: ...A II. világháborúra áll fel, mi? A hozzád hasonló baromarcúak miatt tart ott az ország ah [...]
Mind a 21 komment
Valkyrie (Valkür)
A második világháború vége felé magas rangú német tisztek létrehoztak egy csoportot, melynek célja Hitler meggyilkolása és a háború befejezése. A művelet fedőneve Valkyrie, egy vészterv alapján, melyet a német vezérkar elleni lázadás esetére tartogattak. Tom Cruise Stauffenberg ezredest alakítja, aki az összeesküvés élén állt.

1410 5 20 Izé
Angi: Na kb. igy...
Negative: ...A II. világháborúra áll fel, mi? A hozzád hasonló baromarcúak miatt tart ott az ország ah [...]
psypapi: Nekem akkor is a honfoglalás után a II. világháború a szívem csücske! :)
Mind a 20 komment
A pekingi olimpia ötödik napjának képei.
350 0 0 Sport Izé
Blockoban
Illeszd a nagy kockát az azonos színű kis kockára! Mozgatás: egér + bal gomb. A kockák vagy a falig vagy a másik kockáig mozgathatóak!
2663 2 2 Game Izé
bungle: Köszi, tegnap még működött, gondolom zavarta őket, hogy onnan megy, most javítottam és már [...]
Errtu: Valami miatt nem akar [nekem] működni a link, de itt igen: http://www.freewebarcade.com/game/block [...]
Az exkluzív E3-as debütáló bemutatók után, most megérkezett az új Wolfenstein első trailere, amit az id Software házi expóján mutattak be a nagyérdeműnek.
851 1 2 Tech Izé
Cromex: Hurrá! Újra lehet nácikat ölni! Még nincsen elégszer feldolgozva a téma! :)
koocos: Vááá...mikor jelenik meg???
Baranyai János súlyemelő sajnálatos balesete.

(Baranyai János szerencsére már jobban van, a könyöke ficamodott ki, amit altatás alatt helyre tettek, pár nap múlva elhagyhatja a kórházat, és utána hónapokig tartó gyógytornás kezelésre lesz szüksége. Innen is jobbulás kívánunk neki.) Macc
963 0 12 Sport Izé
hone: huuha..koszi szepen, cpu :)
cpu: itt még megvan: http://www.indavideo.hu/video/Baranyai_Janos_sulyos_serulese
hone: nincsen mar meg sehol?
Mind a 12 komment
Marbelois asztal.
Érdemes megnézni a holland ontwerpduo (Nathan Wierink és Tineke Beunders) többi munkáját is.
4301 1 15 Art Izé
Lili: Hát izé. Nagyon tetszik, meg nagyon jól néz ki, de mivel éjszaka lenne csak időm játszani vel [...]
Kolbi: Amúgy a "dúrva" rövid u-val írandó:)
Kolbi: ELNÉZÉST KÉREK MINDENKITŐL!!!!! 3/4 1 kor írtam és hibáztam :( Máshova is írtam, de ott ut [...]
Mind a 15 komment
Régebbi postok...