REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
130 évnyi NatGeo borítót sűrítettek kicsivel több, mint másfél percbe

Érdekes megnézni, hogyan változott az évek alatt a kinézete.
1379 0 0 Izé
Beast of Burden

Daniel Radcliffe a legújabb filmjében egy drogcsempész pilótát alakít, de egyáltalán nem lesz vicces, mint Tom Cruise. A véresen komoly akciófilm a dráma és az akció között helyezkedik el valahol.
1274 0 0 Film Izé
Mit szólnál egy mini esőerdőhöz a lakásodba?

A legjobb, hogy még haszna is van, mert vízszűrőként működik.
2057 0 1 Izé
nemtudokregisztralnihelo: Csak az a baj ezzel, hogy nem tudni mikor ugrik majd elő a King Kong.
Davide Sasso japán animékből veszi az insprációt a képeihez

Ezért ilyen furák a színei.
1314 0 0 Art Izé
Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

A világ egyik jelenlegi legtragikusabb életúttal rendelkező művészéről szóló filmtől bőgni fogsz, mint egy kisgyerek.
1296 0 0 Film Izé
Iszonyatosan türelmesnek kell lenni a világ legidegesítőbb kirakójához
2979 0 2 Izé
Alpha35: Drágám! Vegyél fel valamit mert huzatot fogok csinálni!!! :)
vadonka: És mit rakott ki belőle? Amúgy csinálok én ilyet bárkinek, csak ledarálok vmit az iratmegsemm [...]
Az amcsi hideg után mutatunk egy szibériai települést, ahol -62 fok van
3444 0 6 Izé
TeeJay: én a leghidegebb amit kültéren átéltem -28 fok volt Heves megye északi részén 2000 körül m [...]
VanZant: Érdekes... A nat-geon láttam erről a városról egy filmet, abban azt mondták, Guinnes rekord -7 [...]
akicker: Most, hogy előjött a téma megint elkezdtem nézelődni, de még mindig messze van :D Yakutskig ne [...]
Mind a 6 komment
Meg is volt az év első UFO észlelése

Pataky Attila már biztos izzítja az új elméleteit.
2464 0 4 Izé
Traveller_x: Én meg voltam a koncertjén: :) https://78.media.tumblr.com/cef01b920b8b16867ad56ceb8c1d0316/tumbl [...]
vadonka: Amúgy gyerekkoromban 2 ilyen ufó jelenségnek voltam én is szemtanúja. Az egyik egy ezüstös he [...]
vadonka: Vagy zsíros csengőkamerás felvételt :D
Mind a 4 komment
Az örökbefogadásról készített riportfilmet Máté Krisztina

Szülők, és gyerekek is megosztják velünk az örökbefogadással kapcsolatos tapasztalataikat.
818 0 0 Izé
Durván csökkentették a sószórók éves költségvetését

Vagy a srácok csak simán belevitték a mókát az unalmas melóba.
3170 0 1 Izé
Ravennë: https://www.facebook.com/mgharbaeneuropa/videos/vb.274124236068170/982562731890980
Jó napja van ma a Harry Potter rajongóknak

Közel 1 órás filmet készített egy csapat Voldemort kamaszkoráról, ami legalább olyan jó lett, mint az eredeti filmek.
1814 0 7 Izé
Ravennë: ;D
Erunder: Viccelsz? Az összes perverz beteg állat közül téged bírunk legjobban. :)
Ravennë: pl: "Közel 1 órás filmet készített egy csapat Voldemort kamaszkoráról..."(jaj, hogy engem itt [...]
Mind a 7 komment
Tudtátok, hogy a Stranger Things Dustinjának van egy bandája?
577 0 0 Zene Izé
Mindig arra vágytál, hogy vezethesd KITT-et?

Mert akkor egy autóbérlő oldalon keresztül ezt meg is teheted.
2273 0 0 Izé
Így néznének ki kedvenc mese karaktereink, ha Tarantino fejéből pattantak volna ki

Sylvain Sarrailh munkái.
2575 0 0 Izé
A szív bajnokainak megvan a jelenete, mikor a srác életében először saját ágyat kap?

Na ez most a valóságban is megtörtént.
2157 0 1 Izé
Traveller_x: Fasza. Tényleg megható. Kivettek egy hajléktalant, és kapott saját ágyat. Fel is nevelik? Isko [...]
70 km/h-val 300 méter magasban siklani igazi adrenalin emelő élmény lehet
2216 0 2 Izé
qpci: Ennél szerintem komolyabb van nálunk.
suszter: Óriási bullshit.
A virtuális valóságban már kocsmai verekedésekbe is keveredhetsz
1415 0 1 Izé
qpci: Közben élőben hátulról egy tockossal még élethűbb lenne.
Van egy oldal, ahol megtapasztalhatod milyen diszlexiásnak lenni
1462 0 1 Izé
sakos: Érdekes, hogy egy-két hosszabb szó kivételével az ugráló szöveg olvasása sem okoz komoly ne [...]
Ablak a jövőre, illetve a virtuális valóságba
920 0 0 Tech Izé
Németországban hódít a paintback

Azaz a horogkeresztből vicces kép rajzolása.
1895 0 0 Izé
Kirsten Joy Weiss barátja biztos kétszer is meggondolja, hogy össze vesszen-e vele
3175 0 0 Izé
The Commuter - Nincs kiszállás

Liam Neeson ezúttal egy vonaton akciózik.
704 0 0 Film Izé
Hatalmas e-sport fesztivált rendeznek Budapesten a visegrádi négyek
1681 0 0 Sport Izé
Titkon valahol mind régóta hallani akartuk a Family Guy főcímdalát magyarul
2716 0 0 Izé
Egy kis neonnal felturbózva a siklóernyőzés is látványosabb
799 0 0 Sport Izé
Revans (Revenge)

Egy megerőszakolt nő véres bosszút áll a férfiakon. Láttunk már pár ilyen filmet, de attól még izgi.
980 0 0 Film Izé
Rúdtáncos robotok b***ki

Ezt mégis kiknek készítették? Erre izgul C3PO meg R2D2?
987 0 0 Tech Izé
A BKK már teszteli az elektronikus jegykezelőket
1226 0 0 Tech Izé
Hellraiser: Judgment

Az ikonikus horrorfilm idén egy új résszel visszatér a mozik filmvásznára.
2322 0 0 Film Izé
A Toyota előrukkolt egy önvezető bolttal

Sejtem honnan vették az ötletet.
918 0 0 Izé
Hogy is van az, hogy az embert a barátjáról ismerni meg?

Azt se felejtsétek, hogy a kutya az ember legjobb bartája!
1572 0 1 Izé
Ravennë: Egyet sem találtam el. :D
Ki mondta, hogy télen nem lehet kabriót vezetni?
2562 0 0 Izé
Két órányi Nirvana-demó került fel a netre

Az eddig magántulajdonban lévő kazetták egy fémdobozban pihentek, de most már mindenki számára hallgathatók.
895 0 0 Zene Izé
Ez a híresség átka

Még rendesen be se tud rúgni szegény Havas Jon, anélkül, hogy videóra vegyék.
2086 0 2 Izé
Erunder: Egyébként tök laza részeg, nem is balhézott igazán, végig full nyugodt. Szívesen söröznék [...]
Ravennë: Színész élet, bohém élet, előfordul az ilyen. Az már inkább lenne ciki ha egy papról vagy m [...]
Íme a vászon, ami véget vet az osztott képernyős videójátékok világának
3150 0 1 Izé
Csádi: Igazából már régóta van hasonló megoldás osztott képernyős játékmódra: https://www.youtu [...]
FIDESZ induló az áprilisi választásokra!

"A Grabovoj számot felírtam, a Habony tisztára mosta agyam."
1390 0 3 Izé
Tóth József: És hova a f@szba indul? A diliházba? Mert e kép alapján nem máshová...
Traveller_x: Ez kérem alássan, 120-as IQ alatt kontra-produktív. Congratulations.
Goddex: jópofa. ilyen tökjó zenére kb. bármit jól meg lehet csinálni. lett volna még ebben azért t [...]
A Fantasy világoknak iszonyat menő Forma 1-es autói lennének

Daniel Crossman és Tim Holmes munkái
2429 0 1 Izé
nearo: A Honda a Forma1 Hugrabugja :D
Ez lenne a prüdéria magasfoka?

Egy amerikai áltanos iskolás rajztanárt kirúgtak, mert a színtanról szóló óráján a vetítésébe aktképek is bekerültek.
4810 0 7 Izé
Ravennë: Megnézném ebben az iskolában milyen egy felvilágosító óra, vagy hogyan tanulnak biológiábó [...]
csaty: Én nem megyek bele csatározásba veled , itt élek , ide járnak iskolába a gyerekeim , látom mi [...]
Traveller_x: A marhája. Hát nem tudja hogy pucér seggű angyalkáknak álcázott kisfiúkat, csak a templomok [...]
Mind a 7 komment
Ha pedig már benne vagytok a szavazósdiban, akkor a KSH novellapályázatának közönségszavazásán is voksolhattok

Cím alapján az én kedvencem a "Túl a hibahatáron". :)
558 0 0 Izé
Itt egy két perces előzetes az idei legjobban várt filmekből
2728 0 0 Izé
Régebbi postok...