REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
B.J. Blazkowicz, az amerikai hadsereg titkos ügynöke ismét a világ megmentésére siet, különben a Náci Birodalom okkultista erőinek köszönhetően végleg eltiporja a világ nagyhatalmait. Itt a Wolfenstein előzetese!
886 2 1 Tech Izé
MonTom: Apám de boldog lenne ha ezt megélte volna.
Fingerboard reklám

Csak úgy, mint a nagyok!
581 1 0 Sport Izé
 Razorlight - Golden Touch

A brit Razorlight az elmúlt néhány évben feltűnt egyik legélvezetesebb és legsikeresebb brit gitárpop zenekar. Az excentrikus viselkedéséről és nagy dumájáról közismert Johnny Borrell gitáros-énekes vezette Razorlightot kezdetben, mint a paradigmaalkotó amerikai Strokes brit kistestvérét emlegették, ám ma már nem kérdés, hogy a zenekar a mai színtéren leginkább csak önmagához hasonlítható, hiszen a Razorlight az elmúlt években megalapozta saját sikerét és kialakította saját zenei nyelvét. Azt a zenei nyelvet, mely élvezetes és okos popdalokban testesül meg, s melyben egyszerre érezhetjük az elmúlt évtizedek angol és amerikai popzenéje, a Talking Heads, a Blondie, Bruce Springsteen, Patti Smith, Bob Geldof, a Police, a Clash, a Pulp vagy a Blur hatását.

 
562 0 0 Zene Izé
Frets On Fire - egy ingyenes zenei játék, olyasmi, mint a Guitar Hero. A játék célja, hogy a lehető legpontosabban gitározz a billentyűzeteden, népszerű zenék ritmusára. Mivel ingyenes és nyílt, nagyon sok magyar és külföldi dal tölthető le hozzá.
(Vigyázat! Rá lehet kattanni!)
3247 1 11 Game Izé
Marton350: 1000 köszi a helpet ,tudtam hogy én vagyok a béna ,általában mindig elcseszek valami egyszerű [...]
Thaddeus: Entert is kell nyomnod, azzal penget.
Marton350: hmm ,nemértem mi lehet a baj ,akkor kell emgnyomni a gombot mikor az izé fölé ér ,mégis 2 perc [...]
Mind a 11 komment
Napfogyatkozások a múltban, s a jövőben a Föld bármely pontján.
5416 12 10 Izé
Laci: http://www.nasa.gov/topics/solarsystem/features/eclipse/index.html
Samure: Arra még énis emlékszem, pont a nagyszüleimnél voltunk de mi egy vödör víz tükréből nézt [...]
AVIREX: tehát minden normális ember életében van átlag 1 napfogyi :] Én emléxem a '99 - esre,még a M [...]
Mind a 10 komment
Az élő drum and bass nagyjai! Ők nem lemezjátszóval, hanem kézzel-lábbal zenélnek!

A gépies hangzást többnyire mellőzik, a játékuk tele van brutális break-ekkel, élvezik.....

Johnny Rabb

Jungle Drummer

KJ Sawka

Jojo Mayer

Jojo Mayer and Nerve (2:13)
698 2 2 Zene Izé
MStipee: Eeezigen kultúra az van. Ne mellesleg a drumnbass közel egykorú a mai ún. rockzenével. Mikor a [...]
Balázs: egyik gyerek aszondja a táborba nekem "csináljunk d'n'b party-t".....elküldtem a kurva anyjába:D [...]
A bevállalós nagyszülők. Bumm.. bumm.. bumm! :D
5461 2 24 Izé
Maccoyi: Én is kerestem "nyuszi" szóval, de ezek szerint átsiklottam felette. :D ( csicsi: Purp megtalált [...]
Purple: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=7502 ez lesz az :D jó, hogy kérdezted, már el is felejtett [...]
csicsilla: jaj aranyos vagy ,de nem ez...:D ebben nincs is medve :S amugy az egy ilyen fless rajzfilm volt ilye [...]
Mind a 24 komment
Orbit Wheel

867 1 5 Tech Izé
s.csuli: én pont ilyet szeretnék,vagyis ki probálné k:)
MonTom: Múltkor amikor voltam pesten, láttam egy komát aki a talpán gurult.
Jozef7: lehet nem is látunk majd ilyet xD
Mind a 5 komment
"Vérszomjas napernyők támadtak békés fürdőzőkre! Egy idős nőt elkaptak, leszoritották a földre és ..."
7531 1 19 Izé
Schabee: előferdül
nkmedve: nem, a képen csak egy napernyőt küldött a nyilt tenger fele (azt bámulja mindenki), de lehet a [...]
calipunkszabus: MEDÚÚÚÚZA!...úgy nalta be az ernyő, mint amit erre terveztek!...habár lehet van ilyen (bony M [...]
Mind a 19 komment
Kéjenc eb (Ő is "csak" egy gazdi kedvence). :)
20020 3 25 Izé
mcsoma: a magányos gazdi megtanította segget nyalni :D
Szama: Kutya felvakkant: " DE HISZ EZ EGY SEGG!!"
poymen: pu*ci-fétis. olyan nekem is van :)
Mind a 25 komment
Két kapus, egy gól. Az egyik szerezte, a másik kapta.

Nem kicsit potyagól, nagyon.! :D Ha nem hiszed, nézd meg! ;)
11001 5 15 Izé
Schabee: poljénos eset de láttam már egy másik ilyen vidit is csak nem találom
Nem regisztrált: Attól még lehet béna pillanata. :)
Skullman: Az afrikai kapusok mind szarok kivéve Kameni. Viszont ez nagyon durva gól. Fabianskit meg nem bán [...]
Mind a 15 komment
Két kapus, egy gól. Az egyik szerezte a másik kapta.

Nem kicsit potyagól,nagyon. :D Ha nem hiszed, nézd meg! ;)
10786 0 4 Sport Izé
Mimis: Szerencsétlen kapust a saját hátvédje is átejtette kicsit. :)
Maccoyi: :DDD
spiritmonger: lehet, hogy ez is bunda volt, mint a vb-jük? :D
Mind a 4 komment
A hokitörténelem egyik legnagyobb fordítása 5:0- ról
799 0 0 Sport Izé
Az év legnagyobb hullámainak versenye (persze nem idei)
337 0 0 Sport Izé
Gitár, ami kis helyen is elfér.

988 0 3 Tech Izé
CRaPtRaSH: vegyél nekünk is! ;]
mcsabi20: Öööcsssééém! Ilyen kell nekem!
Zserigta: Ez nagyon zsír. Hol és mennyiért lehet kapni? (Magyarországon)
Napelemes mobilventillátor 10 dollárért.
670 0 1 Tech Izé
EarthPie: Istenem, ez megint itt van? Azt hiszem, négyx éve láttam ilyet utoljára... Balatonon minden kis [...]
Mai Ismeretterjesztő rovatunkban a nagy fehér cápa.

A nagy fehér cápa (Carcharodon carcharias) a porcos halak (Chondrichthyes) főosztályának a heringcápa-alakúak (Lamniformes) rendjéhez , ezen belül a heringcápafélék (Lamnidae) családjához tartozó faj. A Carcharodon nem egyetlen élő faja.
Nagy fehér cápa valamennyi világtengerben megtalálható, de előnyben részesíti a meleg és mérsékelt vizeket. Elvétve előfordul Dél-Ausztrália, Új-Skócia és Izland hidegebb vizeiben is. A nagy fehér cápák állandóan mozgásban vannak, ezért lehetetlen meghatározni a számukat. Úgy tartják, hogy a nagy fehér cápa nem gyakori faj.

Egy repülő fehér cápa. ;)
Amikor béna és a hajóra ugrik.
Egy szép példány.
Sárga téglalapos cápás videó.
Eats Tuna.
Aki legyőzte.

+

C ápás háttérképek.
megj.: Engem mindig kiráz a hideg tőlük. :)
4154 5 22 Izé
rituska001: szerintem nem lenne időd szívrohamot kapni:D
Szmiri: nem vagy egyedül xD asszem ott kapnék szívrohamot
rituska001: én rettegek a cápáktól:D most megyek Balatonra,tuti be fogom képzelni,hogy ott úszkál néhán [...]
Mind a 22 komment
Karády őrmester egyik cifra káromkodása az Angyalbőrben című sorozatból. A nagy sikerű sorozatot 1988-ban kezdték forgatni, s a katonaélet komikus oldalát mutatja be a nézők számára. Szereplők voltak többek között: Usztics Mátyás, Selmeczi Roland, Verebes István.
7971 0 8 Film Izé
Schabee: ezt éppen elég lehetett megtanulni XD
izébigyó: Nem téves. Selmeczi 8 epizódban is játszott és Verebes is feltűnt.
Gomba: Ők még nem látták a sorozatot ;) Amúgy Szerednyey Béla még aki ismertebb belőle. De a soro [...]
Mind a 8 komment
Karády őrmester egyik cifra káromkodása az Angyalbőrben című sorozatból. A nagy sikerű sorozatot 1988-ban kezdték forgatni, s a katonaélet komikus oldalát mutatja be a nézők számára. Szereplők voltak többek között: Usztics Mátyás, Selmeczi Roland, Verebes István.
8316 7 8 Izé
Schabee: ezt éppen elég lehetett megtanulni XD
izébigyó: Nem téves. Selmeczi 8 epizódban is játszott és Verebes is feltűnt.
Gomba: Ők még nem látták a sorozatot ;) Amúgy Szerednyey Béla még aki ismertebb belőle. De a soro [...]
Mind a 8 komment
Egy Latinovits Zoltán reinkarnáció!
Bár a szöveg nem mindenütt érthető , az intonáció, a drámai hanglejtés, a hangsúlyos pauzák korunk versmondó nagyjai közé emelik...
2315 1 9 Izé
Laci: Ha a rakodópart alsó kövén ülnék, nézném, hogy úszik el e dinnye-fej. ... Mintha szivemb&ot [...]
Schabee: ez a poszt ez nagyon kész alig kaptam levegőt a röhögéstől
Dawe: jó nagy felesek lehettek :D
Mind a 9 komment
Volt már póker meg hátizsák meg női ruha meg cipő meg bőrtáska meg napszemcsi.
Most a sportruházaton a sor, mégpedig az Everlast cuccain amiket 30 és 70 százalék közötti kedvezménnyel vehettek meg.

És csak hogy érezzétek a törődést íme egy rövid lista azokról akik még jönnek: Playboy, Billabong, Players Room, Nike, Hello Kitty, Oakley...
3754 5 222 Izé
papaluige: Err! hello kitty-s akció van ha érdekel! :)))
papaluige: Sajnos HK-s tanga nincs! :))
tybcsee: sziasztok! légyszives küldjetek nekem egy meghivót, nagyon megköszönném, akár egy ncore-os m [...]
Mind a 222 komment
Az iBeer 2.0 után itt van az iWash. iAmanda lemossa a képernyőt jól! :D

1334 1 5 Tech Izé
NFS-fan: ezt ingyen lehet letölteni, és sima video :P
rezlavor: AAHAHAHHHAHAHAHHAHHHAAAAA NEM NEM ES NEM (noi genitaliakert PENZT NEM ADUNK!!!!) most amugy a Things [...]
anon: És ezt nem lehet megdönteni? Mármint az iPhone-t :D
Mind a 5 komment
Volt a napokban egy hír, hogy... " Hihetetlen- Megcsapta a BMW Forma 1-es autója a mérnököt. "

Íme,nézd meg  te is.

 
830 0 0 Sport Izé
A ma 50 éves NASA közzétette fotógyűjteményét
7508 0 36 Art Izé
bungle: nymisi küldte: URL: http://www.nasa.gov/multimedia/imagegallery/index.html Szöveg: NASA ( leh [...]
rubigo: A NASA Photoshop gyűjteménye :)
sariatti: És a következő fotón sem jók az árnyékok : Neil Amstrong On The Moon A zászlón látszik hog [...]
Mind a 36 komment
A ma 50 éves NASA közzétette fotógyűjteményét
7892 10 37 Izé
bungle: Tóth József küldte: URL: http://www.origo.hu/tudomany/vilagur/20100211-orionkod-a-vista-teleszkop [...]
bungle: nymisi küldte: URL: http://www.nasa.gov/multimedia/imagegallery/index.html Szöveg: NASA ( leh [...]
rubigo: A NASA Photoshop gyűjteménye :)
Mind a 37 komment
Negreanu nagy keze az amerikai heads up bajnokságban

("Régebbi" Negreanu videókat, ezentúl ide a kommentekhez linkeljetek. Köszönöm. Macc)
458 0 2 Sport Izé
Maccoyi: Nem vagyok én főnök. :P Hozzáteszem, kérlek benneteket, hogy a ...... :)
spiritmonger: értettük főnök :D:D
A szabadrúgáslövő-világbajnokságot első alkalommal 2004-ben rendezték meg, akkor Ugur Yildirim végzett az élen, a résztvevők között a legnagyobb név pedig az azóta visszavonult Zinedine Zidane volt, aki az ötödik helyet szerezte meg.

Az idei döntőbe két mexikói jutott Rafael Márquez és Jared Borgetti személyében.
Kettejük közül nagy csatában a Barcelona játékosa győzött, így ő vihette haza az egymillió dolláros fődíjat, míg a kapusok versenyét megnyerő David James félmillió dollárral gazdagodott.

Ronaldinho

Toldo egyik védése

Borgetti

Összefoglaló

 

 
491 0 0 Sport Izé
Shunsuke Nakamura állítom hogy a világ egyik legjobb szabadrúgás lövője és ezt 2006-ban a MU ellen is bizonyította...

 
662 0 3 Sport Izé
Frankie: ez nem túl meggyőző... ebbe nem kevés mák volt, h pont az a védő nem ugrott fel, akinek a fej [...]
Maccoyi: nm;)
Balázs: köszi Macc
A Real Madrid is készül az  új szezonra, így ők is játszák a felkészülési mérkőzéseket. A LASK Linz vendégeként lépett pályára a királyi gárda a napokban, nézd meg a mérkőzés összefoglalóját.
359 0 0 Sport Izé
Tudjátok, hol élnek az igazi gnómok? (Neeem, nem Budapesten...) Hát a Gnóm bolygón, az Univerzum leges-legszélén! De mi történik, ha hazalátogatnak ide a Földre. És egyáltalán, ki az igazi gnóm? A Kistehén alkotói megint nagyot alkottak...
3444 0 18 Film Izé
Schabee: én végignéztem annyira nem rossz
BikerBoy: tenyleg csaltam,nezhetetlen izé
jakatta: Én ezt nem bírtam végignézni... nagyon gyenge. Persze lehet hogy bennem van a hiba. Kistehénese [...]
Mind a 18 komment
Tudjátok, hol élnek az igazi gnómok? (Neeem, nem Budapesten...) Hát a Gnóm bolygón, az Univerzum leges-legszélén! De mi történik, ha hazalátogatnak ide a Földre. És egyáltalán, ki az igazi gnóm? A Kistehén alkotói megint nagyot alkottak...
3540 3 18 Izé
Schabee: én végignéztem annyira nem rossz
BikerBoy: tenyleg csaltam,nezhetetlen izé
jakatta: Én ezt nem bírtam végignézni... nagyon gyenge. Persze lehet hogy bennem van a hiba. Kistehénese [...]
Mind a 18 komment
Új, Atom processzoros tábla PC-t készít a Fujitsu A Fujitsu is beszáll az Atom-őrületbe, ugyanis legfrissebb noteszgépe, amely tulajdonképpen egy UMPC (Ultra Mobil PC, azaz kisméretű, könnyen hordozható) és egy tablet PC keveréke, az Intel egyik Atom processzorával van felszerelve. A gyártó újdonsága a Lifebook családban foglal majd helyet, az U2010-es típusjelzéssel ellátott újdonság specifikációi első ránézésre egészen jók.

A fenti képen látható Lifebook U2010-es modell egy 5,6 hüvelykes képátlóval rendelkező kijelzőt hordoz magában, amely 1024 x 768 pixeles natív felbontással üzemel. A kis készülék mindössze 680 grammos súllyal bír, így rászolgál az UMPC elnevezésre is, de kihajtható és elforgatható kijelzőjének köszönhetően tablet PC-ként is tökéletesen használható. A Fujitsu újdonsága tartalmaz beépített WiFi és Bluetooth adaptereket, ezen kívül GPS vevővel is ellátja majd a gyártó. A különleges konfigurációban 1,6 GHz-es vagy 1,8 GHz-es Intel Atom processzor kap helyet, a rendszer 1 GB DDR2-es memóriával, 80 GB-os merevlemezzel és Windows Vista operációsrendszerrel kerül forgalomba.

A Fujitsu a kis készülék várható megjelenésével kapcsolatban egyelőre nem szolgált információval, ám az már tudható, hogy a Lifebook U2010-es modell ára valahol 1300 dollár környékén fog elhelyezkedni.

(Szerző: J.o.k.e.r)
1105 0 0 Tech Izé
S.O.D.(Stormtroopers Of Death) - Speak English Or Die

A S.O.D. (Stormtroopers Of Death) eredetileg csak poénnak indult. Az Anthrax 3 alapító tagja, Scott Ian gitáros, Dan Lilker basszusgitáros és Charlie Benante eredetileg azért hozták létre, hogy megvalósíthassák azokat az ötleteiket, amiket az Anthrax-szal , és főleg Joey Belladonna énekessel nem lehetett. Énekesnek bevették Billy Milano-t, a banda roadját, és az Anthrax legendás "Spreading The Disease" lemezfelvételének szüneteiben 3 nap alatt rögzítették első lemezüket, a Speak English Or Die-t.

Pussy Whipped

Kill Yourself

Fist Banging Mania
447 0 0 Zene Izé
Impending Doom - Silence The Oppressors

Nailed. Dead. Risen.
380 0 0 Zene Izé
Gary B - Love Rain Down   

(Nagyon jó Chill Out múzik)

A zenét kapcsold be, Magadat kapcsold ki, dőlj hátra , hunyd be a szemed és élvezd ahogy a zene hullámain lebegsz...!!!Nem fogod megbánni....Csekk disz!
455 1 1 Zene Izé
Niccoyi: Nem bántam meg... :) köszi!
Arnold Schwarzenegger: Stolen Identity.
Illetve egy másik nagy kedvenc: Arnold's bedtime.
És aki nem látta volna még itt a kommentekben: Arnold shares his deepest feelings.
3047 1 13 Izé
bungle: Arnold Schwarzenegger DVD Commentary - http://youtu.be/TjvSGSPAcPs :DDD
Drevway: I'm not me, I am YOU!!! XD
Schabee: halál XD
Mind a 13 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az (ismét nagy levegő) élekhalok, palackfű, cigánysóska, szívkésfű, gezemice, békatarsoly, stb. stb., azaz a Pásztortáska. (Capsella bursa-pastoris)

Ehető gyógynövény, ismeretlen ismerősként gyakorlatilag mindenhol nő, a Rottenbiller utcától egészen Alsómocsoládig, ezért nem rossz befektetés saját kézzel gyűjteni egy teáravalót. Mókás, szív alakú levelei és virága nyersen is elropogtathatók, csak a kutyák, khm, jelzései okozhatnak némi fejtörést a legelés előtt. Itt is van még egy-két recept.
2009 1 15 Izé
Schabee: a szlovákok minden szeszüket fenyőből csinálják :) amúyg van fenyőméz is
Savitra: A virágevésről jut eszembe. A szüleim hoztak franciaországból ibolyaszörpöt, ibolyacukorkát [...]
hodosy: aha a papsajt az más de am finom !!
Mind a 15 komment
ATP Mester széria, Toronto, Döntő

Nadal (spanyol, 2.) – Kiefer (német) 6:3, 6:2

Győzelmével Rafa újabb lépést tett a világelsőség felé...

+

 cikk
372 0 0 Sport Izé
Neon
Egy luxuskurva társaságában minden megtörténhet. Extraszuper rövid horror Olaszországból. Csak erős idegzetűeknek.
(A végén a csattanó is nagyon jó!)
11373 0 11 Film Izé
Kriszteee: Igeeen és azért mondja a kurva, hogy "üdvözlöm a feleségedet" vagy vmi ilyesmi.....mert kollé [...]
Hege: Ez sokkal inkább humor mint horror legalábbis én jót nevettem a végén... Aki nem jönne rá a [...]
Hollowdrums: Ez tényleg nagyon ott van :)
Mind a 11 komment
Neon
Egy luxuskurva társaságában minden megtörténhet. Extraszuper rövid horror Olaszországból. Csak erős idegzetűeknek.
(A végén a csattanó is nagyon jó!)
11497 5 11 Izé
Kriszteee: Igeeen és azért mondja a kurva, hogy "üdvözlöm a feleségedet" vagy vmi ilyesmi.....mert kollé [...]
Hege: Ez sokkal inkább humor mint horror legalábbis én jót nevettem a végén... Aki nem jönne rá a [...]
Hollowdrums: Ez tényleg nagyon ott van :)
Mind a 11 komment
Régebbi postok...