REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Durván jó élmény lehet a vadludakkal együtt repülni
1388 0 0 Izé
A burkolások még 2018-ban is viccesek
3464 0 0 Izé
Ezek voltak a tavalyi év legjobb sajtófotói

Van köztük magyar is. Máté Bence 3. lett természet kategóriában.
2840 0 0 Izé
Csak akkor lehetne jobb ez a protézis, ha tényleg úgy működne mint a Deus Ex-ben
1675 0 0 Izé
Így néz ki, és szól, a világ legnagyobb tűzijátéka
2575 0 1 Izé
vadonka: A tűzijáték hangja soha nem fog egy videón átjönni. De a mérete sem. Max a látvány, de ez t [...]
A Jurassic Park főcímdalát így kell stílusosan levezényelni!
1383 0 0 Izé
A Victoria's Secret 1979-es katalógusa szexibb, mint gondolnád

Főleg ha figyelembe vesszük, hogy akkoriban még nem volt Photoshop.
2728 0 0 Pink Izé
Víz alatti zenekar?

Igen, de szerencsére nem kell megfulladnod, hogy egy 3 perces számukat végig hallgasd.
1207 0 0 Izé
Ha úgy érzed sz*r munkát végzel, csak gondolj az ATV díszleteseire
3544 0 7 Izé
Ravennë: Igaz.
Csádi: Nem mondtam semmi ilyesmit. Én is azt hittem egyébként. Demente véleményére reagáltam.
Ravennë: Há' de na... azért valljuk be nem velünk van a gond, amiért ennyit kinézünk egy tv csatornáb [...]
Mind a 7 komment
Ez a legdurvább tömegirányítás, amit valaha láttam
4723 0 2 Izé
Ditpet: ÁÁÁ ez fájt :D
jjc: szerintem meg ez: https://hu.wikipedia.org/wiki/Nemzeti_konzult%C3%A1ci%C3%B3
Truth or Dare

Emlékszel kamaszkorunk felelsz vagy mersz játékára? Na a Blumhouse készített belőle egy horrorfilmet.
10394 0 0 Film Izé
Amerikában most épp baromi hideg van

Konkrétan annyira hideg, hogy még a vízesések is befagytak.
2154 0 1 Izé
davidoka12: Legalább Trump tudja mondani, hogy nincs is felmelegedés...
Így néz ki egy autónyi tűzijáték

A kocsi tulaja ezek után lehet kétszer is meggondolja a tűzijáték vásárlást.
1746 0 0 Izé
Trump szerint az övé nagyobb, mint Kim Jong-un-é

Csúnya vége lesz ennek a gomb-méregetésnek.
968 0 0 Izé
Hát ezért viselnek a baseballban ilyen védősisakokat!
3787 0 0 Izé
Dubajt még tűzijátékban nehéz űberelni

Persze könnyű úgy, hogy ha teli vannak lóvéval.
1346 0 1 Izé
akicker: "Persze könnyű úgy, hogy ha teli vannak lóvéval." Az arab emberek úgy en bloc teli vannak lóv [...]
A legdurvább talán a sofőrök reakciói

Tök nyugodtak, kivéve persze, amikor nem kocsi, hanem gyerek szalad eléjük.
4530 0 5 Izé
hawkeye: Anno fiatalkoromban sokat dolgoztam Kati, ill. Pingvin autódarukkal. 24 - 60 tonnásig. Mindig megf [...]
Jaca: Ezt úgy kipróbálnám, hogy az ilyen hülyéket eltolni a g.cibe, aztán majd utána fékezek :D
ERko: Egészen véletlenül megint orosz területről származó videók. Villamosvezetőknek meg lehet ho [...]
Mind a 5 komment
Így nézhet majd ki a közeljövőben a VR Chat

Egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy az emberiség jó irányba fejlődik.
1097 0 1 Izé
mun: Így néz ki jelenleg a VR Chat.
Van a képen egy ház

Megtalálod?
2991 0 1 Izé
a janek: Ott van egy ember,pisil
A múltév legjobb sportpillanatai egy videóba összeszedve
13639 0 0 Izé
Így festett Velence a 19. század végén
1609 0 1 Izé
Kistibikécske: Kb pontosan ugyanaz mint mikor én két éve ott voltam.
Igazán hiánypótló egy térkép

Már ha arra vagy kíváncsi, hogy hol hogyan mondják azt, hogy "Boldog új évet!".
2475 0 1 Izé
vadonka: Itt is látszik, hogy a cseh és a szlovák nyelv ugyanaz. Az, hogy itt ott írásban eltér csak az [...]
perspective ǝʌᴉʇɔǝdsɹǝԀ

Nem ajánlott megnézni ezt a videót, ha a szilveszteri piálásod anynira durva, hogy még most is érzed.
1933 0 0 Izé
2018 első posztjában nézzünk vissza a tavalyi év összes komolyabb eseményére
2676 0 0 Izé
Így kíván a magyar rendőrség jó bulizást Szilveszter éjszakájára
3396 0 0 Izé
Így néz ki a világ első napelemekkel borított autópályája
3501 0 4 Izé
Erunder: Nem igazán jutott eszembe olyan szöveg, amiben hiperhivatkozásként elfért volna.
Csádi: Nem mondtam semmit, csak bemásoltam, mert témába illik. Szoktátok linkelni is a címbe, ha van i [...]
Erunder: Igen tudom, de az csak terv volt, ez meg, ahogy látod, már kész van.
Mind a 4 komment
Hallottál már a Pulfrich hatásról?

Vegyél elő egy napszemüveget, amivel letakarod a jobb szemed, és voilá! 3D lesz a 2D-s videóból.
4391 0 2 Izé
SEszter: Nekem is. Érdekelt volna a videó, de a felénél már annyira szédültem hogy szó szerint hányi [...]
sztewe: Nem kell ide 3D. Már attól hányingerem van hogy folyamatosan köröz körülötte a kamerás.
A pokolban fogsz égni, ha ezen röhögsz!

Nekem már tuti bérelt helyem van.
3599 0 8 Izé
bungle: Bécsben láttam ilyet a Tesla szalonban. Sajnos már kinőttem belőle. :D
Denial: Ez inkább aranyos mintsem nevetséges ! :)
Erunder: De az ugye megvan, hogy aki a posztszöveget és az előző hozzászólást írta, az ugyanaz a szem [...]
Mind a 8 komment
A mentősök között is létezik hülye sofőr
2509 0 0 Izé
15 másodpercben is lehet horrorfilmet készíteni
1618 0 0 Izé
A rabok VR technológia használata rengeteg kérdést felvet

A szabadon lévő emberek technológia függősége nem-e rabság, és a szabadság engedhető-e a raboknak, még ha csak virtuálisan is?
1112 0 0 Izé
De minek gyúr egy robot?

Tetszeni akar a robotlányoknak, vagy mi?
1731 0 2 Izé
Traveller_x: Naggyon zsír.... És menni is tud? :D :')
VanZant: „De minek gyúr egy robot?” - Hogy terminátor legyen?! :D
Ki gondolta volna, hogy egy rakétakilövés ilyen károkkal jár
3742 0 1 Izé
Petr: 23-án rögzítették a videót és 22-én tették közzé.
Filmőrülteknek itt egy mashup, amivel visszaszámlálhattok a szilveszteri buliban
2334 0 2 Izé
vater85: Én is pont az akartam beírni :D
Dmckayals: 9 :D
Van egy oldal, ami megmondja, hogy a személyiséged alapján melyik országban kéne élned

És nem, ez nem egy hülye Facebookos randomgenerátos baromság.
6899 0 8 Izé
Ravennë: Nekem nem keményen dolgozót írt, hanem hogy megtalálom az egyensúlyt a munka és a szórakozás [...]
zeiksz: Úgy látszik a tageket megette... szóval... Fogadjunk, mindenkinek azt írta, "(random ország), [...]
zeiksz: Fogadjunk, mindenkinek azt írta, ", mert ott is hozzád hasonló kedves és keményen dolgozó embe [...]
Mind a 8 komment
Ausztrália elég fura egy hely

Például simán belefuthatsz az utakon két bunyózó koalába.
3291 0 2 Izé
pumpa: http://i.imgur.com/9qHBZIB.gif
Jaca: És még a kamerát is rosszul tartják...
A Spotify egy elég érdekes videóval kíván Boldog Karácsonyt az előfizetőinek

Meg persze Ed Sheerannak.
1340 0 0 Izé
Ilyen volt az élet a Szovejetunióban

Néhány képhez nem ártana némi leírás.
2927 0 0 Izé
Vannak emberek, akiknek egyszerűen nem lenne szabad vezetnie
3401 0 4 Izé
Jaca: Ő is fekve videózott, csak van olyan app-ja, ami felállította neki. Mármint a videót. És nem [...]
negativ_kommentelo: Végülis be tudott kanyarodni ott, ahol más nem tudott volna...
Csádi: A háttérben mindenki fekve videózik, de az a videó lett népszerű, amelyiket állítva vették? [...]
Mind a 4 komment
Viharos villámfelvételek
1202 0 1 Izé
hawkeye: Fenséges, egyben félelmetes látvány....
Régebbi postok...