REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ha a mormonok ilyen szövegekkel szoktak csajozni, egy idő után szerintem ki fognak halni :)
1933 0 4 Izé
Traveller_x: A birkákat, vagy így vagy úgy, de terelni kell. Hát nem király, hogy így a kormánynak, elég [...]
vadonka: Én simán tudok szarni ezekre, csak azért félelmetes, hogy mennyi hülyét be tudnak rántani eze [...]
Traveller_x: Inkább örülj neki, hogy abban a helyzetben vagy, hogyha még ősközösségben élnénk, akkor az [...]
Mind a 4 komment
Az amcsi hideg után mutatunk egy szibériai települést, ahol -62 fok van
3444 0 6 Izé
TeeJay: én a leghidegebb amit kültéren átéltem -28 fok volt Heves megye északi részén 2000 körül m [...]
VanZant: Érdekes... A nat-geon láttam erről a városról egy filmet, abban azt mondták, Guinnes rekord -7 [...]
akicker: Most, hogy előjött a téma megint elkezdtem nézelődni, de még mindig messze van :D Yakutskig ne [...]
Mind a 6 komment
Boldog rémálmokat!

Ennek a pókfajnak a csípése fájdalmas és halálos is. A mérge cseppfolyósítja a szöveteket.
2941 0 0 Izé
Már elnézést, de mit csinálnak a tömegek a hóban?
2126 0 1 Izé
Ravennë: "Volt, ahol 10 centiméternyi hó IS esett az éjszaka... a HATALMAS hónak a gyerekek örültek a l [...]
Lányok! Ti felvennétek ezt a "pucér" ruhát az esküvőtökre?

 
2751 0 0 Pink Izé
Egy ilyen Nerf-golyószóróval felfegyverkezve esélye sem lesz a srác ellenfeleinek
2443 0 0 Izé
The Terror

Ridley Scott új horrorsorozatában az 1845-ös északi-sarki expedíció fordul rémálomba.
1095 0 0 Film Izé
Jó napja van ma a Harry Potter rajongóknak

Közel 1 órás filmet készített egy csapat Voldemort kamaszkoráról, ami legalább olyan jó lett, mint az eredeti filmek.
1814 0 7 Izé
Ravennë: ;D
Erunder: Viccelsz? Az összes perverz beteg állat közül téged bírunk legjobban. :)
Ravennë: pl: "Közel 1 órás filmet készített egy csapat Voldemort kamaszkoráról..."(jaj, hogy engem itt [...]
Mind a 7 komment
Ilyen az mikor a "profi" fotóst nem tanítja meg a tanára retusálni
2576 0 5 Izé
qpci: Még szerencse, hogy a kutyákhoz nem nyúlt. Lehet olyanok lettek volna, mint a kaptár című film [...]
Ravennë: Állítólag nem trollkodás... aztán ki tudja? :) https://www.facebook.com/pam.richardcoones/post [...]
roberto: De az arca szép kisimult. :)
Mind a 5 komment
Egy Bruce Lee harcjelenetet csak fénykardokkal lehet még menőbbé tenni
1919 0 0 Izé
Pandák

Nem, nem ment félre a kategorizálás. Tényleg készül egy imax film a pandákról, ami extra cukizé lesz.
1391 0 0 Izé
Így néznének ki kedvenc mese karaktereink, ha Tarantino fejéből pattantak volna ki

Sylvain Sarrailh munkái.
2575 0 0 Izé
Ezekben a képekben az a leghihetetlenebb, hogy nem Oroszországban, hanem idehaza készültek

Avagy, nálunk is hódít az urbanista szürrealizmus.
4633 0 0 Izé
Nem bíznám a srácokra a kocsim szállítását

Mondjuk a kamerásra sem az esküvőm felvételét.
3100 0 2 Izé
Tron65: Terv?????? Egyes emberszabásúaknaál már ott véget ér a terv, hogy belép a metró ajtaján. Va [...]
sakos: Vajon mi volt a terv?
Németországban hódít a paintback

Azaz a horogkeresztből vicces kép rajzolása.
1895 0 0 Izé
Ghost Stories

A sztori nagyjából a szokásos. A szkeptikus kísértethistóra lebuktató olyan esetekkel találkozik, amiket nem tud megmagyarázni.
999 0 0 Film Izé
A bácsi élőben játszik Minecraftet
2443 0 3 Izé
Ravennë: De ha van egy ilyen vityillód, ahová el tudsz menekülni a hétköznapok elől, amikor kedved van, [...]
Traveller_x: Az ember rohadtul vágyik oda. Legszívesebben azonnal költöznék, vadásznék, halásznék, stb.. [...]
qpci: Pusztán kézi szerszámokkal (nem elektromos, meg benzines), le a kalappal.
The Commuter - Nincs kiszállás

Liam Neeson ezúttal egy vonaton akciózik.
704 0 0 Film Izé
Family Guy-osítsd magad!

Igen, ez elvileg én lennék. :)
4106 0 1 Izé
a janek: Asszony : https://pin.it/fchqzg5lr5edth Én: https://pin.it/lnjtatawz6zlan Marha jó, köszi
Hatalmas e-sport fesztivált rendeznek Budapesten a visegrádi négyek
1681 0 0 Sport Izé
A Pornhub egy mindent átölelő statisztikában foglalta össze 2017-et

Mondjuk a Fidget Spinner és a Rick és Morty keresőszavak helyezését nem értem.
3647 0 0 Izé
Titkon valahol mind régóta hallani akartuk a Family Guy főcímdalát magyarul
2716 0 0 Izé
Őstehetség a nő, csak nem bowlingban, hanem a pusztításban
4119 0 5 Izé
hawkeye: Nő.... :)
Ravennë: A darts biztos jól megy neki.
MDylan: 3-ból 1-et eltalált, nem rossz! :) A többivel csak kilövi a maradékot is.
Mind a 5 komment
Egy kis neonnal felturbózva a siklóernyőzés is látványosabb
799 0 0 Sport Izé
Revans (Revenge)

Egy megerőszakolt nő véres bosszút áll a férfiakon. Láttunk már pár ilyen filmet, de attól még izgi.
980 0 0 Film Izé
Lehet-e szép egy pocsolya?

Naná! Ha az orosz Local Preacher fotózza.
1214 0 0 Art Izé
Lapos földes téma a normális ember szemszögéből :)
2988 0 13 Izé
VanZant: Azt írta valaki hozzá a fészen: Ennek az ember az őse nem lemászott a fáról , hanem lelöktè [...]
VanZant: Az ellenség nem alszik ;) https://24.hu/tudomany/2018/01/23/hazi-keszitesu-raketaval-akarja-bizonyi [...]
focuskoma: Megint volt a tv-ben a napokban ez a lapos földes dolog. https://www.youtube.com/watch?v=aKW8n_NcGx [...]
Mind a 13 komment
Már csak egy lézerágyú kéne rá, és kész is lenne a Star Wars-os lépegető
1637 0 2 Izé
Traveller_x: Szerintem meg az ilyen pusztán mechanikus lépegetők, pont olyan technológia zsákutca, mint ahog [...]
rermo: Itt csak azt nem értem , hogy ha már ennyit szívtak ennek a monstrumnak a megépítésével akkor [...]
Hellraiser: Judgment

Az ikonikus horrorfilm idén egy új résszel visszatér a mozik filmvásznára.
2322 0 0 Film Izé
A szabadság mind a 27 másodperce...
3510 0 7 Izé
Cshabi: Szólhattál volna a videó végi ordibálásról, vagy legalább tag-gelhetted volna!
Ravennë: Ahhoz túl finnyás, hogy meg is egye. Csak gyilkolni szeret, így szerintem az a 2 egér is megvolt [...]
Ravennë: Haha :D ...és ha jobban belegondolok Annabelle is ott volt, csak ő messziről figyelt. (egyébkén [...]
Mind a 7 komment
Ilyen lenne A Pál Utcai Fiúk, ha Guy Ritchie rendezné
2423 0 0 Izé
Hogy is van az, hogy az embert a barátjáról ismerni meg?

Azt se felejtsétek, hogy a kutya az ember legjobb bartája!
1572 0 1 Izé
Ravennë: Egyet sem találtam el. :D
Meglepően jól illeszkednek a klasszicista festményalakok a modern környezetbe

Alexey Kondakov munkái.
1937 0 0 Izé
Az új dubaji látványosság egy óriási képkeret
1705 0 0 Izé
Két órányi Nirvana-demó került fel a netre

Az eddig magántulajdonban lévő kazetták egy fémdobozban pihentek, de most már mindenki számára hallgathatók.
895 0 0 Zene Izé
Pihenj egy kicsit, és csodáld meg a tavalyi év legjobb drónfotóit!
1559 0 0 Art Izé
Így nézett ki a szaharai havazás

Zineddine Hashas fotói.
2000 0 35 Izé
akicker: Igazából történhet bármi, csak lássam, hogy én vagyok hülye, amiért nem jelentkeztem be, ne [...]
bungle: Semmi gond. :)
focuskoma: Hello bungle! Bocsi, hogy adtam nektek egy kis plusz munkát. ^^ Én hülye még szerintem sosem já [...]
Mind a 35 komment
Ebben a repülő kádban az a legmeglepőbb, hogy nem Colin Furze agyából pattant ki
1327 0 0 Izé
Így akarta, és így sikerült
3090 0 0 Izé
Bill E. Lytton nem csinált más, csak több száz turistafotót pakolt egymásra, de gyönyörű impresszionista festményszerű képek születtek ebből
1572 0 0 Art Izé
Régebbi postok...