REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Youth In Revolt (Lázongó ifjúság)

A vígjáték, amely regényadaptáció a kamaszkor szenvedéllyel és lázadással teli éveit helyezi a középpontba, minden korosztály számára jó szórakozást ígér. Nick Twisp kicsit különc, de alapvetően szeretetre méltó tinédzser, aki példaképei, Sinatra és Fellini módjára szeretné élni az életét, ám családja rossz anyagi körülményei közel sem teszik ezt elérhetővé számára. Ráadásul egy nyaralás alatt halálosan szerelmes egy gyönyörű lányba, akivel éppen szülei és unalmas élete miatt nem lehet együtt. Nick azonban megtalálja a megoldást a kilátástalan helyzetre: megteremti Francois-t, saját macsó, francia alteregóját, aki – ellentétben Nick-kel – bármit, bármikor megtehet…

Imdb
937 2 5 Film Izé
vöri: az okés, csak munkahelyről az egy nem engedélyezett oldal szóval csak a képet láttam :]
Erunder: Nem véletlenül szoktunk imdb linket rakni a posztba. ;)
vöri: a rajzon a srác ugy néz ki mint az Ítélet családban a George-Michael. (vagy csak én vagyok hü [...]
Mind a 5 komment
" Azt hiszem mi kiszálltunk..."
916 0 1 Sport Izé
Maccoyi: Mr.T küldte : http://www.youtube.com/watch?v=hGzKcypnBlA
Meglehetősen morbid esküvő: egy 26 éves francia nő hozzáment elhunyt vőlegényéhez.

Magyar cikk.
3671 1 15 Izé
bandee1219: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=33259
cojone: Ez olyan 2 in 1: .. akararod az itt - lélekben -megjelent X.Y.-t férjedül? - Igen. ... akarod az [...]
Nusihusi: Mi lesz a következő?:S Az, hogy valaki 1 általa elképzelt emberhez megy férjhez?:P
Mind a 15 komment
A név többes száma ellenére a We Plants Are Happy Plants mindössze egy „boldog növényt” takar, a budapesti Bergmann Péter személyében. A 21 éves dalszerző-producer tinédzserkora óta foglalkozik zenéléssel, a WPAHP viszont mindössze két évvel ezelőtt sarjadt ki Péter termékeny muzikális táptalajából . (én a trance kategóriába tettem de  befér a DANCE/HOUSE  kategóriába is)

 

1155 0 0 Zene Izé
Einstein relativitás elmélete az autópályán, avagy 150 km/óra az most gyors vagy lassú?
16464 12 27 Izé
Minor Leo: Ne haggyá le!!!
iw84u4t: Én még olyat nem láttam ugyan, de a báttyám egyik barátja hallotta, hogy valaki állítólag a [...]
Purple: nee :O az lehetetlen!! :O
Mind a 27 komment
Elképesztő robothangya kifinomult mozgással. Lehet hogy ilyenek fogják majd behozni a sörünket a hűtőből? :D
2408 1 0 Tech Izé
VAN MORRISON - Gloria
501 0 0 Zene Izé
Nigel Barker brit világhírű fotós lenyűgöző munkái. Sokaknak talán ismerős lehet az America's Next Top Model című műsorból.
1935 3 0 Art Izé
Ha mindig is kíváncsi voltál arra, hogy a Google keresője pontosan hogyan is működik, akkor ezt most itt megteheted.
Google Search a másik oldalról!

(kicsit lassan tölthet be, de megéri megvárni)
14190 6 26 Izé
AVIREX: tapasztalat? :D
AVIREX: Ezért jó izékommentelni [: -mert itt nem túrnak le 1-2 trágár szó miatt,persze az más,ha val [...]
.::JunKieEQ::.: Buzeránsok írkálnak ilyet.... vagy MsPicsák... :DDDDDD
Mind a 26 komment
A mobilok több embert ölnek meg, mint a cigi?!
377 0 0 Pink Izé
 Ha mindig is kíváncsi voltál arra, hogy a Google keresője pontosan hogyan is működik, akkor ezt most itt megteheted.
Google Search a másik oldalról!

(kicsit lassan tölthet be, de megéri megvárni)
16143 0 0 Tech Izé
CryEngine 3 - Tantárgy az egyetemeken
2158 0 0 Tech Izé
Mondd ki, amit gondolsz!
660 1 22 Pink Izé
papaluige: Fiatalember! ezt a mottót elteszem magamnak,ha megengeded! Nagyot nőttél a szememben! :)
Derill: csak mond ki amit érzel, csináld amit szeretsz, tökéletes nem, de igazi még lehetsz
spider86: ezt most igen uh elküldheted még egyszer amit akartál 2 hete :D
Mind a 22 komment
Blood Ties (Vámpír akták)

Ismét egy gyönyörű magyar címferdítés. Bár lehet jobb, mint ha az lett volna a címe, hogy vér akták. :-)

A sorozat alapvetően krimi, csak egy kis vámpíros beütéssel. A szép nyomozónő egy ötszáz éves vámpírban lel segítőtársra.

Amitől jó az az hogy nem az a gyilkolásszós vámpíros sorozat. Ebben abba is betekintést nyerhetünk, hogy miként éli egy vámpír a hétköznapjait. Azaz miket csinál amikor épp nem kajál. A másik részről amiért jó, az a krimi, rész. Hasonló a sorozat mint a Dresden akták. (Valószínűleg nem véletlenül, mert írókban egyezhet a két sorozat, talán Peter Mohan révén, de az imdb nem tartja őt számon mint a Dresden akták írója, bár mégis lehet olvasni interjút vele, annak a sorozatnak a kapcsán) Akinek az tetszett ez is fog. Viszont akinek nem az is találhat ebben maga számára jóságot. mind a krimi mind a misztikus vonulaton.

Imdb

A regény (ami alapján a sorozat készült) írónője Tanya Huff
794 0 0 Film Izé
Xbox 360 modding házak
2335 2 0 Tech Izé
Vízalatti mobil az Ocean Reeftől
710 0 0 Tech Izé
Mortal Kombat
5024 2 2 Game Izé
szűzirónia: Jade wins?:)
CS1985: XD
Constantine  - A démonvadász

Az emberi érzékek számára felfoghatatlan vidékeket különös lények, angyalok és démonok népesítik be, tetteik sokszor a mi világunkban is következményekkel járnak. John Constantine magándetektív ebben a másik világban is járatos. Ugyanis megjárta már a poklot - szó szerint. A természetfeletti ügyekre specializált nyomozó egyik nap a szokásosnál is nehezebb ügybe botlik. Megbízója nem hisz a túlvilágban. A rendőrnő eddig csupán a kézzelfogható bizonyítékokban hitt, most azonban még az ördöggel is szövetséget kötne, hogy megtalálja ikertestvére gyilkosát.
2972 1 1 Film Izé
Mokka: Ez jó film már vagy 100szór láttam de megnézném 101szer is rengeteg fordulat igazi akció. Ked [...]
Császármetszés cápa-módra
653 0 0 Pink Izé
Ismerjük a mondást: Erősebb kutya b.szik.

De mi van akkor, ha megegyeznek az erőviszonyok? :D
11514 2 12 Izé
nemerdekel: nekem tetszik a zene xD
Nusihusi: Itt se lehet nyugtunk a paparazziktól:D
Dmckayals: új kutyafaj.... Yorkshire TerryBlack :P
Mind a 12 komment
Spielberg titkos Call of Duty pályája.

+ egy lazán kapcsolódó bonus videó: "Modern Warfare 2 sucks". ;)
7809 4 8 Izé
stero: Modern Warfare 2 játékideje olyan 8-9 óra maximum .. ezt játéktesztben olvastam ... akkor meg m [...]
godzsy: sucks-os kölök most kajak azért bőg, mert letörölte az elmentett játékállást? A youtube in [...]
Zakhar: beszarsz:D:D:D
Mind a 8 komment
Sokkoló videó! Csak erős idegzetűeknek!

Litván hülyegyerek poénból ledobott egy kutyát egy hídról. Akkor jót röhögtek, később a rendőrségen már nem volt ilyen őszinte a mosoly az arcán...

A kutyus szerencsére túlélte.
11014 5 387 Izé
rubigo: azt hiszem én most inkább homokba dugom a fejem, és nem nézem meg... :(
bungle: devojka küldte (most inkább nem akarok még egy ilyen postot...): URL: http://www.magyarszo.com//f [...]
bungle: mementoo küldte: URL: http://www.szon.hu/hirek/Allat/cikk/baltas-allatkinzo-kallosemjenben/cn/news- [...]
Mind a 387 komment
Egyensúlyozás két ujjon shaolin módra.
13808 1 0 Sport Izé
Morbid
3602 3 31 Game Izé
Tonoic: hopppá nekem is meghalt..
Jim0107: a hegyes karóra öntsd rá! :)
Lycro: szentelt vizet hol kell használni? pls help
Mind a 31 komment
Assassin's Creed 2 - Játékteszt
1885 1 4 Game Izé
kekszbomba: aham
pepeti: Fú addig marha nehéz lesz kibírni :D Én március 16-ot olvastam egy helyen.Majd haveromat megfű [...]
Shifty_: Jövő év eleje, elvileg 2010 első negyedéve,vagyis március 31-ig meg kell jelennie a PC-s verzi [...]
Mind a 4 komment
Ellopták az oroszok...

... a tankot, benne volt a Работка! Igen, az oroszok ismét alkottak. Az úriember nevét nem betűzném (tudtommal ő készítette a Wall-E alumínium szörnyet is).
7276 1 4 Izé
rakloo: Nemgyenge :O
BlackHawk94: jól néz ki és nem olcsó mulatság pláne hogy le is kell láncolni mert mégis csak alumínium!! [...]
Purple: tök cuki :D
Mind a 4 komment
Fredrik Thordendal, a Meshuggah gitárosa, 1997-ben Sol Niger Within néven szólóalbumot adott ki, többek között olyan vendégzenészekkel, mint a Mats-Morgan duó vagy Tomas Haake, a Meshuggah dobosa, aki az albumon meglepő módon nem dobol, hanem vokálozik! A Sol Niger Within nem egy szokványos hallgatnivaló a maga jazz-metal stílusával és a dalok szerkezetével, amely előrevetítí a Meshuggah Catch 33 nevű albumát  A linkelt videón egy kis ízelítőt láthatunk-hallhatunk az albumról, medley formájában.
952 2 3 Zene Izé
vandk: szerintem sok közös motívum van. szvsz a sol niger within a szerkezete miatt (is) hasonlít a cat [...]
vbled: azért arra kíváncsi lennék, hogy hogyan is kapcsolódik a c33-hoz, a kettő nagyon távol áll e [...]
dabrony: duuurvaaa..............(:
Entourage - Törtetők

Egy sorozat, ami a hoolywoodi mindennapokba nyújt betekintést Vincent Chase és barátai életén keresztül, akik Eric, (Vince legjobb barátja és managere), Johnny Vince (másodvonalas sorozatszínés bátyja), Turtle (aki nem csinál szinte semmit csak élvezi a kényelmes életet) és persze néha az egész sorozat mozgatórugójaként tevékenykedő szókimondóan nyersmodorú ügynöke Ari Gold.
Az első epizód megtekinthető itt.

Trailer / Wikipédia
 
557 0 3 Film Izé
Erunder: Legegyszerűbben a számítógépeden. Meg ne kérdezd a tudod mit!!!!! :D
cocababy: hol lehet megnezni a tobbi reszt?
tutituti: Törtetőket is szeressük.Bár egy ideje megfeletkeztem róla.Asszem újra át kell futnom.
Mai napi cukizé: a 64 lábú Golden Retriever molekutya molekula. :)
4410 1 2 Izé
metaljohsy: Az én Huskymmal ezt nem tudták volna megcsinálni, mivel egyetlen percet sem marad nyugton... :) A [...]
gnyul: A vicces az, hogy nekem itthon van egy Goldenem és a suliban kémiatagozatos vagyok :)
Vampire Diaries

A történet ismerős lehet, de mégsem.

Fiatal gimis lányba bele szeret a jó fej, nem gonosz vámpír gyerek. Eddig talán klisés, de ha a pilotot túlvészeljük, utána izgalmakat, jól felépített akciókat, misztikumokat, és csak kevés romantikát találunk.

Aki nem szereti a Twilightot, az is nyugodtan megnézheti, mert az még hagyján, hogy izgalmasabb, de van benne egy bizonyos jelenet ahol még fikázzák is. :) Na nem mondom hogy az alkonyat gyűlölőknek csak azért tetszene. Sok minden más is van benne ami különböző. Persze ezt az univerzumot sem kéne hasonlítani egyik másikhoz sem mert ebben is eltérnek a szokásos vámpíros hiedelmektől.

Persze ez is egy regényadaptáció a regény hivatalos honlapja

Imdb
876 0 0 Film Izé
Super "Gangsta" Mario. :D

+ bonus kép: Mario valódi sztorija.
5242 6 6 Izé
Nusihusi: Ez betegXD Főleg a végén az elmaradhatatlan "The princess is in another castle"XD
plantek: ez a beteg rövid animációs filmek világnapja vagy mi? lol
pepeti: Vááá kurvanagy :DD Nekem ez jutott eszembe: http://www.youtube.com/watch?v=SH9GgYaV0Tc
Mind a 6 komment
Ink (Ha nem jő az édes álom)

Végre egy FILM !

Zenéjére külöm felhivnám a  figyelmet.

(Vannak olyan előzetesek amik túl sokat is mutatnak egy filmből, vígjáték esetén túl sok poént, horror esetén túl sok halált vagy bármi másnál túl sokat a történetből. Ez nem olyan. Ezt, nézed és agyalsz, hogy ez most meg mi volt. Merthogy nem jössz rá semmire az is tuti. De cserébe két és fél percig furcsa képeket nézegetsz. :) A történet meg valami olyasmi, hogy éjszaka egy gonosz erő hozza a rémálmokat, és egy jó erő a jókat. Egy 8 éves kislány meg a faterjával karöltve harcol a rossz álmok ellen. Erunder)

Imdb | Hivatalos honlap
2236 2 7 Film Izé
madMate: erunder felkeltetted az érdeklődésemet az összefoglalóddal :D éjjel megnézem :)
tutituti: Tegnap megnéztem.hajnal fél 2kor végeztem vel,de nem tudtam lekapcsolni.Először olyan Donnie Da [...]
shancy: Sorry : )
Mind a 7 komment
Digitális szakácskönyv a QooQ-tól
701 1 0 Tech Izé
Half-Life 2 - Dino D-Day
3944 2 5 Game Izé
TeamCo.: Ami eddig kész van az nem semmi:D De még nem élvezhető a játék (szerintem)
BlackHawk94: oké most én szépen le fekszem aludni és nem kommentelek erről:)
Szunyog: Ha ez komoly, akkor jöhetne már :D
Mind a 5 komment
Így néz ki egy felhőoszlató! Vagy nem? Most már nem tudom.
4200 2 12 Izé
bungle: Olvasom ezt a cikket: http://index.hu/tech/2009/12/02/budapesten_van_a_legnagyobb_webkukkolo_fohadis [...]
bubi66: Esetleg ...tömegoszlatást ...is tud ?
xhepe: Ejjjjj,de nyomorult emberek vannak....Köszi Krizsi!
Mind a 12 komment
Das Experiment - A Kísérlet

A történet alapja egy megtörtént esemény: 1971-ben, Stanfordban laboratóriumi körülmények közt szimuláltak egy börtönt, hogy meg tudják figyelni az emberi viselkedést az adott helyzetben. A főszerepben Moritz Bleibtreu tehetséges német színész, a többi filmjét is ajánlom nektek!

Imdb | Port

Az forgatókönyv alapjául szolgáló esemény: Wiki
A remake előkészületei már folyamatban vannak.
1615 3 18 Film Izé
kasy: Szerintem azért akkor gas nem lesz... ;)
go-free: najó, kicsit ittam, jegesest meg drönk.... bocsi! ;)
go-free: mmint kasynak :P
Mind a 18 komment
Végre párt talált a naponta háromszázszor elélvező nő.

3859 1 17 Izé
bungle: www.blikk.hu/erotika/tonkrement-az-elete-az-orgazmusoktol-2169403
cojone: Nem lehet nagy élvezet megdugni, számításaim szerint átlagban 4 -5 percenként élvez el. Vetk [...]
Nusihusi: Akkor is elélvez, ha repülőn, vagy vonaton utazik:)
Mind a 17 komment
Finn barátaimnak szeretném küldeni Mr Rick-től a "Szállj csak szállj" című számot. :D

(Most már tudom, hogy Kimi honnan örökölte a génjeit. :D Macc)
1176 0 3 Sport Izé
Katcz: Két dolgot imádok ezekben a videókban: a jajjgatásokat a pályaszélről, és a borulás közben [...]
papaluige: az a korszak volt a raliban,amikor már a motorerő megvolt már, de a gumi még nem! egy két lezú [...]
superxaba: survivor men
Színészek, ahogy a felnőttek és a gyerekek ismerik
1461 0 1 Film Izé
tutituti: Most őszintén...Christopher Walken gyerekfilmben félelmetesebb mint felnőtt filmben.Ő egy pokol [...]
Nehézbombázók a táncparketten. :D
10512 2 11 Izé
Imiapu: na gecc azon a helyen több kaja elmegy mint pia, ki ez a sok ducijuci? :|
dude: Van ott karaj meg dagadó is rendesen! :D
serci: Mennyi tepertő kijönne ezekbül!
Mind a 11 komment
Régebbi postok...