REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Spermát helyezett magába, terhes lehet?
950 0 2 Pink Izé
szűzirónia: oh my
CRaPtRaSH: nyomorék balfaszgeci.... nem jutott eszembe találóbb,bocsánat...
A Facebook megváltoztatta a szexet
827 0 1 Pink Izé
Tooni: Sexchange operation.
Hétvégi relaxációs post. Én követem a példáját. :)
4360 0 14 Izé
lb7: A cápa is lefagy...
loloppo: Nem... ez csak a planking es az owling kevereke... :)
hawkeye: Nincs ebben valami trükk? Ugyanis ha bármelyik madárfélét (tyúktól a papagájig) hanyatt f [...]
Mind a 14 komment
Ha már rúd, legyen kövér. ;)
7829 0 24 Izé
Wicked: XDDD http://napidoktor.hu/cikk/78.14398/VVAniko-az-uj-rudtancbajnok
komcsi: Ez nem a VV Anikó, aki most tanul rúdtáncolni?
nellcsy: Áhhh... :DDD
Mind a 24 komment
A "közösségi háló" ;)
3183 2 3 Izé
Laretta: Nekem kell egy ilyen
Szancso: Behálózva,Vagy a Hálózat Csapdájában?:)
lokko: na ezt lájkolom :D
Teafaolaj és egészséges bőr
527 0 0 Pink Izé
Szívesség.net - "ezen az internetes portálon bárki bármilyen szívességet felajánlhat vagy kérhet".
5796 3 35 Izé
CRaPtRaSH: akkor a fának fusson neki :DD
bungle: http://i.imgur.com/OKUqP.jpg ;)
Tooni: :D:D:D:D
Mind a 35 komment
Vegyél mini luxuskutyát közel 1.000.000 Ft-ért jól!
10690 1 17 Izé
CRaPtRaSH: de egy pár kéne már akkor .. :] mellesleg meg: Te még élsz? :O
rivaul: Viszont ha jól lépsz akkor van egy cuki millás mamuszod ;)
CRaPtRaSH: na,hát ezaz, képen cuki, meg minden, de véletlen rálépsz aztán annyi :S
Mind a 17 komment
Ez a láthatatlan ember mekkora egy köcsög, már megint jót szórakozott, miközben elgáncsolt egy szegény szöszit!
11592 1 6 Izé
neophyte: Úúúúristen, milyet alárúgott...!!! szegény pára... :(
ben11: Hát de könyörgöm, mi ez a mozgáskultúra??
godzsy: ilyet is csak egy nő tud. :D ráadásul még szőke is.
Mind a 6 komment
Az Animália ;)

Bónusz videó - A Noszty kutya esete a tobozzal :)
7525 3 4 Izé
Mamicska: Már működik!
dettybee: A kép alapján cukiság, megnézném :)
Logitech76: Nem, nem csak neked. :)
Mind a 4 komment
Egy nagyon jó dologra buzdító honlap: Csináljunk minél több városról Fröccs térképet és szervezzünk Fröccs túrákat! A kocsmák pontos helyei mellett találunk képeket és árakat is majd!
3951 1 6 Izé
Honeybadger: https://picasaweb.google.com/lh/photo/zz5dOHRNter_DbYfZ3a8N9ofK1a9lDQAXFlulfl_Vn0?feat=directlink D [...]
isshu: http://www.froccstura.hu/pic/sufni4.jpg Ez a kép is ottvan :D
HeXa6: Mi is sörtúraként kezdtük, de a 15. kocsma és üveg sör után már menni nem bírtunk, nemhogy [...]
Mind a 6 komment
Torpedó (Battleship)

A Transformers sikerein felbuzdúlva a Hasbro elkészít(tet)i egy másik klasszikus játékának a mozifilmes feldolgozását. Ez lenne a Torpedó, ami ugye arról szól, hogy zúzzuk le egymás csatahajóit. A filmben természetesen ezeket egy kicsit feldobják és kiegészítik.

Egy földönkívüli jármű kényszerleszállást hajtott végre az óceán közepén. A idegenek nem rossz szándékkal jöttek, de nem is hajlandóak tudomásul venni az odaérkező haditengerészetet. Az ember kíváncsi természete most is bajt okoz. Az már az előzetesben is látszik, hogy elég látványos lesz a film, ami akár elég is lehet, de ha még egy jó sztori is van hozzá, akkor igazi szórakozás lesz.  2012 májusában kiderül.
1958 1 3 Film Izé
kovacslacka: Hát csak úgy illik, hogy megemlítem, hogy nem saját ötlet volt a poszt. A százlábút meg meg [...]
Erunder: Az emberi százlábúnál én is mentegetőztem :)
kovacslacka: Bungle ajánlotta a figyelmembe a filmet. Köszi.
Ítélkezni oly könnyű...
488 0 2 Pink Izé
szűzirónia: én pl F. Kruegertől kibaszottul fostam,főleg a wc-n
nagydee: "Gondoljunk csak arra, hogy egy kisgyerek nem fél semmitől." nem a f@szt nem. ez sem látott még [...]
Flörtölés: tudjunk átlátni magunkon
809 0 0 Pink Izé
Kocsmai piadominó. ;)
9371 4 11 Izé
dettybee: Én meg azt hittem, hogy az öreg elkezdi az összeset meginni egyesével. Mondjuk kétszer néztem [...]
revans: Állat de az ilyen visítástól hülyét kapok.
isshu: http://www.straferight.com/photopost/data/500/medium/double-facepalm.jpg
Mind a 11 komment
Könnyen jött, könnyen ment. ;)
7145 0 25 Izé
Emerond: a vakond kozel sem ilyen gyors a mellso labai miatt(fogtam mar a kezemben vakondot) es valoban nincs [...]
Éjfélilány: :DDDDDDDDDDDDDDDD
Hantaboy: Engem jobban emlékeztet az az egér/cickány egy vakondra. Bár annak rövidem farka van.
Mind a 25 komment
Az öt legnagyobb szépségápolási baki, amit egy nő elkövethet
944 0 0 Pink Izé
A mai cukizé: értékes zsákmányt szerzett a kis blöki. :)
6681 2 8 Izé
slaki: WTF???? Kínai vagy Japán francia buldog???? Hatalmas! Nekem is van,1 éves és kölyökkorában de [...]
rena11: Gondolom ezzel a gyorsasággal, ő egy Agár..... :D
Nusihusi: Inkább a papucs szerezte meg őt!:D
Mind a 8 komment
Nem könnyű a bányászok élete.
6040 0 9 Izé
zscc: címkék: nincs olyan magyar szó, hogy szulfur. kénnek hívják.
rókakoma: Ezek a bányászok miattunk civilizált emberek miatt vannak ott. Amugy nem néztem végig a filmet [...]
Levibubu: Gratulálok! Írni már megtanultál egészen szépen, itt az ideje, hogy olvass, tájékozódj, mű [...]
Mind a 9 komment
Az arcbőr alapozása egészségesen
494 0 0 Pink Izé
A srácok jobban szennyezik a környezetet
495 0 0 Pink Izé
Space is Key
6099 0 13 Izé
dokasz: lehet, hogy én vagyok csak jókedvemben, de azok a feliratok viccesek voltak a játék kontextusáb [...]
nearo: Hah... elsőre 841-el csináltam meg, másodikra 257 =)
FrostiX: 491 Könnyed nyári idegszétbaszás...
Mind a 13 komment
Utálom a szüleimet!
588 0 3 Pink Izé
CRaPtRaSH: kianalizálhatnák, hogy egy rakás fos :$ :D
Nas: :D Csak vigyázz, nehogy ezt is kianalizálják... :D
CRaPtRaSH: Utálom a kamaszpanaszt!
"Tükröm-tükröm, mond meg nékem, ki a legszebb a retusált vidéken?"

Julia Roberts és Christy Turlington tükörsimára retusált reklámfotóját betiltotta a brit reklámhatóság, az ASA. Képtelenségnek tartják ugyanis, hogy a negyven fölötti nők mesebeli ránctalanságával csábítsanak a kozmetikai cégek, és így csorbítsák a fogyasztók, legfőképp a fiatalok testtudatát.
5878 0 23 Izé
Tooni: :D KODÁK! :D
Nyuffi87: válaszvideók közül ez a kedvenc:D http://www.youtube.com/watch?v=ZSOeNb25_SM
bungle: Igen, volt, meg a "válasz videó" is. :) www.ize.hu/comments.php?post_id=1449
Mind a 23 komment
A rágógumi káros a környezetre
723 0 1 Pink Izé
Szamooca: főleg VV Zsófiáké...
Dream House

Fiatal házaspár két gyerekükkel egy kisvárosi álomházba költöznek. Melyben életük hamar rémálommá válik. (Wáháhá ha már a film is klisés én miért ne lehetnék?) Ugyanis kiderül, hogy a ház előző lakóit lemészárolták, és az emberek úgy tudják, hogy a még élő férj tette az előző lakók közül. Azonban jön a "váratlan" csavar a csinos szomszédlány személyében, aki sokat tud a múltról.
2859 0 6 Film Izé
nagydee: hát nekem az valahogy az érdekesebbnek tűnt...
MADve: nem tudom eldönteni, hogy az Amityville-t vagy a The Messengers-t koppintották... vagy egy másik [...]
Erunder: Mert balfasz vagyok. Bocs ettől a 207 embertől. Nézzétek meg újra! :)
Mind a 6 komment
Napelemes felhőkarcoló épül Arizonában - a közel 800 méteres torony 150 ezer lakást lát majd el árammal.
4301 2 38 Izé
bungle: http://verde.444.hu/2014/08/19/homalyoszlatas-napelem-ugyben/ Bár lehet elmenne külön postnak is [...]
bungle: http://index.hu/tech/2013/10/15/elindult_az_ejjel_is_mukodo_naperomu/
exortus: A másik dolog, ami nagyon fejlődik, és ami kenterbe verhet mindent, az az atomenergia. A terjed [...]
Mind a 38 komment
Kontaktlencse vagy szemüveg?
483 0 1 Pink Izé
szűzirónia: áááááááááááááááááááááááááááááááááááá
A Facebook-hatás: jó vagy rossz az egészségednek?
342 0 0 Pink Izé
A csodálatos Pókember (The Amazing Spider-Man)

A Marc Webb rendezésében készülő Pókember reboot kevésbé lesz könnyed mint a 2002-es film volt, bár sok hasonlóság mutatkozik majd.

2012. július 2.-ától adják a magyar mozik.
1667 0 1 Film Izé
lee911: remélem az lesz mint a Hulk-al. Remélem ez is úgy fog odacsapni mint az Incredible Hulk.
Ételbiztonság: figyelj oda, mit eszel!
369 0 0 Pink Izé
Alacsony költségvetésű, házi készítésű autószimulátor, roncstelepről (is) beszerzett alkatrészekből.
10017 3 12 Izé
Jádám: szerintem mindent elmondtak helyettem :D szal, fő, hogy aki vezet az tudja :D
csaty: Egyszer én is kipróbáltam , lejtön ereszkedés , család a verdában , na lássuk milyen ha ball [...]
Mr. Wallace: Majdnem olyan a hatása, mint amikor automata váltós autóban kuplungolsz
Mind a 12 komment
Ki fingott? :D
8940 0 12 Izé
Szancso: Semmi érdekes csak ba..ta a szemem.
csúzönván: Akkor akár a kiképzőtisztek is levehetnék azt a maszkot, hogy jobban hallják a fulladozó team [...]
defty: épp ez a lényeg
Mind a 12 komment
Hajók gazdasági megszorítások után :)
4740 0 0 Izé
Alone On The Wall - 24 percnyi tenyérizzadás garantált ;)
7485 2 46 Izé
cappuccinox: Basszus, egyszer engem Hámornál egy szőke csaj ugyanilyen ügyesen mászott meg... Mindenbe kapa [...]
bungle: Nagyon durva free soloing, ketten egyszerre! http://href.hu/x/fqi0
Ravennë: Ügyes srác! A falamon van egy hajszálrepedés, vajon azon is felmászna? :D
Mind a 46 komment
A gazdaságos utazás hét szabálya
382 0 0 Pink Izé
Egy korábbi posztunk folytatása - reneszánsz és későbbi korok által megihletett kép manipulációk
1761 3 0 Art Izé
Mi játszódik le a testedben, amikor szénsavas üdítőt iszol?
730 0 4 Pink Izé
mandyedi: A kálcium csontokba való felszívódását is lassítja vagy valamilyen mértékben gátolja a sz [...]
Persil: "Léteznek természetes, és mesterségesen szénsavval dúsított ásványvizek. A természetes sz [...]
CRaPtRaSH: én is ezen gondolkoztam, aztán lezártam annyival, hogy mert a szóda nem üdítő, csak innivaló [...]
Mind a 4 komment
Fogamzásgátlás elődeinknél
588 0 0 Pink Izé
"Gamera" a 12 éves afrikai teknősbéka és az ő "pótkereke". :)

(Még áprilisban szenvedett súlyos sérülést ismeretlen okból a teki, így a bal első lábát amputálni kellett. A görgős kereket epoxi ragasztóval rögzítették az orvosok, így időszakosan majd kerékcserére kell visszavinni a Washington Állami Egyetem állatorvosi kórházába.)
4147 0 8 Izé
Nusihusi: Ez a kerék inkább akadályozza, mint segiti:/
S_t_o_N_e: Szerintem ez sima facsavar! :)
Maccoyi: Egy angol nyelvű cikk: http://www.huffingtonpost.com/2011/07/20/tortoise-gets-artificial-_n_905308. [...]
Mind a 8 komment
Régebbi postok...